|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Babyvac
4.10.2010 17:47:50   
mama2009
Samo da se javim zenicama kojima sam obecala iz Tuzle da cu ja ako Bogda u cetvrtak biti u Tuzli....vidimo se

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Babyvac
29.10.2010 11:10:30   
niki83
nama ovaj babyvac nikako ne pomaze..user posted image
jednostavno ne usisa nista (ili tacnije receno sasvim malu kolicinu)
a sinoc smo muku mucili sa zacepljenim nosicem i nespavanje, i u 1h smo usisavali da ga otcepimo, no nismo joj nista pomogli user posted image bas se muci vec nocima, a 2 dana koristimo babyvac ali nista


_____________________________

N&N

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Babyvac
29.10.2010 11:15:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: niki83

nama ovaj babyvac nikako ne pomaze..user posted image
jednostavno ne usisa nista (ili tacnije receno sasvim malu kolicinu)
a sinoc smo muku mucili sa zacepljenim nosicem i nespavanje, i u 1h smo usisavali da ga otcepimo, no nismo joj nista pomogli user posted image bas se muci vec nocima, a 2 dana koristimo babyvac ali nista


Vi imate začepljen nos a ne onaj koji curi.
trebate ''raskavisit'' slinice...znači stalno stavljati kapi, aquamaris ili sunce moje malo...pa onda usisacati slinice....



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Babyvac
29.10.2010 11:37:38   
niki83
ma mi nemamo nikakvih drugih simptoma osim zacepljenog nosa, i o jojsmeta samo kad treba spavati..koristimo i kapi Operil (jer su nam kod prethodne prehlade samo one pomogle), a i sljez joj spricom spricnem u nos, ne znam je li ovo dovoljno...evo jutros sam joj napravila i caj od zove, cini mi se da cujem sve vise hroptaja,pa me strah da joj ne sidje na pluca slajm, zato bih tako voljela da izvucem nesto sa ovim babyvacom, kad ga vec imamo.. hvala Hanady na odgovoru

_____________________________

N&N

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Babyvac
19.11.2010 22:32:40   
bebacha
ako je neko narucio ovo cudo preko ovoe Slovenske stranice nek mi se javi na pp.izgleda da cu i ja ovo kupit.mada sam i dalje jakooo skepticna prema ovom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Babyvac
19.11.2010 22:36:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

ako je neko narucio ovo cudo preko ovoe Slovenske stranice nek mi se javi na pp.izgleda da cu i ja ovo kupit.mada sam i dalje jakooo skepticna prema ovom

e pošaljem ti broj telefona mame2009 ona ima kod sebe ja mislim još 2 komadauser posted image
i nemoj biti skeptična...ja svoj u tašnici nosim...spaps mi je vjeruj nećeš se pokajatiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Babyvac
19.11.2010 22:45:47   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: niki83

nama ovaj babyvac nikako ne pomaze..user posted image
jednostavno ne usisa nista (ili tacnije receno sasvim malu kolicinu)
a sinoc smo muku mucili sa zacepljenim nosicem i nespavanje, i u 1h smo usisavali da ga otcepimo, no nismo joj nista pomogli user posted image bas se muci vec nocima, a 2 dana koristimo babyvac ali nista


Vi imate začepljen nos a ne onaj koji curi.
trebate ''raskavisit'' slinice...znači stalno stavljati kapi, aquamaris ili sunce moje malo...pa onda usisacati slinice....




I još nešto, ako je nos začepljen zato što je sluznica natečena, onda babyvac ne može izvuči ništa jer i nema ništa. I tad pomažu samo Operil kapi koje smanjuju otok sluznice. S tim da sa Operilom treba biti jako škrt i štedljiv, koristiti ga najmanje moguće jer on usput i oštečuje sluznicu.

Babyvac je zakon kad je nos pun sekreta i kad sekret curi van. Ali ako je nos začepljen, a suh onda će slabo pomoći izvlačenje.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Babyvac
19.11.2010 22:55:30   
bebacha
Hanady kako ga koristis vani,mislim ako ga vec nosis sa sobom.ne kontamuser posted image user posted image mozda je do meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Babyvac
19.11.2010 22:58:40   
selina

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady kako ga koristis vani,mislim ako ga vec nosis sa sobom.ne kontamuser posted image user posted image mozda je do meneuser posted image user posted image user posted image



mila jel mislis vani nema usisvaca ili ja sad grjesim hahahahhahaha???

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Babyvac
19.11.2010 23:05:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady kako ga koristis vani,mislim ako ga vec nosis sa sobom.ne kontamuser posted image user posted image mozda je do meneuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj legendouser posted image user posted image user posted image user posted image

nemama vani usisivač ženo...
nego sam ja to rekla više figurativno...
ja gdje god idem sa djecom nosim ga...
pođem kod mame ako nos porvuri ja izvadim i ispušem....
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Babyvac
19.11.2010 23:09:38   
Lejla Ka
Hanady, da li je tvojim curicama neugodno da im izvlačiš sa babyvacom? Moj sin se baš onako trza kao da ga boli, pored što ga je vjerovatno malo i strah cijele skalamerije. A ja kad sam sebi probala nisam osjetila ama baš nikakvu neugodnost. A opet, i muž kaže da je i njemu bilo užasno user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Babyvac
19.11.2010 23:10:52   
selina
ja tu spravicu nikad nisam korisitla sa usisivacem moja melina se prepane dok usisajem po kuci a kamoli da joj usisam nos user posted image user posted image user posted image user posted image ja to onako ustima izvucem i ja mislim da je to i dovoljno ne bi ni pokusavala drugacije tako da ga mogu ja i vani korisitit

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Babyvac
19.11.2010 23:11:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Hanady, da li je tvojim curicama neugodno da im izvlačiš sa babyvacom? Moj sin se baš onako trza kao da ga boli, pored što ga je vjerovatno malo i strah cijele skalamerije. A ja kad sam sebi probala nisam osjetila ama baš nikakvu neugodnost. A opet, i muž kaže da je i njemu bilo užasno user posted image


moje se uopšte ne buneuser posted image
jedina neugoda koju sam ja osjetila je kada se sve izvuče nozdrva se kao zatvori pa se trzneš...
al moje curice idu na usisivač sretne...
ja samo kažem idemo nos ipuhat one idu sa mnom u sobu gdje nam je usisivač...ja im prvo izvučem slinice a onda i njima dam malo da drže.
nevjerovatno tako od početkauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Babyvac
19.11.2010 23:19:04   
Lejla Ka
Ja sam ga i nabavila zato što sam na Youtubu gledala bebče kako sasvim mirno drži spravicu u nosu, a moji svi (uključujući i MM) kažu da im u opće nije prijatno. A meni nije bilo ama baš ništa neprijatno, ni vakuma, ni nekog osjetnog strujanja, ništa user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Babyvac
19.11.2010 23:56:53   
leona81
ni nama ne pomaze, sline ne cure vec je nos zacepljen...za kapi citam pise 2 puta dnevno se smiju stavljati...kako onda da joj navlazim sluznicu nosa i da izadje ovo van? btw moja vristi kad vidi kapi, ili babyvac ili usisivac...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Babyvac
20.11.2010 0:53:18   
tweety
Moja preporuka je da se umjesto Operil kapi koriste Aquamaris ili Sunce moje malo.To su fiziološke otopine,slana voda,tako da ne može naškoditi sluznici nosa kao ove druge kapi koje imaju hemiju u sebi.Isto tako se može ukapati par kapi bijelog sljeza u nosić bebe,pa nakon nekoliko minuta pokušati sa Babyvacom.Meni je super stvar,pomogao mi je pravo.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Babyvac
20.11.2010 7:22:55   
leona81
gdje cu kupiti sljez i kako cu ga ukapati?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Babyvac
20.11.2010 8:36:49   
bebacha
sljez kupis u apoteci ili supermarketu,korjen sljeza.u ohladeno prokuhano vodu stavis malo sljez ,poklopis i ostavis dva 2 ,onda procjedis i sa spricom ukapas

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Babyvac
20.11.2010 11:51:49   
anidla
joj i nama je nosic katastrofa, a on vristi kad priblizim babayvac, to prije nije radio user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Babyvac
20.11.2010 17:37:44   
Lejla Ka
Fiziološka otopina (Aquamaris, Sunce moje malo ...) i Operil kapi imaju potpuno drugačije djelovanje i ne treba ih mješati, tj. koristiti za iste stvari. Fiziološka otopina je kao što je već rečeno rastvor soli u vodi, i ona služi da se sekret iz nosa razrijedi i da se tako lakše izvuče ili izbaci (kapi od korijena bijelog sljeza imaju slično djelovanje). Operil je lijek koji pomaže da spadne otok sluznice kad je blokada nosa uzrokovana otečenom sluznicom. Operil ne razrjeđuje sekret, a fiziološka ne može značajno ublažiti otok sluznice, zato ne treba poistovjećivati ova dva preparata. I Operil bi trebalo primjenjivati isključivo uz savjet ljekara.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Babyvac
26.11.2010 16:57:22   
myb@by
Moze li mi iko reci gdje u Sarajevu mogu naci babyvac. Hitno mi je pravo. Hvala user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Babyvac
26.11.2010 17:27:47   
škorpija
u apoteci sarajevo na socijalnom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Babyvac
26.11.2010 17:32:27   
myb@by
Škorpija hvala ti puno, mislila sam da mi niko nece odgovoriti a dijete mi se uguši u šlajmu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Babyvac
26.11.2010 17:34:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: myb@by

Moze li mi iko reci gdje u Sarajevu mogu naci babyvac. Hitno mi je pravo. Hvala user posted image

imaš PPuser posted image
ako ima mama2009 još iplsatilo bi ti se...30Km je kod nje a u srajevo apotekama je skuplji za 15 KM....
prošli mjesec samo ga je bilo u apoteci na ilidžiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Babyvac
17.12.2010 12:15:45   
marinčii
meni bi trebao babyvac pa me zanima jeli se još može naručiti na ovoj adresi što je stavila forumašica rija?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *