|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:09:20   
veeseelaa
kakav šaka u glavu...
čuj šaka...možeš ti šakom mahati do bogojavljenja bračna je zajendica bračna zajendica, stečena imovina radila ti il ne radil on radio il neradio to što je...i stečeno u braku ko god radio il ne radio dijeli s ena pola


šipak bi on moje dobio pola a ja sve finansirala! jedino da se sažalim..... pa mu dam rad sevapa
zakomplicirala bi ja to na sudu protutužbom hahahha ja bi od njega tražila da mi vrne za sve godine prosječne njegove izdatkeuser posted image



< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.5.2011 0:10:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:09:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Poštovani sudija ja sma njoj svakog mjeseca paket uložaka kupio...
a ona kaže Poštovani sudija ja sam njemu svaki dan učak kuhala i usisavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemojte mješat žabe i babe.


ma ne mješam žabe i babe al zna se da žena koja ne radi i ne privređuje ne može ništa priuštiti
a ručak ko je kuhao haj znaj sad


kako ne može...

pa zar ti nisi znala da u našem zakonu o klasifikaciji zanimanja imamo i domaćice i prodavačice ljubavi ...amana vesela ne zezaj sad i ne zakuhavaj...

žena u braku imala il nemala posao privrjeđuje toj zajednici...kao i muškarac bez posla uostalom
sad biva ove koje ne rade a sa mužem kuću gradile a nisu imale platu nisu ništa uradile...user posted image
pa zna se ko kosi a ko vodu nosi majka mu starauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:10:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kakav šaka u glavu...
čuj šaka...možeš ti šakom mahati do bogojavljenja bračna je zajendica bračna zajendica, stečena imovina radila ti il ne radil on radio il neradio to što je...i stečeno u braku ko god radio il ne radio dijeli s ena pola


šipak bi on moje dobio pola a ja sve finansirala! jedino da se sažalim..... pa mu dam rad sevapa




niko te ne bi ni pitao, sud dodjeljuje pola pa se ti pusiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:12:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kakav šaka u glavu...
čuj šaka...možeš ti šakom mahati do bogojavljenja bračna je zajendica bračna zajendica, stečena imovina radila ti il ne radil on radio il neradio to što je...i stečeno u braku ko god radio il ne radio dijeli s ena pola


šipak bi on moje dobio pola a ja sve finansirala! jedino da se sažalim..... pa mu dam rad sevapa




ma tebe niko ne pita kad je stečeno od datuma zasnivanja braka...
to sud radi u skladu sa zakonom...
nema tu šta tebe da pita...
ti možeš kasnije tužbe ponsoti ali polovinu imovine teško da ćeš mu ukinuti...user posted image možeš iz nje izuzeti vrijednosti određene ako si i smao ako si mu platila neka dugovanja stečena prije braka, ulagala u imovinu koju je on stekao prije nego je u brak sa tobom stupio itd otd široko je to...al d amu pola uzmeše zajedničko stečene tek tako..ne ide touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:13:27   
veeseelaa
sad biva ove koje ne rade a sa mužem kuću gradile a nisu imale platu nisu ništa uradile...user posted image
pa zna se ko kosi a ko vodu nosi majka mu starauser posted image


aman ja navijam za žene, osobito ako je oštećenja u smislu da je suprug prevario al kažem da se ja nadjem u situaciji da sve izfinansiram, mislim kupovinu stana + troškove zajedničkog života i + da se zajedno brinemo o djeci Boga mi bi upotrijebila sva raspoloživa sredstva da ništa ne dobije.... čuj pola??? pola čega?? ja se nategla radila, plaćala a on sjedio kući i od 24 sata 9-10 intenzivno čuvao djecu i sad bi pola??? ma .... uh

I još gore možda nije ni čuvao djecu, nego npr djecu čuvala moja mama
pa koji bi to tać bio da mi odnese pola a još me i prevari aaaaaaa

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.5.2011 0:15:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:19:14   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Poštovani sudija ja sma njoj svakog mjeseca paket uložaka kupio...
a ona kaže Poštovani sudija ja sam njemu svaki dan učak kuhala i usisavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemojte mješat žabe i babe.


ma ne mješam žabe i babe al zna se da žena koja ne radi i ne privređuje ne može ništa priuštiti
a ručak ko je kuhao haj znaj sad


Ja sebi priuštim šta god poželim user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:20:07   
bebbe RR
Odlutaste mi od teme - Da li biste oprostile prevaru?!
Nema to nikakve veze s šakama, zakonom i tumačenjem istoguser posted image user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:20:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Poštovani sudija ja sma njoj svakog mjeseca paket uložaka kupio...
a ona kaže Poštovani sudija ja sam njemu svaki dan učak kuhala i usisavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemojte mješat žabe i babe.


ma ne mješam žabe i babe al zna se da žena koja ne radi i ne privređuje ne može ništa priuštiti
a ručak ko je kuhao haj znaj sad


Ja sebi priuštim šta god poželim user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi li ti domacica i prodavacica ljubaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kuku sestro u koju kategoriju spadamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:22:15   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Poštovani sudija ja sma njoj svakog mjeseca paket uložaka kupio...
a ona kaže Poštovani sudija ja sam njemu svaki dan učak kuhala i usisavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemojte mješat žabe i babe.


ma ne mješam žabe i babe al zna se da žena koja ne radi i ne privređuje ne može ništa priuštiti
a ručak ko je kuhao haj znaj sad


Ja sebi priuštim šta god poželim user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi li ti domacica i prodavacica ljubaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kuku sestro u koju kategoriju spadamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I jedno i drugo. Perem, peglam, pušim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:24:55   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos mu džaba rodila djete a mogla sam Cristianu Ronaldu za 14 milijuna evrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:25:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos mu džaba rodila djete a mogla sam Cristianu Ronaldu za 14 milijuna evrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:27:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sad biva ove koje ne rade a sa mužem kuću gradile a nisu imale platu nisu ništa uradile...user posted image
pa zna se ko kosi a ko vodu nosi majka mu starauser posted image


aman ja navijam za žene, osobito ako je oštećenja u smislu da je suprug prevario al kažem da se ja nadjem u situaciji da sve izfinansiram, mislim kupovinu stana + troškove zajedničkog života i + da se zajedno brinemo o djeci Boga mi bi upotrijebila sva raspoloživa sredstva da ništa ne dobije.... čuj pola??? pola čega?? ja se nategla radila, plaćala a on sjedio kući i od 24 sata 9-10 intenzivno čuvao djecu i sad bi pola??? ma .... uh

I još gore možda nije ni čuvao djecu, nego npr djecu čuvala moja mama
pa koji bi to tać bio da mi odnese pola a još me i prevari aaaaaaa


ama to su finese koje ti kasnije možeš rješavati ako i smao ako imaš mehanizme...
a u startu pola je njegovo pola tvoje pa sve d ani jedno radilo nije nikada...

a žene ja samo stavih primjer klasifikacije ...pa ako niste na borou kao domaćice a vi fino imate mogućnost po našim zakonima biti i prodavačica ljubavi iako je to nelegalana posao kod nas la imamo to zanimanje user posted image

bebe nećem više...ionako s eiz šupljeg u prazno preljeva...nema ovdje više ni savjeta nego haman smao želje i pozdraviuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:28:29   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos mu džaba rodila djete a mogla sam Cristianu Ronaldu za 14 milijuna evrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:29:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos mu džaba rodila djete a mogla sam Cristianu Ronaldu za 14 milijuna evrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:30:04   
Anoniman
pa pobogu vesela...da uzmes zenu da ti pegla, pere, kuha ... odgaja dijete... placala bi to itekako...u kesu...cemu onda stav da zena koja je domacica ne doprinosi? ne kontam...a posto me jos ljulja temp....odoh spavatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:30:59   
veeseelaa
ama to su finese koje ti kasnije možeš rješavati ako i smao ako imaš mehanizme...
a u startu pola je njegovo pola tvoje pa sve d ani jedno radilo nije nikada...


ma ja se prepala user posted image nešto sam pazarila pa zatouser posted image
nije mi nijet bio da nekog degradiram, pričala sam onako, čisto matematički

helem onda drage žene, one koje su se iz ovog il onog razloga odlučile na razvod bez obzira jer je vaš bivši kupio isključivo svojim novcem stan vi imate pravo na pola, super Boga mi
trebala sam se udati za mm kad ništa nije imao, a ne 'vako
ako dođe do razvoda on sve stekao prije braka, pihuser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:31:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

pa pobogu vesela...da uzmes zenu da ti pegla, pere, kuha ... odgaja dijete... placala bi to itekako...u kesu...cemu onda stav da zena koja je domacica ne doprinosi? ne kontam...a posto me jos ljulja temp....odoh spavatiuser posted image

spavaj mila spavaj...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:33:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ama to su finese koje ti kasnije možeš rješavati ako i smao ako imaš mehanizme...
a u startu pola je njegovo pola tvoje pa sve d ani jedno radilo nije nikada...


ma ja se prepala user posted image nešto sam pazarila pa zatouser posted image
nije mi nijet bio da nekog degradiram, pričala sam onako, čisto matematički

helem onda drage žene, one koje su se iz ovog il onog razloga odlučile na razvod bez obzira jer je vaš bivši kupio isključivo svojim novcem stan vi imate pravo na pola, super Boga mi
trebala sam se udati za mm kad ništa nije imao, a ne 'vako
ako dođe do razvoda on sve stekao prije braka, pihuser posted image



eh drugo je stečeno prije brakauser posted image
o tom se da dikutovati ako postoje naknadna ulaganja...ako je tu zejdnica bistvovala...muškaraz nema miraz a žena ima i zakon ga poznajeuser posted image
to je nešto drugo...

govorile smo stečeno u braku u slučaju da jedno ne radiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:39:07   
Anoniman
evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:40:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:46:48   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

majke mi ti po cijeli dan smišljaš šta ćeš izvaljivati po forumu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Breskva me rasplaka a ti me sada nasmija do suza

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:53:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

majke mi ti po cijeli dan smišljaš šta ćeš izvaljivati po forumu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Breskva me rasplaka a ti me sada nasmija do suza




pa kad ne radim nistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hocu reci ne privređivamuser posted image samo supljarim i molim Boga da me ovaj moj ne prevariuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:55:18   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

majke mi ti po cijeli dan smišljaš šta ćeš izvaljivati po forumu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Breskva me rasplaka a ti me sada nasmija do suza




pa kad ne radim nistauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hocu reci ne privređivamuser posted image samo supljarim i molim Boga da me ovaj moj ne prevariuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Šta te briga imas alternativu. Ronaldo bi to jedva docekao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:56:36   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vas dvije ste grozne noćas majkemi...

pa ne mogu s eni smijat od bolova...kako ovoj u bolovima sve ovo naumpadneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:59:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam samo iskrenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a i voltaren cini svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kuku da mi ovaj moj nije nesto drugo dao da popijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *