|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 13:38:42   
Anoniman
user posted image evo sa zaštitom za kišu samo ja to nisam sada zategla.

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 13:38:54   
ElmaB
Ova Bubu sto sam ja imala su bas kao "pero" lagana. Ja mislim da ih ima u Turbo limacu pa pogledajte na licu mjesta, meni su super bila!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 13:51:26   
bebano
Ivany odlicna su ova. Idem danas obavezno u TL. Hvala puno.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 13:54:16   
Anoniman
Nema na čemu i vjeruj nećeš se pokajati ako ih ne bude naruči.

(odgovor članu bebano)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 15:15:46   
Romali
I nama trebaju lagana kišobran kolica. Baš kao i kod bebano, naša Peg Perego su samo za familijarne izlaske, sama sam k'o invaliduser posted image Nema šanse da igdje mogu otići bez neke pomoći.

Danas sam bila u TL i vidjela Bebe confort, 3 položaja,149 KM. Mada ćemo još pogledati, ne žuri mi se, dok je još hladno bolja su ova PP.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 15:53:16   
Mama3djecaka
Ja hocu ovakva da kupim na proljece Dini,nisu glomazna a tockovi su dosta veliki sto znaci mnogo za upravljanje,moja beba je debeljuca :)).Ova imaju 5 polozaja ja mislim uglavnom mogu skroz da se spuste kad beba zaspe.


http://www.blocket.se/vi/19900884.htm?ca=7_s

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 16:57:32   
lamka
Moja sita kaokod ivanyuser posted image . ja ih kupila u TL kad su nekad u augustu bila na snizenju. Nisu bas pero lagana kategorija ali nisu ni teska.
I meni se svidaju jer beba moze i spavati u njima lako je manevrisati točkovima.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 17:41:41   
mišur
Mi smo ova ljetos uzeli..Jeste da je Luka bio malen za njih tada, ali se položaji mogu namještati u skoro skroz ležeći, do potpuno sjedećeg položaja.
Teška su oko 4kg, i skroz se lako sklapaju.
Imaju i zaštitu za kišu..




user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 17:47:32   
Romali
Baš su fina, mišure.
Daj još malo info, gdje, marka, cijena ako ne smetauser posted image
Sviđe mi se kilaža, a zato i tražim kišobran kolica


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 20:50:20   
stella
user posted image
Mi imamo ova Brevi  gore u lijevom cosku.Super nas sluze,lagana,imaju kais da se mogu nositi na ramenu,tako imate slobodne ruke.Imaju navlaku za kisu,mrezicu za stvari,dzep iza ledja i 2 polozaja.Mi kupili u TL suncobran.Odlicno su nam ljetos na moru posluzila.
Kupili u Merkuru na Otoci u djecijoj radnji,kostala 140km.

< Poruku je uredio stella -- 20.1.2009 21:00:05 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kisobran kolica
20.1.2009 20:59:05   
stella
user posted image
Cini mi se da neko rece da su ova dobra,izvinjavam se ako sam pogrijesila.
Ovo nisu uopste kolica za bebu,mozda za neko vece dijete a i to mi je upitno.
Jednom sam vidjela curica zaspala,mama trudna i gura je u ovim kolicima a njoj glavica malo pa padne naprijed,prosto mi je bilo zao.Pa je ona malo na zadnje tockove podigne al nemoze ni tako dugo.Ma uzas. Patnja i za dijete i za majku.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kisobran kolica
21.1.2009 10:20:56   
Anoniman
Dobro si rekla stella djete sjedeći spava i glavica mu pada,meni su ova kolica tako neudobna i jadna,vidjela sam da su u TL koštala 19 km,meni su ova kolica za ćelavu bebu da se djeca igraju hehe

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kisobran kolica
21.1.2009 14:13:39   
mivica
Mi imamo CHICCO kisobran kolica i vozimo se u njima od 6. mjeseci. Ja sam se preporodila kako smo ih nabavili. Imaju oko 3,5kg i samo dva polozaja, ali vrlo su prakticna. Samo kad idemo na duge relacije onda nosimo ona velika. Ova CHICCO su stvarno super, posudila mi ih je drugarica. Ja sam ih htjela kupiti, ali dolaze im tek na proljece :(. Uz njih dodje i vrecica, kao zastita od vjetra i hladnoce!

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 20:56:29   
Revati
Mi smo kupili Chicco kišobran i nakon 2 godine drljanja po svim mogućim terenima, izlaganja suncu, flekama i svim mogućim izazovima, kolica su ista kao i prvi dan. Cijena je bila 180 KM.
Sada je Chicco izbacio i kišobran kolica sa 4 položaja, znači ima i polu ležeći i ležeći, čini mi se da se zovu Lite way, i koštaju 260 km.

_____________________________

A. 11.09.2005.
i čekamo drugog sina krajem februara

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 20:57:40   
Romali
E ta od 260 KM već odavno gledam i divim se , ali mi je to nekako puno za kišobran kolica. A jesu moćnaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Revati)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 20:57:43   
Revati
http://www.chicco.hr/ProductDetails/473/pgoid/fe1983c3-6503-4ac7-aa18-6d9fc49a6429/lang/Croatian/Kolica-Lite-Way.wshtml


_____________________________

A. 11.09.2005.
i čekamo drugog sina krajem februara

(odgovor članu Revati)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 21:05:51   
mukica
Mi smo kupili Peg Perego i super su. Jes da su povelika i imaju 4 polozaja al se sklapaju ko kisobran i imaju onu rucku sa strane pa se vuku ko torba, imaju i navlaku za noge,kabanica ma sto nekakvih cuda,al su i kostala malo bogatstvouser posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Revati)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 22:15:41   
mivica
IZVORNA PORUKA: Revati

Sada je Chicco izbacio i kišobran kolica sa 4 položaja, znači ima i polu ležeći i ležeći, čini mi se da se zovu Lite way, i koštaju 260 km.

Jeste, stvarno su divna, ali ne mogu da vidim koliko su teska. Mislim da su teza od ovih klasicnih kisobran sto mi imamo (pretpostavljam da imamo ista)!!!
Iskreno, nije mi vise ni bitno kako izgledaju, samo da su mi prakticna i lagana user posted image


_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Revati)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 23:35:21   
mišur
Romali,
ja sam ova uzela u Banja Luci, u jednoj radnji koja samo drži Chipolino marku bebi stvari.
Cijena je bila 230 KM, ali nisam se nimalo pokajala.
Lagana su i praktična-položaj se namješta sa kaišem koji je jako čvrst, tako da imaš položaja koliko ti odgovara, i zadnji je skroz sjedeći. Naravno imaju i kaiševe naprijed za vezanje djeteta.
Cijeli prednji dio koji dođe iznad djetetove glave se može skinuti, tako da onda budu klasična kišobran kolica.
I napisala sam da imaju zaštitu za kišu, koja se zakopča preko kolica i ima otvor za vazduh.
Mi smo se dvoumili kad smo ih kupovali, ali stvarno se nismo nimalo pokajali.
Nosili smo ih na more i Luka je tad imao 5 mjeseci i uživao u njima, jer su prava ljetna kolica, i super udobna.
Kad se rodio imali smo kolica koja su teška negdje oko 12kg i ja sam se mučila s njima ko budala...
I na kraju se iznerviram i kupim ova...





(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kisobran kolica
25.1.2009 23:45:36   
Nadi
IZVORNA PORUKA: camm

user posted image
meni su ova najaca i najboljauser posted image

E ovakva su i naša samo narandžasta i pravo su nam se isplatila.,

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kisobran kolica
26.1.2009 11:55:48   
Hannah
Ova chicco "light weight " imaju čak preko 7 kg user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kisobran kolica
26.1.2009 11:59:39   
bebano
IZVORNA PORUKA: Hannah

Ova chicco "light weight " imaju čak preko 7 kg user posted image


To je pretesko za kisobran kolica. Imaju u Merkatoru u Chiccu predivna kisobran kolica, teska su 5 kg, to mi je gornja granica za kisobran kolica, ali su skupa 260 KM. Ali su kao med, zuto plava kombinacija imaju vise polozaja, kupolu/krov kako god to zovete, dobije se navlaka za kisu...

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kisobran kolica
26.1.2009 12:19:11   
mivica
Ma da, svaka kolica su u Chiccu preslatka, ali ova lagana kisobran ce im tek na proljece doci, pa kome se ne zuri nek saceka, jer su stvarno lagana, kazem vam oko 3,5 kg. Super su!!! I tacno tako, nema preko kakvih makadama i snjegova nisam prosla i nista im, jos uvijek su ista user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kisobran kolica
26.1.2009 14:10:59   
Lenka
http://www.chicco.hr/ProductDetails/474/pgoid/fe1983c3-6503-4ac7-aa18-6d9fc49a6429/lang/Croatian/Kolica-Multiway.wshtml

ova kolica sam kupila proslo ljeto jer i odlicna su mada su poskupa tada sam ih platila 340 KM ali imaju sve polozaje i dosta su lagana.
inace sam se sa starijom cerkom napatila sa onom chiccovom skalamerijom i da se ne patim kupila ova kad mi je sin imao 2 mjeseca ... ima kabanicu za kolica i ona kao dekica za zimu i odlicno idu po svim uvjetima

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kisobran kolica
26.1.2009 23:09:20   
lu
IZVORNA PORUKA: Nadi

IZVORNA PORUKA: camm

user posted image
meni su ova najaca i najboljauser posted image

E ovakva su i naša samo narandžasta i pravo su nam se isplatila.,


danas smo kupili ova kolica, narandžasta, obzirom da su mojoj mami i meni kada smo u BiH neophodna dobra kisobran kolica i vodjeni vasim preporukama sa ovim kolicima kao i nasem odlicnom iskustvu sa CAM Comby Family kupili smo ih i ako nas sutra vrijeme posluzi idemo u setnju :-) naravno, na putu nazad za Njemacku nosimo ih sa sobom a u prtljazniku se nece ni primjetiti :-)

< Poruku je uredio lu -- 26.1.2009 23:17:01 >

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *