|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:34:01   
hanabanana
Ma ja ne mogu da čitam to sve....samo se nasikiram a promijeniti ne mogu ništa.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:35:05   
henna ze

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovako, djevojčica je u bolnici, sitna je i trebaju joj pelene. Henna, vidimo se onda danas.


Pitaj kad vec budes tamo da je potrebna krema za tijelo da se djetetu ne napreve dekubitusi od ležanja. To je jako vazno posno sto je sitna i mršava za heftu bi joj do kosti doslo. Nesto ne vjerujem da je mater okrece i masira na kritinim mjestima


kupiću ovu kremu od dr pashe..ne da je odlična...
njom je može mazati po cijelom tijelu...




_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:39:56   
Nedi

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovako, djevojčica je u bolnici, sitna je i trebaju joj pelene. Henna, vidimo se onda danas.


Pitaj kad vec budes tamo da je potrebna krema za tijelo da se djetetu ne napreve dekubitusi od ležanja. To je jako vazno posno sto je sitna i mršava za heftu bi joj do kosti doslo. Nesto ne vjerujem da je mater okrece i masira na kritinim mjestima


kupiću ovu kremu od dr pashe..ne da je odlična...
njom je može mazati po cijelom tijelu...




Ako imas apoteku usput moze i pentanol-to je isto kao i bephanten samo od drugog proizvođača a 3x jeftinija. Mast je bolja od kreme i tuba nije vise od 4km sigurno

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:41:05   
henna ze
sad će ispasti reklama..ali mislim da joj od ove kreme nema bolje...
meni su sve rane zacijelili za jednu noć..a 100 % prirodna..a ako bude potrebno kupiću i to

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:41:40   
henna ze
onda uzeti obje

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:47:11   
Nedi
Ja je nisam koristila...nemoj obe uzmi jednu za koju mislis da je bolja...mozda ce trebati neka posebna koju oni iz bolnice kazu ili neki drugi lijekovi

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:47:52   
Honey3

IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu leontina13)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:48:44   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: bebacha

u danasnjem avazu ima prica o ovome
pojavio se i otac djevojcice


Jel plaho stresno da ne citam?


nenma puno stvari o djevojcici sto vec nismo procitali,slika ima djevojce s ledja,sasvim ok slika
al nemoj citat nista
ima par izjava oca djevojcice i djeda
i izgleda da se brak izmeju majke i otac pukao nakon 3 god jer je zlostavljaouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:49:41   
bebacha

IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image


mozda je bila u sokuuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:50:57   
vjestica
nemojte kupovati nikakvu kremu bez konsultacije sa medicinski osobljem
možda je upravo potreban specijalna krema iz apoteke protiv dekubitusa ili neka druga, a ne ova kozmetika, koja će možda samo smetati

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:52:26   
vjestica

IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image

i molim vas da ne uzimate zdravo za gotove postove korisnika koji su se tek pojavili na forumu i objavili taj jedan jedini post
najmanje nam sad treba da vjerujemo svakoj neprovjerenoj informaciji i rekla- kazala
i ovako je dovoljna teška situacija

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 12:01:45   
henna ze
NEMA toga ko mene može ubijediti da ne pomognem DJETETU..

dalje me nista ne interesuje!!!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 12:06:39   
Nedi
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image

i molim vas da ne uzimate zdravo za gotove postove korisnika koji su se tek pojavili na forumu i objavili taj jedan jedini post
najmanje nam sad treba da vjerujemo svakoj neprovjerenoj informaciji i rekla- kazala
i ovako je dovoljna teška situacija


Ma ne citam ni tekstove u avazu i na web portalima jer do sada smo bili svedoci rekla-kazala i jest-nije-mozda milion puta. A ni postovi koji prezenhtiraju informacije od ovih vec pomenutih.
Svi ti odrasli me ne zanimaju. Vazno je dijete i djetetu se pomaze. Dinara niko od njenih nece u ruku dobiti. Za curicu cu odvajat od svake plate ako treba.

< Poruku je uredio Nedi -- 12.4.2013 12:07:04 >


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 12:24:19   
muaaa
Jeste li odlucile za Sa kad je H.kafa?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 12:57:51   
aazra
IZVORNA PORUKA: Nedi

Svi ti odrasli me ne zanimaju. Vazno je dijete i djetetu se pomaze. Dinara niko od njenih nece u ruku dobiti.


Tako i treba, NJOJ, toj materi, ništa, mozda samo slafruk i pidzamu. Iskreno, nadam se da ce joj oduzeti dijete...takva zena je u stanju naci drugog "zlostavljaca" koji bi ponovio isto, ako ne i gore, dobro je "pripomogla" da do ovoga svega dođe user posted image


< Poruku je uredio aazra -- 12.4.2013 12:58:36 >


_____________________________








(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 13:09:25   
Nedi
mm-ova radna kolegica ce dati za malenu pidžamicu i još nesto. mm ce donijeti ovo dan-dva pa mozemo odnijeti naredne sedmice

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 13:11:17   
leontina13
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image

i molim vas da ne uzimate zdravo za gotove postove korisnika koji su se tek pojavili na forumu i objavili taj jedan jedini post
najmanje nam sad treba da vjerujemo svakoj neprovjerenoj informaciji i rekla- kazala
i ovako je dovoljna teška situacija

Korisnik sam odavno,al pod drugim nikom!Radim gore i vidjela sam da je ni za ručicu nije uzela, nešo rekla,a kamoli uputila majčinski pogled.....i ne vidim da bi bilo ko imao razloga da laze kad su ove stvari u pitanju...
al ovo nije tema,treba pomoći....ja ću preko svojih kolega u Ze bolnici.......

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 13:51:07   
aazra

IZVORNA PORUKA: leontina13

Korisnik sam odavno,al pod drugim nikom! Radim gore i vidjela sam da je ni za ručicu nije uzela, nešo rekla,a kamoli uputila majčinski pogled.....i ne vidim da bi bilo ko imao razloga da laze kad su ove stvari u pitanju...
al ovo nije tema,treba pomoći....ja ću preko svojih kolega u Ze bolnici.......


Ja se nadam da grijesim i da ta bolesna matera nije ostala s malenom samo zato sto nije imala gdje otici, iskreno se nadam da grijesim...user posted image

Jedna je rekla da je "ucinila sve sto je mogla" da joj vlastito dijete zamalo umre svakako user posted image

Ne moguce da svi lazu, i novinari i bolnicko osoblje i policija i socijalne sluzbe koje razmatraju da joj oduzmu dijete...samo je ona krasna, divna i postena, svi drugi lazu user posted image

_____________________________








(odgovor članu leontina13)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 13:55:04   
palachinken
Ništa od tog ne mijenja činjenicu da tom djetetu nemaju pelenu za promijeniti u bolnici.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:02:02   
animagical
prvi put citam ovu temu, a vidim ima dosta postova... sta konkretno djetetu treba i pod kojom je dijagnozom, kolike su povrede? koliko sam shvatila djevojcica ima 3 godine? mozete li saznati koji broj odjece nosi? cini mi se da sam vidjela da dijete ima 11kg?user posted image je to dijete bilo zanemareno i ranije pa je u takvom stanju? u svakom slucaju, za sve vece akcije treba vidjeti sa centrom za socijalni rad, posebno sto se tice para... dijete je pretukao majcin momak, koga nazivaju ocuhom, iako to on nije... gdje je otac djevojcice?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:10:38   
ajla86
kako iz sarajeva poslati novac,kome?
oni su sad u zenici jel tako....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:15:26   
ajla86

IZVORNA PORUKA: leontina13

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

Boze dragi user posted image user posted image user posted image

i molim vas da ne uzimate zdravo za gotove postove korisnika koji su se tek pojavili na forumu i objavili taj jedan jedini post
najmanje nam sad treba da vjerujemo svakoj neprovjerenoj informaciji i rekla- kazala
i ovako je dovoljna teška situacija

Korisnik sam odavno,al pod drugim nikom!Radim gore i vidjela sam da je ni za ručicu nije uzela, nešo rekla,a kamoli uputila majčinski pogled.....i ne vidim da bi bilo ko imao razloga da laze kad su ove stvari u pitanju...
al ovo nije tema,treba pomoći....ja ću preko svojih kolega u Ze bolnici.......






nisam iznenadzena nimalo.tako ti tuce neko djete a ti gledas...jel imala stolicu,tavu,tepsiju....nesto da ga ukapi na licu mjesta.......
i najgore je...stavila je na spavanje......e dje su ti ruke bile glupaco.....bez bismile bi ga udavila da bog da mu se osusile ruke kojim je tuko.....
da njoj dragi Bog da nafaku da ona ozdravi a ova njena mama je.....nemam rijeci......

(odgovor članu leontina13)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:21:08   
Nedi
Hajde necemo sad opet iz pocetka o svim umijesanim akterima. Apsolvirali smo sve to ovih dana.

Ono neosporivo je da dijete treba pomoc. Nasu pomoc. Nikome se pare nece na ruke davati.

Danas ce se u bolnicu odnijeti prva tura potrebstina i vidjeti sta dalje treba.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:28:11   
bebacha

IZVORNA PORUKA: animagical

prvi put citam ovu temu, a vidim ima dosta postova... sta konkretno djetetu treba i pod kojom je dijagnozom, kolike su povrede? koliko sam shvatila djevojcica ima 3 godine? mozete li saznati koji broj odjece nosi? cini mi se da sam vidjela da dijete ima 11kg?user posted image je to dijete bilo zanemareno i ranije pa je u takvom stanju? u svakom slucaju, za sve vece akcije treba vidjeti sa centrom za socijalni rad, posebno sto se tice para... dijete je pretukao majcin momak, koga nazivaju ocuhom, iako to on nije... gdje je otac djevojcice?


otac se pojavio nakon sto je procitao u novinama sta se desilo,bio u bolnici i ima slika njih troje na slici
ima 11kg a e sad zaso 11 neznam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 14:36:17   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Nedi

Hajde necemo sad opet iz pocetka o svim umijesanim akterima. Apsolvirali smo sve to ovih dana.

Ono neosporivo je da dijete treba pomoc. Nasu pomoc. Nikome se pare nece na ruke davati.

Danas ce se u bolnicu odnijeti prva tura potrebstina i vidjeti sta dalje treba.



Javi nam situaciju... novac nikom nećemo davati ..ali ga možemo skupiti da posaljemo npr tebi da kupiš potrepštine i odneseš malenoj.... lakše je to nego da mi hranu šaljemo iz SA...

Mišljenje?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *