|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
13.1.2009 0:09:17   
lejlašh
A meni je baš prijateljica neki dan spomenula ime Amani i baš mi se svidjelo, definitivno je neobično i lijepo, baš ženstveno

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ženska imena
13.1.2009 5:29:24   
Jelly
Pozdrav za sve!
Nova sam na ovom sajtu,forumu...Trazeci stvari vezane za trudnocu,pronasla sam i Ringeraju.
Ja tako reci pripremam se za trudnocu,trnutno istrazujem,citam sve vezano za nju..ah a bila bih presretna kad bi se desili blizanci ili cak trojke
Da ne davim,i ne skrecem sa teme....Htjela sam napisati par imena zenskih koja se meni svidjaju:Margita,Hana,Stela,Ekatarina

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ženska imena
14.1.2009 16:04:15   
teta berta
Draga dobro došla na forum i ja sam tako sasvim slucajno nasla ringeraju. Meni je najljepse zensko ime Nika. I ja bih zeljela blizance još kako, cijeli zivot mastam o tome, a trenutno imam jednu maju culicu...

(odgovor članu Jelly)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ženska imena
14.1.2009 17:51:27   
Jelly
Hvala puno.
jako lijepo ime Nika,da li znas koje mu je znacenje?
Koliko ti je stara curica?
Eeee koliko bih zeljela blizance...samu sebe sam ubjedila,da ce mi se desiti,tako da sam pocela da vjerujem u poslovicu:'dobro pazi sta zelis,jer to bi se moglo i dogoditi'.
E kad bi se bar ostvarilo.....Veliki pozdrav

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ženska imena
16.1.2009 9:54:30   
sanjarka
Mi smo vec odlucili za nasu curicu ime. Lajla, a znaci tamna ljepotica. Iskreno se nadam da nece biti plavkastauser posted image

(odgovor članu Jelly)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ženska imena
21.1.2009 1:16:58   
teta berta
Ime Nika ti znaci ona koja pobjeduje, bozica pobjede, izvor pobjeda. moja curica ti ima 5 i po mjeseci, nadam se za godinu dvije da ce dobiti brata i sestricuuo djednom heh... da Bog da mi obje dobile user posted image user posted image  pozdrav ti veliki

(odgovor članu Jelly)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ženska imena
21.1.2009 22:13:15   
žana o8
Meni Žana definitivno, porijeklo od francuskog imena Jean- Božanstvena, ili srpsko-Jana-božanstvena.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ženska imena
1.2.2009 22:14:32   
dinciii
ja sam svojoj curici dala ime Rejhana jer Hana mi se svidjalo al sad svaka druga beba se zove Hana barem ja takav imam dojam...pa sam malo promjenila hehe
a ima i lijepo znacenje

Cvijet bosiljak


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ženska imena
1.2.2009 22:23:22   
mnn
a ja sam mislila dati ime Mia djetetu ali dečko je mali miš..user posted image  Meni je lijepo ime i moje Nina samo ih ima danas milijun pa svaka druga curica se tako zove...gdje god odem zovu me...

Rejhana je jako lijepo ime, kao i  Žana. meni je lijepo i Zara.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ženska imena
4.2.2009 13:01:19   
Polen
Meni je najljepse ime Sara! 

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ženska imena
4.2.2009 13:06:24   
Dinkica
Meni se sviđalo ime Zina, ali ima ružno značenje, pa onda Zerina, koje sam ne znam zašto preskočila i sad će se akoBogda za koji dan roditi mala Adna = dženetski vrt user posted image .

(odgovor članu Polen)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ženska imena
4.2.2009 15:03:56   
adissa_
prvi put cujem da Zina ima ruzno znacenje,,sta znaci ?

< Poruku je uredio adissa_ -- 4.2.2009 15:05:43 >

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ženska imena
4.2.2009 15:17:18   
Dinkica
adissa_ , meni  se to ime pravo sviđalo, cak sam negdje našla da znači ukras, međutim Zina na arapskom ipak znači vanbračni sex, ono što bi se kod nas u narodu reklo otišao neko u zinaluk, to sam tek poslije povezala user posted image

evo i linka
http://en.wikipedia.org/wiki/Zina_(Arabic)

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ženska imena
4.2.2009 23:50:36   
adissa_
aha,,a i meni se to ime svidjalo..steta sto ima tako ruzno znacenje

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ženska imena
13.2.2009 11:19:27   
visibaba
ja imam user posted image  Adnu, jako lijepo ime, i znacenje pootovu

sve najbolje zelim

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ženska imena
17.2.2009 23:11:11   
yuse
Nova sam na ovoj stranici i bas mi se svida,al muci me nesto svida mi se ime Amna ,al procita na vasoj stranici znacenje ovog imena .Pa  mi se nesto nije svidjelo.Cijeli dan sam trazila znacenje na internetu i dosla sam do ovog otkrica .Amna  - u znacenju peace.Na stranici  muslim girl names.tako da me sad to malo zbunilo.user posted image  Inace imam curicu od 2 godine koja se zove MAITA nadam se da ce se jos nekom svidjeti.user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ženska imena
21.2.2009 16:59:06   
Mala_st
Meni se strasno svidja ime Amadea,pa ostala su mi isto nekako draga:Aurora, Anea,Ava,Zaira,Erin,Hany,Gabriela,Ria,...itd..a dugo mi se sviđalo i Nefertari po egipatskoj kraljici(Nefertari Meri en Mut-Najljepša od svih)

(odgovor članu yuse)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ženska imena
26.2.2009 0:56:09   
LejlaK
Ja Sam u 35 sedmici trudnoce. Curica je ako Bog da. Meni se svidaju imena: Zejna, Uma, Iman pa ne znam sta ce biti. Kako vam zvuci Zejna? Znaci lijepa. Svi mi kazu da be staro ime ali meni je nekako i moderno.

(odgovor članu Mala_st)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ženska imena
26.2.2009 3:21:26   
adissa_
Zejna je meni prelijepo ime,ima lijepo znacenje,zvuci lijepo..znam 2 male djevojcice koje su dobile to ime

(odgovor članu LejlaK)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ženska imena
26.2.2009 6:51:17   
LejlaK
I meni nekako do sada se Zejna najvise svida. Bas je nekako zvucno i njezno. Inace imam jos dva sina Malik i Imran se zovu.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ženska imena
27.2.2009 10:40:31   
nenica
Bok cure! Evo baš gledam na internetu popis ženskih imena... Nisam još trudna, ali trudimo se pa kad bude... Ja sam dosta čudna po pitanju imena...imam par imena od kojih ne znam koje mi je ljepše, ali mm želi dati curici (ako Bog da da je budemo imali) ime po svojoj pokojnoj majci. Naravno da ću mu ispuniti tu želju, ali njegova mama se zvala ANA...ime mi je lijepo, ali ima ga svaka druga ženska osoba koju znam.... Meni se osobno sviđaju kratka imena, a moji favoriti su: EMA, LUCIJA (ona koja nosi svjetlost, staro dalmatinsko, ali opet mi je slatko kad čujem "mala Luce") i LINDA (što na španjolskom znači "lijepa", a kako sam ja profesor španjolskog i totalno zaluđena sa svim što ima veze s tim jezikom ovo mi je ime baš nekak drago). Mom mužu se sviđa Ema, ali najbolje žensko ime mu je MANUELA....meni se osobno ne sviđa... Vidjet ćemo šta ćemo uspjet iskemijat...mislim da ću znat koje ime joj dati čim je (aBd) ugledam.... A ako bude sin bit će definitivno ROKO!!! user posted image  Tu smo se mm i ja odmah složili! user posted image . Eto, možda se i vama svodi koje od ovih imena... Pusa od mene svim trudilicama!

(odgovor članu LejlaK)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ženska imena
28.2.2009 9:11:42   
cija

IZVORNA PORUKA: adissa_

Zejna je meni prelijepo ime,ima lijepo znacenje,zvuci lijepo..znam 2 male djevojcice koje su dobile to ime


Ma lijepo je to ime...ja sam razmišljala o ZAINA - znači lijepo.

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ženska imena
1.3.2009 5:50:08   
LejlaK
Kazes Zaina jeli mislis na izgovor Zejna ili se bas izgovara Zaina ?

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ženska imena
1.3.2009 17:42:28   
adissa_
Zaina i Zejna su ista imena.Arapi kazu "Zaina",a mi Zeina ili Zejna

< Poruku je uredio adissa_ -- 1.3.2009 17:45:19 >

(odgovor članu LejlaK)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ženska imena
6.3.2009 1:32:28   
my_little_baby
pozdrav drage moje trudnice i one koje cete to tek postati akoBogda..
da se i ja malo nadovezem...inace ovo mi je treca truddnoce..tek je 7sedmica...o tome koji je spol bebi ni traga..al eto ja navijam za djevojcicu..naravno na broju jedan je da je zivo i zdravo..ali eto srce nekako prizeljkuje djevojcicu...meni se svidjaju imena Lamija,Umihana;Amina,Ilhana,Merjema(tako se zove moja petogodisnja curica)...muz opet govori samo Aisha...a meni se bas i ne svidja. nesto pretjerano....

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *