|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.4.2012 21:05:07   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: shejla

ja sam evo vec oko 8 mjeseci, na elektricnim cigaretama.. I to i njih pravo malo puusim, par puta dnevno uzmem, po par dimova... Super je. I mm i ja, smo odmah prestali pusiti obicne cigarete kad smo ove kupili....

Citam nekima skupo ili nece kinesko .... NNema drugih osim kineskih ima naravno, dupljaka i originala, ali sve su iz Kine)! A skupo nije, jer je paket 2 cigarete, oko 100-120 KM, a tecnost 10 KM traje 10-15 dana (meni traje mjesec - eto koliko malo pusim, hehe) Tako da sam ja super zadovoljna sa ovim! A kuca mi ne smrdi user posted image


kakve su to cigarete, ne kontam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.4.2012 23:04:47   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: shejla

ja sam evo vec oko 8 mjeseci, na elektricnim cigaretama.. I to i njih pravo malo puusim, par puta dnevno uzmem, po par dimova... Super je. I mm i ja, smo odmah prestali pusiti obicne cigarete kad smo ove kupili....

Citam nekima skupo ili nece kinesko .... NNema drugih osim kineskih ima naravno, dupljaka i originala, ali sve su iz Kine)! A skupo nije, jer je paket 2 cigarete, oko 100-120 KM, a tecnost 10 KM traje 10-15 dana (meni traje mjesec - eto koliko malo pusim, hehe) Tako da sam ja super zadovoljna sa ovim! A kuca mi ne smrdi user posted image


kakve su to cigarete, ne kontam


http://www.dnevniavaz.ba/showbiz/svijet-zanimljivosti/80632-eksplodirala-elektricna-cigareta-pusac-ostao-bez-zuba-i-jezika.html

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kako prestati pušiti ?
20.7.2012 18:15:39   
Precious

IZVORNA PORUKA: eko beba

dižem temu!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mjesecima mislim o prestanku ... naveče kad legnem kazem od sutra nema pušenje ... nijedne više ... i onda dodje 12 a ja šaljem po cigare user posted image user posted image user posted image eto ne znam kako bih ... sve znam, svega sam svjesna, ali mi je i dalje želja za cigarom ubitačna ... 1 kutija dnevno ... ni manje ni više ... UŽAS ... eto, bar sam se izjadala ... huh ...


Puno mislis. Ne misli o tome! Znam sad ce svako reci da sam luda, da je nemoguce, ali NIJE. Tad oko 12 kad obicno nekog saljes po cigare, prespavaj taj dio dana, radi nesto drugo, toliko se zanimaj s necim drugim da nemas vremena mislit na to. Mene je, nakon godina pusenja, izbavila misao koju sam sama sebi utuvila u glavu a to je da necu sebi dozvolit da i o cemu ovisim, nikad! Trebalo je vremena ali kad sama povjerujes u to, onda je to jedina istina koja te zanima. Nedam da ima ista sto ja "moram", tipa zapalit, popit kafu, popit koju casicu, tabletu... E ne moram. Moram disati, jesti i sra**. Mozda ovo grubo i ruzno zvuci, ali tako je. Mozda sam i pretjerala ali stvarno bih voljela da mogu pomoci, znam kako je. Ti budi svoj gazda, a ne da su cigare gazda ti user posted image

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kako prestati pušiti ?
20.7.2012 22:34:05   
lost

IZVORNA PORUKA: eko beba

dižem temu!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mjesecima mislim o prestanku ... naveče kad legnem kazem od sutra nema pušenje ... nijedne više ... i onda dodje 12 a ja šaljem po cigare user posted image user posted image user posted image eto ne znam kako bih ... sve znam, svega sam svjesna, ali mi je i dalje želja za cigarom ubitačna ... 1 kutija dnevno ... ni manje ni više ... UŽAS ... eto, bar sam se izjadala ... huh ...


I ja isto ovako user posted image

Nekad budem baš ljuta na samu sebe jer znam ispušiti 5-6 cigara bezveze obično kad telefoniram ili pijem kafu sa prijteljicom, i to baš sve jednu za drugom...
I ja ispušim 1 kutiju dnevno a kako su sad prilično skočile cijene cigara pomislim da svaki dan ostavljam te pare za cigare mogla bih sebi svaki mjesec kupiti nešto od odjeće, kozmetike ili bilo šta za svoj ćejf...
Ali ne mogu, ustvari ne želim se odreći cigareta... Čudo je to čovječe, ujutro kad ustanem jedva čekam da skuham kafu i zapalim... Ne znam da li je to ovisnost ili jednostavno samo uživanje ili ćejf ili nemam pojma šta...
U trudnoći sam isto pušila ali par cigareta na dan isto tako i kad sam dojila... Ali sada katastrofa, na poslu pogotovo...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 16:12:39   
Cenzura83

IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: eko beba

dižem temu!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mjesecima mislim o prestanku ... naveče kad legnem kazem od sutra nema pušenje ... nijedne više ... i onda dodje 12 a ja šaljem po cigare user posted image user posted image user posted image eto ne znam kako bih ... sve znam, svega sam svjesna, ali mi je i dalje želja za cigarom ubitačna ... 1 kutija dnevno ... ni manje ni više ... UŽAS ... eto, bar sam se izjadala ... huh ...


I ja isto ovako user posted image

Nekad budem baš ljuta na samu sebe jer znam ispušiti 5-6 cigara bezveze obično kad telefoniram ili pijem kafu sa prijteljicom, i to baš sve jednu za drugom...
I ja ispušim 1 kutiju dnevno a kako su sad prilično skočile cijene cigara pomislim da svaki dan ostavljam te pare za cigare mogla bih sebi svaki mjesec kupiti nešto od odjeće, kozmetike ili bilo šta za svoj ćejf...
Ali ne mogu, ustvari ne želim se odreći cigareta... Čudo je to čovječe, ujutro kad ustanem jedva čekam da skuham kafu i zapalim... Ne znam da li je to ovisnost ili jednostavno samo uživanje ili ćejf ili nemam pojma šta...
U trudnoći sam isto pušila ali par cigareta na dan isto tako i kad sam dojila... Ali sada katastrofa, na poslu pogotovo...

A ja sam mislila da sam jedina na svijetu. Sve potpisujem, od obje.
Muči me konstantno ta misao, ali još ih nisam bacila user posted image

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 17:40:56   
Galicia
Najljepsi trenutak je kad ujutru ustanem i zapalim cigaru i ispijam kafu. Taj momenat mi nista ne moze zamjeniti. A da su cigare fuj, jesu fuj. Ako nista trebala sam nauciti lekciju od tate, jer se on razbolio od cigara. U roku od 8 mjeseci dobio je 2 raka i to zbog cigara. Valjda cu jednog dana ustati i reci "eh od danas pusim samo uz kafu, 3/4 cigare".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 17:58:45   
*pcelica*
Ja sam pusila jos od srednje skole. Nisam obracala paznju sto mi skode oi sto svako malo zaglavim u hitnoj zbog cigareta. Ali kad sam prvi put ostala trudna nisam pusila. Pa ni poslije poroda onaj period dojenja, i valjda je doslo do detoksikacije mene cigarete vise nisu privlacile. Doduse nisam bila ni u okruzenju pusaca. Onda sam pocela raditi pa na poslu s kolegicama, pa malo po malo ja ponovo pocnem. Medjutim opet mi se desi trudnoca i prestanem definitivno. Tad je mm poceo ponovo pusiti (propusio se u iscekivanju mog poroda) ali ja vise ne pocinjem. Rijetko mi se desi da zapalim mozda jednu s nekom ekstra prijateljicom ili sestrom uz kafu ali inace no no.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 18:18:15   
koka i po
nikako.
cini mi se pusim od kad sam se rodila user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 18:26:38   
selma2008
Ja sam prestala samo na mjesec i tako mjesec po mjesec naredalo se 11  godina. Treba imati male ciljeve,probaj dan pa sedam i tako dok ne uspjes
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 18:45:30   
anidla
da se moze, moze se, ali jako je tesko....

doduse, kad sam prvi put odlucila da prestanem pusiti to je bilo kad sam ugledala plusic na testu, i nisam pusila citavih 9 mjeseci, znaci moze se....

onda dobijem infekciju rane i budala pocnem opet da pusim, glup razlog-znam.

zasad ne razmisljam da prestanem pusiti, ali imam opsjecaj da ce me natjerati novi plusic na testu, i tad zelim biti pametnija

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 18:50:45   
*pcelica*
Hoces hoces. Pa i ja sam prvi put prestala kad sam vidjela plusic. Pa onda opet pocela s kolegicama(ko kakva klinka) Onda opet kad sam vidjela plusic sam prestala i to je bia definitivna odluka. Moj organizam jednostavno ne podnosi cigarete. Na uozorenja doktora nisam se ni obazirala dok nisam postala odgovorna za jos jedno bice koje sam tad nosila u sebi

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 19:01:52   
Dz3ni
Nije tačno, duhan sadrži mnoge otrovne alkaloide, među njima i NIKOTIN koji u većim količinama može ubiti. To što pride dodaju arome i šta već je dodatno trovanje.
Ontopic, prestala sam pušiti prije dvije i nešto godine nakon devet godina pušenja i to vrlo lako...pročitala sam knjigu "Lako je prestati pušiti" od Allena Carra. Jednostavno se nakon čitanja desi neki klik u glavi, znam mnoge ljude koji su tako prestali. Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi na pp da pošaljem pa se uvjerite i same. Jedina mana je što je knjiga u elektronskoj formi, ali lako je isprintati user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 19:28:06   
lost

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Nije tačno, duhan sadrži mnoge otrovne alkaloide, među njima i NIKOTIN koji u većim količinama može ubiti. To što pride dodaju arome i šta već je dodatno trovanje.
Ontopic, prestala sam pušiti prije dvije i nešto godine nakon devet godina pušenja i to vrlo lako...pročitala sam knjigu "Lako je prestati pušiti" od Allena Carra. Jednostavno se nakon čitanja desi neki klik u glavi, znam mnoge ljude koji su tako prestali. Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi na pp da pošaljem pa se uvjerite i same. Jedina mana je što je knjiga u elektronskoj formi, ali lako je isprintati user posted image



Dz3ni, de živa bila pošalji meni tu knjigu na pp možda i bude kakvog hajra user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 20:48:49   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Nije tačno, duhan sadrži mnoge otrovne alkaloide, među njima i NIKOTIN koji u većim količinama može ubiti. To što pride dodaju arome i šta već je dodatno trovanje.
Ontopic, prestala sam pušiti prije dvije i nešto godine nakon devet godina pušenja i to vrlo lako...pročitala sam knjigu "Lako je prestati pušiti" od Allena Carra. Jednostavno se nakon čitanja desi neki klik u glavi, znam mnoge ljude koji su tako prestali. Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi na pp da pošaljem pa se uvjerite i same. Jedina mana je što je knjiga u elektronskoj formi, ali lako je isprintati user posted image


Posalji i meni, bas da pokusam. Ja sam od kolegice dobila cd hipnozom do prestanka pusenja. Neku noc sam legla sama i slusala cd i taman da se opustim, kad me neki strah uhvatio. Sama u stanu, reko jos mi treba da se hipnotisem i da pobudalim, a nikog oko mene da me spasi. :)

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kako prestati pušiti ?
26.7.2012 20:54:35   
smajli80
Meni je pomogao dobri stari sistem-rekla sama sebi više nikad neću zapaliti ni jednu cigaretu-i nisam evo već 5.5 godina i nepada mi napamet.A 1-1.5kutiju/dnevno.

Kako je lijepo živjeti bez cigareteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kako prestati pušiti ?
6.8.2012 13:11:23   
Ombra
Cim sam saznala da sam trudna prestala pusit i to je bi moj recept....kad sma rodila sama sam odlucila da cu se propusit nakon 3 mjeseca....tokom trudnoce nisam ni pila kafu jer nekako meni kafa bez cigare ne ide....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 8:56:20   
veeseelaa
ja mislim da je sve to stvar navike, kakva ovisnost
prosto ne znaš šta ćeš s rukama
ja odlučila evo da smanjim il u najboljem slučaju prestanem
juče sam od 14 - 23 zapalila samo dvije cigarete
a od jutros nijednu, pijuckam kafu i jedem neki keksić



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 9:06:05   
hatepsut
Meni je "pomoglo" to sto sam bila puno bolesna.Bukvalno sam umirala od kaslja,odu mi glasnice ,nisam mogla pricat ,nije mi bilo ni do ceg.Nisam pusila mozda 7 dana i nisam ni nastavila.Ma zovu one mene nekad,ali im ja mogu odolit user posted image Neki dan muz donio ronhil,veli dobio a on vjeran drinuski.Kaze ostavi mozes nekog pocastit,reko jok nosi ovo ne dovodi me u iskusenje user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 9:16:21   
bebaa
moradoh se ovdje javiti...pušila sam od svoje 17-te do 33-će...i jedno jutro krenem na posao i s obzirom da je bio kraj mjeseca tanka s novčanikom...a pušila jedino na poslu,krila od momka a današnjeg muža...i ja za novčanik samo 2 km unutra...ja kontam ili da kupim cigare ili hljeb u povratku i opet ce mi ostati marka...tek sam tada skontala o kakvoj ja gluposti razmišljam...mislim kako se između to dvoje može birati...to samo lud čovjek može...i ja fino novčanik u tašnu i na posao...i nikad više nisam zapalila...to je bilo prije godinu i po...ubrzo sam ostala trudna tako da mi je super dobro došlo...sreća pa nikad nemam puno novaca sa sobom inače bi sve spiskala tada na cigarete danas na čokoladu...i sad mi smrdi duhan i smeta i ne boravim u prostoriji gdje se puši ako ne moram...i nisam se udebljala od tada ništa posebno...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 9:31:04   
veeseelaa
bebaa super priča, tvoj razlog za prestati pušiti je bio novac
pa nema veće gluposti nego kad dam 3,30 KM za cigarete, mogu dva mlijeka kupiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 9:42:04   
bebaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bebaa super priča, tvoj razlog za prestati pušiti je bio novac
pa nema veće gluposti nego kad dam 3,30 KM za cigarete, mogu dva mlijeka kupiti

ma vjeruj da samo taj novac ostavljaš na stranu svaki dan skontaj koliko bi uštedjela a da ne govorim o zdravlju...jesi ti ono trudna,ne mogu sve da pohvatam...ako jesi mani se cigara...ne igraj se...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 9:45:32   
veeseelaa
jesam, trudna sam, zato i dumam tako o tome

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   [Obrisana poruka]
24.4.2013 9:52:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 10:00:52   
smajli80
Već sam navela.

Jednostavno ostaviš i kažeš sebi neću pušiti.I tu je kraj priče.
Cigareta je samo stvar navike i ništa drugo.I sama sam razmišljala šta sa rukama ili kad pijem kafu ili pak kad operem prozore i okačim zavjese da ne zapalim ni jednuuser posted image .
I ništa par dana se zanimaš sa nekim drugim stvarima a poslije više i ne razmišljaš o cigareti.

Mogu da se pohvalim da 6god nisam zapalila ni jedne i neću više nikaduser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.4.2013 10:03:55   
MAMA MA
Meni nema veceg smrada od cigare...user posted image
Ni ja ni mm ne pusimo..Kad odem kod mame koja diminja kutiju i po plus nana koja diminja dvije kutije na dan-dodjem kuci i doslovno sve ali sve sa sebe moram da perem jer mi sve smrdi na cigare...bilesi i grudnjak mi smrdi...odma se kupamo i ja i dijete...Tako da podrzavam sve zene koje hoce da prestanu pusiti jer ruzniju naviku od pusenja nemogu imati...

I da-žestoki sam kahvedžijauser posted image
po tri puta na dan pijem kafu i bas mi je merak...tako da ta teza da kafa bez cigare ne ide apsolutno nije tacna...
Ja radije sebi kupim raffaelo ili kinder bueno pa da vidis tek tog ćeifauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Komsinica


Dugo se sa ovim zamaram pa da vas pitam kako bi se vi ophodili: moju komsinicu koja je u braku 10 god koja ima dvoje dece covek prevari i dobije bebu sa tom zenom . Zena se malo jlutila ali eto ostala sa tim covekom kako bi vi postupile

i ja bi ostala (34%)

razvela se (66%)


Broj svih glasova: 103

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *