|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
23.3.2014 18:36:10   
Amela86
Zene , zelim vam da uspijete u svojim borbama , nadam se da cemo i mi kupiti dovoljno snage i para i konacno uraditi nesto konkretno .... je li iko uspio sa variccocelom prirodno ?

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Azoospermija
23.3.2014 19:13:20   
djevica88
bosss,na koji nacin ste vi dosli do bebe,ustvari sta vam je bio uzrok azoo i kako ste uspjeli?

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Azoospermija
24.3.2014 13:50:13   
bosss
amela i mi smo digli kredit pa na kredit isli u postupak , 4000 km nas je izasao cijeli postupak zajedno sa biopsijom i jos 1000 km troskovi puta i smjestaja . tako da smo sa 5000 prosli.
a kad se samo sjetim godinu dana prije toga dali 2000 na menopur pa punkcija prije i poslije terapije po 200 km pa 1000 km za profertil 10 mjeseci pa silni spermigrami kariogram delecija te urolozi mogli za te pare i dvaput otici u postupak.

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Azoospermija
24.3.2014 13:57:28   
Zelimo_bebu
Kikitown ja sam prvo mislila da idemo Balicima u Tuzlu, medjutim stupila sam u kontakt sa doktorom Poljakom iz Split i poslala mu nalaze, odgovorio mi i rekao da ako se odlucimo za njih da odmah idemo u postupak, jer kod nas se nema sta zalediti, ja sam zadovoljna sa onim sto sam cula od njega, svakako mislim otici i na razgovor prije nego se odlucimo,,,i dole je postupak jeftiniji nego kod nas u BiH..10 000kn je postupak sto je prihvatljivo...ja sam studirala o njima, cula dosta zenica koje su zadovoljne s njima, pa sad smao novce prikupimo i ako Bog da iduca godina je nasa,...mislili smo mi ovu godinu, ali nam se isprijecilo nesto pa necemo moci, ali ni iduca nije daleko...dokle ste vi stigli???
Amela ja poznajem par parova koji su uspjeli prirodno zaceti ali nakon operacvije varicoocele, e sad sigurno ima i onih koji su supjeli i sa variccocelom, ma cuda se desavaju...poznajem zenu koja se sa dijagnozom azoo ostala prirodno trudna...
boss gdje ste vi bili u postupku, na kojoj klinici?


_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Azoospermija
24.3.2014 16:33:22   
bosss
mi smo isli u ljubljanu u postojnu kod dr resa , a i maribor je jeftiniji od bilo koje nase klinike a sto se tice iskustva nasih dr i slovenackih da ne pricam.
i jos jedna stvar mi zivimo u bosni gdje se klinika danas otvori a sutra zatvori i mislim da nikom nije potreban strah da li ce se klinika zatvoriti i sa njom propasti dragocjeni materijal.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Azoospermija
24.3.2014 22:46:53   
Magnolie
curice samo da vas pozdravim , pratim vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Azoospermija
27.3.2014 14:00:28   
Zelimo_bebu
bosss i ja sam iz Bosne, i nekako planiramo u Cito kliniku....nekako mi oni zvuce ok, iako nismo isli na prvi razgovor, ali eto lijepo se ponio doktor i sam zatrazio da mu skeniram i posaljem nalaze, cula sam dosta toga pozitivnog,,,a u ove nase nemam nikako povjerenja

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Azoospermija
3.4.2014 15:42:47   
moni555
drage moje, danas sam bila na razgovoru kod dr. V. u Petrovoj, u postupak cemo krenuti u 5. mj., moram uraditi neke pretrage i javiti se dr. nadam se da ce ubrzo doci 5. mj.user posted image user posted image



(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Azoospermija
3.4.2014 15:45:53   
Zelimo_bebu
Super draga sad ce to proletiti, zelim ti svu sreci i da ako Bog da uspije i bude sve kako treba...cuvam fige najjaceeuser posted image
IZVORNA PORUKA: moni555

drage moje, danas sam bila na razgovoru kod dr. V. u Petrovoj, u postupak cemo krenuti u 5. mj., moram uraditi neke pretrage i javiti se dr. nadam se da ce ubrzo doci 5. mj.user posted image user posted image






_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Azoospermija
3.4.2014 19:34:01   
Magnolie
moniuser posted image user posted image user posted image bravoooo.... zelim sve najboljeeeeeeee user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Azoospermija
4.4.2014 9:33:16   
Kikitown
Moni555 user posted image user posted image user posted image Sve najbolje uz tebe smo! pusa svim curama, svaki dan uletim i oci mi zasjaju kad vidim da ima nesto novo neka nam adminke oproste na vibrama al prosto moramo user posted image
ljubimmmm!
PS mi smo kontaktirali mailom dr Res u Postojni, rekli su nam konsultacije su cetvrtkom i ponedjeljkom pa da si rezervisemo termin koji nam odgovara a oni ce potrvrditi ako je slobodan. i poslali su cjenovnik koji sam trazila, a odgovorili su nevjerovatno brzo, odman sutradan, pa eto kad odemo javim vam novosti. pusaaaaaa

< Poruku je uredio Kikitown -- 4.4.2014 9:34:08 >


_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Azoospermija
4.4.2014 9:48:47   
Zelimo_bebu
Kikitown da li bih te mogla zamoliti za cjenovnik? ili mozda ima na nekoj njihovoj web stranici?

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Azoospermija
4.4.2014 11:38:56   
bosss
ja sam prije 10 mjeseci bila kod njega i tad je bilo 1100 evra postupak 200 evra tese i mene je izaslo 650 evra puragon pen tj lijekovi. konsultacije su bile 100 evra i na njima uradi uz kod mene i uz testisa kod mog muza pregleda hormone kod oboje i mora se imati nalazi na hiv i hepatitis. ja sam bila 9 maja prosle godine na konsultacijama i vec 27 maja usla u postupak .
ne prica puno i mora se slusati , na anesteziju kod njega mozete zaboraviti jedino tese radi p[od lokalnom anestezijom al to tako brzo uradi i spretno da nemam rijeci. covjek bas ima laganu ruku.
e sad ako trazite dr da vas miluje i tjesi onda nemojte ici kod njega posto je on dr starog kova i ne daje nade vec realno kaze , nista ne obecava ko neki.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Azoospermija
4.4.2014 12:10:30   
Kikitown
evo boss je sve rekla, cijene su ostale iste. Boss ja sam dosta razmatrala sve klinike i svidjelo mi se bas to sto je realno, normalno, i nema dugo cekanja ni "meljanja" ti pa treba ovo, treba ono. vjerovatno da cemo otici na konsultacije do maja, tako da bi mogli ako sve prodje dobro krenuti do juna u postupak. Brine me to sto mm stalno ima neke pregladice, viroze, ne znam vec, a posvetili smo se najvise jacanju imuniteta i pili sve i svasta, opet sinoc temperatura user posted image Bojim se da nam i to odmaze. Pije cijelu abecedu vitamina i minerala, med, limun, zdravo se hranimo, bio je i u hitnoj par puta popije sve sto mu propisu ali svakih par dana se vracaju te dosadne upale i prehlade i sta vec user posted image

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Azoospermija
5.4.2014 12:02:29   
Magnolie
kiki sretnoooo.... zna li iko da li u citu rade sa donorskom spermom? u slucaju da se nista ne nadje biopsijom? user posted image ljubim vas punoooo

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Azoospermija
8.4.2014 12:19:12   
Kikitown
Bosss saljem ti nekoliko puta pp ali nece da ode, pa te moram pitati ovako ako mozes da mi odgovoris. 1. da li je nuzno da ponesemo te nalaze na prve konsultacije (hiv i hepatitis) jer nam dr nije nista napisao, 2. Kad vam je zakazao tese jel ubrzo nakon konsultacija (ili mozda moze isti dan?) i kako je tekao postupak ( da li ste odmah radili i tese i punkciju (da sad ne objasnjavam cijeli postupak znas sta mislim) ili ste prvo radili tese, zamrzli materijal, pa onda dalje u postupak).
Zagrljaj svima na forumu user posted image

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Azoospermija
9.4.2014 9:42:07   
bosss
od mene je trazio na konsultacijama te nalaze ja ih nisam imala al posto sam dobrovoljni davalac krvi pa se to cesto testira prihvatio me i bez nalaza.
mi smo pocetkom maja otisli na konsultacije i on mi je rekao da odmah mozemo u postupak tj kad dobijem da odmah dodjem drugi dan, tako da smo krajem maja vec usli u postupak . tesu radi na dan punkcije tj prvo izvadi jajne celije pa tek onda radi tesu.
odes na konsultacije i prva menstruacija pocinjes se bosti i poslije punkcije kad izvadi jajne celije radi tesu . nista ne zamrzava vec radi sa svjezim materijalom sto je meni i logicno jer u najboljem slucaju nadje par komada i ako njih zaledi pitanje je sta ce prezivjeti i ti koji su prezivjeli imaju jako los kvalitet poslije odledjavanja.
to kod njega ide ekspresno ne stines ni shvatiti sta te je snaslo a vec vrijeme betu da vadis , kod nas je od konsultacija do bete proslo malo vise od mjesec dana.
neznam kako je kod drugih al on uzima dva komada iz jednog testisa sa razlicitih mjesta.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Azoospermija
10.4.2014 22:18:50   
Kikitown
Bosss hvala ti, mnogo si mi pomogla. Mi idemo 17og pa cemo vidjeti sta ce biti, sta ce nam reci. Ja cu ponijeti za svaki slucaj nase nalaze, mada mi je cudno da nije nista konkretno napisao da ponesemo bilo sta, osim da se vidimo 17og u 15 h. A znaci nalaz za hiv i hepatitis je potreban za mene? Pa pokusat cu izvaditi sledece sedmice, ako uspijem. ne znam koliko se ceka. Pozdrav curama, bosss hvala jos jednom.

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Azoospermija
22.4.2014 12:25:30   
Kikitown
Gdje ste mi sve moje hrabre curice? :) Evo samo da se javim, bili smo na pregledu kod dr Res u Ljubljani, vrlo sam zadovoljna, rekao nam je da nazovemo i zakazemo biopsiju narednih dana kad nam bude odgovaralo pa ako se sta pronadje zamrznut cemo pa u postupak. Ima li sta kod vas?

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Azoospermija
22.4.2014 21:26:33   
Magnolie
kiki sretnoooooooo...drzimo fige :D mi smo u procesu prikupljanja naalaza, idemo uskoro u postupak. aBd! javljajte se curice ...ljubim vas

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Azoospermija
24.4.2014 9:55:07   
bosss
kikitown nek vam je sa srecom , obavezno prije nego sto krenete ponesite sa sobom nesto jako protiv bolova jer kad popusti anastezija bas boli . i reci muzu da se ne pravi hrabar ko moj pa ceka da pravo zaboli nego cim zavrsi nek popije tabletu jer i njoj treba pola sata da krene djelovati.

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Azoospermija
24.4.2014 21:16:37   
Kikitown
Hvala boss,ponijet cemo. Malo me je strah neuspjeha ali mora se sve prihvatiti. Ta lutrija me plasi, nikakvih pravila nema. Mm ima blago povisen fsh. Do sad se nikad nista nije pronaslo i jako se bojim ali to tako mora biti. Bice kako je sudjeno. Hvala vam boss, magnolie. Javim se iz Postojne odmah jer dr je rekao da se odmah moze znati ima li sta ili ne.

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Azoospermija
25.4.2014 8:31:33   
sos15
Kikitown,

SRETNO, želim ti scenario kao kod naše boss!

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Azoospermija
25.4.2014 9:29:50   
Zelimo_bebu
Kikitown zelim svu srecu ovoga svijeta....cuvaj nam se i budi hrabra...i da nam se javis sa dobrim vijestima....
ostale hrabrice moje grlim vas jako, ja sam vam bezveze naletio takav period ni do cega mi nije....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Azoospermija
25.4.2014 14:42:34   
Kikitown
Hvala sos15, iskreno da kazem cijelo vrijeme razmisljam o bosss, iako ne znam ni ko je ni sta je :) stalno mi je u glavi i razmisljam o njima i njihovoj sreci, i zelim nam svima isto :)
Zelimo bebu, glavu gore, i meni su dolazili takvi periodi ali prebrodi se sve, nek je zdravlja i dok imamo jedni druge sve je lakse! Ja se moram naruciti da vadim hormone koje mi je dao dr Res, ako bude srece pa se sta pronadje da je spremno. I samo da potvrdim oba partnera moraju imati nalaz da ne boluju od nikakvih spolnih bolesti da bi usli u postupak kod dr Res, mm je tamo dao krv jer se kod nas sve zivo ceka danima i mjesecima, kosta 83 eur ali nismo htjeli da gubimo vrijeme a ja cu sve skupa da povadim u TZ.
Ljubim vas i hvala na podrsci, stvarno mi puno znaci! user posted image

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *