|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hafu pelene
13.12.2008 18:18:51   
Hannah
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Koliko sam shvatila te pelene i nisu nesto vele jeftinije od npr. babylove?
S obzirom na ambalazu- i cinjenicu da su mozda ispale iz nekog kamiona- mislim da bi trebale biti i dosta povoljnije.



Potpisujem

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: hafu pelene
13.12.2008 18:25:51   
Ilhana RR
Cisto sumnjam da su sa kamiona pale. Jednostavno su to jeftine pelene.
Ovde imas koliko hos tih jeftini pelena koje su se pokazale puno dobre.

Naprimer, njemacki lanac Lidl je nedavno otvorio neznam ni sama koliko prodavnica po svedskoj, imaju svoje pelene za koji svi kazu da su predobre ali za ovu malo vecu djecu. Na njima cak ima i linija gdje pokaziva dali je se beba upisala ili ne.
Te pelene ovde kostaju izmedju 7-8 eura, nekad budu na akciji po 5 eura... a dodje ih 62 pelene... ambalaza im je normalna, nije bas nako ko pamperosve al eto...

Zato mislim da su to jedna od tih vrsta pelena... Od rodjaka mi zena je koristila svojim sinovima, jedan je bio pravi pisonja i nijedna pelena mu nije mogla upiti kao te ni Pampers koji je duplo skuplji.

Sve sto je skupo nije najbolje!!!



(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: hafu pelene
13.12.2008 20:00:41   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Sve sto je skupo nije najbolje!!!




user posted image I lijepa ambalaza ne znaci da je proizvod u njoj kvalitetan!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: hafu pelene
13.12.2008 20:44:12   
Alisa.
pelene su dobre,ali im je ambalaza uzasna a isto tako su mi malo sumnjivog porijekla.U kutiji,kartonskoj su samo slozene,kako je to pakovano,kakva je higijena pitanje je.......

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: hafu pelene
13.12.2008 21:06:16   
Emina*
I meni pelene izgledaju super, jos ako ima i pisanih dokaza da jesu vjerujem,
samo jest bezveze da nisu upakovane bar u najlon, pa tek onda u kutiju... 

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: hafu pelene
13.12.2008 23:43:56   
lejlašh
Mene interesuje kako je Babylove upakovan kad je u kartonskim kutijama? Da li ima zaštitni najlon?
Ni meni se ne sviđa samo pakovanje kod Hafu pelena, ali im je kvalitet zadovoljavajući

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: hafu pelene
13.12.2008 23:48:25   
Amrino
IZVORNA PORUKA: lejlašh

Mene interesuje kako je Babylove upakovan kad je u kartonskim kutijama? Da li ima zaštitni najlon?
Ni meni se ne sviđa samo pakovanje kod Hafu pelena, ali im je kvalitet zadovoljavajući


Ima. Dodju dva najlonska pakovanja u onoj kartonskoj kutiji.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: hafu pelene
14.12.2008 2:18:42   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Alisa.

pelene su dobre,ali im je ambalaza uzasna a isto tako su mi malo sumnjivog porijekla.U kutiji,kartonskoj su samo slozene,kako je to pakovano,kakva je higijena pitanje je.......

to sam htjela reći

< Poruku je uredio triplemama -- 14.12.2008 2:20:05 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: hafu pelene
14.12.2008 2:19:28   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Emina*

I meni pelene izgledaju super, jos ako ima i pisanih dokaza da jesu vjerujem,
samo jest bezveze da nisu upakovane bar u najlon, pa tek onda u kutiju... 

i to
nekako mi pravo ne higijenski

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: hafu pelene
14.12.2008 14:06:00   
seky
svaki daljni komentar je nepotreban... user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala, ali ja mislim da nikog nisam povredila samo sam svoje misljenje iznjela...
ali moderatori su tu koji rade svoj posao.... hvala jos jednom

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: hafu pelene
14.12.2008 21:45:55   
simba
ja vec duze vrijeme kupujem malom HAFU pelene  i malom odgovaraju cak su mi bolje od nekih nasih. Tacno je da su slicne molfiks pelenama. Sta reci neznas dok ne probas ,a to sto neke sumnjaju u kvalitetu meni nesmeta .Ja i moj bebac smo zadovoljni a vidim da su i ostale majke zadovoljne koje su probale ove pelene.user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: hafu pelene
14.12.2008 23:34:23   
Anoniman
Te pelene postoje vec nekoliko godina na nasem trzistu, 8 sigurno, a mozda i vise. Ali volim i to, sto prodaju tako, nego sto nam pampers prodaje stare pelene. Nadam se da znate o cemu govorim. ja koristim pampers, ali sam, cim sam cula za ovu pampers podvalu otisla i kupila svih pelena po jedno malo paklo i jos sam u fazi odlucivanja.

(odgovor članu simba)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: hafu pelene
14.12.2008 23:42:44   
triplemama
Vjerujem da su vam dobre ali mi sumnjivo ovo oko ambalaže. Meni su OK sve pelene i nemam protiv nijednih ništa, ali ne mogu da vjerujem da se pelene koje idu na bebinu guzu ovako pakuju. To nije higijenski. Treba fabrika da ih spakuje u najlon, a ne neko da ih rukama prepakuje user posted image . To samo u Bosni može. Vjerovatno da im je istekao rok pa skidaju ambalažu user posted image   pa ko vele to može u Bosni proći tamo niko ništa ne kontroliše.


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: hafu pelene
25.12.2008 20:31:21   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: stella

Posto neznam gdje je prebacena tema o hafu pelenama.Evo napisacu ovdje.
Ako nekoga interesuje juce sam vidjela u Robotu na Ciglanama.Plasticna ambalaza kao kod pampersa,samo sto je providna a kad mognem postavicu sliku.Ima 70 komada i kostaju19,85.Velicina 3 neznam koja je kilaza a nisam ni pitala ima li drugih velicina,pa ako je neko zainteresovan nek nazove Robot pa nek pita.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: hafu pelene
25.12.2008 20:43:21   
lejlašh
Ja sam ih u subotu kupila u Ivi blizu Fis-a, 70 kom - veličina 7-18kg - 20 KM, super su kvalitete, nemaju gela, ni mirisa, a najviše me podsjećaju baš na Babylove pelene. Kupovala sam ih još jednom kad je Merjem bila manja, i bila sam zadovoljna.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: hafu pelene
29.12.2008 10:21:53   
ElmaB
Stella, vidjela sam tvoju sliku Hafu pelena u najlonskom pakovanju, i bas cu otici da vidim imaju li vecu kilazu! Hvala puno na slicici!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: hafu pelene
29.12.2008 16:52:32   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Mik Mik

user posted image  
Hafu bezieht die Ware hauptsächlich aus Geschäftsauflösungen, Insolvenzen, Versicherungsschäden, Havarie-Ware.
Fällt ein LKW um ist Hafu auch schon da und kauft diese Sachen auf und wir bekommen sie dann einiges günstiger.
Die Ware ist einwandfrei und in Top Zustand.

Ako neko ima živaca da vam prevede, to nisu nimalo loše pelene.
Ali da napomenem da ja koristim Pampers.




Hafu dobija artikle većinom iz radnji koje su se raformirale, bankrotiranih firmi, ošteta od osiguranja, i havarisane artikle.
Prvrne li se koji kamion Hafu je već tu i kupuje artikle i mi ih tada dobijamo jeftinije.
Artikli su bez greške i u Top stanju.

Eto to je prevod ovoga dijela

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: hafu pelene
20.2.2009 15:05:25   
ElmaB
Eh, evo mi smo ih probali. Mama mi ih je kupila neki dan i zadovoljna sam. Jako su dobre!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: hafu pelene
20.2.2009 15:14:10   
Nana_Ze
Elma, bas sam neki dan razmisljala o tebi, kontam da li si ih kupila:). I gdje ste ih uspjeli nabaviti?
Meni su isto ekstra, ja kupujem u Ivi paket 80 komada 19.50 KM 4-9 kg.
Pusa

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: hafu pelene
20.2.2009 15:16:01   
ElmaB
Mama mi kupila jedan paket ovdje u Marsu. Isto kostaju 19,50 veliki paket, a kilaza najveca, jer im manje ne bi ni mogle! Extra su!!!!! Samo je problem sto ih ne dobijaju tako cesto i uvijek nekako dobiju, male velicine. 

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: hafu pelene
20.2.2009 15:52:12   
mama_debeljuca
Moj malac je konačno "bacio" pelene. Ali zadnjih mjeseci smo koristili hafu pelene, i mogu reći da su super. Prije smo kupovali pampers i sad mi je pravo žao što prije nisam znala za ove pelene. Istina, bila sam skeptična zbog pakovanja, kad mi ih je prijateljica preporučila, ali uvjerila sam se u kvalitet.

_____________________________

:-)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: hafu pelene
19.3.2009 23:07:12   
Cvrle
Čitam ovu temu i razmišljam oko čega se vodi rasprava. naravno da svako voli da uštedi a i da mu je ZDRAVLJE svog djeteta najvažnije. Moje mišljenje je da je kartonska ambalaža zdravija, aali izgled ambalaže uopšte nije bitan (i ružna gusjenica postane prelijepi leptir). Mene samo interesuje da mi neko ko je kupio te pelene kaže da li na njima ima bilo kakva deklaracija o provjer tih pelena, da li ih je neki zdravstveni institut odobrio??? Znači da li ih je testirala i odobrila neka priznata istitucija. Ja lično ne mogu da odredim da li pelena dobra ili ne samo na osnovu njenog izgleda. A meni su se lično zgadile te pelene, jer sam u prodavnici u Brezi penjala se na drugi sprat i na stepenicama kraj mojih nogu su bili OTVORENI paketi i paketi jednokratnih pelena koje se prodaju na komad. Saznala sam da sut o te Hafu pelene. Vala, da oni meni plate ja ih sa poda ne bih uzela (higijena = 0). Znam da je ovo do prodavača a ne do proizvođačam, ali prvi susret sa tim pelenama - fuj... Ako mi pročitate adekvatnu deklaraciju, možda promijenim mišljenje :)

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: hafu pelene
19.3.2009 23:16:56   
anitaMO
nikad čula za ove pelene.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: hafu pelene
19.3.2009 23:46:34   
nina20
Cvrle moja prijateljica koristi te hafu pelene,na ambalaži ništa apsolutno ne piše,ja sam ih probala,nisu loše jer ne propuštaju ali mi se ne svidjaju jer imaju gela u sebi


(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: hafu pelene
20.3.2009 10:25:12   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: nina20

Cvrle moja prijateljica koristi te hafu pelene,na ambalaži ništa apsolutno ne piše,ja sam ih probala,nisu loše jer ne propuštaju ali mi se ne svidjaju jer imaju gela u sebi




Svake jednokratne pelene moraju imati gel jer inace ne bi mogle skupljati mokracu unutar pelene. Nemojte se zamaravati trazeci pelene bez gela. Ja koristim platnene i znam koliko je mokrace unutar pelene samo za par sati. Nemogu vjerovati da to moze stati u jednokratnuuser posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu nina20)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *