|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uvesti red?
1.1.2009 18:29:32   
Romali
Ma i ja sam uvjerena da im je to premalo, ali ne znam šta da radim, kako produžiti to dnevno spavanje. Isto kao da ga neko bode iglom nakon 45 min i odmah oči k'o fildžani user posted image user posted image
Eto sve se tješim kad spavanje svede na 1x dnevno da će biti duže, tješim se, tješim se...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako uvesti red?
3.1.2009 21:39:16   
ebru
Ilhana neznam,ali mislim sto se tvoja malecka navece budi je popraceno nicanjem zubica,i mislim da je tvoja svekrva nije umazila(grubo receno)jer i po danu(ujutro)kazes zaspi sama bez uspavljivanja i ninanja!
Nadam se da ce zubici uskoro niknut i da ce problemi nestat

Ps.moja Mona lijeze navece u 8 pola 9 najdalje(kad je ne muce zubici, ne budi se)

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 14:58:18   
emma.L
Dvoje djece, dva svijeta.
S prvim se svaki red znao od 7.dana - spavanje skoro cijelu noć, znalo se kad je kupanje, hranjenje, i spuštanje u krevetić bez ljuljanja i sl. Slabo je spavala danju, ali je spavala dva puta pa koliko god i uvijek u isto vrijeme. Znalo se kad jede, kad šeta, sve je sama sebi isplanirala od rođenja user posted image . Mi smo samo pratili.
S drugim se ne zna ništa: OK, kad je bio tek rođena beba, jasno je i bilo da većinom spava, otprilike smo ga kupali u isto vrijeme ali niti se on trudi, niti mi uspijevamo uvesti sada red. Do neki dan se nije znalo kada će jesti, sada barem noć izgleda tako da zaspi oko pola 10-10 i ustaje oko 8 uz dva hranjenja noću. Trudim se da slani obrok uvedemo oko podne ili 1 sat popodne, ali danas je to prespavao i jeo oko 2 tek. DVa puta od jutros je fino spavao, i evo opet kunja dok je jučer iz dva puta spavao ukupno sat vremena. Planirati ništa ne mogu jer mi je žao remetiti ga kad mu se spava, a s druge strane me strah da ne bude od one djece kojima se nikakav red ne zna.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 15:29:36   
salmy
Ja bih samo voljela da uvedem red spavanja

Eto da to bude kao u moje doba,crtani pola 8 i krevet,ali neznam kako to uspjeti?on je vise veliki,ubio se za reda....inace nemamo neki poseban red,obroka...ica pica i spavanja
Uglavnom su 3 obroka,spavanje jedanaput dnevno  i to je to...
I kad imamo goste,sve se poremeti,to je tako od rodjenja.....nece da jede,spava i fura po svomuser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 15:31:38   
damma

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja bih samo voljela da uvedem red spavanja

Eto da to bude kao u moje doba,crtani pola 8 i krevet,ali neznam kako to uspjeti?on je vise veliki,ubio se za reda....inace nemamo neki poseban red,obroka...ica pica i spavanja
Uglavnom su 3 obroka,spavanje jedanaput dnevno  i to je to...
I kad imamo goste,sve se poremeti,to je tako od rodjenja.....nece da jede,spava i fura po svomuser posted image

ja svaku noc pokusavam uvesti red spavanja, ali ne ide. da mi je bar deset minuta da odmorim vijuge prije spavanja ali no no. ne bi oni otisli na spavanje prije nas ni pomocu trikova.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 15:36:48   
salmy
IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja bih samo voljela da uvedem red spavanja

Eto da to bude kao u moje doba,crtani pola 8 i krevet,ali neznam kako to uspjeti?on je vise veliki,ubio se za reda....inace nemamo neki poseban red,obroka...ica pica i spavanja
Uglavnom su 3 obroka,spavanje jedanaput dnevno  i to je to...
I kad imamo goste,sve se poremeti,to je tako od rodjenja.....nece da jede,spava i fura po svomuser posted image

ja svaku noc pokusavam uvesti red spavanja, ali ne ide. da mi je bar deset minuta da odmorim vijuge prije spavanja ali no no. ne bi oni otisli na spavanje prije nas ni pomocu trikova.
joj nije valjda i stariji? dragi Boze ja sve kontam kad bude veci ici ce sam

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 15:38:17   
damma

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja bih samo voljela da uvedem red spavanja

Eto da to bude kao u moje doba,crtani pola 8 i krevet,ali neznam kako to uspjeti?on je vise veliki,ubio se za reda....inace nemamo neki poseban red,obroka...ica pica i spavanja
Uglavnom su 3 obroka,spavanje jedanaput dnevno  i to je to...
I kad imamo goste,sve se poremeti,to je tako od rodjenja.....nece da jede,spava i fura po svomuser posted image

ja svaku noc pokusavam uvesti red spavanja, ali ne ide. da mi je bar deset minuta da odmorim vijuge prije spavanja ali no no. ne bi oni otisli na spavanje prije nas ni pomocu trikova.
joj nije valjda i stariji? dragi Boze ja sve kontam kad bude veci ici ce sam

mali tu naviku i jest pokupio od starijeg brata koji je takav od rodjenja. uvijek me uspavljivao, a sad u tandemu njih dvojica user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 16:41:27   
emma.L
E tu sreću smo imali s Emom, u sobi je do pola 10 i ne mora spavati ako ne želi, ali u krevetu mora biti, okružena je igračkama, lampa joj je upaljena, tako da me ne zanima kako ubije vrijeme do spavanja. Očekujem da će biti skakanja i svašta kad ovaj malo poraste, ali kako rekoh, dok su u krevetima i pidžamama, eto ih tamo, dva hodnika nas dijele i to je naših dva sata user posted image .
Ma ja nekako mislim da su bebe zadovoljnije kad su programirane, ali eto, izgleda da ima izuzetaka. Njemu ništa ne fali, zadovoljan je, smije se stalno, ne smeta mu buka, gužva, svjetlo, samo što mu se ne zna kad je što kroz dan. S njom sam mogla sve dogovoriti i nigdje nismo kasnili kao drugi sa malim bebama. E čini se da će sve biti obrnuto sada user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 17:11:39   
reallove
Kod nas nema nikakvog redauser posted image ..Prije mozda 2 mjeseca,uspjeli smo uvesti red spavanja,soba,gasim svjetlo,uzme flasicu i na spavanje u pola 10,ali nam se nesto pokvarilo,sada ga dovedem u sobu,on bi igracke,pa tom and jerry,samo nesto izmislja,da bi zaspao tamo negdje oko pola 11,11...

Sto se hrane tice,imamo 3 obroka,izmedju toga uzine,pojede nekad i vocku ili sokic od narandze,sada mu nosic malo curi i ne jede bas najbolje,tako da nema ni tu nekog reda,ali nadam se da se se vratiti u normalu,radimo na tomeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako uvesti red?
16.3.2012 17:20:17   
nanika
Mi imamo neki svoj red.
Ustajemo u pola osam, ispratimo sestru u vrtic, ide sa MM. Doruckujemo do 9h, u pola dvanaest nam dolazi sestra iz vrtica ili ako je lijepo vrijeme mi idemo po nju. Onda je neka uzina do 1h. Mali ide da spava u 2h i spava do 5h. Kada ustane rucamo, igramo se. Izadjemo u grad sa MM ako smo raspolozeni. Djeci je vecera u pola devet, u devet se spremaju za spavanje.Spremanje i trka po kuci traje do pola deset,do tada su oboje u dubokom snuuser posted image . Kasnije legnu jedino ako imamo goste ili smo u gostima.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *