|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2008
6.2.2009 17:07:13   
mamyca
Moguce je da je mali Ivan prava pricalicauser posted image user posted image ,pusti dijete nek prica ne sekiraj se.user posted image Pusa za njega.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Bebe 2008
6.2.2009 21:54:40   
teta berta
i moja curica je sa nekih 2 mj rekla nešto kao tt pa mm skočio kaže rekla tata he he, a negdje sa tri i po je stalno govorila ba ba ba, a sad sa 6 samo mrmlja govori stalno he he koga kod vidi i nešto la, eme i tako...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Bebe 2008
6.2.2009 22:14:40   
žana o8
Mi smo danas bili na vakcini, imamo 7 kg i dugi smo 67 cm. Pustili smo samo dvije suze , a čim smo izašli u hodnik počeli smo zvrljati okolo i gledati druge bebe. I moja nešto "priča" i guguće povazdan . Pa čak neka i kao da pjeva ,a meni to baš slatko.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Bebe 2008
6.2.2009 22:27:21   
Visnja RR
Asja vec drugu vece odbija flasicu prije spavanja...kao i sinoc zaspala je bez flasice...
bilo budjenje u 3:30 popila flasicu i spavala do 8...
opet popila flasicu u 9 i u 14...
al ovu u 21:15 nakon kupanja nije htjela ni sinoc ni veceras...ali bas ni kap...
a zadnji put je papala u 18 :15 pahuljice s nekoliko kolutica banane...
sinoc me bas nasekirala jer sam kontala da spava gladna al veceras sam mirnija... da je gladna, guza bi se probudila user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Bebe 2008
6.2.2009 23:52:00   
mynxlee
evo ja s mojim ivanom. spavao samo danas od 13-16h i vise nije, a ustali smo u 10h. evo ga nervozan. gotov sam i ja pocela s njim jaukati. i jeo bi i spavao i bio budan, pa je haos. ne znam sta da radim. taman ga uspavam neko bane u sobu i probudi ga.
sad svi junaci spavaju i ne cuju da place, a ti mynxlee tandrci.
user posted image


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 0:00:49   
teta berta
ma i kod mene ti je tako nekako, moja nika evo maloprije zaspala, nekad bi i ja plakala s njom. ne znam više šta joj je, a vidim da joj se spava, a bori se da ne zaspe. nadam se da će do ujutro spavati, jer je hB po noći super ne budi se do pola 8, a onda pojede i ponovo do 10. jutros smo se nas dvije zalomile do 12h spavale. a tata radio

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 1:47:09   
dinciii
Draga moja mnyxlee  svaka tebi cast sto izdrzis....Skidam ti kapu....

Evo ja sad nadje vremena da se javim...Radila do 5 i onda odem do Zare da vidim sta imaju na snizenju user posted image kakve imaju slatke stvari za bebice..kupim par sitnica i dodjem kuci onda MM otiso na posao ja ostala sa malom...igrale se do 8 onda jele i u krevet probudim se u 10 nahranim je jos malo i nastavila je spavat...a ja u borbu,kuhinju cistila stavila masinu da pere jednu prostrela itd...da vam ne pricam sta sam sve radila znate i vi same user posted image i evo jos ne spavam...sad ce i MM sa posla pa reko da ga sacekam da popijemo kafu user posted image user posted image user posted image

Danas mi je MM sa malom dolazio na posao i ima tu jedan covjek koji slika profesionalno pa je napravio par slika sad cu ih postavit,pa smo se dogovorili za pravi baby shooting,htjela sam to uradit al je pravo skupo i evo ovaj ce mi uradit kao poklon...bas se radujem user posted image user posted image user posted image
sad samo moramo naci vremena kad mozemo oboje...




_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 8:06:19   
bebbe RR
Dobro jutro, mamice i bebice!
Meni je bila guzva kroz kucu, tako da nisam imala vremena ni pet minuta da sjednem i da se malo s vama dopisujem, niti da citam novu knjigu o bebama koju mi je mama poslala:( Ali, dobro, hajde. Takav je zivot kada je mala beba, i neha, hB.
Kako ste mi sve vi?! IScitah forum, vidim, ima svega, a najvise provodadzicanjauser posted image user posted image user posted image user posted image
Visnja, i ja mislim da se ne smijes sekirati zbog flasice. Bas sam maloprije citala nesto o prehrani beba, i nadjoh da je beba vec u dobi od sest mjeseci sposobna prespavati 11 sati bez budjenja za hranjenje. A, Asja je vec velika cura i budi se svakako da jede, tako da ja mislim da se ti mozes opustiti.
Mynxlee, ne daj da ti bude i muce dijete. Kako tebi, tako i svim ukucanima on mora biti na prvom mjestu! Boli njih sviju briga kada ti moras nocu padati s nogu nosajuci. U pamet, draga. A i mene Ema, kao i teta bertu njena beba i tebe Ivan, po danu muci i nece da spava. Ali, neka, bolje po danu nego po noci kako je bilo prvi mjesec. A sto se tice pasosa, i mi smo u familiji razlicitih drzavljanstava. Uglavnom, mama je stranac:)
Nana_Ze, hvala da si mi odgovorila za ranu. Eto, i Visnji je bilo tako, valjda ce se i nama svima do kraja "odutrnuti":) Sretno ucenje!
Dinciii, ti si fakat puna energije. Bravo! Bas cu sada pogledati jesi li stavila nove slikice da vidim malu ljepoticu. A moram i Ivana pogledati.
Malaaaa, je li se umirio Ahmedu stomacic? Mamyca, dobro nam dosla. I sve druge mamice i bebice. Pusa vam i lijep dan.
Kod nas je malo mutno vrijeme... Ali nije hladno...
Moram vam se pohvaliti da smo juce, sasvim slucajno, nasli za Emu i odgovarajucu zimsku vrecu i odgovarajucu, dovoljno lijepu, dovoljno toplu i dovoljno malu vrecu za spavanje. I to kada sam vec skoro odustala!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 10:38:23   
malaaaa
dobro jutro evo i mene na brzinu da vam se javim i ja sam bebee u guzvi katastrofa sinoc i preksinoc imala goste a danas idem u kupovinu a veceras i sutra ja idem u goste tako da vam se necu uspjet javiti cesce pa neznam kako da ti odgovorim i jeste i nije mu stomak bolje malo ga muci bude nervozan pa malo spava kud mi sad poceo opet kasljati i slajm pomalo izbacuje ali to samo jedno sat dva ujutro i prestane mu et vec tri dana takouser posted image a staces dodje user posted image nekad da malo i zafrkaje ja sam inace prezadovoljna snjim samo da mi ostane taki...
a znate sta sam cula dijete ako je mirno kao beba onda se posle prolopovi ili obrnuto sta vi misliteuser posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 11:13:53   
mynxlee
zaspao je iza 01h kod mame, naravno. lijepo je spavao. sad smo dojili pa da vam se javimo. ja sam bas iscrpljena. juce sam ko fol po kuci nesto radila, promijenila ivanovu posteljinu, oprala njegovu robicu, kroz kucu stalno neko, kao da smo u bosni, tako se ovdje dolazi. jednosoban stan i cim neko dodje, nas dvoje u karantin. nikako da nadjemo veci stan. trazimo, ali je tesko. doslo mi da se vratim dole zbog svega. je... njemacku kad nigdje ne hodam. vidim vi pravo aktivne, idete u kupovinu i tako to, a mene smorili sa ovim babinama, tj. nedeljama, pa one babine gatke... da vam ne pricam.
danas je dan odvratan, natmurilo se skroz. mm mi obecao da cemo kod ovih prijatelja malo pa cu vidjeti. idemo kod male bebice Umme, kod jos jedne snajke. vi ostale nemojte biti ljubomorne user posted image jedino te prijatelje ja imam. pricala sam vam prije o njima. samo zive odavde 20-30 min voznje.
toliko. jos sam u pidzami. odoh. cujemo se jos u toku dana.
e, a koje cajice dajete bebama? pravite ili kupujete extra za bebe?


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 15:53:37   
teta berta
evo moja Nika konačno malo zaspala, išle smo do jedne prijateljice prošetati, kad god je vani izvedem bolje mi spava. i ja sam pospana, al moram nešto radit po kući... a ja ti bebi dajem hipp čejeve, od 4-og mj već pije kamilicu i komorač, a sad to zajedno sa još nečim ne mogu se sjetit imena... pozdrav svima i lijep i ugodan ostatak dana.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 16:00:53   
Visnja RR
ja sam hipp caj davala i prije nego je napunila mjesec dana...ona ga od tada pije svaki dan... caj od komoraca, kamilice i anisa... oprilike popije oko 120 ml caja dnevno...nekad i vise..
Asja po danu obicno spava 3 x po 30-40 min a sad je odvalila 2 sata... vidi se da ce to biti mamin metereopata... sprema se neki kijamet vani user posted image
Sinoc opet nije htjela ni primirisati flasicu prije spavanja i zaspala bez nje... u 4 ujutro je popila uobicajenih 150 ml... Uveli zumanjakuser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.2.2009 16:02:24 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 16:20:21   
haidy
Ni ja nisam ranije vidjela ovu temu.
Evo nas u grupi 2008user posted image user posted image user posted image
Moje pile je rodjeno 17.maja, znaci jos malo pa devet mjeseci. Ah kako je to samo brzo proslo. sad kad vidim ove male bebice, uhvati me nostalgija.
pusa za sve bebe i njihove mameuser posted image


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 16:40:39   
žana o8
Draga Višnja , neće dijete da se deblja user posted image , pametna, izbacila večeru.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 17:46:05   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: žana o8

Draga Višnja , neće dijete da se deblja user posted image , pametna, izbacila večeru.user posted image


hahaha ...jos da i mama podje njenm stopama user posted image  
ako veceras bude bojkotovala flasicu bice puc-puc po guzi user posted image  
a dacu joj sada manje hapice sa pahuljicama pa mozda guza ogladni

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Bebe 2008
7.2.2009 19:14:57   
juni
I mi smo u ovom klubu user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Bebe 2008
8.2.2009 0:25:14   
dinciii
Evo nadje opet kasno vremena da vam se na kratko javim...

Bebbe cini ti se da sam puna energije..nije da hocu nego moram user posted image
Danas smo bili u shoppingu i moram vam se pohvalit kupila sam tako lijepu posteljinu maloj uh uh....evo pere se sutra je stavljam cim se osusi i opegla....pa cu slikat..bila sam odusevljena....a i cijena je wow....bila 160 snizenja na 70 eura....al je tako lijep materijal..a krenule smo da joj kupimo ljuljacku na kraju nije bilo ljuljacke ja kupim posteljinu..haha....Evo sad sam uspavala i MM i malu pa ja opet malo po kuci radim i odmaram hehe...a oci mi se sklapljaju....
mynxlee nadam se da cete uskoro naci stan....cuvam vam fige...i glavu gore dat ce bog da se sve sredi...Imas nas user posted image mi smo uvijek tu za tebe...Pa zasto nigdje ne hodate....ko ide u kupovinu???sto se tice caja...ja sam odmah pocela sa onim za grceve a nakon 2.sedmice i kamilica oba caja od milupa...i mala ih voli....

Sve mame koje su se tek prikljucile zelim dobrodoslicu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Bebe 2008
8.2.2009 17:40:51   
mamabb
Dobar dan curke...
Ja se danas nešto razradila po kući, te ručak te kolač, pa čistila,koristim priliku dok mužek ne radi.
Juče smo išli da kupimo ''bibi'' Leili i jedva nađosmo nešto da valja i jedva čekam da idemo u šetanciju. Ovih dana je sunce ali puše a evo sad kiše a i pitam se kako ću sa četvrtog sprata i bebu i kolica user posted image  ne bi li smršalauser posted image  još koju kilu.
Moja Leila neće čaja,šta ću, pa je ni ne silim. S grčevima nismo imali problema do sad pa valjda nećemo ni imati.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Bebe 2008
8.2.2009 21:58:53   
mynxlee
zene moje, evo i mene konacno. moram vam se pohvaliti da sam za ova dva dana 2x izasla iz kuce. juce je doslo do promjene plana pa smo otisli kod nekih rodjaka, ali daj sta das.
ivana mi ozbiljno uzdrmali grcevi. zato je on jadan nervozan i ne spava. dala mu sinoc kapi simplex i ne urekao se sinoc i danas samo spava. za neprepoznati. nisam mu htjela davati prije te kapi jer mi rekla babica da su prejake, pa ja cekala da bas zaboli.
danas smo isli kod cure umme. bilo nam lijepo. ummina mama poslala sm da ode kupiti caj za bebe i on kupio citav paket caja za bebe od razlicitog bilja i onaj ''fenchel'' za grceve user posted image tako da smo dobili po kutiju oba caja. probacemo piti, pa cemo vidjeti. mada moj lopov naucio se i pljuvati ako mu se ne svidja.
juce su mi rekli da ivan moze imati grceve jer sam nervozna (a kud ne bi bila) pa se danas keslam ko mahnita user posted image
dinciii, svekar ide. njegov je zadatak kupovina namirnica.
ljubim vas mame moje i vase bebice.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Bebe 2008
8.2.2009 23:00:13   
dinciii
Evo i mene drage moje i mi smo danas setali isli kod Rejhaninog djeda(mog svekra) i pravo se nasjedili...ja sam tamo uzivala jer je zena od svekra pozabavila se Rejhanom....a ja malo odmorila..i kad smo dosli kuci okupali je i evo je spava ko andjeo....ljubi je mama...mogu vam reci da mi je otezala da je teska mashala pa jedva cekam 17. tad imam kontrolu da vidim koliko je dobila na kilazi...a na slikama tek vidim da mi je prava bucka..user posted image user posted image user posted image kako su vase bebice da sad ne prozivam pojedinacno user posted image eto posto sad nikom nema necu puno ni da pricam hehe nego se cujemo sutra..ljubim vas puno!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Bebe 2008
9.2.2009 11:17:27   
tweety
Evo i nas da se javimo.U četvrtak smo po drugi put pokušali dobiti vakcinu ali bez uspjeha jer je Rania još puna šlajma.Vagali smo se i mjerili,teška je 6290g i duga 60cm user posted image Danas nam je 3mj.Trenutno spava pa ćemo kasnije vani,napokon se pojavilo i sunce user posted image  

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Bebe 2008
9.2.2009 12:52:30   
mynxlee
u subotu smo se i mi vagali. ja imam 70 kg, a zatrudnila sa 67 kg, a moj Ivan ima 5.800 kg, a do sad je sigurno nagurao 6 kg. koliko je dug to ne znam. imamo zakazano kod doktora tek u aprilu. tada ce biti i vakcina, pa cemo vidjeti tacnije dimenzije. pokusacu ga ja kod kuce otprilike izmjeriti, ali ima ga masala.
moja tweety, ovdje snijeg i zima jako. taman mislila setati, ali nista od toga. moram se baciti na kucanske poslove dok mi mali spava.
peglanja nikad dosta. mene drugi peglaju, a ja ves. hahahaha....user posted image


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Bebe 2008
9.2.2009 16:39:48   
emina_h
Evo i mene drage moje,moj Zanan je jucer napunio dva mjeseca.
Fino napreduje,ima vec sedam kilograma,nikad ne place pravo miran za razliku od svoje seke koju mjesecima nismo ispustali iz ruku.
Malo nas jedino spavanje zeza po cijeli dan spava a navecer je budan,pa ga ne smijem ostaviti samog budnog.
Pa sam bas izcrpljena zbog nespavanja.Ali eto sto se mora nije ni tesko.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Bebe 2008
9.2.2009 22:47:12   
dinciii
Drage moje mame..evo nadjoh malo vremena da napisem koju rijec...danas smo setale Rejhana i ja...Ja isla da cupam obrve i tako smo produzile...Danas sam joj kupila ljuljacku od fisher price i MM je sastavio i ja pocela peglat dok sam opeglala dvije majice ona je vec pocela da kunja...haha....i zaspa mi....samo sto ide na baterije pa kontam morat cu cesto mjenjat baterije jer je ipak to jako sto ljulja....al sam zadovoljna....dobra stvar hehe kad trebam nesto uradit da je pozabavi..

mynxlee blago se tebi ako si vratila kilazu...ja nisam user posted image moram na dijetu i na fitnes i nikako da krenem na to sve...user posted image




_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Bebe 2008
9.2.2009 23:03:04   
mynxlee
imam 3 kg vise, ali sam zadovoljna. mozda sam bila puna mlijeka, pa otislo i u sise. user posted image
koliko si platila tu ljuljasku? mozda bi i ja da uzmem. do koliko godina ili kilograma se moze koristiti?


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *