|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:14:32   
Visnja RR
eee kontam...to cu i ja isto da uradim...dakle umjesto plocica stavicu to neko staklo... imas ga u svim bojama



Staklo u kuhinji

user posted image Kaljeno lakirano staklo je sve prihvaćenije u uređenjima kuhinja, ne samo kao obrada fronti, nego i kao zidne obloge. Sjaj stakla u kuhinji upućuje na jednostavnost i eleganciju. Staklene ploče nude odličnu priliku da izrazite svoju individualnost koju ne možete izraziti sa pećnicom ili inox hladnjakom. U odnosu na keramičke pločice staklo ima praktične prednosti. Staklo je izdržljiv materijal jednostavan za održavanje. Za razliku od prirodnog kamena ili keramičkih pločica, staklo kada se uprlja samo prebrišete sredstvom za pranje prozora i ono opet izgleda kao da ste ga tek postavili. Kaljeno staklo pruža vrlo širok spektar mogućnosti obrade i iznenađujuće rezultate. Moguće je kreirati različite strukture unutar stakla, formirati staklo prema kalupima, dodavati boje, spajati nekoliko stakala zajedno, praviti nepravilne oblike i kreirati nove forme. Bilo da je riječ o teksturiziranom ili formiranom staklu, kaljeno staklo daje unikatnu ljepotu, suptilnost i toplinu.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:30:38   
Ilhana RR
Ja sutra idem u lov =)

Ikea u Helsingborgu se preseljava u vecu tako da sutra pocinje im glavna rasprodaja u staroj... idem u lov po kuhinju, sliku vam postavim kasnije kako ce izgledati jer smo plan napravili tako da sutra samo listu im dadnem i oni meni rezervisu da odem do magacina da uzmem =) kazu da ce biti sve 70 % snizeno... tako da se nadamo tome =) u najgorem slucaju da uzmem pola bice dobro ;)

A visnja kuhinja je cool sto su ti napravili plan samo i ja se slazem sa (neznam tacno ko no sad rece) za sudoperu, stavi sporet tu a sudoberu gdje ti je sporet ;) Pravo je prakticno, moja mama ima tako u Sarajevu i super i izgleda a i prakticno radi zacina i tako ti stvari ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:31:50   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eee kontam...to cu i ja isto da uradim...dakle umjesto plocica stavicu to neko staklo... imas ga u svim bojama



Ja ti to nebi preporucila jer ovdje su to stavljali pa nakon pola godine svi poskidali i stavili plocice jer se lahko staklo prlja i od vode a od pare i ulja da nepricam...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:32:54   
Visnja RR
Ilhana nemoguce je to zamjeniti jer mi je tu mokri cvor a sporet mora ovamo zbog plina ( cijevi su odmah tu)

ih 70 % ...ljepota user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.8.2010 15:34:10 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:33:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eee kontam...to cu i ja isto da uradim...dakle umjesto plocica stavicu to neko staklo... imas ga u svim bojama



Ja ti to nebi preporucila jer ovdje su to stavljali pa nakon pola godine svi poskidali i stavili plocice jer se lahko staklo prlja i od vode a od pare i ulja da nepricam...


pa lakse je staklo obrisati nego ribati fuge user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:35:21   
Ilhana RR
aha... steta... a jel to jedini plan sto su vam napravili ili ste isli jos negdje?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:36:43   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ilhana nemoguce je to zamjeniti jer mi je tu mokri cvor a sporet mora ovamo zbog plina ( cijevi su odmah tu)

ih 70 % ...ljepota user posted image


Nadam se da cu stici... ako je se proculo za ovo onda vec veceras raja tamo u kampkucicama i satorima spavaju... nama rekla ova jedna prijateljica sto radi u Ikeji... da nije obecala muzevom amidzi da mu uzme uzela bi nam ona sve al nesmije toliko da uzima ona ko za sebe heheh...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:41:20   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

aha... steta... a jel to jedini plan sto su vam napravili ili ste isli jos negdje?

na drugom mjestu su se slozili... i dali svoju cjenu...idemo jos na jedno trece mjesto sutra pa cemo odluciti...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:44:03   
Ilhana RR
nadajmo se dobroj cijeni i dobrim planom ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:48:26   
acudesa
Višnja, staklo fantastično izgleda, ali se na njemu vidi svaka mrlja..baš je nezgodno za održavati, je ne znam ima li kod nas onaj kao inox lim, polukružni umjesto pločica, kod moh amidže je to---milina

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kuhinja
1.8.2010 16:06:29   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo je kuhinja koju su mi u Begexu nacrtali... al vec vidim par promjena koje cu uraditi

user posted image


Malo gledam ovu tvoju skicu i zamisljam kuhinju.

Kako izkombinovati te dvije boje koje ti zelis?
Frizider ti je siv ili bijeli?
Ovo staklo na visecim elementima u kojoj je boji?

Dvije sugestije:
1. na lijevoj strani imas jednu uspravnu rucku...
  malo "bode oci"... iako je to vjerovatno onaj dio za flase trebala bi biti ista rucka kao na ostalim...

2. ovi elementi sa staklom... odnosno dio iznad... da li se sve zajedno otvara... tu mi nakako "nedostaje rucka"....

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kuhinja
1.8.2010 16:31:50   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo je kuhinja koju su mi u Begexu nacrtali... al vec vidim par promjena koje cu uraditi

user posted image


Malo gledam ovu tvoju skicu i zamisljam kuhinju.

Kako izkombinovati te dvije boje koje ti zelis?
Frizider ti je siv ili bijeli?
Ovo staklo na visecim elementima u kojoj je boji?

Dvije sugestije:
1. na lijevoj strani imas jednu uspravnu rucku...
malo "bode oci"... iako je to vjerovatno onaj dio za flase trebala bi biti ista rucka kao na ostalim...

2. ovi elementi sa staklom... odnosno dio iznad... da li se sve zajedno otvara... tu mi nakako "nedostaje rucka"....


jos uvjek nismo skontali to sa kombinacijama boja ...svako vece se igramo vostanim bojama user posted image  kasnije cu postaviti par primjera koji nisu nesto user posted image
Frizider je bjelosiv ( nije boja metala)...
staklo je bjelo-mlijecno
ta uspravna rucka znam da kvari ali ne znam na koji nacin da to rjesim osim mozda da stavim skroz drugu ruckicu ili neku malu...valjda postoje rucke male a u istom folu
ti elementi se otvaraju zajedno... i to je skup mehanizam...razmisljamo a promjenimo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kuhinja
1.8.2010 17:34:46   
Visnja RR
Dvije verzije ...a bice ih jos bar deset user posted image

user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kuhinja
1.8.2010 19:53:41   
amdi
Glasam za prvuuser posted image . Druga mi je nekako previše asimetrična, znam da je u pitanju fazon razbacanosti, ali onda ne bi trebali biti ni elementi sa staklom iste boje- samo malo moje skromno razmišljanje

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:14:33   
DM
Hajde probaj obojiti uzdužne elemente jednom bojom, a ove horizontalne drugom, pa da i to vidimo!user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:18:43   
Visnja RR
negdje su mi  MM ili Asja posijali bojice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:29:29   
Visnja RR
user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:31:57   
DM
user posted image E tek sada ne znam! Mislila sam da će ova verzija biti naj, ali i ja glasam za onu prvuuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:41:11   
de_de
I meni je ova zadnja verzija najbolja, al samo da i ovaj dio za zacine bude zelen. A sto se tice pozadine, ne znam koliko kosta kaljeno staklo; jeftinija varijanta ti je medijapan. Kod mene je umjesto plocica medijapan i ne propusta, a lahko se pere. Ja mislim da ima slika na temi "kako izgleda u vasem domu" ili sl.
P.S. MM ludi za zelenom. On bi sad rekao da sve bude zelenouser posted image

< Poruku je uredio de_de -- 1.8.2010 20:42:14 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:41:50   
Anoniman
Meni je najbolja prva verzija,e jedino da dodam prijedlog da mali,uski element ostaviš narandžasto (malo u oči bode,bar mene),a možda ovaj dio ispod šporeta zelen da bude

Sad ćeš se nabojati Višnja dok mi svi dodamo svoj prijedlog   user posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kuhinja
1.8.2010 20:45:07   
Visnja RR
user posted image ...
rekla sam MM ...zovem svu raju da dodju na kafu ...podjelicu im svima bojice i nek boje...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kuhinja
1.8.2010 21:49:52   
salmy
Meni je druga varijanta boja bolja,s tim sto ti ne bih preporucila staklo ni pod razno ako si bas bas perfekcionistauser posted image Moj drugarica ima i pokajala se definitvno.Bukvalno se vidi svaki otisak prsta svaka packica na njima! stelex joj je  glavni proizvod  na kuhinjiuser posted image user posted image user posted image
ps. ja sam stavila mat plocice(zaboravim kad  ih prebrisem) takodje  i u kupatiluuser posted image user posted image user posted image
inace mi se jako svidja kombinacija narandjasto - zeleno ,bas tu kombinaciju dnevnog imamuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kuhinja
1.8.2010 22:03:49   
Mya_81 RR
Ja ću samo dodati - Višnja, nije ti lako...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:14:12   
Ilhana RR
evo ja moju isplanirala... finalni izgled (osim ako bude ona jedna dobra citava na snizenju gotova ovu cemu )

user posted image
ovo su stvari koje cemo uzeti u Ikeji...

skroz lijevo je masina za sudje ;) To prvo hahaha

onda do toga je sudoper al tu sam uzela ono sto izgleda ko latice jer hocu kad otvorim da bacim smece da mi bude samo da ubacim a posto soritramo ovdje sve imaju u Ikeji uz ove latice dobru soluciju za to ;)
onda idu one velike duboke latice u koju mogu i tanjiri i svasta nesto da se stavi, hocu samo latice da imam u kuhinji... i onda u cosku ide ono cose sa onim "ringispilom" unutra, znaci okrece se sve unutra da laksi pristup imas... i onda opet latice one i obicne latice ;) tu do ce odma biti i frizder siroki =)

ovo "ostrvo" ima dva elementa sto ima u vratima ugradjene mrezaste "latice" i kad otvoris vrata idu te latice uz vrata tako da imas dobar pogled na sve sto imas u njima... a izmedju ta dva elementa ce doci sporet i gore iznad ce biti mapa naravno ;)

Visece su troje sa brusenim staklom i tri bijeli vrata... hocemo bijelu kuhinju jer onda mogu da kombinujemo plocice i ostale stvari onako kako mi hocemo hehe ;)

user posted image

na Ostrvu ce isto biti malo sira ploca tako da ce se moci dvije barske stolice uvuci ispod... da se koristi kad jedemo naprimer sami...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kuhinja
1.8.2010 23:16:19   
Ilhana RR
Visnja jel ti hoces kuhinju zelene i narandzaste boje ili koje si mislila?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *