|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poručite nekome nešto....
27.12.2013 21:19:06   
talisman
Mozes ti radit sta hoces, ali ne I dokle hoces!!! I ne sekiraj se, necu ti ja nista, ali ima ko hoce - NJEMU hvala na svemu!

_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Poručite nekome nešto....
2.1.2014 18:04:20   
koka i po
e necete primjetiti kako mi je user posted image user posted image user posted image
niste vi toliko pametne da vidite ono sto je "iznutra"

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Poručite nekome nešto....
5.1.2014 15:08:09   
sabinos
da te nema trebalo bi te izmisliti user posted image
hvala Bogu sto te znam...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Poručite nekome nešto....
6.1.2014 1:00:28   
malena sharena
I svaki put ja citam -PROUCITE nekome nesto user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Poručite nekome nešto....
8.1.2014 8:25:40   
mum82
duso moja,,,ti si moja najveca ljubav i inspiracija,zivot te nije mazio,al ti nas jesi,,,i kad ti je bilo najteze,nas si stitila od svega,,,znam da nisam uvijek najbolja al te volim najvise na svijetu,voljela bih da ti mogu sve olaksat,da ti mogu zauvijek zadrzati osmijeh na licu,i skinuti sve tragove brige s tvog lica,,,da te mogu cvrsto zagrliti i tako drzati uz sebe,,,molim Allaha da ti podari sve nagrade,jer ih zasluzujes,,,ti si moja najveca ljubav,moj miris i toplina,,,volim te dusice

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Poručite nekome nešto....
23.1.2014 18:35:14   
Hanady RR
I baš danas ...
tako si mi godila...
( dok se dopunim hahahah, nisma ti toliko bona tehničar)
http://www.youtube.com/watch?v=AGm67y9xhb0
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Poručite nekome nešto....
30.1.2014 17:46:50   
koka i po
sad se sigurno nasladjujes.....a mislila si da necu naci izlaz....ali nasla sam ga.....nema te vode koja tebe oprati moze.jednom kad sve ovo prodje....kad te sretnem...necu spustati pogled...to ces uraditi ti...jer....ni za sto godina neces imati ovo sto imam ja.ja sam sretan covjek jer imam svoj "tim"....a imam ga radi onoga sto u sebi nosim.ti to razumjeti neces nikada jer ne znas kako zivjeti cisto.otopi taj led u svojoj dusi....skini taj lazni sjaj.tek kad to uradis moci ces reci da si rodjena pod sretnom zvijezdom.to sto sada imas je ruski rulet duso....mac sa dvije ostrice...obje ce te stici da znas......a kad te stignu ja cu ti opet rane previti i pokazati sta znaci biti insan.i kad odem "gore" necu se bojati ...to je tvoja briga.
a to sto mislis da nisam zasluzila.....eh...lutko lijepa trebala si danas da vidis,sta u zivotu znaci igrati otvorenih karata.nekad izgubis a nekad dobijes....bitno je samo da ne drzis asa u rukavu.
sretno ti i a i meni....prosla sam ja i gore stvari...i to podignute glave,cistog srca i obraza.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Poručite nekome nešto....
7.2.2014 13:49:21   
SdZ
Ma znas sta??
Gora sam ja.
Gora jer sam dopustila da se drugi put razocaram u osobu kao sto si ti.

U neistinu me "gonis" iako je sve jasno kao dan.
Ma fuuuj.

I jos mi ovako trudnoj dan pokvaris.
Dno dna.

Ne mogu vjerovati.
Nisi samo bolesna osoba, ima tu i bezobrazluka, ali dobro... user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Poručite nekome nešto....
14.2.2014 14:47:36   
koka i po

IZVORNA PORUKA: koka i po

bice to sve ok apotekarko ne briniuser posted image



eh....sad da ja pocnem...
ako ti struja u firmi zavisi od moje plate dabogda ti je sad iskljucili.
tebi je svakako uvijek bio preci tvoj "renome" nego insani sto su prinudjeni da ti budu podredjeni.
i znas sta.....sad cu da ti oci iskopam ..iz dana u dan....pomalo....dok ti toliko ne dosadim da ces jedva cekati da dignem pare u banci ...i cak ces mi i telefonom javiti.
koliko ti mozes da budes bezobrezna toliko ja mogu biti hos vise.
L.P...
vidjet ces garant......ako ne ti onda oni koji ti sluze.




sta naumim to i ostvarimuser posted image

neces se sa mnom zahebavati vise ni sekunde.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Poručite nekome nešto....
14.2.2014 23:27:57   
hatepsut
Nisam neko ko zeli zlo bilo kome,ali tebi,zivotinjo veceras zelim 100x gore od onog sto si ti njoj napravio! I tako iiz noci u noc,do kraja tvog u*ranog i bijednog zivota!

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Poručite nekome nešto....
15.2.2014 21:01:10   
vila_7
Sram vas bilo, pa hB imam i ja sad djecu i skinula bih im i svoje gace da im treba

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Poručite nekome nešto....
17.2.2014 21:04:59   
dinaa
Pa dobro koji je tebi viseuser posted image user posted image s kojim razlogom si dao da platim za lijek punu cijenu kad on ide za 1 km na recept grrrrr jedva cekam ujutru da ti se pojavim u ordinaciji djubre jedno,dokad ces nas vise praviti budalama i hrabar si mogu ti reci kad si na osnovu uradjenih nalaza dao dijagnozu upale bubrega a nidje veze nalazi,opste stanje pacijenta i tvoja dijagnoza.Ja kad vidim na pecatu sta ti pise a ti se drznes i djecu lijeciti,ja se istovremeno i smrznem i ospem.Aaaaj kad ti na dobro jutro dodjem uhhhuser posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Poručite nekome nešto....
21.2.2014 16:15:53   
lady_bubamara
Sve mi diraj ali mi u porodicu NE DIRAAAAJ!!! user posted image user posted image Neće se na ovome završiti! user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Poručite nekome nešto....
21.2.2014 16:26:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ninulina

Sve mi diraj ali mi u porodicu NE DIRAAAAJ!!! user posted image user posted image Neće se na ovome završiti! user posted image


Ko diro mila ? user posted image
Ako treba ko doci i user posted image baciti, samo reci :)))

Sabur....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Poručite nekome nešto....
21.2.2014 16:28:50   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: ninulina

Sve mi diraj ali mi u porodicu NE DIRAAAAJ!!! user posted image user posted image Neće se na ovome završiti! user posted image

user posted image user posted image ko diro

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Poručite nekome nešto....
21.2.2014 16:32:14   
bebaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina

Sve mi diraj ali mi u porodicu NE DIRAAAAJ!!! user posted image user posted image Neće se na ovome završiti! user posted image


Ko diro mila ? user posted image
Ako treba ko doci i user posted image baciti, samo reci :)))

Sabur....

i ja ću ponijeti....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Poručite nekome nešto....
12.3.2014 20:20:11   
InLove
I tako... zaista pozelim nekad da me nema user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Poručite nekome nešto....
12.3.2014 20:24:54   
muaaa

IZVORNA PORUKA: InLove

I tako... zaista pozelim nekad da me nema user posted image

nemoj zezati...a sta bih mali pilici bez tebe?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Poručite nekome nešto....
14.3.2014 21:15:55   
muaaa
Pih....jer nemam druge rijeci!!!!!!!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Poručite nekome nešto....
19.3.2014 15:17:13   
koka i po
ne znas ti s kakvom se vatrom igras.opeci cu te nece te spasiti sto doktora zivotinjo jedna.
nisam ona od prije uvjerila si se do sad...a sada ces da vidis na sta sam sve spremna.
bolje ti je da se ne igras ustima moje djece oci cu sa ti iskopamuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Poručite nekome nešto....
19.3.2014 16:24:38   
Ella_H
Nicija nije do zore...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Poručite nekome nešto....
28.4.2014 21:58:51   
InLove
Iii.. opet po ko zna koji put , dopustim da me "vi" ,ne bitni povrijedite.....user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Poručite nekome nešto....
29.4.2014 13:56:30   
vila_7
eto...konju jedan... jer si ti malodusan a ja zavisim u tome od tebe .... nikad nisi ni bio ono sto si trebao

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Poručite nekome nešto....
30.4.2014 0:04:03   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: InLove

I tako... zaista pozelim nekad da me nema user posted image



svašta InLove, koja izjava

ne znam šta te natjeralo na ovakvu misao user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 10:28:26   
ziki
Evo ga drugi dan Ramazanskog Bajrama, sesti put reze po istoj rani. Ovaj put jace, dublje, reze sve ono sto je uspjelo srasti. Svaki Bajram mi je ovakav zadnih 6 godina, smijem se a onda sakrijem i otplacem al ovaj...... Juce je tvoj unuk, kog si tako malo drzao u rukama,isao na Bjarm Namaz, znam da bi bio ponosan na njega. Ona mala beba placljiva cije si grceve prehodo dok sam ja nosala onda u Sjenici, od cijeg si placa strepeo vise nego kad smo nas tri plakale. U septembru polazi u skolu Ako Bog da, i bice dobar, donosice knjzice pune petica al nece bit dede da stavi pare u tu knjzicu, kao sto juce nje bilo dede da mu cestita Bjaram i poljubi ruku. Znam koliko si ga zeljeo, koliko si mu se radovo. Znam...
Znas li da ima jos jedan djecak mali, al ovo nikad nisi vidjeo. I ovaj bi te odusevio na svoj nacin. I isti su likom, isti svoj deda. I volim ih najvise na svijetu, onoliko koliko roditelj moze voljet dijete pa jos vise jer lice na tebe, jer imaju dosta tvojih osobina.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *