|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 13:41:29   
Visnja RR
evo i spisak ako se pitate sto jos da nosite

http://www.dodaj.rs/f/1C/w9/4JhvKdn4/103134535160594451830164.jpg

orjentisite se prema tom spisku jer njima sad najmanje treba tipa makarona , graha ili rize...nemaju to gdje skuhati

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.5.2014 13:45:25 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 14:00:24   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: Dalil@

AŽURIRANI SPISAK LOKACIJA U SARAJEVU ZA PRIKUPLJANJE POMOĆI:

Pomoć u Sarajevu se skuplja na sljedećim lokacijama:
-Centar za promociju civilnog društva - Gradačačka bb, kod Malezijskog mosta. Donacije će se primati svakog dana osim nedjelje, u periodu od 9 do 15 sati, do 22. maja.
- Prostorije FK Sarajevo (prostorije kluba)
- Stadion Grbavica (subota)
- Kriterion
- Filozofski fakultet - soba 10 (10 do 16h)
- Caritas BK BiH, ul. Mehmed bega Kapetanovića Ljubušaka 6, od 10 - 18 odnosno 24/7 kontakt 063 690 456
- Shatro
- Karate klub Bushido
- Fakultet islamskih nauka
- Veterinarski fakultet
- Pomozi.ba (Azize Šaćirbegović 48, pored Robota Hrasno i Azići 12, Ilidža)
- Bosanska kafana Miris Dunja Sarajevo Baščaršija, Čizmedžiluk br. 9
- Centar za Zdravo Starenje Novo Sarajevo, Azize Šaćirbegović 96
- Prostorije OTVORENE MREŽE, ul. Hamdije Cemerlica 21, kontakt telefon: 033/664 403
- Prostorije Radija OTVORENE MREŽE i City Radija Sarajevo, ul. Zmaja od Bosne 52, kontakt telefon: 033/727 000
- Prostorije televizije PINK BH, Trg Solidarnosti 10, Alipasino polje
- Svaki Crveni križ u zemlji...
-Svih 15 mjesnih zajednica na podrucju Općine Centar.



Samo da vam javim da se kod mene u MZ Mejtas-Bjelave jutros od 8 do sada prikupilo 60 paketa odjece i buce,20 paketa hrane,5 paketa higijene,pelena,jastuka,vode itd...user posted image user posted image user posted image ja sam prezadovoljna,citav dan ljudi donese svoj doprinos,maloprije su nasi vozaci odnjeli sve u crveni krst,pa ce dalje...user posted image mi radimo i sutra...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 14:06:36   
Medi_87
user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:22:42   
Dzenana_G
Juce je u Vogoscu moja mama odnije dosta stvari za djecicu, a ja sam danas za odrasle. Nadam se da ce brzo stici onima kojima je potrebno...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:26:58   
bananica
jeste li stavljale ista za licnu higijenu?? mm ce poslije posla voziti robu pa kontam mogla sam i toga dodati

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:34:04   
lovepower
ja sam svu svoju pomoc usmjerila prema porodicama iz Svraka kojima je kliziste odnijelo kuce jer je to muzeva rodbina,odjecu,hranu,sredstva za licnu higijenu sve sam spakovala jer znam da im sve treba,nijedan par carapa nemajuuser posted image i naravno finansijsku pomoc
ljude koje poznajem a koji zele da doniraju odjecu i hranu za bebe,pelene sam uputila u importane centar za blizance,ja nemam nista za bebe jer ja tek svoju prvu bebu ocekujem,sve me ovo gusi,ali kad vidimo koliko su ovi nasi ljudi humani bar mi malo bude lakseuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:34:46   
salmy
Sad mi je cura iz centra u hrasnom rekla da odjece opste ne treba...kaze totalna dezinformacija....umalo je nisam nokautirala

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:34:50   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li stavljale ista za licnu higijenu?? mm ce poslije posla voziti robu pa kontam mogla sam i toga dodati


Vlažnih maramica i higijenskih uložaka treba...
Mislim da nije zgorega spakovati i tuš gelova, krema, dezodoransa...To sigurno niko sa sobom ponio nije...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:44:52   
emina08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Iako sam mislila da mi na jedno mjesto skupimo pa onda sve nosimo...ipak mislim da je najvaznije da nas sto vise odnese na bilo koji od ovih navedenih punktova...to je brze...jer je stvar hitnosti...

ŠALJITE OVAJ INFO SVIMA KOJE ZNATE

http://www.ringeraja.ba/clanak/spisak-lokacija-u-sarajevu-za-prikupljanje-pomoci_2122.html


(naravno i dalje ostaje nas dogovor za sutra u Importane za blizance Nadine)




Nisam u toku ,ako mi možete reči kada i šta i ja bih pokušala doći u Importane

Ja sam sada bila u Centru za mlade na Grbavici odnijela nešto hrane i dječije gardarobe

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:46:15   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: lovepower

ja sam svu svoju pomoc usmjerila prema porodicama iz Svraka kojima je kliziste odnijelo kuce jer je to muzeva rodbina,odjecu,hranu,sredstva za licnu higijenu sve sam spakovala jer znam da im sve treba,nijedan par carapa nemajuuser posted image i naravno finansijsku pomoc
ljude koje poznajem a koji zele da doniraju odjecu i hranu za bebe,pelene sam uputila u importane centar za blizance,ja nemam nista za bebe jer ja tek svoju prvu bebu ocekujem,sve me ovo gusi,ali kad vidimo koliko su ovi nasi ljudi humani bar mi malo bude lakseuser posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 15:59:08   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li stavljale ista za licnu higijenu?? mm ce poslije posla voziti robu pa kontam mogla sam i toga dodati


ja sam kupovala kaladont, četkice za zube, dezodorans, sapune, uloške, tečni sapun, toalet papir, šampon, pelene, kreme za ruke....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:03:44   
bananica

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li stavljale ista za licnu higijenu?? mm ce poslije posla voziti robu pa kontam mogla sam i toga dodati


ja sam kupovala kaladont, četkice za zube, dezodorans, sapune, uloške, tečni sapun, toalet papir, šampon, pelene, kreme za ruke....




tako nesto bih i ja, nije zgoreg da se nadje....jadan narod

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:09:20   
bananica
Na pitanje Fene šta je najpotrebnije u Maglaju, Mulić kaže da pored hrane, treba nepromočiva obuća, hrana za bebe i posebno inzulin


procitah na nekom portalu, eh sad mi tako pade na pamet, sta mislite nesto od lijekova?? tab. protv bolova, neke sirupe, vitamine i sl??

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:12:38   
amrara
Kaze momak koji je jucer bio u maglaju da ima dosta beba i da su veoma potrebne stvari za djecu, posebno naglasiti i odvojiti sto je za djecu.
Ja sam maloprije odnijela ovdje na alipasinom, kupila sam u apoteci 2 paketa pelena po 70 komada ( cetvorka) i mogu reci da su veoma dobre i povoljne, ne bih ih slala da nisam probala na svom djetetu, kostaju po 20 KM paket.

Stavila sam 3 paketa vlaznih maramica, one hrane u kutijama (cokolino, rizolino, frutolino), bojim se da se teglice ne razbiju), tecnost za dezinfekciju ruku, 3 tetra pelene mozda zatrebaju i 2 djecije dekice).

Kupila sam jos onih konzervi za odrasle, keksa, mlijeko i sokova.
Mogu vam reci da sam se iznenadila koliko je amko komerc na mojmilu povoljan, stvarno ima mnooogo jeftinijih stvari, koje su sad potrebne, od ostalih trznih centara.
Skupljaju i u dzamiji kralj fahd, dolaze na adresu po stvari ako neko nije u mogucnosti da izadje.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:12:48   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: bananica

Na pitanje Fene šta je najpotrebnije u Maglaju, Mulić kaže da pored hrane, treba nepromočiva obuća, hrana za bebe i posebno inzulin


procitah na nekom portalu, eh sad mi tako pade na pamet, sta mislite nesto od lijekova?? tab. protv bolova, neke sirupe, vitamine i sl??


paracetamol, dalsy, bivacin, linex, andoli, kofetini...najbolje je pitati u apoteci šta je najpogodnije za ovu namjenu (tako je MM uradio i apotekarke mu spakovale punu kesu lijekova)..


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:17:38   
bananica
sad vidim ljude donose pakete, prolaze mi pored radnje, izadjem da vidim gdje ce, kad oni odmah u prostor do ostavljaju , prostorija je od demokratske fronte, skoro je puna raznih potrepstina, pa eto, ako je nekome blizu da znate

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:17:56   
Medić*
I mi odnjesmo vrece, malo garderobe sam imala za djecu, vise sam stavila za odrasle, posteljina, deka, jorgane i jastuke sam imala. Namirnice. Higijena. Pelene za djecu i odrasle.
Stara komsinica doobija humanitarno te pelene za odrasle pa i njeno ponijeli. Ne sjetih se da lijekova stavim...
Ustao narod masovno, humanost na djelu, pravo. Neka je Bog na pomoci....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:18:42   
hatepsut
Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:19:43   
bananica

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(





sta od lijekova?

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:21:49   
hatepsut
Kod nas isto narod jako puno pomazu,cak u kasarni kazu da se vise pomoc u hrani ne donosi imaju dovoljno.Crveni krst rasporedjuje gdje treba.Ali evo novi prihvatni centar ja sam malorpije isla i nosila user posted image S druge strane jako puno je prevaranata,pa se apeluje da se pomoc nosi u vec navedena mjesta,a ne onima sto po vratima traze user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:22:50   
Amyla

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(


gdje? imam spremno 4-5 kesa, krecemo najkasnije za pola sata, hitno mi javite gdje se skuplja djecija odjeca?

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:24:29   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(


paracetamol (tablete, sirup) ,analgetici (brufen,analgin i sl) ,cepici za bebe.mozda neki sirup protiv kaslja na biljnoj bazi(to sam ja uzimala)sve to se dobije bez recepta.Kod nas u bolnicu je dovezeno dosta djecice pod temperaturom jer su bukvalno 2 dana pod otvorenim nebom.Tim u bolnici ce se ukazati pomoc,ali stize jos djece u prihvatne centre i nije iskljucene da se nece razboljeti :(


sta od lijekova?



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:26:10   
bananica

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(


paracetamol (tablete, sirup) ,analgetici (brufen,analgin i sl) ,cepici za bebe.mozda neki sirup protiv kaslja na biljnoj bazi(to sam ja uzimala)sve to se dobije bez recepta.Kod nas u bolnicu je dovezeno dosta djecice pod temperaturom jer su bukvalno 2 dana pod otvorenim nebom.Tim u bolnici ce se ukazati pomoc,ali stize jos djece u prihvatne centre i nije iskljucene da se nece razboljeti :(


sta od lijekova?






naravno, samo da Bog dragi olaksa

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:28:33   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Amyla


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(


gdje? imam spremno 4-5 kesa, krecemo najkasnije za pola sata, hitno mi javite gdje se skuplja djecija odjeca?


Jel imas u blizini crveni krst ?Odnesi njima oni proslijedjuju dalje.Kod nas ima na vise mejsta prihvatilista i gradjani mahom nose direktno ili u crveni krst pa oni proslijedjuju gdje treba,dali u prihvatilista ili voze direktno u pogodjena mjesta.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:30:12   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(


paracetamol (tablete, sirup) ,analgetici (brufen,analgin i sl) ,cepici za bebe.mozda neki sirup protiv kaslja na biljnoj bazi(to sam ja uzimala)sve to se dobije bez recepta.Kod nas u bolnicu je dovezeno dosta djecice pod temperaturom jer su bukvalno 2 dana pod otvorenim nebom.Tim u bolnici ce se ukazati pomoc,ali stize jos djece u prihvatne centre i nije iskljucene da se nece razboljeti :(


sta od lijekova?






naravno, samo da Bog dragi olaksa


Da :( ali da vi vidite,bukvalno rijeke gradjana nose pomoc.Ja sam bas ponosna.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *