|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
12.5.2014 19:53:52   
aboni76
Kiki pij i sok od cvekle, on je dobar za endometrij. Ja sam pored soka, rendala cveklu i mrkvu i to jela (ukusnije je od soka). Ananas nemoj iz konzerve, nego kupi svježi. Sretno, nadam se da će se pojaviti još koji folikulić user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Azoospermija
17.5.2014 8:27:50   
Kikitown
Hvala aboni76, jucer sam se vratila sa kontrole folikuli su 14 i 12 mm, rastu ali sporo nastavljam terapiju danas i sutra pa u ponedjeljak kontrola. Nije nista rekao za endometrij, ljubac!

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Azoospermija
18.5.2014 9:53:28   
bosss
kiki mislimo na vas i drzimo fige da uspije .

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Azoospermija
20.5.2014 9:13:41   
Kikitown
Ne mogu mnogo da pisem zbog ove tuge koja nas je zadesila, ali eto samo da kazem da sam jucer bila na zadnjoj folikumetriji folikuli su 18 i 20 mm, veceras stoperica i u cetvrtak punkcija. Ljubim vas.
PS ovo naravno pisem za vodece folikule cijelo vrijeme, ima tu i nekih manjih... :)

< Poruku je uredio Kikitown -- 20.5.2014 9:15:06 >


_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Azoospermija
21.5.2014 6:21:57   
bosss
moja kiiki ja sam zbog dve oplodjene jajne celije skakala od srece , i eto obe spavaju sad u krevetcu , tako da nemoj biti tuzna mozda ce bas te dve ili jedna od te dve za 9 mjeseci da te budi svaku noc.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Azoospermija
21.5.2014 20:53:54   
aboni76
Kiki sretno, želim ti da nam za 9 mjeseci ispričaš istu priču kao Boss :)

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Azoospermija
22.5.2014 20:26:35   
Kikitown
Hvala aboni, boss :* evo ja sam imala punkciju sedam jajnih celija muz je opet biopsiju radi svjezeg materijala pa sutra idemo da vidimo jel se sta oplodilo ;)

< Poruku je uredio Kikitown -- 22.5.2014 20:27:23 >


_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Azoospermija
23.5.2014 6:51:04   
bosss
jeeeeeeeeee eto vidis da bez potrebe si se brinula 7 jajnih celija je sasvim ok , cekamo izvjestaj sa nestrpljenjem . drzite se

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Azoospermija
23.5.2014 9:44:58   
Zelimo_bebu
Kikiceeee nisam dugo ulazila na temu, ali vidim da imas samo lijepe vijesti,,,grlim i ljubim puno i molim dragog Boga da sve bude ok.....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Azoospermija
25.5.2014 16:14:27   
Kikitown
Eh mace moje... izvjestaj. Od mojih sedam celija oplodila se samo jedna. Danas mi je vracena i eto sad sam u iscekivanju. Rekao je da je embrio lijep, i da mu u svakom slucaju javim rezultat. Sada sljede najduze dvije sesmice zivota. Ako neka ima kakav savjet sta ciniti ili ne ciniti tu sam. Hvala vam na podršci mnogo mi je znacila, posebno boss sa savjetima koji su mi olaksali jer smo bukvalno isli njihovim stopama. Eto javim se za dvije sedmice. Pusaaa

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Azoospermija
26.5.2014 9:46:51   
Zelimo_bebu
Dusice moja ja sve cekam da se javis....bitno je da je oplodjena pa i ta jedna....cuvam fige najjace i molim dragog Boga da vas obraduje i da nam javis veeelikuuuu betuuuu....probaj necim odvratiti paznju, setaj druzi se, citaj, zabavise bilo cime samo da ne mislis toliko na to...grlim i ljubim jakoooo, opusti se i uzivaj da se mrvica sada lijepo smjesti kod svoje mame.....
IZVORNA PORUKA: Kikitown

Eh mace moje... izvjestaj. Od mojih sedam celija oplodila se samo jedna. Danas mi je vracena i eto sad sam u iscekivanju. Rekao je da je embrio lijep, i da mu u svakom slucaju javim rezultat. Sada sljede najduze dvije sesmice zivota. Ako neka ima kakav savjet sta ciniti ili ne ciniti tu sam. Hvala vam na podršci mnogo mi je znacila, posebno boss sa savjetima koji su mi olaksali jer smo bukvalno isli njihovim stopama. Eto javim se za dvije sedmice. Pusaaa



_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Azoospermija
26.5.2014 15:16:28   
Kikitown
Hvala od srca, nekad razmisljam nekad se okupiram drugim stvarima. Eto jedan dan je prosao. Nekad me strah da se nadam uopste. Vidjecemo. Hvala vam sto ste uz mene, sad mi preostaje da se filujem utricima i cekam :) propisao mi je 3×200 mg, tj svakih osam sati 200mg vaginalno. Ljubim vas :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Azoospermija
26.5.2014 22:49:09   
djevica88
Kikitown uz tebe smo...ako Bog da uspijet ces,dragi Bog je svemoguc i milostiv...

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Azoospermija
27.5.2014 8:27:51   
bosss
kiki za malog momka da se zakaci i nepusta narednih 9 mjeseci .
ovih 14 dana su najgori, al dan po dan pa i to prodje .

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Azoospermija
27.5.2014 18:42:11   
Magnolie
kiki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Azoospermija
29.5.2014 15:23:16   
Nada77
Kikitown, koja slucajnost :-) bile smo isti dan na punkciji I transferu kod dr. Resa... sjedile zajedno u cekaonici... :-)... mislim da znam koji par ste vi, a vjerujem da ces se I ti sjetiti jednog para koji je pricao bosanski :-)...

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Azoospermija
29.5.2014 22:18:04   
Kikitown
Mislim da znam :) Bio mi crnjak pitati, kako je kod vas ako nije tajna da podijelis i ti sa nama vase iskustvo, kako podnosite cekanje? Pusaaaa

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Azoospermija
30.5.2014 8:46:11   
Nada77
Ovo je nama prvi "pravi" IVF, prvi put kad smo isli nije ni doslo do transfera (2 jajne celije, ni jedna se nije oplodila), tako da nekako sama sebe tjesim i ako ne uspijemo nije strasno jer je tek "prvi" put. Kad vidim koliko puta se u prosjeku ide (glede na iskustva sa foruma) kontam da i nije strasno ako ne uspije.... To me smiruje i zbog toga sam dosta "na zemlji" - želim ali sam spremna i da ne bude i tako i prolazi -dan-po-dan.... Svaki dan ipak dragog Boga molim da ako ovaj put uspijemo da bude beba/bebe (vratili su mi 2 embrija) zdrava/e. Ako nije najmjenjeno da bude što bi rekli "hairli" neka se i ne desi ovaj put... U kompletu ovako razmišlajući dani brže prolaze.
Inaće nemam nikakvih simptoma, samo me preksinoc malo stomak bolio... eto...

Ti, kako si ti? Ima li kod tebe kakvih simptoma?

p.s. rijetko dolazim na ovaj forum - šteta što nisam ranije vidjela da ćeš biti tu taj dan :-)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Azoospermija
7.6.2014 14:29:31   
Kikitown
Evo da odgovorim svim dragim zenicama koje au me bodrile cijelo vrijeme deseti dnr pocelo je lagano brljavljenje koje ce se danas 13dnt vjerovatno pretvoriti u pravu mengu jer je moja beta okruglo 1. Ne znam da li je i ova jedinica neki uspjeh, nekako mi drago da bar nije nula jer tako mogu sebe da ubjedjujem da se moja mrvica cupala i rukama i nogama da stane....ali nije se dalo. Mozda nekad do godine, jer kad se osvrnem oko sebe gdje zivimo...hm... i mene da pitaju radije se ne bih rodila. Mozda nekad bude bolje vrijeme...

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Azoospermija
9.6.2014 9:22:38   
Zelimo_bebu
Dusice moja mila bas si me rastuzila sa ovim postom....vjerujem da ti je tesko i necu da pametujem...zelim ti svu snagu svijeta da ovo ostavis iza sebe i da krenes dalje jaca i odlucnija,,,a valjda sve ima svoj razlog zasto....ja se iskreno nadam da ce dragi Bog dati da uskoro postanete roditelji...Grlim i ljubim punoooo
IZVORNA PORUKA: Kikitown

Evo da odgovorim svim dragim zenicama koje au me bodrile cijelo vrijeme deseti dnr pocelo je lagano brljavljenje koje ce se danas 13dnt vjerovatno pretvoriti u pravu mengu jer je moja beta okruglo 1. Ne znam da li je i ova jedinica neki uspjeh, nekako mi drago da bar nije nula jer tako mogu sebe da ubjedjujem da se moja mrvica cupala i rukama i nogama da stane....ali nije se dalo. Mozda nekad do godine, jer kad se osvrnem oko sebe gdje zivimo...hm... i mene da pitaju radije se ne bih rodila. Mozda nekad bude bolje vrijeme...



_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Azoospermija
9.6.2014 9:59:02   
Nada77
Drage moje trudilice,

ja sam juče pravila test i pozitivan je. user posted image Hvala dragom Bogu i hvala dr. Rešu. Sada ostaje samo još velika želja i nada da iznesem ovu trudnoču dobro i zdravo.

Nadam se da ću ovim ohrabriti sve parove koji su su suočili sa našom dijagnozom (azoo + pcos). :)

Kiki, znaš da sam u mislima uz tebe!!! Šaljem ti svu snagu svijeta.

Cmoook!

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Azoospermija
9.6.2014 10:11:11   
Zelimo_bebu
Konacno, jedna lijepa vijest!user posted image user posted image Cestitam mila zelim svu srecu, da imas urednu trudnocu i rodis zdravu bebicu....Ohrabrila si mene prvo i hvala ti na tome....nada da cemo i mi uspjeti jednog dana
IZVORNA PORUKA: Nada77

Drage moje trudilice,

ja sam juče pravila test i pozitivan je. user posted image Hvala dragom Bogu i hvala dr. Rešu. Sada ostaje samo još velika želja i nada da iznesem ovu trudnoču dobro i zdravo.

Nadam se da ću ovim ohrabriti sve parove koji su su suočili sa našom dijagnozom (azoo + pcos). :)

Kiki, znaš da sam u mislima uz tebe!!! Šaljem ti svu snagu svijeta.

Cmoook!



_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Azoospermija
9.6.2014 14:26:31   
djevica88
Nada77,napokon jedna lijepa vijest,rasplaka me vjeruj...nek ti dragi bog da sve najbolje u trudnoci,da i to prodze hairli abgd...user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Azoospermija
9.6.2014 14:29:50   
djevica88
Nada77 napokon jedna lijepa vijest,cestitam,rasplaka me vjeruj...Nek vam dragi Bog da sve najbolje,pa da i trudnoca prodze hairli...user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Azoospermija
9.6.2014 14:48:19   
djevica88
mozes li nam Nada77 reci koliko dugo ste se borili s azoo,kakvi su nalazi bili kod tvog muza,sta ste sve radili?svaka inf.nam je bitna

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *