|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hafu pelene
15.4.2009 14:21:29   
merima_s
Kupili smo Hafu pelene i bas sam zadovoljna. Imali su samo jednu velicinu od 13+ kg. Navlace se kao gacice. Nemam primjedbi zaista.user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: hafu pelene
15.4.2009 14:39:52   
remzy
HAFU pelene vec odavno postoje,i ja sam ih koristila jos sa Fatihom... i pravo su dobre...ja kad god odem u Gradacac tamo kupim ,jer ih tamo ima u velikim trznim centrima,a ovdje  ih jedva nadem,tako da smo nekad na hafu ,a nekad na molfixu,...user posted image user posted image user posted image

i ako su upakovane u kartonsku kutiju nemora znaciti da su lose!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: hafu pelene
30.4.2009 0:08:31   
New zealand
Slucajno sam otkrio ovaj site i veoma me je zainteresovala tema vezana za pelene.
Licno sam dobar poznavaoc problematike proizvodnje i prometa pelena u svetu ( uskoro ce poceti moja fabrika sa proizvodnjom decijih pelena).
Na osnovu informacija koje sam mogao da procitam od korisnika pelena na ovom sajtu i pojedinih zabrinutosti vezane za poreklo i kvalitet pelena koje se prodaju u vasem kraju mogu da vam kazem sledece:

Po mom misljenju pelene Hafu su prepakovane u njihovu ambalazu sa proizvodom nepoznatog porekla , najcesce iz Kine a mogu da budu i uvezene iz USA kao 20-25% skart presovane u bale. Distributor organizuje svoje ljude pa  onda ih odabiraju i razvrstavaju .

Druga mogucnost ja da su proizvedene u Kini za Hafu firmu .

Interesuje me dali na kutiji ambalaze postoji "Made in"  ili "product of" da je navedena roba porekla ili je samo ime distributora.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: hafu pelene
30.4.2009 9:07:21   
MELLI
Prije svega dobro došao na naš forum.
Već je bila i slika deklaracije,ali s obzirom da je ovo osjetljiva tema,malo se zahuktalo između suprotnih stavova,pa je moderator neke postove izbrisao.
Na kutiji postoji deklaracija,u kojoj piše da su pelene proizvedene u Njemačkoj,i da ih uvozi Iva iz Viteza.

(odgovor članu New zealand)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: hafu pelene
11.3.2010 13:31:25   
Megy85
Prije svega veliki pozdrav svima! Prvi put sam na ovom forumu.

Sinoć sam dobila pakiranje ovih HAFU pelena i koliko smo do sada isprobali (devetomjesečni dječak), mislim da su odlične. Cijena također zadovoljavajuća. Ipak, i mene je odmah zaintrigiralo to pakiranje i higijena, i tko proizvodi i sl, pa sam odlučila potražiti nešto o njima, i naišla evo na vaš forum.user posted image

Uglavnom, pelene mi se sviđaju, vidim da ih je dosta mama pohvalilo, i mislim da ću ih nastaviti koristiti, iako prije nisam čula za njih. Do sada smo uglavnom koristili Violetu, i bile su jako dobre, ali su me ove privukle jer su mekše i tanje. Pa vidjet ćemo kako će se dalje pokazati.

Btw, ako nekoga zanima, kupljene su u Mostaru u Villa Neretva u nekom butiku, ne znam točno kako se zove. I 21KM, veličina 4, pakiranje od 70 pelena.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: hafu pelene
20.3.2010 19:04:42   
Rejjan
Ja sam Hafu pelene juče našla u Marsu na Alipašinom ,paket od 60 pelena košta 17,60 KM,od 13 do 20 kg,ali ja koristim za moju bebu koja ima 8  kg i ok su..user posted image

(odgovor članu Megy85)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: hafu pelene
9.4.2010 15:30:59   
mama_juli
Rejjan da li ima jos uvijek HAFU pelene u Marsu...meni bi trebala najmanja velicina...user posted image

(odgovor članu Rejjan)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: hafu pelene
10.4.2010 22:23:01   
mojebebe
Evo sto ja znam o HaFU pelenama;koristila sam ih i jako zadovoljna,u par navrata sam sa svojom bebom boravila u njemackoj i tamo sam u Aldiu kupovala pelene Vibelle(ima ih samo u Aldiu)  i radi se o istim pelenama,nemogu se tocno sjetiti ko ih  proizvodi za Aldi ali sigurno znam da su proizvedene u njemackoj.Pa ako imate nekoga u Njemackoj raspitajte se za pelene Vibelle sigurno oni tamo znaju nesto vise.Pozdrav

(odgovor članu mama_juli)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: hafu pelene
10.4.2010 22:26:04   
ElmaB
Mama juli, bilo ih je neki dan u ovome na Grbavici, tj. kod Željinog stadiona!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mama_juli)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: hafu pelene
10.4.2010 22:52:08   
R&T@
I ja sam vidjela u Marsu kod Željinog stadiona.
Skontala sam da su to te, ali stvarno im je pakovanje ruzno.
I da ova moja guzara nije osjetljiva, pa joj osim pampersa, ne odgovaraju ni violeta ni molfix ni lumpi ni one DM, ja ih ne bih smjela kupiti u onoj kartonskoj kutiji...
Ne bih ni sebi kupila uloške onako upakovane...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: hafu pelene
11.4.2010 23:47:01   
mama_juli
Hvala lijepa na odgovorima...morat cu svratiti do Marsa...i iskreno se nadam da ce ih biti user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: hafu pelene
26.4.2010 10:44:14   
Renny
I mi koristimo HAFU pelene, prezadovoljni.......
Ostanu na bebi cijelu noc i nista ne prodje :)

Pozdrav

(odgovor članu mama_juli)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: hafu pelene
28.4.2010 21:42:01   
Anoniman
ee super da ima i ova temauser posted image da mogu citat kakve su ovo pelene.Znam za njih i cula sam al nisam ih jos probala.Kad sam bila sa A.u bolnici zena malenoj donijela te pempe bas su superr probala sam jedan A.
Danas sam isla da kupim te ali nema ih nestalo pa sam uzela violetine nisam,bas zadovoljna malo su debele i krute
Sleap play sam koristila doskora al su tanke i 4.im je za nas sada,malo plitka a i propustajuuser posted image
Pa drugi put uzimam definitivno Hafuuser posted image

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: hafu pelene
28.4.2010 23:43:30   
Anoniman
Mene zanima da li se negdje u Bihaću mogu naći te Hafu pelene?Ako neko zna molim da mi odgovori.
Zasad koristim Baby Love,ali vidim da ih uglavnom hvalite,pa bih i ja probala...

one DM, ja ih ne bih smjela kupiti u onoj kartonskoj kutiji...
Ne bih ni sebi kupila uloške onako upakovane...
IZVORNA PORUKA: tajra

Izvini Tajra,ali ne vidim šta je tu zastrašujuće ako su pelene upakovane u kart.kutiji? user posted image
Ako sam dobro shvatila radi se o B.Love u simpa šarenim kutijama,ili?

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: hafu pelene
1.7.2010 9:43:35   
mala86
ja sam neki dan vidjela ove pelene kod kuminog malog!ona kaze da je zadovoljna,cini mi se 90 kom plati oko 20km!ali one su meni dosta slicne dizajnom baby love ili mi se cini?
mada meni ona kartonska kutija nikako ne lezi

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: hafu pelene
2.12.2010 15:37:53   
veeseelaa
a evo teme Niobe

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: hafu pelene
2.12.2010 15:43:40   
Adana
I mi smo koristili te pelene i bila sma prezadovoljna. user posted image
Super su mi i Lumpi iz Merkatora, ali rijetko kada bude brojeva.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: hafu pelene
19.7.2011 12:01:07   
mamajednogdjecaka
Ovo su vam te pelene u originalnom pakovanju,ima ih kupiti u ivi.skuplje su 2 km,ali super su.    http://www.dooyoo.de/windeln/vibelle-play-maxi/

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: hafu pelene
20.7.2011 10:18:03   
mimiE
IZVORNA PORUKA: tajra

I ja sam vidjela u Marsu kod Željinog stadiona.
Skontala sam da su to te, ali stvarno im je pakovanje ruzno.
I da ova moja guzara nije osjetljiva, pa joj osim pampersa, ne odgovaraju ni violeta ni molfix ni lumpi ni one DM, ja ih ne bih smjela kupiti u onoj kartonskoj kutiji...
Ne bih ni sebi kupila uloške onako upakovane...

ja koristim dm pelen već 7 mjeseci.. u kartonskoj kutiji su dvije kese,odn dva pakovanja pelena samo što je cijena malo povoljnija kad kupujete duplo pakovanje nego da kupujete dva pakovanja pelena..

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: hafu pelene
10.8.2011 0:55:25   
amellinaa
Koja je najmanja velicina HA-FU pelena i zna li neko u kojim trgovinama ih ima u Bugojnu? Unaprijed hvalaaaa

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: hafu pelene
10.8.2011 14:16:41   
balasgirl
Kakve su to pelene? Nikad ni čula ni vidjela? Odoh baš da pročačkam po netu, da vidim o čemu se radi.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu amellinaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: hafu pelene
10.8.2011 14:18:12   
koka i po
jeftine i dobre.ja ih kupovala S.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: hafu pelene
10.8.2011 14:26:03   
bebacha
vise nisu jeftine:)poskupile se i sad su u rangu Lumpi-a

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: hafu pelene
10.8.2011 14:27:56   
koka i po
e neznam vise ih ne koristimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: hafu pelene
10.8.2011 14:31:49   
R&T@
Moram primijetiti da na ovoj stranici imamo tri nova nicka sa po jednim postom i svi hvale ove pelene... hmmm...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *