|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Drugi porod lakši??Jel istina?
3.12.2014 13:45:41   
Medić*
Prvi porordjaj horor, drugi za cas posla, bez dripa. Uglavnom za pozeljeti.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Drugi porod lakši??Jel istina?
3.12.2014 13:48:03   
mishkica
Oba poroda skoro ista..prvi porod u 10 do 2 pukne vodenjak, a prije toga trudova sahatak laganih na 3 pa 2 min..otvorena bila samo prst ipp pa je babica.mislila da necu do sutra uvela me u sobu i pratila mi trudove koji su postajali sve gori..u 3 jedva udjem u radjaonu.. Nisam smjela tiskati odmah a imala napone..iz 2 tiskanja rodilaa lagano samo pukla..sad u 12 ipo.pukne vodenjak brzo spremanje trk u auto i bplnica..putem trudovi svakp 3 pa svakp 2 min..ovaj put puuuno jaci nego prvi i sa svakim trzdom je voda isla..kad smo dosli u bolnicu 3 cm otvorena, voda sva otisla u 2 i 5 u radjaonu upalili drip na najmanje, bolovi sve jaci ali ovaj put iz puno tiskanja beba nije izlazila lahko kao prvi put pa su me dobro cap carap i izasao je..ma skroz slicni porodi...drugi porod samo jaci bolovi..

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Drugi porod lakši??Jel istina?
3.12.2014 13:57:23   
irenaSA
Da i kod mene su drugi put bolovi bili mnogo jači...ni moj dječak nije htio napolje, 4 prsta otvorena a bebi visoko..neće da siđe..
Treći put će biti lakše...user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Drugi porod lakši??Jel istina?
3.12.2014 14:13:53   
Edita1989
U mom slucaju nije...prvi je bio laksi i isao brze...drugi porod bebica teza,pa je bila visoko,pa svasta nesto....

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Drugi porod lakši??Jel istina?
13.11.2016 18:32:31   
manuela RR
Ja i dalje zivim u nadi da je drugi porod ipak laksi...

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Drugi porod lakši??Jel istina?
13.11.2016 22:12:29   
aidana
Meni je prvi porod bio bas tezak, induciran, i oporavak je bas dugo trajao. Drugi porod puno puno laksi i brzi.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 281
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *