|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.4.2012 11:20:59   
malenaa
hvala Bogu mila sve je ok, malo se vise pazim jer sam imala malih problemcica bolova i sl, a na rr nisam cesto radi .. ma nije vrijedno spomena i o.t je...
u sustini radi zena koje nemaju sta drugo raditi nego blatiti druge, trcati sta ko kuha,sta jede,jel se sexa ili ne... i ima li para ili nema ...
ali na toj temi cu biti sigurno uskoro... jer je the best !!! ljubim sve svoje drage zenice...

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.4.2012 11:25:19   
malenaa
sto se tice vjerovanja jer pohranjivanje ok ili ne, ne razmisljam uopste o tome... hvala bogu imam priliku da sacuvam za drugo dijete abd jer nisam za prvo, nije to tada bilo bas aktuelno... nadam se da nikada necu pomisliti da mi zatreba.
ali zaista je vrijedno svake pare, ne razmisljati treba li ili ne, vec da se to podrazumijeva...


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.4.2012 11:27:20   
leona81

IZVORNA PORUKA: malenaa

sto se tice vjerovanja jer pohranjivanje ok ili ne, ne razmisljam uopste o tome... hvala bogu imam priliku da sacuvam za drugo dijete abd jer nisam za prvo, nije to tada bilo bas aktuelno... nadam se da nikada necu pomisliti da mi zatreba.
ali zaista je vrijedno svake pare, ne razmisljati treba li ili ne, vec da se to podrazumijeva...



meni je super opcija sto postoji mogucnost lijecenja i blizih srodnika maticnim celijama koje se sacuvaju, tako da su mogucnosti ogromne

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.4.2012 11:34:22   
malenaa
da bas tako, nedaj boze da treba ali vidis kakvo je vrijeme doslo... bolest ne bira... a nedaj boze znam da se mnogo njih u najtezim situacijama sjete ¨zasto nismo¨??? .. dizemo kredite za auta, putovanja i sl... sve materijalno, a ovo nema cijene.... nema izgovora , ja sam non stop imala u glavi misao zasto nisam za dinu pohranila... ali boze moj, ljudska glupost i sujevjernost... ali sada sam odmah nakon par sedmica posjetila cryo save i odmah dogovorila...


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: malenaa

sto se tice vjerovanja jer pohranjivanje ok ili ne, ne razmisljam uopste o tome... hvala bogu imam priliku da sacuvam za drugo dijete abd jer nisam za prvo, nije to tada bilo bas aktuelno... nadam se da nikada necu pomisliti da mi zatreba.
ali zaista je vrijedno svake pare, ne razmisljati treba li ili ne, vec da se to podrazumijeva...



meni je super opcija sto postoji mogucnost lijecenja i blizih srodnika maticnim celijama koje se sacuvaju, tako da su mogucnosti ogromne



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.6.2012 15:58:13   
saksija
pozdrav zene.. ima li neko da planira u vojnoj bolnici da se poradja i da sacuva maticne celije?
evo ja sam uzela danas nekakav zahtjev, spisak nalaza.. i pise da se nalazi navodno mogu raditi i na kosevu.. i privatno.
interesuje me je li neko u blizoj proslosti vadio na kosevu? koja je procedura? je li mi dr. opste prakse daje uputnicu i moze li uopste? ili da fino uzmem pare u ruke i kod al tawila.. navodno su tamo ti nalazi 120 KM..

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.6.2012 20:40:16   
mamina princeza
na Dipu sta god krenes da vadis nema regaensa - fol... i te i druge nalaze. Ako imas koga da nas da te pogura idi na Dip a ako ne onda privatno da s ene peglea. Moj savjet.
Ja sam se porsila prije 3 mjeseca i te nalaze sam uradial kod Al tawila 120 km za 20 minuta gotovi

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.6.2012 21:39:32   
saksija
hvala ti na odgovoru.. tako sam i predpostavila - nasa posla..
otici cu to kod al tawila i zavrsiti.. hvala puno na info.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 10:45:03   
babina beba
Jutro, ima li neko da ce pohraniti maticne celije...elem dobili smo voucher od cryo save (gdje smo pohranili)  da poklonimo trudnicama koje to planiraju imam tri od po 100 eura. Znaci trudnica koja ovaj voucher prilozi imace umanjn iznos od 100 eura, ako neka zeli nek javi da joj proslijedim ovaj voucher!

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 10:51:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: babina beba

Jutro, ima li neko da ce pohraniti maticne celije...elem dobili smo voucher od cryo save (gdje smo pohranili)  da poklonimo trudnicama koje to planiraju imam tri od po 100 eura. Znaci trudnica koja ovaj voucher prilozi imace umanjn iznos od 100 eura, ako neka zeli nek javi da joj proslijedim ovaj voucher!



wooow divno user posted image
babina beba ti si user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 10:57:37   
abh
E babina bebo, ja zelim da pohranim celije. Poslala sam ti PP.

Slatka si pravo, svaka cast.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 11:03:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: babina beba

Jutro, ima li neko da ce pohraniti maticne celije...elem dobili smo voucher od cryo save (gdje smo pohranili)  da poklonimo trudnicama koje to planiraju imam tri od po 100 eura. Znaci trudnica koja ovaj voucher prilozi imace umanjn iznos od 100 eura, ako neka zeli nek javi da joj proslijedim ovaj voucher!


krasnooooooooooouser posted image user posted image
divna siuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 11:09:51   
babina beba
IZVORNA PORUKA: abh

E babina bebo, ja zelim da pohranim celije. Poslala sam ti PP.

Slatka si pravo, svaka cast.


odgovorila na pp

Hvala Visnja i Hanady ali sam i dalje tuzna sto nemogu u subotu doci na bb shower!

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 11:14:09   
Hanady RR
user posted image
i meni je žao...
ja se sve nadah neka izmjena kod tebe...
a blizu nam je termin trudnjači ne smojiemo odgađati...

al biće baby showera milauser posted image user posted image user posted image
ti s elijepo porvedi, takav insan to i zaslužuje...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 14:45:52   
milenium

IZVORNA PORUKA: pemina

Upravo jutros sam dobila i zvaničnu potvrdu da je uzorak dobar, vitalnost 92 %, te da je on i pohranjen. Takođe sam dobila i ostatak fakture za plaćanje u iznosu od 1775 eura. Nadam se da sam Vam bar malo približila proceduru pohranjivanja matičnih ćelija.user posted image .Pusa svima


zanima me što ako uzorak koji su uzeli ne bude dobar,vitalnost slaba?da li se to ikom desilo? i da li se i tada mora platiti?



(odgovor članu pemina)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 16:16:16   
novi kolacic
i ja bih voucher, ako ima jos jedan? Hvala...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 19:19:56   
babina beba

IZVORNA PORUKA: novi kolacic

i ja bih voucher, ako ima jos jedan? Hvala...

Posalji mi broj tel na pp.

I ovo je bi treci vaucher nemam vise. Nadam se da ce i druge zenice koje su dobile ove vauchere javiti se na ovoj temi i podjeliti svoje!

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
7.6.2012 21:12:37   
AAvalon

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: pemina

Upravo jutros sam dobila i zvaničnu potvrdu da je uzorak dobar, vitalnost 92 %, te da je on i pohranjen. Takođe sam dobila i ostatak fakture za plaćanje u iznosu od 1775 eura. Nadam se da sam Vam bar malo približila proceduru pohranjivanja matičnih ćelija.user posted image .Pusa svima


zanima me što ako uzorak koji su uzeli ne bude dobar,vitalnost slaba?da li se to ikom desilo? i da li se i tada mora platiti?





milenium, ja sam pohranila MC u CryoSave, i pitala sam ih sve ovo... dosad se desilo dva puta u BIH da nisu uzorci zadovoljavali uslove za pohranjivanje (jedan uzorak nije stigao na vrijeme u Belgiju - jer moraju doci unutar 72 sata na odrediste; drugi uzorak nije bila dovoljna kolicina krvi iz pupcane vrpce jer je bio dosta prijevremen porod tako da nisu imali minimum celija za zamrzavanje). u ovom slucaju ne uplacujes ostatak novca, ali ne vrate ti 400 eura (koji se uplate unaprijed za kit i slanje na testiranje).
nadam se da si me razumjela, malo sam zapetljala user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
9.6.2012 5:30:54   
novi kolacic

IZVORNA PORUKA: babina beba


IZVORNA PORUKA: novi kolacic

i ja bih voucher, ako ima jos jedan? Hvala...

Posalji mi broj tel na pp.

I ovo je bi treci vaucher nemam vise. Nadam se da ce i druge zenice koje su dobile ove vauchere javiti se na ovoj temi i podjeliti svoje!

Poslala user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
9.6.2012 7:38:24   
tajra26
imam i ja vaucere pa ako nekom treba nek se javi na pp user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
9.6.2012 9:47:29   
delfin
imam i ja vaučere, pa ako nekom treba nek se javi

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
10.6.2012 10:12:17   
maja78 RR
Ima li neko da ce pohraniti maticne celije...drugarica je dobila voucher od cryo save  da poklonimo trudnicama koje to planiraju imam tri od po 100 eura. Znaci trudnica koja ovaj voucher prilozi imace umanjn iznos od 100 eura, ako neka zeli nek se javi u pp da joj dam broj telefona od drugarice da se dogovore oko preuzimanja

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
11.6.2012 8:04:12   
Mila_80
I ja imam tri vaučera pa ko želi neka se javi

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
11.6.2012 20:49:12   
Sreca_007
Pozdrav svima!!! Cryo Save nas je jos jednom pozitivno i ugodno iznenadio sa vaucerima!!! Hvala im i svaka cast!!!  Imam jos dva vaucera pa kome trebaju neka se javi!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
11.6.2012 21:03:14   
rose
i ja sma dobila vouchere pa ako koga zanima da se javi na pp :)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Sreca_007)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
12.6.2012 0:37:49   
magbi
ccccccccc sta ako je termin tek u decembru

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *