|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:11:52   
emy
mm i ja nismo nikada razgovarali o toj temi
malo dok smo se zabavljali ali nikada ozbiljnije
ali, mislim da jedno drugom nikada ne bismo mogli oprostili prevaru
poznavajuci prvo sebe pa njega

ali nikada ne mozemo biti sigurni sta nas ceka u buducnosti
i reci to se nama ne moze desiti
i na kakva cemo iskusenja naici

imam  pitanje
sta mislite moze li muskarac/zena voljeti
dvije osobe istovremeno



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:24:21   
mamyca
Mislim da ne.Kad stvarno nekoga volis ne pada ti na pamet niko drugi

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:30:37   
Mače
Emy moram ti priznati da je ovo pravo teško pitanje-stvarno ih mi žene znamo "iskopati"user posted image user posted image user posted image . Mislim da bi ovo pitanje kao posebna tema dobro prošlo.
Mislim da je moguće-ali da to ne bi bila "prava" ljubav prema obje osobe, već možda više hemija ili nešto slično? Joj ne znam-stvarno je tema za razmišljanje...Baš si ga zadala...user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali ipak bi rekla da je samo jedna istinska i prava ljubav-ili bar želim da vjerujem u touser posted image


_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:32:35   
mamyca
Mace upravu siuser posted image .Ta druga ljubav moze biti samo prolazna strast,al i dalje sam misljenja da kad nekog bas iskreno volis ne mozes misliti ni na koga drugog,ko zna svasta se moze desiti.user posted image
Tesko pitanje.user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:33:40   
emy
neki dan sam na zalost bila svjedok prevare ( moj jako dobar prijatelj )
ali momak stvarno voli svoju zenu
desila mu se prevara sa ljubavi iz momackih dana
i zao mu je, ali stvarno
a kaze voli i jednu i drugu
mada su to po meni sasvim razlicite vrste ljubavi

hvala na odgovoru
i slazem se

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:45:08   
Mače
Nažalost očito je da muškarci malo imaju problema sa samokontrolom... I mrzim ono glupo opravdanje da  se njima "teže kontrolisati"user posted image ! Mislim da je ta samokontrola samo u glavi ali da žene jednostavno malo više razmišljaju o posljedicama prije nego urade glupost...Šta ćeš kada smo pametniji spol, što jest, jest!user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da nisam nikoga uvrijedila ni ovaj put...sorry muškići ali tako jeuser posted image


_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 20:55:42   
emy
zlatno pravilo 'tri puta razmisli prije nego sto "uletis" u glupost"
ocito ne vrijedi za suprotan spol, ali nije ni nama mahane
znam jako puno zena koje su prve prevarile
a navodno volile

u pravu si
zapocela sam tesku temu user posted image

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:04:07   
camm
svuda oko nas ima prevara
ja licno se ne bih toliko ljutila ako je to zabava za jednu noc

al kao sto cujem da oni imaju neke veze pa kupuju poklone svalerkama
cvijece itd mislim da je to ne oprostivo
al opet ne znam kad nemam to iskustvo.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:06:05   
nesanica
al opet ne znam kad nemam to iskustvo.
IZVORNA PORUKA: camm

Kazi camm hvala Boguuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:09:30   
nesanica
Dal oprostiti prevaru,hm?
Sad kazem ne bih nikada,ali ne dao Bog da se nadjem u takvoj situaciji sigurno bih razmisljala...Ma ko ce to reci eto oprostila bih? Sve mi kazemo ne bismo oprostile, ali dale bismo se u debelo razmisljanje da nas to strefi ne d´o Bog!


(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:09:52   
camm
IZVORNA PORUKA: nesanica

al opet ne znam kad nemam to iskustvo.
IZVORNA PORUKA: camm

Kazi camm hvala Boguuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala Boguuser posted image
ja znam da bi meni mm rekao kad bi nesto tako uradio
mi nista ne krijemo jedno od drugog a vise bi me boljelo da to radi iza mojih ledja
a da ja saznam od drugog.

ej glupo mi je da kazem iz ovog stava da ne bih oprostila prevaru
zato kazem ko to nije dozivio i nema pravi odgovor.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:12:44   
ena0002
Prevara je inace teska tema, nisam sigurna da li cete se sloziti sa mnom, ali ja mislim da su muskarci stvarno sposobni biti sa vise zena istovremeno nebitno da li ih vole ili ne. Ustvari ne moraju ih ni voliti, oni mogu biti sa nekom cisto iz svog nekog hira i za.....ije user posted image .  A pritome malo koji pomisli koliko ce to povrijediti njegovu suprugu ili djevojku. Dok mi zene u  odnose ipak unosimo puno vise emocija. A sto se tice prevare mislim da je jako tesko odgovoriti da li bih je oprostila ili ne. Ne do Bog da covjek dodje u tu situaciju, pogotovo kada su tu i djeca. Ali, mislim da je u svemu tome jako bitna razlika izmedju prevare koja se odigrala tipa za jednu noc, od prevare kada se on zaljubi i kao nesto podje vodati sa tom nekom (citaj k....om). Mislim prevara je prvara ali vec su se neke forumasice suocile sa tim, pa nije lahko oprostiti, a nije lahko ni ziviti sa tim. Treba puno hrabrosti i snage da se krene dalje, nebitno da li je u pitanju neoprostiti pa se razvesti ili oprostiti i nastaviti zivjeti sa tim covjekom.Uh evo ja se pravo raspricala, a ni sama ne znam sta sam na kraju htjela rec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:16:34   
RAJA
Uuuu  dajte neku veseliju temu
kakva prevara odmah me prođu trnci user posted image
nikad ne reci nikad
ali isto tako i za oprostiti
BRAK je svetinja i ako nisi sposoban da sačuvaš tu svetinju nemoj je ni uzimat

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:18:10   
Mače
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Baš tako ena002
Ne može čovjek biti pametan šta bi uradio...



_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:22:59   
Romali
Zahuktalo se, zahuktalouser posted image user posted image user posted image
Ma ne može se suditi unaprijed
Zvuči užasno, ali tek kad se to dogodi pa kad prođe vrijeme, čovjek počne razmišljatiuser posted image
Zato ja nemam mišljenje da li bih oprostila ili ne


< Poruku je uredio Romali -- 11.11.2008 21:30:59 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:28:35   
novi clan
Ja mislim da ne bih mogla preci preko toga ustvari jedine stvari koje ne bih oprostila su prevara i (ne daj boze ) da me udari ili sl. A to sam ja mm unaprijed razjasnila user posted image
Mada znam da  nikad ne treba govoriti nista unaprijed al eto sad tako razmisljam

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.11.2008 21:29:38   
Mače
Baš tako Romali! I evo sad nešto kontam-možda je bolje bilo da se tema zove "da li ste ikada oprostile prevaru?" user posted image

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
12.11.2008 7:18:09   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Mače

Razmišljala sam da li i da ti odgovorim jer očito si se pronašla u nečemu, ali to stvarno nije moj problem...


Nisam se pronašla ni u čemu, ovo je samo debata, svi imaju različite stavove, a ja za svoj netvrdim da je ispravan.. nemam namjeru ni da se svađam a kamoli da vrijeđam nečija razmišljanja, ličnost, brak...
Hvala Bogu, pa mogu shvatiti da ima osoba koje razmišljaju drugačije od mene..

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
12.11.2008 7:27:15   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Zoe

IZVORNA PORUKA: Mače

Razmišljala sam da li i da ti odgovorim jer očito si se pronašla u nečemu, ali to stvarno nije moj problem...


Nisam se pronašla ni u čemu, ovo je samo debata, svi imaju različite stavove, a ja za svoj netvrdim da je ispravan.. nemam namjeru ni da se svađam a kamoli da vrijeđam nečija razmišljanja, ličnost, brak...
Hvala Bogu, pa mogu shvatiti da ima osoba koje razmišljaju drugačije od mene..

S obzirom da se ne volim prepucavati, ovo je moj zadnji odgovor Mačetu na tu temu...

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
12.11.2008 8:50:46   
Mače
Ljubazno molim moderatora da mi da upute kako da blokiram korisnika "Zoe" jer nova sam na forumu i pomalo me počinje vrijeđati ovo neprestano citiranje i napadanje za koje ne vidim nikakvog razloga! Ozbiljno razmišljam da napustim forum jer iskreno ne znam zašto sam bilo koga uvrijedila, niti smatram da se "prepucavam". Još jednom se izvinjavam ako negdje griješim.
Unaprijed hvala!

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
12.11.2008 9:15:01   
sadi
Stvarno"Zoe" u cemu je tvoj problem. Izlazis iz okvira teme da bi se prepucavala. Ako nemas sta da dodas na temu cemu komentari drugim clanovima? Postoje PP pa ako imas problem rijesi to na taj nacin.
Ja nisam udata ali imam dugu i ozbiljnu vezi koja traje od proslog stoljeca.Znam sad sve mislite "Ooooooooooo.. pa sto to ne sredjujete" ali tako je, druga tema..
Desila se prevara davno nekad. Odlucila sam ostati sa njim zbog neizmjerne ljubavi.
Da je bilo tesko- jeste, da sam razmisljala gdje je i sta je- jesam, da i dan danas pomislim da nije "smoto' krivinu"- pomislim.. Ali eto meni se i to desilo pa mislim da je lijepo podijeliti to s drugima.I ako mi nije muz na papiru, u srcu jeste. Moze se oprostiti. Neke prevare su suvise beznacajne u odnosu sta imate sa svojim partnerom. Mada i dan danas znam "nabit na nos"user posted image ...Sve prodje vjerujte.Vrijeme lijeci sve.Nikad ne mozete znati sta vam sutra donosi i ja uvijek kazem "sve je to zivot"...

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
13.11.2008 20:04:32   
ena0002
Sadi slazem se sa tobom "sve je to zivot", i evo ja prva zaista ne znam kako bi postupila da se to desi. Ja sam u braku 4 god, zabavljali smo se 7, a prije toga se poznavali 2, pa citavu vjecnost sam sa njim. I zaista ne bi bilo lahko odbaciti sve sto smo prosli zajedno. I iskreno mislim da puno vise snage treba da se oprosi. I vjerovatno nijedna od nas koja to nije dozivjela ne zna kako bi u tom momentu reagovala. Ja bar ne znam user posted image

(odgovor članu sadi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
15.11.2008 7:20:34   
Dalia05
Nikad mu nebi oprostila prevaru. Nesto najgore sto covjek zeni moze uraditi ili zena covjeku jeste da ga prevari ili da je prevari. A sto se tice njegove prevare to mu nebi oprostila da imamo 50r0 djece zajedno. Fino bi mu pokupila stvarcice i ostavila ispred vrata pa nek ide tamo gdje je bio dok nije mislio na mene i svoju familiju. Previse puno ulazem u brak kao zena i kao majka da bi se borila sa njegovom nevjerom. Ali ja mislim kad muskarac odluci da  prevari zenu on je svjestan da u tom trenutku moze izgubiti sve. Eh sto se tice mog dragog bash bi u tom trenutku izgubio bash sve. Ja govorim samo za sebe i nebi zeljela da me neko pogresno svati jel svako ima pravo na svoje misljene. Nebi ostala sa njim ni zbog ljubavi jel ako je on bio u stanju da pogazi nasu ljubav i da legne u krevet sa zenom koja je toliko nisko pala da joj treba ozenjen covjek sa djecom onda zasto bi ja ostajala u takvoj vezi i pokusavala zbog ljubavi.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
15.11.2008 10:42:43   
Happy
Ovo je jako "zeznuta" tema... Ne znam šta bih da dođem u tu situaciju i bez djece a kamoli sa djecom... Svi mi kažemo, ja kažem da nikada ove pamet ne bih oprostila prevaru i mislim da to sve žene kažu...
Zaista ne znam šta bih uradila... Ne do Bog dragi  da nam se to "desi", ali šta poslije ne znam...
Isto tako nikada ne bih krivila ili osuđivala osobu  koja je oprostila ili uradila to, jer ne znam šta mene čeka sutra...
Ono što sigurno znam jeste da šta god sam u životu rekla ja to nikada ne bih, ja mrzim " to i to", ne bih nikada oprsotila illi uradil "to i to", vjerujte da mi se sve vratilo i to u još goroj mjeri... ne mislim na brak samo, za život općenito...

Tako da raspravljati o ovoj temi je zasita suvišna stvar, ali tu smo da podijelimo mišljenje...

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
15.11.2008 12:06:29   
larina
nije me to snaslo-nedaj boze.Ali bi dobro razmislila sta je dobro za mene,sta gubim,a sta dobijam,prvo bi pronasla sebe pa odlucila-tu ipak treba mozak ukljuciti,a ne srce.gledala bi da se za sebe pobrinem,a ne nesto nabrzinu da odlucim pa onda ni na nebu ni na zemlji.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *