|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 9:57:05   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 10:00:50   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

user posted image



ma, jašta nego hoće, vjeruj mi da nema potrebe za strahom, ja i dalj e vjerujem da je to od propuha ili prehlade, sretno

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 10:13:32   
Apotekarka
Hvala vam i ja se nadam jer oko se 95 % vratilo ako nije i 100%

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 10:24:25   
ziki

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....

user posted image

user posted image drzim fige

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 10:31:50   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....


biće sve to ok aBd...sretno!


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 10:33:27   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....


draga, od srca želim da sve bude uredu, a hoće , biće sve dobro user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 10:39:49   
MicoTico
Apotekarkouser posted image biće to sve OK.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Poručite nekome nešto....
10.12.2013 21:24:11   
almondray

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....


biće sve to ok aBd...sretno!


Sretno vam bilo.Ne brini se , biće to dobro!

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Poručite nekome nešto....
12.12.2013 7:53:11   
madam x

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sutra je taj dan...user posted image
Boze cuvaj mi ga da pregled prodje dobroo i ono najbitnije da bude uredan....Nesto mi daje snagu i govori da ce sve biti ok ali opet negdje u dubiniu duse ima trunkica straha...Bit ce dobro,mora,on je djecacic od 4,5 godine ,zivahan,veseo i pun zivota....



Kako je prošlo?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Poručite nekome nešto....
12.12.2013 9:49:45   
Apotekarka
Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Poručite nekome nešto....
12.12.2013 9:52:18   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....

bit ce i nalaz super aBduser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Poručite nekome nešto....
12.12.2013 10:04:06   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....

bit ce i nalaz super aBduser posted image



s Bozijom pomoci da budu i nalazi super , pa da dahnete ako BOg da user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Poručite nekome nešto....
13.12.2013 16:31:18   
madam x

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....


želim svu sreću svijeta
da nalaz bude dobaruser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Poručite nekome nešto....
13.12.2013 16:32:44   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Super je proslo,dobio klizmu i bocu u guzu i zaspao u roku 1 minute bio umoran rano iustao,nije se pomakao 20 min,snimanje uspjesno obavljeno jos sad nalaz za 7 dana....


i nalaz će aBd biti dobar user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Poručite nekome nešto....
13.12.2013 16:49:28   
koka i po
bice to sve ok apotekarko ne briniuser posted image



eh....sad da ja pocnem...
ako ti struja u firmi zavisi od moje plate dabogda ti je sad iskljucili.
tebi je svakako uvijek bio preci tvoj "renome" nego insani sto su prinudjeni da ti budu podredjeni.
i znas sta.....sad cu da ti oci iskopam ..iz dana u dan....pomalo....dok ti toliko ne dosadim da ces jedva cekati da dignem pare u banci ...i cak ces mi i telefonom javiti.
koliko ti mozes da budes bezobrezna toliko ja mogu biti hos vise.
L.P...
vidjet ces garant......ako ne ti onda oni koji ti sluze.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Poručite nekome nešto....
18.12.2013 21:46:28   
muaaa
user posted image user posted image user posted image ...draga moja ....ljubim te puno,punouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Poručite nekome nešto....
18.12.2013 22:59:54   
Apotekarka
Jedno smo pregurali duso,snimak sad se samo nadam da me Djeda Mraz nije zaboravio i da ce sutra doci nalaz bez vecih problea...S jedne strane sebe uvjeravam da ce biti ok a s druge strane me strah...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Poručite nekome nešto....
19.12.2013 7:12:24   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Jedno smo pregurali duso,snimak sad se samo nadam da me Djeda Mraz nije zaboravio i da ce sutra doci nalaz bez vecih problea...S jedne strane sebe uvjeravam da ce biti ok a s druge strane me strah...



javi cim saznas! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Poručite nekome nešto....
19.12.2013 20:42:40   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Jedno smo pregurali duso,snimak sad se samo nadam da me Djeda Mraz nije zaboravio i da ce sutra doci nalaz bez vecih problea...S jedne strane sebe uvjeravam da ce biti ok a s druge strane me strah...



javi cim saznas! user posted image

Apotekarka jel sve ok ???

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Poručite nekome nešto....
19.12.2013 23:33:03   
Apotekarka
Hvala sto brinete u pon.idemo neuropedijatru da pogleda pa cu znati vise uglavnom cula sam se s nasom jednom kolegicom s rr zdrav.radnik je i pojasnila mi je njejasnoce koje su me brinule,nema tumora,komore i likvori mozga ok sto je najbitnije promjene blage su uocene sto ukazuje da su ti neznatne sjenice koje su nastale usljed nedostatka kisika u mozak uglavnom se to desava kod visoke temp.konvulzija,jakih upala a on je u periodu izmedju 2-3,5 godine sklon anginama bio svaki mjesec antibiotik temp 38,5-39,5 uglavnom smirila sam se.... to je nesto sto se nekad prije odvilo i ostavilo posljedice ,sad da li ce nas jos gdje slati ne znam....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Poručite nekome nešto....
20.12.2013 7:55:33   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Hvala sto brinete u pon.idemo neuropedijatru da pogleda pa cu znati vise uglavnom cula sam se s nasom jednom kolegicom s rr zdrav.radnik je i pojasnila mi je njejasnoce koje su me brinule,nema tumora,komore i likvori mozga ok sto je najbitnije promjene blage su uocene sto ukazuje da su ti neznatne sjenice koje su nastale usljed nedostatka kisika u mozak uglavnom se to desava kod visoke temp.konvulzija,jakih upala a on je u periodu izmedju 2-3,5 godine sklon anginama bio svaki mjesec antibiotik temp 38,5-39,5 uglavnom smirila sam se.... to je nesto sto se nekad prije odvilo i ostavilo posljedice ,sad da li ce nas jos gdje slati ne znam....



uhh bitno je da niej ono najgore , sretno u ponedjeljak.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Poručite nekome nešto....
25.12.2013 19:34:43   
salmy
http://youtu.be/G5ldvh9T11Iuser posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Poručite nekome nešto....
27.12.2013 10:13:21   
vila_7
e bas me zanima razlog zasto si me htjela zaebati !?
Drago mi je samo da na kraju ispade ti seljanka,plan ti propao , jos ja ispade jos finija nego jesam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Poručite nekome nešto....
27.12.2013 17:35:56   
koka i po
e moj svijete....zar te nije sramota u sta si se pretvorio.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Poručite nekome nešto....
27.12.2013 19:43:38   
Hanady RR
Pile mojeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *