|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
26.10.2012 20:44:30   
gerberka
suela odakle si

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Suela)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
26.10.2012 20:48:23   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Skyfall


Nadam se da će sto manji broj roditelja kojima ovaj novac puno znaci kupiti "proizvod" sada, u fazi u kojoj se o njemu nista ne zna.

Veliki pozdrav svim mamama! ;)






svim roditeljims taj novac puno znaci, ali vjeruj da se mi svi raspitamo i informisemo prije nego se odlucimo. Ja cu pohraniti maticne i za drugo dijete i opet jedva platiti pohranu. I opet necu zaliti, i opet cu samo reci daBogda ja te pare bacila, nikada ne trebalo, ni meni ni nikome
ako moze da mi ukratko opises svoja istrazivanja na kojima se temelji tvoj stav?

i...o, da! pa ja se NE BIH, i da postoji mogucnost primjene maticnih u BiH odlucila za BiH

Ako se roditelji koji su pohranili maticne celije nazivaju prevarenim osobama koje su nasjele radi ataka na grižnju savjest onda se oni koji nisu pohranili mogu nazvati roditeljima koji sebi nalaze bilo kakvo opravdanje da umire svoju griznju savjest jer nisu pohranili.Pa koji vam je? Svako neka radi sto mu razum nalaze. Ja npr vozim skromno auto, ispodprosjecno, ali sam se umjesto da kupim neko bolje odlucila na pohranu maticnih. Sa ovim starim opet stizem gdje me volja :) dok je nekom vaznije opremiti cetvrti sprat kuce i smatrati novac pametno ulozenim..ali njegova stvar user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 26.10.2012 20:54:27 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Skyfall)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
26.10.2012 22:01:01   
Suela
zenica

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
26.10.2012 23:26:56   
gerberka

IZVORNA PORUKA: Suela

zenica


posto sam ja obecala vaucer mislim zenici koja je trudna ali nije sigurna da li ce pohraniti..ima dogovoren informativni razgovor sa predstavnicima kompanije..javit ce mi u srijedu navecer.Ako se ona ne odluci javim ti se pp-om, da se nadjemo u gradu i da ga preuzmes. pusaaa

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Suela)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.11.2012 13:17:42   
gerberka
suela ostavi mi br moba na pp da te nazovem, da se ovih dana nadjemo u gradu za vauceruser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.11.2012 14:57:58   
Alannah
Imam tri vaucera,pa ako kome treba,neka se javi,da mu poklonim.Iz Tuzle sam.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.11.2012 21:09:23   
Suela
gerberka - nisam stigla da ti javim, prije dva dana sam dobila vaučer.
u svakom slučaju HVALA.. pozdrav

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
3.11.2012 21:21:28   
gerberka
dobro draga user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Suela)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 8:37:46   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: Skyfall


Nadam se da će sto manji broj roditelja kojima ovaj novac puno znaci kupiti "proizvod" sada, u fazi u kojoj se o njemu nista ne zna.

Veliki pozdrav svim mamama! ;)






svim roditeljims taj novac puno znaci, ali vjeruj da se mi svi raspitamo i informisemo prije nego se odlucimo. Ja cu pohraniti maticne i za drugo dijete i opet jedva platiti pohranu. I opet necu zaliti, i opet cu samo reci daBogda ja te pare bacila, nikada ne trebalo, ni meni ni nikome
ako moze da mi ukratko opises svoja istrazivanja na kojima se temelji tvoj stav?

i...o, da! pa ja se NE BIH, i da postoji mogucnost primjene maticnih u BiH odlucila za BiH

Ako se roditelji koji su pohranili maticne celije nazivaju prevarenim osobama koje su nasjele radi ataka na grižnju savjest onda se oni koji nisu pohranili mogu nazvati roditeljima koji sebi nalaze bilo kakvo opravdanje da umire svoju griznju savjest jer nisu pohranili.Pa koji vam je? Svako neka radi sto mu razum nalaze. Ja npr vozim skromno auto, ispodprosjecno, ali sam se umjesto da kupim neko bolje odlucila na pohranu maticnih. Sa ovim starim opet stizem gdje me volja :) dok je nekom vaznije opremiti cetvrti sprat kuce i smatrati novac pametno ulozenim..ali njegova stvar user posted image


user posted image user posted image user posted image

potpisujem...

iako je dovoljno jedan uzorak kada su u pitanju blizanci, mi smo pohranili od obijice. mogli smo autic da kupimo, ali zdravlje djece je na prvom mjestu...

a KOD nAS U BIH se ne zna nista o pohrani, u europi je to vec rutina. cak je nedavno napravljena jetra iz maticne celije!? i ovo nije mahalska prica, nego informacija iz prve ruke.

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 9:52:24   
vjestica
AminaZana bilo bi lijepo kad tako trvdiš da je provjerena informacija iz prve ruke, da staviš i neke dokaze - link i sl
inače ostaje dsamo na tom rekla - kazala

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:12:01   
gerberka
uglavnom, trudnice koje planiraju pohraniti MC, da znate..imam jedan vaučer na poklon, pa eto user posted image

http://www.ringeraja.ba/clanak/napravljen-lijek-od-maticnih-celija-iz-pupcanika_1049.html
zrno po zrno pogaca, kamen po kamen palača user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 4.11.2012 11:14:54 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:33:23   
vjestica
family plus je oept pokazao totalnu neprofesionalnost sa ovim tekstom user posted image
tekst na linku sam počela čitati i odustala nakon rečenice, citiram
Chase Howell, koji je rođen sa hydrocephalusom - jednim od najtežih oblika urođene mane kod djece koja umjesto moždane mase imaju vodu.
hidrocefalus nije smao urođena mana, može biti i stečeni
i nije tečnost umjesto moždane mase, nego je višak tečnosti sa moždanom masom

ja zaista ovakve teksgtove ne mogu prihvatiti kao relevantne

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:40:53   
gerberka
al ja ne znam sta ti pokusavas postici?user posted image
cekaj, nisi pohranila?
pa ok, tvoj izbor?user posted image
ja ih nor vise volimimati i posmatrati sta se i kako cini i u ekperimentalnim fazama, jer je pohrana na 20 godina nego ih nemati.
Ali ono sto nas dijeli je tih 4 hiljada km. Da je besplatna pohrana pri porođaju nađi mi trudnicu koja bi rekla "necu pohraniti, nisu mi podaci neki relevantni sto sam citala"
user posted image user posted image user posted image
nemam ni ja neke love, al vjeruj mi nista nisam osjetila zbogtog novca user posted image niti zalim sto nemam neku kožnu fotelju u dnevnom boravku user posted image




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:43:38   
gerberka
vjestice, cudi me od tebe da se nisi obratila nekom eminentnom ginekologu koji je npr u tome..vjeruj mi ja sam sjetila sa njim 6 u kancelariji user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:47:12   
vjestica
kako misliš šta pokušavam postići?
pa želim relevantne informacije
ne želim da me iko pravi budalom i da mi se plasiraju ovakvi netačni tekstovi
sad nisma pohranila matične ćelije, navedeni razlozi u nekom prethodnom postu na ovoj temi
ali takođe i planiram drugo dijete i možda pohranima matične ćelije drugi put, zato i dalje skupljam informacije
ali konkretne , ne ovakve marketinške tekstove (ovo me asocira na reklamu na dnevne uloške, koje moram nositi da se osjećam svježe)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:48:36   
vjestica

IZVORNA PORUKA: gerberka

vjestice, cudi me od tebe da se nisi obratila nekom eminentnom ginekologu koji je npr u tome..vjeruj mi ja sam sjetila sa njim 6 u kancelariji user posted image


n
otkud ti ideja da se nisam obratila ginekologu?
i biologu?
i ostalim stručnjacima

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 11:56:12   
gerberka
pa ja se npr osjecam svjeze kad nosim dnnevne uloske user posted image user posted image
sad salu na stranu user posted image
ja ti savjetujem otiđi i konsultuj se sa ljudima koji su u tome tipa ginekologa i ljekara.
Vrijedi upitati.


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 12:07:20   
milenium
meni se to sve pravi izraz je :gadi.jer imam dojam da se sve testira,eksperimentira,i izvlače novci sve po jadnoj bih.jer kontaju siromašna zemlja(ne baš siromašna kao neke zemlje u africi ili da ne navodim sad koje gdje ljudi nemaju novca ni za kruh)ali ova naša zemlja im je taman,ljudi niti imaju niti nemaju,nemaju za razbacivati ali imaju ako treba odvojiti novac za nešto veliko.pa na nama sve testiraju od vakcina,do lijekova,cjepiva,zatim ove matične stanice,igranje na savjest roditelja....mislim tako jadno.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 12:09:00   
vjestica
opet te pitam otkud ti ideja da se nisam već konsultovala sa stručnjacima??
i kad se već savjetujemo , hadj da i ja tebi savjetujem da se ti konsultuješ sa ginekologom o vezi korištenja dnevnih uložaka
a svakako da bih donirala matične ćelije da postoji javna banka istih, što bi bilo potrebnije da postoji
genetsko oboljenje neće izliječiti vlastite matične ćelije, jer nose isti genetski kod, nego tuđe

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 12:14:33   
gerberka
vještice, pa daj ti nama relevantne informacije, neki link i tako to..sta kazu strucanjaci sa kojima si se savjetovala user posted image
a za dnevne uloske - ne budi bukvalista user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ako si se savjetovala sa biologom i svim gore navedenim zasto jos uvijek razmisljas o pohrani MC drugog djeteta, nije valjda da ovdje trazis odgovor pored odgovora svih tih strucanjaka user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 12:18:44   
gerberka

IZVORNA PORUKA: vjestica


genetsko oboljenje neće izliječiti vlastite matične ćelije, jer nose isti genetski kod, nego tuđe


i da drugom pomognem niko sretniji nebi bio od mene..i to mi je razlog za pohranu, vjeruj mi. Sad da nekom treba nebi se libila ni dvoumila

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 12:35:58   
vjestica
navela sam razloge u jednom poStu prije nA ovoj temi
koga zanima, može pročitati
a sad sam se ponovo na ovu temu javila kad sam se nadovezala na post aminezane u napravljenoj jetri iz matičnih ćelija, gdje sam samo napisala da bi bilo lijepo na nečim ptkrijEpi tu tvrdnju, jer ako postoje neka nova saznanja, želim da znam o tome

< Poruku je uredio vjestica -- 4.11.2012 12:43:00 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 13:01:02   
gerberka
trazila sam taj tvoj post sa relevantnim dokazima
ne mogu ga pronaci


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 13:39:59   
Alhemicarka

IZVORNA PORUKA: milenium

meni se to sve pravi izraz je :gadi.jer imam dojam da se sve testira,eksperimentira,i izvlače novci sve po jadnoj bih.jer kontaju siromašna zemlja(ne baš siromašna kao neke zemlje u africi ili da ne navodim sad koje gdje ljudi nemaju novca ni za kruh)ali ova naša zemlja im je taman,ljudi niti imaju niti nemaju,nemaju za razbacivati ali imaju ako treba odvojiti novac za nešto veliko.pa na nama sve testiraju od vakcina,do lijekova,cjepiva,zatim ove matične stanice,igranje na savjest roditelja....mislim tako jadno.


Kako misliš neko testira matične čelije? Sa pohranjenim matičnim čelijama se ne može manipulisati, tačno se zna broj koji je pohranjen, i u bilo kojem trenutku, iz bilo kojeg razloga da ih zatražiš možeš ih dobiti. Sa parama se možda i manipuliše.

Bez ikakve želje da ikoga ubjeđujem da ostavi ili ne, i bez namjere da osuđujem ijednog roditelja koji je ostavio ili ne, a pogotovu da se ubjeđujem kako je moj stav bolji. Iznjeću svoje razmišljanje koje će možda nekome pomoći ko ima dilemu, pa mu u odluci pomogne.

I mi smo bili u velikoj dilemi, ostaviti ili ne. Čak smo u jednom trenutku odlučili da nećemo. Na kraju smo ostavili. Malo smo istraživali, i nismo našli nijedan naučni članak, niti ijednog doktora koji je rekao da ne treba ostaviti. Uglavnom se protivljenje baziralo na komercijalnim bankama i kako su puno bolje opcije javne banke, koje funkcioniraju kao i banka koštane srži. Poslije toga smo nazvali jednu od banaka, u koju smo na kraju ostavili ms, i pitali da li mi, nekad u budućnosti, za 10 godina, ako se odlučimo možemo povući naše stanice i predati u drugu banku i dobili smo potvrdan odgovor. Niko ne zna šta će biti za 20 godina, možda bude jedinstven registar ms, i možda baš naše ms nekome spase život. To je prevagnulo u našoj odluci da ostavimo (da napomenem da smo kontaktirali i neke profesore genetike sa Harvarda, koji su nam rekli, to je super stvar, ali bolje su javne banke).

Drugo, pogledajte koliko mjesečno potrošite na neke druge stvari, kad se sabere, izgovor da je preskupo u našem slučaju ne stoji. Ako mogu izdvojiti 90 KM mjesečno za garažiranje mog limenog ljubimca, zašto ne bih mogla i 17 maraka mjesečno za ms (mi smo pohranili na 25 godina, platili cca 5000 KM). Ili kupujem maskaru od 25 KM, idem manikiru, i sad da tvrdim da mi je ovo skupo. Koliko se mjesečno potroši na cigare i sl gluposti, ja jednostavno ne mogu da vjerujem da je skupo nekome ko je imao dilemu, ostaviti ili ne, i onda odustao zbog cjene.

Treće, taman da i manipulišu sa mojim parama i koriste ih za istraživanje, halal, biću presretna ako moje pare doprinesu nečemu tako revolucionalnom. Ja radim u farmaceutskoj inustriji, vrlo dobro znam kako je teško dobiti određene certifikate i koliko se mora konstantno ulagati u opremu i njeno održavanje. Ja znam da vlada mišljenje da je farmacija vrlo profitabilna grana, ali kad bi neko samo prošao kroz sve procese da jedan lijek izađe na tržište čudom bi se čudio kako tabla paracetamola košta 35 feninga, a mjesečna pohrana ms 17 km.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Pohrana matičnih stanica/ćelija
4.11.2012 14:08:43   
vjestica
gerberka pažljivije čitaj napisano
napisala sam da na ovoj temi stoji post u kojem sam navela svoje RAZLOGE što nisam pohranila matićne ćelije
alhemičarka nekima jeste skupo i ne možeš to gledati sa svog aspekta
kad imamo forumašicu kojoj skuplajmo pare za hranu, koja ima 4 djece, njoj je itekako skupo i njoj svi ti tvoji argumenti ne piju vode
a ima dosta takvih ljudi
meni nije nikakvu ulogu igrala lova, ali itekako mogu shvatiti ljude kojima jeste

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *