|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
22.1.2014 17:33:59   
djevica88
uradili smo sve sto je nas urolog rekao,hormone,uz testisa i kaze da je to to,predlaze biopsiju...to je dr.harun hodzic,mi smo iz Zenice,a dr.Leto nam kaze da uradimo i neki uz da se vidi da nije neko zacepljenje,i kaze da kvrzica moze da bude uzrok,dok ovaj hodzic sve to porice samo kaze uradi biopsiju i ako nema nema...ponekad ima bol u jednom testisu al hodzic kaze nema to veze za sve kod njega nema veze,a leto kaze da sve to moze nesto da znaci,a nas stavljaju u ˇneobrano grozdzeˇne znamo sta i kako dalje

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Azoospermija
22.1.2014 17:44:02   
Magnolie
mah doktori urolozi odmah predlazu biopsiju i nama su predlozili odmah biopsiju i zdravo! Hvala Bogu sto nismo poslusali i sto smo krenuli u detaljno ispitivanje i uradili briseve uretre , par puta uradili nalaze hormona da se vidi koja je razlika, nekoliko nalaza spermiograma i krkanje kojekakvim vitaminima. sada cemo da uradiomo jos jedan spermiogam pa onda da vidimo sta ce se desiti.

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Azoospermija
22.1.2014 17:47:40   
Magnolie
kikitown vrteska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Azoospermija
22.1.2014 17:50:52   
djevica88
i mi ne znamo stvarno sta odluciti,onda mi je logicnije prvo uraditi taj pregled kanala,zbog zacepljenja pa ako nista onda biopsiju...radio je i mm par puta spermogram i nista,sve isto,al nama je tesko sto nas zavlace sto ne nadju uzrok pa ako je urodzeno tako da se pomirimo s tim da necemo imati djecu i cao,a ne nema a nema ni uzroka a i ne traze ga

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Azoospermija
22.1.2014 18:12:07   
Pingvina
Pozdrav hrabrim zenicama...
Samo da vam svima posaljem zagrljaje podrske i puno dobrih vibracija. user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Azoospermija
22.1.2014 18:53:19   
djevica88
pingvina poz.i tebi...hrabre smo mi,izaci ce mo kao pobjednice iz ove borbe,ako Bog da...user posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Azoospermija
22.1.2014 22:45:25   
Kikitown
Hvala Pingvina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo naprijed zenice moje, zaista vam svima zelim isto sto i sebi! magnolie user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Azoospermija
24.1.2014 23:54:50   
vrteška života


Hvala Kiki posebno tebi na tako divnim rijecima i podrsci, hvala svima koji nesebicno i iskreno pristupaju svakoj mogucoj situaciji u kojoj smo se nasle.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve moje zenice........

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Azoospermija
25.1.2014 0:25:27   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: djevica88

uradili smo sve sto je nas urolog rekao,hormone,uz testisa i kaze da je to to,predlaze biopsiju...to je dr.harun hodzic,mi smo iz Zenice,a dr.Leto nam kaze da uradimo i neki uz da se vidi da nije neko zacepljenje,i kaze da kvrzica moze da bude uzrok,dok ovaj hodzic sve to porice samo kaze uradi biopsiju i ako nema nema...ponekad ima bol u jednom testisu al hodzic kaze nema to veze za sve kod njega nema veze,a leto kaze da sve to moze nesto da znaci,a nas stavljaju u ˇneobrano grozdzeˇne znamo sta i kako dalje


poslusajte dr. Letu, a biopsiju cuvajte kao krajnu opciju...
od uzv tm nece nista biti, bar je on bezbolan user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Azoospermija
25.1.2014 11:56:03   
moni555
moj muz ide u srijedu raditi biopsiju vec se tresemo oboje nadam se da ce sve proci kako treba i da ce naci dosta spermicauser posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Azoospermija
25.1.2014 14:28:27   
djevica88
malena hvala ti puno na savjetu,najvjerovatnije da ce mo to i uraditi,a mozda nekad kasnije biopsiju...

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Azoospermija
25.1.2014 14:29:28   
djevica88
malena hvala ti na savjetu,najvjerovatnije da ce mo uraditi taj uv pa onda vidjeti sta dalje...

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Azoospermija
25.1.2014 21:28:56   
Kikitown
Moni555, zelim vam puno uspjeha,ipak mnoge od nas to cega,znaj niste sami,jer svi mi zajedno s tobom prozivljavamo biopsiju! Zelim ti reci,mi smo isto odmah dobili taj prijedlog ali u klinici u TZ ne rade zamrzavanje pa smo odustali :( Dalje nase korake znas... Sretno i jedva cekam da nas obradujes!!

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Azoospermija
27.1.2014 14:26:43   
djevica88
zenice,recite mi molim vas jeli od ijedne muz radio magnetnu rezonansu koja obuhvata te neke kanale,da se vidi ima li nekog zacepljenja?da li neka zna gdje se to radi u Bosni,cula sam da ima u Sa ali ne znam gdje tacno?user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Azoospermija
31.1.2014 9:38:42   
Magnolie
pozz curice sta ima? ima li sta novo? nema vas .... user posted image user posted image user posted image mi idemo slijedece sedmice da uradim sgram pa vam javim sta bude user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Azoospermija
1.2.2014 11:29:28   
moni555
pozz cure evo samo da javim, mom muzu je biopsija radjena u cetvrtak, jucer je dosao kuci, operacija je prosla dobro, on se dobro osjeca sto je najbitnije, malo ga bole mjesta gdje su rezovi, ali ne krvari niti ima temperaturu... jedini problem je sto nalaze moramo cekati 2 tjedna da vidimo jesu doktori sto nasli...

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Azoospermija
1.2.2014 21:06:45   
djevica88
moni zelim vam svu srecu ovog svijeta,da nas obradujes pozitivnim nalazom,ako bog da...user posted image

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Azoospermija
1.2.2014 22:36:19   
Kikitown
moni555 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Azoospermija
7.2.2014 18:44:47   
Magnolie
curiceeeeeeeee
kupila sam macu u prahu da li iko zna kako se koristi, doziranje i to? hvala ljubim vas sveeeeeeeeeeee

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Azoospermija
7.2.2014 19:02:03   
Zelimo_bebu
magnolie super draga ja nasla u tabletama..a mislim da ide 3gr dnevno...nisam sigurna pogledaj na netu...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Azoospermija
8.2.2014 0:03:34   
Magnolie
hvalaaa... citala sam po neti 1-3 cajne kasike u joggurt, sok, vodu .... ali kontam da provjerim ako je neko vec koristio kako je.... super je u tabletama i mi cemo slijedeci put tablete ganjati...hvalaaaa

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Azoospermija
12.2.2014 20:47:46   
Kikitown
magnolie...moni555...kuc-kuc!! :) Obradujte nas :D :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Azoospermija
12.2.2014 22:00:51   
Magnolie
kod nas nista novo...krajem sedmice radimo nalaz user posted image a sada pijemo macu u prahu ;D vitamine i tako to ...sta ima kod vas?? ljubim vas punooo

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Azoospermija
15.2.2014 11:05:10   
Magnolie
eh da vam javim...uradili smo sgram danas i opet 00000 nista...i jos uvijek ima povecani leukociti user posted image ufffffffffffffff

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Azoospermija
15.2.2014 22:11:00   
An Nur
Halo djevojke user posted image
Pišem vam zapravo u želji da nekako pokušam pomoći jednoj našoj forumašici.
Bila je na stimulaciji i dobro odreagovala. Ipak, nažalost nije bilo oplođenih stanica jer spermatozoidi nisu preživjeli.
Molim vas da nam predložite dobre doktore za taj problem.
Kome se obratiti? Šta poduzeti?
Šta vi pokušavate i koliko je uspješno, kakvi su rezultati terapija?
Hrana, lijekovi, trave... sve.
To joj se desilo ovih dana i bojim se da je sad u stanju očaja.
Njen problem neznam u tančine ali svaki savjet, preporuku i link uredno ću joj prenijeti.
Hvala unapred user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *