|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
1.7.2014 20:47:40   
Nada77
Nama je moj dio pokrilo osiguranje - imam slo papire. Ali postipak je cca 1200 Eur, TESE 200 Eur, pregledi za spolno prenosive bolesti 80 Eur po svakom, Uz 35 Eur, lijekovi - ne znam :(

(odgovor članu tuznaaa)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Azoospermija
2.7.2014 12:27:50   
djevica88
Nada77,pa to su super vijesti,cestitamuser posted image drago mi je da je sve uredu,a tako ce i ostati do kraja trudnoce abgd ;-)

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Azoospermija
2.7.2014 15:58:35   
Zelimo_bebu
Nada77 bravo za blizance, uzivaj u trudnoce da sve bude u najboljem redu i da nam rodis zdrave bebice user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Azoospermija
2.7.2014 21:45:36   
Nada77
Danas na UZ 7+3 doktor nije mogao cuti otkucaje srca, a takodje plodovi su mali, tako da ocekuje da ce doci do spontanog, ako ne onda moram na kiretazu. Jbg - isplakala Sam se, a sad idemo dalje... Sve je to zivot. Novi dan, nova nafaka...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Azoospermija
3.7.2014 7:39:25   
AAvalon
Nado user posted image user posted image user posted image tako mi je zao...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Azoospermija
9.7.2014 17:54:33   
djevica88
zenicee,imali kakvih novosti,niko se ne javlja user posted image

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Azoospermija
11.7.2014 10:06:18   
Zelimo_bebu
Nado zao mi je mila od sveg srca...grlim te jako,,,budi jaka isplaci, ali isto tako nedaj se pokolebati u ostvarenju sna....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Azoospermija
12.7.2014 12:09:16   
moni555
da se napokon i ja javim, nakon 3 god borbe sa azoospermijom jutros test user posted image . U utorak vadim betu, danas mi je 11dan nakon transfera i pripremila se za jutros za test i nisam mogla od straha uraditi, oko 11h sam odlucila i pokaza test pozitivan, bas sam u soku ovo nam je prvi IVF/ICSI i izgleda uspjesan.. Stalno imam jake bolove u stomaku i ledima pa se malo brinem, nadam se da ce beta biti velika, puno pozz saljem...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Azoospermija
12.7.2014 12:15:19   
9months

IZVORNA PORUKA: moni555

da se napokon i ja javim, nakon 3 god borbe sa azoospermijom jutros test user posted image . U utorak vadim betu, danas mi je 11dan nakon transfera i pripremila se za jutros za test i nisam mogla od straha uraditi, oko 11h sam odlucila i pokaza test pozitivan, bas sam u soku ovo nam je prvi IVF/ICSI i izgleda uspjesan.. Stalno imam jake bolove u stomaku i ledima pa se malo brinem, nadam se da ce beta biti velika, puno pozz saljem...


Čestitam ti Moni od srca, želim ti ugodnu i bezbrižnu trudnoću
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Navijam za visoku trocifrenu betu user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Azoospermija
12.7.2014 14:26:00   
djevica88
Moni cestitam,hvala Bogu,da aBga protekne sve u najboljem redu i da nam rodis blizance user posted image Ovo je za sve nas "vjetar u ledza",suze mi same idu,procitala sam 100 puta tvoj post...cuvaj nam se user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Azoospermija
12.7.2014 18:41:16   
moni555
hvala vam cure i ja se nadam da ce beta biti velika i da se bude u redu, zelim svima da osjete ovo sto sam ja danas kada sam vidjela pozitivan testuser posted image user posted image

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Azoospermija
23.7.2014 7:31:26   
Pagzli
Drage moje, zamoliću vas da mi date neki savet kod koga da odemo i šta da radimo. Momak i ja imamo po 27 godina. Prošle godine je imao torziju testisa i morali su da mu odstrane desni testis. Testis koji mu je ostao je operisao kao mali, (bio je podignut u trbušnu duplju). Znali smo i očekivali da neće spermogram biti idealan, ali baš da neće imati ni jedan spermatozoid...e to nam je bio šamar! Pije vitamin E, sve one žitarice sam mu pomešala sa medom i stvarno uzima redovno, ali mislim da nam je jedino dobar doktor rešenje...ako postoji uopšte način da se reši , jer čitajući po netu o ovom problemu, nemam neke posebne nade :( .
Zamoliću vas da samo razmenite iskustva sa mnom, da bi mi bilo lakše.....Hvala!

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Azoospermija
23.7.2014 15:33:25   
Magnolie
Pagzli "dobro dosla"

da li ste isli vec kod nekog doktora? sta ste od nalaza uradili? Ne znam odakle si, ali iskreno da ti kazem ja na nasim prostorima ne poznajem doktora za nase probleme. BAr je moje iskustvo lose sa nasim doktorima, a obisli smo ih jaaaaaaaako puno i samo smo bacili pare. Pisi nam malo vis informacja sta ste sve uradili, kome ste isli i odakle ste. kako bismo vam mogli dati prijedloge. Znam kako vam je , ali nemojte odustajati. user posted image
moni 555 ?
ljubim vas cureee

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Pagzli)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Azoospermija
24.7.2014 14:48:26   
Pagzli
Nismo još išli, jer je skoro uradio spermogram ...iskreno još uvek smo u šoku! Planiramo od septembra da krenemo,samo ne znam kod koga...sve je ovo početna faza, ja sam u potrazi za nadom , da je bar neko uspeo da reši ovaj problem..ali čitajući po netu, slabe su šanse.
Jedan, jedni spermić da bar ima....A koji je uzrok vašeg problema?
Tek započinjemo bitku...

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Azoospermija
24.7.2014 15:25:10   
Magnolie
Uzrok ne znamo, jednostavno ih nije bilo u spermiogramu,ali uradli smo biopsiju i nasli su nesto ali slabo. MM ima povisen FSH duplo, varkokela , zausnjaci ....mnogo toga bi mogao biti problem. savjetujem vam da sto prije pocnete da radite pretrage i preglede, da se mnogo ne zavlacite pogotovo ne sa nasim doktorima. Citajte forume, ovi forumi su blago. Ova iskustva i savjeti sa foruma ce vam pomoci najvise. sretno

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Pagzli)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Azoospermija
25.7.2014 7:12:50   
Pagzli
Hvala puno na savetu! Zato sam se i prijavila, jer ipak mislim da ljudi koji prolaze kroz iste probleme mogu najvise da pomognu jedni drugima.
Takodje i vama srecno, nadam se da cemo uspeti da preguramo sve i iz ove bitke izadjemo kao pobednici!

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Azoospermija
26.7.2014 15:37:37   
moni555
ja sam se zaboravila javiti skroz, beta je 14 dnt bila 251,17... nisam je više ni ponavljala jer mi nije doktor rekao da trebm, bila sam na prvom uzv jer me stomak bolio i vidjela svoj mali grašak u materniciuser posted image user posted image rano je još bilo da si nešto ddrugo vidi, tako da ću za 10 dana ponovo na uzv da vidim kako trudnoća napreduje, mene ubi nadutost, a ostalo sve ok,,
pagzli mislim da u takvim situacijama neće pomoći puno vitamini ni pripravci neki (znam iz vlastitog iskustva) probajte naći kliniku gdje se radi micro tese ili obična tese postupak, tako će jedino znati ima li spermija ili ne, samo se držite i ne odustajte težak je put dalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pagzli)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Azoospermija
28.7.2014 8:18:11   
Pagzli
user posted image user posted image user posted image
Svaka čast! Biće beba user posted image

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Azoospermija
16.8.2014 19:43:13   
djevica88
nikoga odavno :-( javi nam se bar ti moni555,da cujemo kako si,raste li pupo user posted image

(odgovor članu Pagzli)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Azoospermija
8.9.2014 9:15:43   
moni555
djevica88, nije ni mene bilo dugo, nije se ništa novo desilo tako da nisam ni pisala, bila sam na pregledu prije 2 dana, sada sam 11+6 tj. beba je velika 64mm, vidjela sam glavu, ruke, noge stvarno predivno nešto,,,, sada tek za 4 tj. kontrola, tako me je bilo strah je li sve u redu sa bebom, ali kada sam vidjela da jeste opustila sam se... povračanje me popušta pa se nadam da ću se ubrzo početi debljati, a pupo se već malo vidi user posted image user posted image nadam se da će uskoro biti novih trudnica da se forum opet pokrene hihiiii....

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Azoospermija
8.9.2014 14:01:59   
Zelimo_bebu
moniiii od sveg srca cestitam, zelim ti urednu trudnocu i da nam rodis zdravu bebicu

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Azoospermija
8.9.2014 18:47:20   
djevica88
moni pa to je super,hvala Bogu,bas mi je drago da je sve uredu,a tako ce i biti aBgd...mogu zamisliti koliko si sretna,blago tebi...ja sam u posljednje vrijeme bas :-( svaki dan cujem kako mi je neka rodica,kolegica,poznanica trudna,a ja...placem,placem i placem,nemam sta drugo...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Azoospermija
9.9.2014 10:03:30   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: djevica88

moni pa to je super,hvala Bogu,bas mi je drago da je sve uredu,a tako ce i biti aBgd...mogu zamisliti koliko si sretna,blago tebi...ja sam u posljednje vrijeme bas :-( svaki dan cujem kako mi je neka rodica,kolegica,poznanica trudna,a ja...placem,placem i placem,nemam sta drugo...

I sama sam ti takva,,,ja imam opet drugu fazu ja sutimmmmm i boli me iznutra

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Azoospermija
9.9.2014 10:07:41   
moni555
hvala vam, a djevica 88 tako je i meni bilo iz dana u dan, saznas kako se neko ozenio i nakon 2 mjeseca odmah zatrudnio, ili slucajno se desilo, pitas se zasto bas mi ne mozemo imati dijete, ljubav i sreca je bila tu ali nesto nedostaje,,, a na kraju srecica dodje brze nego sto si mislio user posted image nama je sudjeno mozda da se patimo,,,,

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Azoospermija
9.9.2014 10:16:59   
moni555
djevica88 evo citam stare postove i vidim da si pisala gdje i da li raditi biopsiju, je li bilo nekog pomaka od tada???

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *