|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 22:44:46   
leontina13
Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 22:48:59   
saritaa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shpagica

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/nije-je-prestajao-tuci-ni-kad-je-nepomicno-lezala

user posted image user posted image user posted image meni je odmah muka kad pomislim na sve ovo


Katastrofa, nemam rijeciuser posted image user posted image Znam da nije vrijeme za neke odluke i zakljucke ovdje, ali kad je vec postavljen clanak morala sam... Nakon sto je otac brutalno pretukao malu i ona zadobila strasan udarac glavom, majka je umila i stavila spavatiuser posted image user posted image Optuzujte me koliko hocete, ali ta zena treba jos nekoga pametnijeg i odgovornijeg tko ce se zajedno sa njom brinuti za dijete.

A vama zene svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image




sporty hajde da se dogovorimo da i mi iz Mostara pomognemo nekako, da skupimo nesto novca i posaljemo curama u Zenicu...

ja ne mogu da prestanem misliti na ovo pile, koliko njoj sad ljubavi i paznje treba user posted image user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 22:50:06   
aazra
Ja mislim da su nakon ovog teksta sve riječi suvišne, niti je reagovala odmah, niti taj isti dan, nego tek iduci dan kad se dijete pocelo kociti...user posted image

Ova zena ocito nije nacisto sa sobom da li joj je vise stalo do djeteta ili do "ljubavnika", bez obzira na sve ona ga brani ?! user posted image

_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 23:03:07   
salmy
Podhitno joj oduzeti djete

Kriva je koliko i taj majmunuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 23:04:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leontina13

Na dan kada je primljena u Sa bolnicu, umjesto da bude izgubljena i potresena,
majka te iste djevojčice sjedi hladnikrvno i kaze(za malu): "ah,i ona je tvrdoglava".....hellooooouser posted image

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leontina13)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 23:30:06   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shpagica

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/nije-je-prestajao-tuci-ni-kad-je-nepomicno-lezala

user posted image user posted image user posted image meni je odmah muka kad pomislim na sve ovo


Katastrofa, nemam rijeciuser posted image user posted image Znam da nije vrijeme za neke odluke i zakljucke ovdje, ali kad je vec postavljen clanak morala sam... Nakon sto je otac brutalno pretukao malu i ona zadobila strasan udarac glavom, majka je umila i stavila spavatiuser posted image user posted image Optuzujte me koliko hocete, ali ta zena treba jos nekoga pametnijeg i odgovornijeg tko ce se zajedno sa njom brinuti za dijete.

A vama zene svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image




sporty hajde da se dogovorimo da i mi iz Mostara pomognemo nekako, da skupimo nesto novca i posaljemo curama u Zenicu...

ja ne mogu da prestanem misliti na ovo pile, koliko njoj sad ljubavi i paznje treba user posted image user posted image


Sarita saljem ti pp

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 23:45:38   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

sto je najgore u nekom clanku je pisalo da su mjestani za ocuha rekli da je kabadahija i da je djevojcica i prije imala podljeve po tijeluuser posted image a ona ovdje kaze da nikad nije bio agresivan


Kod moje mame u komsiluku ima jedan bracni par, otac prije par mjeseci pretukao i nju i dijete, cijela zgrada cula. Kaze mama to su bili jauci, katastrofa... Ona u masnicama, podljevi, dijete istouser posted image user posted image I sklonila se kod svojih, a nedavno mi mama kaze vratila mu se.... Kao voli ga ona, nije on uvijek takavuser posted image Bog nek mi prosti, al ima i nas zena svakakvih. Ja se samo nadam da ce ova djevojcica imati mirno i sretno djetinjstvo... I da ce majka tuziti svog decka i ostati daleko od njega. A on jos dugo u zatvoru, ma dozivotno mu je malo.

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 11.4.2013 23:46:41 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 0:09:13   
Neca xxx
Moze li mi neko reci koji je finalni plan za pomoc ovoj djevojcici? Da ne citam cijelu temu. Da li se skupljaju stvari i hrana ili novac? Da li je organizovana neka humanitarna kafica ili uplacujemo novac na racun udruzenja?

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 0:11:09   
saritaa
Sporty odgovorila sam

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:11:02   
Jeca_Perec
kriva il ne.. pa ga nije pukla dobrom cjepanicom, cipelom, daskom... meni se cini da bih ja nasrnula na njega, pa kakogod se zavrsilo.. licno majka ove djevojcice izgleda ko velika beba...l Bog dragi zna u kakvim uslovima je ona rasla, i sta je za nju uredu/ a sta ne..
Zadnje informacije koje imam o ovom slucaju nesretne djevojcice (zvala je moja sestra) da se nalaze u Zenickoj bolnici,majci je potreban slafluk i pidzama ( odmah sam spakovala, da joj odnese).. rekla je da ocekuje veliko posiljku kasica i sokica od zena iz Sarajeva.. te da se nasao neko ko ce da joj placati stanovanje.. i da je ganuta da ima opet dobrih ljudi koji joj zele pomoci ..

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:14:12   
Visnja RR
http://www.fcsarajevo.ba/vijesti/igraci-sarajeva-u-humanoj-misiji/972

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:22:45   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

http://www.fcsarajevo.ba/vijesti/igraci-sarajeva-u-humanoj-misiji/972

aferim...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:24:12   
bebacha
Ja procita ovaj tekst iz Avaza i jedino sto skonta je to da je majka uradila sve sto je mogla,i za sto je bilo sposobna.To sto je ona nju stavila da spava je stvar njenog neznanja.neki dan cula da je zene fakultetski obrazovane da je dijete poslije para i udarca glavom uspavala da se smiriuser posted image znaci nije znala da se nesmije
Nazalost ova jadna zena nije ni pametna ni hrabra ko viuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:36:08   
Nedi

IZVORNA PORUKA: henna ze

s obzirom da je curica stigla u zenicu a mi prikupile novca..ja cu sutra kupiti sta treba i sa nekom forumasicom ili sama odnijeti na pedijatriju...

za prvu pomoc


Stojim na raspolaganju. I sa prevozom ofkorsuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:40:15   
Nedi
Nisam citala taj link posebno sto je iz Avaza a svakojake gluposti štapmapju svakodnevno.

Palac mozes li provjeriti da li je curica stvarno prebačena u Zenicu pa da se dalje organizujemo kako i šta.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:43:00   
palachinken
Provjerit ću, kasnije, dok prođu vizite.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 8:48:28   
henna ze
Nedi...imamo prevoz..hvala..
samo da znaš nećeš ići sa nama..nema šanse..dakle trudna da se potresaš gore i još ne do Bog pokupiš baju...

ti si svoje sinoć odradila..i veeeeliko ti hvala..da ti dragi Bog da nagradu na oba svijeta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 9:11:47   
Nedi

IZVORNA PORUKA: henna ze

Nedi...imamo prevoz..hvala..
samo da znaš nećeš ići sa nama..nema šanse..dakle trudna da se potresaš gore i još ne do Bog pokupiš baju...

ti si svoje sinoć odradila..i veeeeliko ti hvala..da ti dragi Bog da nagradu na oba svijeta user posted image user posted image user posted image


Iskreno vise se bojim svoje reakcije prema toj materi, nek mi Bog oprosti, ali tacno imam averziju prema njoj neviđenu.
Ali neJma veze, ako sta treba tu sam.
Nego da nemate slucajno neku kutiju kartonsku? Jucer pitam u konzumu, bingu i jednoj piljari ko da im oko trazim a ne praznu kutijuuser posted image KOji je to fol sa praznim kartonskim kutijama?

Palac sam da ti kazem da te alovjuuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 9:46:07   
henna ze
nabavicu ti ja kutiju

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:04:41   
palachinken
Ovako, djevojčica je u bolnici, sitna je i trebaju joj pelene. Henna, vidimo se onda danas.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:08:07   
Nedi

IZVORNA PORUKA: henna ze

nabavicu ti ja kutiju


Hajd ziva bila da mogu spakovati paket i poslati. Cujemo se posliejpodne

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:09:43   
Nedi

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovako, djevojčica je u bolnici, sitna je i trebaju joj pelene. Henna, vidimo se onda danas.


Pitaj kad vec budes tamo da je potrebna krema za tijelo da se djetetu ne napreve dekubitusi od ležanja. To je jako vazno posno sto je sitna i mršava za heftu bi joj do kosti doslo. Nesto ne vjerujem da je mater okrece i masira na kritinim mjestima

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:30:01   
lepetetka
tuga user posted image user posted image ne izlazi mi iz glave nikako..
nadam se da će dobiti dobru njegu, kako fizičku, tako i psihičku i adekvatno savjetovanje za majku user posted image
zeničanke svaka vam čast na organizaciji..


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu leontina13)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:31:23   
bebacha
u danasnjem avazu ima prica o ovome
pojavio se i otac djevojcice

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
12.4.2013 11:33:24   
Nedi

IZVORNA PORUKA: bebacha

u danasnjem avazu ima prica o ovome
pojavio se i otac djevojcice


Jel plaho stresno da ne citam?

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *