|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
9.8.2009 12:25:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

joj dobila sam na poklon hranilicu iz robota marke robot, znam da je to najnekvalitetnija kineska roba. šta mi savjetujete, koliko je ta hranilica (ne)sigurna, da li da je batalim i kupim novu?


Imal' korpu za krompir? evo cula si majke...korpa je najbitnijauser posted image a ni ja je nemamuser posted image
Salim se...ne znam, kako tebi djeluje?...ne znaci uopste da je losa, to sto je marka "robot"....malo je prodrmajte da vidite sbb kbb...

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: hranilica
9.8.2009 12:34:24   
mamabb
http://www.brevi.eu/test-di-sicurezza/seggiolini-da-tavolo.html evo ovdje imaš primjere o ispitavanju sigurnosti opreme za bebu :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: hranilica
9.8.2009 22:16:26   
ANNIAN
Ja imam Peg Perego Primo papa, ja sam je dobila prije 6 godina i dan danas je u uporabi. Ima 3 položaja za leđa i 7 za visinu, slolić koji se može izvaditi  (može biti skroz ravan ili drugi koji ima udubljenje za čašu, bocu), 4 kotača (zadnja dva imaju kočnice), pojaseve podesive po visini i širini, sigurnosnu šipku da se stolica ne sklopi, itd... Tu što ja imam je već malo zastarjeli model jer ih ima u kojima se djete može ljuljati i slušati glazbu. Kada sam je ja dobola koštala je 220 KM. Najvažnije od svega toga da je ona čvrsta, stabilna odnosno sigurna za djete.
Svi moji su htjeli sjediti (još sjede) u njoj i meni je puno lakše hraniti ih kada su u hranilici.



(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: hranilica
10.8.2009 13:10:59   
tap3ah
Cure .... znate li gdje ima kupiti onih klasičnih drvenih stolica za bebača.

Onih što se mogu rastaviti i koristiti kao i stolica i stolić

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: hranilica
10.8.2009 13:39:27   
idana_85
prodaje li iko hranilicu?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: hranilica
10.8.2009 13:39:58   
Suzana
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

joj dobila sam na poklon hranilicu iz robota marke robot, znam da je to najnekvalitetnija kineska roba. šta mi savjetujete, koliko je ta hranilica (ne)sigurna, da li da je batalim i kupim novu?


Imal' korpu za krompir? evo cula si majke...korpa je najbitnijauser posted image a ni ja je nemamuser posted image
Salim se...ne znam, kako tebi djeluje?...ne znaci uopste da je losa, to sto je marka "robot"....malo je prodrmajte da vidite sbb kbb...



Jao čim se Robot sve ne bavi a duguju i Bogu i narodu.
Zato sam ja uvijek za lovu na babine, pa koliko ko može, neko će ti dati 100 KM, neko 50, neko 20, ali ćeš ti sjesti i skupiti pa kupiti šta želiš i šta ti zaista treba, a ne ovako...

tap3ah.... ja ne znam gdje bi ovo mogao kupiti, ali najprije da ti napravi neki dobar stolar!

Što se tile hranilica, mi smo našim dečkim uzeli one što se kače na sto i super smo zadovoljni! Evo već 7-8 mjeseci ih koristimo svakodnevno.





_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: hranilica
10.8.2009 13:51:50   
M kao Mama
Tu drvenu što se može rastaviti imamo mi, u jednom periodu nije htjela da čuje da sjedi u hranilici, međutim i to je bila jedna od faza kao i mnogo puta do sada. Čim je vrijeme da jede, dođe do hranilice i kaže medi(koji sjedi tukada nema Lajle), beži medo hoće lala da ruča i mi izvadimo medu i ona sjedne i jede. Super stvar, nekada joj i rastavim i sjedne p a piše na stolu, ali to je rijetko, ali za hranjenje 10 +.

Inače, vidjela sam u Amko komercu na Mojmilu u prizemlju ima takvih, dvije vrste manje i veće, pa eto neko je pitao ovdje pa da zna.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: hranilica
10.8.2009 15:45:26   
aazra
user posted image

Evo nadam se da je ova slika bolja.
Ova moja je do 18 kg, ima polozaje, korpu za krompir i perivu navlaku.
Ne znam koliko je kostala dobili smo je na pokon ali je stvarno ekstra - i kao hranilica, i kao mjesto za igracke i "drijemanje"...pa cak i kao hodalica - jer se beba za nju drzi kad stojiuser posted image
Sve u jednomuser posted image
Po meni nije lose rjesenje pogledati u oglasima - nekad i polovna stvar moze biti bolja od neke nove ako je u pitanju kvalitetuser posted image

I slazem se sa Suzanom - treba iskoristiti babineuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 10.8.2009 15:47:59 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: hranilica
10.8.2009 16:33:03   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mamina cura

sve kaiseve smo skinuli odavno a inace ne razumijem zasta sluzeuser posted image  Kao da cemo u tome voziti dijete user posted image  Inace je svaka beba u tome totalno sigurna i zasto je vezati kad je mama uvijek tu. Jedino ako imaju mame koje ostave bebe u tome da se igraju sa hranom. user posted image



Meni je mladja se osam mjeseci ustala i stala u hranilici, ja sam se okrenula da joj samo vodu sipam. user posted image
Sreća pa nije pala.
Ona je koji dan prije toga tek propuzala. NIje mi palo na pamet da se moze podici na noge.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: hranilica
10.8.2009 16:51:10   
Amrino
Ja bih boljela da imam kaiseve na svojoj...Hranilicu smo dobili i super je ali su se kaisevi negdje zagubili. Ovaj moj ko da ima crve u g***** i jednostavno nema mira. Ma skoci na noge dok trepnes i onda stoji u njoj i plese...user posted image . Nema teorije da ga ni na sekund ostavis samog u njoj a toliko mi to puta zafali...jer nekada samo trebam po novu kasikicu, ili vodu...
Od pocetka ga stavljamo u hranilicu i zna se da je to njegovo mjesto.
Hranilica je super stvar i ja ne znam kako bih bez nje dijete nahranila...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: hranilica
10.8.2009 16:56:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra

user posted image

Evo nadam se da je ova slika bolja.
Ova moja je do 18 kg, ima polozaje, korpu za krompir i perivu navlaku.
Ne znam koliko je kostala dobili smo je na pokon ali je stvarno ekstra - i kao hranilica, i kao mjesto za igracke i "drijemanje"...pa cak i kao hodalica - jer se beba za nju drzi kad stojiuser posted image
Sve u jednomuser posted image
Po meni nije lose rjesenje pogledati u oglasima - nekad i polovna stvar moze biti bolja od neke nove ako je u pitanju kvalitetuser posted image

I slazem se sa Suzanom - treba iskoristiti babineuser posted image


uuuuuuuu...ova tvoja stvarno dobro izgleda...zamjerke na mojoj su: korpa, i sto se ne moze ova stopica za noge podici...moja je izgleda izlivena u jenom komadu, samo se moze podici i spustiti ovaj dio bas gdje se noge naslone. A kod tebe koliko vidim taj citav dio za noge je pokretan...hocu reci samostalan...joj ako je iko shvatio sta ja zelim da kazemuser posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: hranilica
10.8.2009 19:21:46   
suncan_dan
u nas je ovaka http://img31.imageshack.us/img31/1135/espa0575.jpg sva roza :) moze isto da se u lezaci polozaj nagne, da se spusta stolcic, ima na stolcicu za casu gdje se stavlja, stolcic se moze da skine, i da objesi nazad, da kad se sklopi nezauzima puno mijesta.ima nazad tockice sa kocnicom, da se moze lakse da pomjera. i ima za nogice gdje se stavljaju da se pomjera, mislim da je to pogotovo vazno, zapravo nije lose kad ima.

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: hranilica
10.8.2009 23:27:21   
aazra
Dadada,
Sto se tice tog naslona za noge on se pomjera zajedno s naslonjacem - znaci kada stavim lezeci polozaj naslon za noge ide prema gore, i kada ga stavim skroz u sjedici, spusta se i taj naslon, nadam se da sam uspjela dobro objasnitiuser posted image
A takodjer ima vise nivoa - ovaj je najnizi.
I ne znam mislim da mu ti kaisici ne smetaju, da nema njih ne bi ga u njoj mogla ostaviti samog ni sekunduser posted image
Idana, nadam se da ces naci odgovarajucu hranilicu, pazi da se ne zaletis na onu iz Robotauser posted image
Skorpija,
ja bi tu koju ti imas stavila u oglase i kupila novu, vidis i sama da je nesigurna, a uvijek ce se naci neko ko i takvu kupio,
ili pokloni nekom ko bas nemauser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 10.8.2009 23:34:07 >


_____________________________








(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: hranilica
11.8.2009 11:01:50   
škorpija
Ma i sam skontalal, moj Ajdin teško da bi sad u nju stao kako je uska, a šta će biti tek kasnije. Osim toga ima samo jedan položaj naslona što je baš nepraktično, mislim da ću je pokloniti nekom ko ima mršaviju bebicu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: hranilica
11.8.2009 12:47:06   
mamabb
IZVORNA PORUKA: aazra

Skorpija,
ja bi tu koju ti imas stavila u oglase i kupila novu, vidis i sama da je nesigurna, a uvijek ce se naci neko ko i takvu kupio,
ili pokloni nekom ko bas nemauser posted image


Pa, ja je baš i ne bih poklanjala, jer ako ne valja meni i mom djetetu ne valja ni nečijem...Ne daj Bože nešto se desi pa da nosim na duši...
Opet svako ima svoje :)

Škorpija,ispitaj sigurnost pa onda vidi šta ćeš s njom. Na onom linku što sam postavila sve je lijepo objašnjeno.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: hranilica
11.8.2009 13:22:09   
škorpija
mamabb koliko sam ja kontala na onoj stranici je pojašnjeno kako brevi radi testove sigurnosti na svojim proizvodima, ne znam kako bih ih ja mogla izvesti kod kuće na mojoj hranilici user posted image . u svakom slučaju hvala na linku

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: hranilica
11.8.2009 13:37:23   
mamabb
Eto ja ispitala, na svojoj iako nije brevi. Mislim da se ono ispitivanje vrši baš kod kuće i one norme bi trebalo da izdrži bilo koja hranlica a ne samo hranilica marke brevi.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: hranilica
11.8.2009 14:02:23   
ziki
Ta drvena takva ima u Robotu i dosta je kvalitetna košta 110 km, mi smo sad za vikend gledali i riješili da kupimo, ne zbog hranilice, Tarik jede u komjuterskoj fotelji, nego kao sto i stolica za pisanje jer je počeo da crta po ormarima, vratima, tepisima.... pa da regujemo dok nije osliko čitav stanuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: hranilica
11.8.2009 15:51:09   
idana_85
aazra, sta fali robotovim hranilicama?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: hranilica
12.8.2009 10:18:53   
tap3ah

IZVORNA PORUKA: ziki

Ta drvena takva ima u Robotu i dosta je kvalitetna košta 110 km,



A na toj drvenoj ... robotovoj .... da li se može odvojiti ili je pričvršćen šarafima onaj dio gdje se stavlja tanjirić??



_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: hranilica
12.8.2009 15:48:18   
ANNIAN
Škorpija tu  hranilicu koju imaš  uska a još i ne stabilna ili je prodaj ili pokloni. Moj dječak je debel i bez ikakvih promlema sjedi u njoj još ima lufta. Bolje ti je uloži malo više novca po ćeš duže je i imati. Za Brevijevu ne znam kakva je, ali ja osobno nisam nimalo zadovoljna Brevijem.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: hranilica
12.8.2009 16:24:45   
Okarica
IZVORNA PORUKA: mamabb



Pa, ja je baš i ne bih poklanjala, jer ako ne valja meni i mom djetetu ne valja ni nečijem...Ne daj Bože nešto se desi pa da nosim na duši...
Opet svako ima svoje :)

Škorpija,ispitaj sigurnost pa onda vidi šta ćeš s njom. Na onom linku što sam postavila sve je lijepo objašnjeno.


Slažem sa sa ovim. Što se stabilnosti tiče, ne vjerujem da su i ove skuplje nešto posebno stabilne. Osim toga, dijete u njoj boravi samo dok jede.


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: hranilica
22.8.2009 19:06:54   
Tidzi
Nama je hranilica zakon! Mi imamo Hauck-ovu koja ima podesavanje polozaja od polulezeceg do sjedeceg, podizanje i spustanje hranile od poda pa do visine stola za jelo. Stvarno ko je izmislio ovo cudo hranilicu, svaka mu cast! Mi je koristimo od 4-tog mjeseca kada smo poceli sa dohranom.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: hranilica
22.8.2009 22:19:46   
Dinkica
Mala replika za Brevi hranilicu,  mi imamo model Jupiter bas kao na slici i prezadovoljna sam, ima apsolutno sve, podesavanje od polulezeceg do sjedeceg nivoa, zatim podesavanje visne stolice , tockice, kocnice na tockicima, kaiseve za sigurnost, ja ne znam da treba jos nesto, eto nema korpe ispod user posted image

user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: hranilica
23.8.2009 12:09:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tap3ah

A na toj drvenoj ... robotovoj .... da li se može odvojiti ili je pričvršćen šarafima onaj dio gdje se stavlja tanjirić??




Kod mene na drvenoj se može odvojiti taj dio jer se on skida poslije kad bebi odraste te ima pravu stolicu i sto za pisanje...vjeruj meni je ta hranilica spas, jer moj maleni je toliko vrckav da nemam mira a kad ga stavim u hranilicu on posmatra šta ja radim i tako kuham, perem...


(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *