|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
25.1.2014 18:29:32   
mum82
masallah,,,prelijepe vijestiuser posted image user posted image
prava mala lavicauser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
1.2.2014 19:37:06   
Fatma
Mile moje i drage moje mamice...VELIKI pozdrav za sve vas.Znam da su mnoge od vas s nestrpljenjem iscakivale vijesti o mojoj lavici pa vam necu uskratiti te informacije.Uz pomoc najmocnijeg Saveznika Allaha koga moja lavica ima sve je lakse.Imali smo teskih,tuznih,bolnih momenata al smo ih sve prosli.Korak po korak sporo i polako al ide nabolje.Merjem je imala prije 10 dana operaciju ugradjena joj je kanila,poslije je imala upalu pluca i ona je prosla.Zbog morfija je bila jako snenai pospana i do prekuce se nije budila.Naj ljepsa stavar je cudo koje se po kozna koji put desilo Merjem nece morati svoj zivort provesti na cjelodnevnoj ventilaciji i pomoci aparata,aparat ce koristiti samo nocu Jupiiiii.Posla je sama da dise sto je bilo nezamislivo po ljekarima.Ocekujemo odgovor o nabavci aparata za disanje i nadamo se da ce biti pozitivan.Ljepse stvari koje se sada desavaju je da moja lavica i ja svoje pola satno druzenje dnevno provodimo u maminom narucju,pjevamo,pricamo padne tu i pokoja suzica al mama je popije usnama.Mile moje ako kada pomislite da nema izlaza iz neke situacije i da je problem neresiv ,sjetite se moje lavice i mene i znaj te da vjera u Boga pomaze u svemu.Saljem vam svoju pozitivnu energiju,hiljade poljubaca i milione zagrljaja.

_____________________________

Kad pogodi te strijela sudbine,ti uzmi i poljubi je,jer onaj ko ti nju posalje zna sta za tebe najbolje je!Fatma i Taira...Irfan zauvjek!

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
1.2.2014 20:02:40   
hatepsut
user posted image user posted image user posted image mashAllah,hvala Allahu !Tako se radujem !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
1.2.2014 20:04:52   
Mamica24
Masallah...sve najbolje vam zelim!!

< Poruku je uredio Mamica24 -- 1.2.2014 20:05:52 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
1.2.2014 22:57:47   
Galicia
Samo nek ide na bolje.
Zelim vam svu srecu ovog svijeta i da MT sto prije ozdravi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
2.2.2014 12:42:57   
bebana27

IZVORNA PORUKA: Fatma

Mile moje i drage moje mamice...VELIKI pozdrav za sve vas.Znam da su mnoge od vas s nestrpljenjem iscakivale vijesti o mojoj lavici pa vam necu uskratiti te informacije.Uz pomoc najmocnijeg Saveznika Allaha koga moja lavica ima sve je lakse.Imali smo teskih,tuznih,bolnih momenata al smo ih sve prosli.Korak po korak sporo i polako al ide nabolje.Merjem je imala prije 10 dana operaciju ugradjena joj je kanila,poslije je imala upalu pluca i ona je prosla.Zbog morfija je bila jako snenai pospana i do prekuce se nije budila.Naj ljepsa stavar je cudo koje se po kozna koji put desilo Merjem nece morati svoj zivort provesti na cjelodnevnoj ventilaciji i pomoci aparata,aparat ce koristiti samo nocu Jupiiiii.Posla je sama da dise sto je bilo nezamislivo po ljekarima.Ocekujemo odgovor o nabavci aparata za disanje i nadamo se da ce biti pozitivan.Ljepse stvari koje se sada desavaju je da moja lavica i ja svoje pola satno druzenje dnevno provodimo u maminom narucju,pjevamo,pricamo padne tu i pokoja suzica al mama je popije usnama.Mile moje ako kada pomislite da nema izlaza iz neke situacije i da je problem neresiv ,sjetite se moje lavice i mene i znaj te da vjera u Boga pomaze u svemu.Saljem vam svoju pozitivnu energiju,hiljade poljubaca i milione zagrljaja.


Draga moje rasplaka me citajuci drago mi je sto je Mejrem hb dobro saljemo joj bezbroj pusa ja i moji djecaci


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
2.2.2014 13:27:42   
raja_ringe
Prava je mala lavica, a Boga mi i mama joj je jaka zena. Svaka ti cast I hvala ti sto si se pored svojih briga, sjetila nas. Hvala I dragom Bogu da su vijesti dobre. Zelimo ti da ovo sve bude sto prije iza vas.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
2.2.2014 17:28:22   
emi7908
Draga Fatma kako divne vijesti hvala dragom Bogu... user posted image user posted image Rasplakala sam se čitajući tvoj post ali to su suze radosnice. Sve će to aBd biti još bolje.
Šaljemo vam milion zagrljaja i poljubaca user posted image

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
2.2.2014 23:12:25   
tajra26
Hvala Njemu i hvala tebi sto si sa nama podjelila ove divne vijesti :) ljubi lavicu user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
2.2.2014 23:21:52   
minie
Samo da sve ruzno bude sto prije iza vas i da uzivate u zagrljaju malene lavice user posted image user posted image

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
3.2.2014 15:31:01   
Super Beba
user posted image user posted image

Divna vijest!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
3.2.2014 16:00:13   
ljubi_1985
prava mala lavicauser posted image user posted image perlijepa vijest uljepsala si mi danuser posted image user posted image user posted image samo naprijed hrabro dovim za vas

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
4.2.2014 9:14:28   
assmiras
:)....... hB user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
4.2.2014 14:34:22   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Fatma

Mile moje i drage moje mamice...VELIKI pozdrav za sve vas.Znam da su mnoge od vas s nestrpljenjem iscakivale vijesti o mojoj lavici pa vam necu uskratiti te informacije.Uz pomoc najmocnijeg Saveznika Allaha koga moja lavica ima sve je lakse.Imali smo teskih,tuznih,bolnih momenata al smo ih sve prosli.Korak po korak sporo i polako al ide nabolje.Merjem je imala prije 10 dana operaciju ugradjena joj je kanila,poslije je imala upalu pluca i ona je prosla.Zbog morfija je bila jako snenai pospana i do prekuce se nije budila.Naj ljepsa stavar je cudo koje se po kozna koji put desilo Merjem nece morati svoj zivort provesti na cjelodnevnoj ventilaciji i pomoci aparata,aparat ce koristiti samo nocu Jupiiiii.Posla je sama da dise sto je bilo nezamislivo po ljekarima.Ocekujemo odgovor o nabavci aparata za disanje i nadamo se da ce biti pozitivan.Ljepse stvari koje se sada desavaju je da moja lavica i ja svoje pola satno druzenje dnevno provodimo u maminom narucju,pjevamo,pricamo padne tu i pokoja suzica al mama je popije usnama.Mile moje ako kada pomislite da nema izlaza iz neke situacije i da je problem neresiv ,sjetite se moje lavice i mene i znaj te da vjera u Boga pomaze u svemu.Saljem vam svoju pozitivnu energiju,hiljade poljubaca i milione zagrljaja.

hvala Bogu...lavice samo naprijed user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
4.2.2014 14:46:48   
SREĆNA
Ženo draga snažna si ko stijena.Nekaa ti Allah da snagu još veću, a malenoj lavici ozdravljenje user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
7.2.2014 18:43:33   
Fatma
Drage moje mame,moje forumasice dobre moje prijateljice...HVALA vam na podrsci koju mi nesebicno dajete sto ste tu svakodnevno uz mene,hvala vam sto brinete o zdravlju moje lavice.Jedno VELIKO VELIKO HVALA i za novcanu podrsku koju ste mi pruzile,hvala vam od srca sto ste bile,sto ste sada uz moju lavicu i meneuser posted image P.S.Moja Lavica i ja saljemo vam poljubce i vjesti sda svakim danom Hvala Bogu idemo korak vise i napreduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
7.2.2014 20:58:12   
Medi_87
user posted image user posted image user posted image ljubimo vas

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
19.3.2014 23:28:57   
Visnja RR
humanitarna predstava za malu lavicu user posted image

http://www.ringeraja.ba/clanak/humanitarna-predstava-34pipov-tajni-prolaz34_2092.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 9:38:23   
Hanady RR
Tužne vijesti ovoga jutka...jedan melek napustio je svoju mamuuser posted image

Objava sa FB user posted image
Veceras je nebo ogromno,veceras u 22:40 je doslo jedno maleno..
Ona je sklopila okice,umorna...ona je zaspala.
Taira-Merjem je svima rekla da vas voli i da ce vas uvjek voliti onoliko koliko ste vi nju voljeli...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 9:43:24   
ziki
user posted image user posted image . Melek mali.

Draga Fatma moje iskreno saučešće. Da vam dragi Allah podari sabur i da vas ako Bog da jednom opet sastavi user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 9:46:44   
teacher75
user posted image user posted image basum sagosun

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 9:54:47   
vjestica
user posted image user posted image
moje saučešće

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 9:56:12   
palachinken
Najiskrenije saučešće. Tako mi je žao...

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 9:59:05   
bebacha
Otišla lavica na neko bolje mjesto....bez igala..respiratora i ostalog...
Neko joj dragi Allag podari dzenet
A roditeljima i seki puno snage da saburaju ovo
Jako jako mi je zao

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
26.12.2015 10:01:20   
koka i po
o Boze user posted image ...tuga velika

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *