|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:24:18   
pocahontas
Ja sam bila 3 puta u Egiptu - dva puta u Sharm el Sheikhu i toplo ga preporucujem (ali ne ici u hotele ispod 5 zvjezdica niposto), i jednom u Hurghadi. Iz prilozenog se vidi kako nam je bilo "lose" pa smo isli jos koji put da utvrdimo gradivo - jednostavno jedva cekam slijedecu godinu (jer ove godine ce ipak biti premaleni - termin aBd u maju 11. user posted image ) da nase malo cudo aBd odvedemo tamo jer tu zemlju nekako osjecam....
jednostavno te tretiraju kao kralja za male pare.....nema one turkse sparine, sunce je stalno, nema niti jednog oblacica kao u turskoj sto se zna desiti.....

o cijenama da i ne pricam....u odnosu na hrvatsku - smijesno je komentarisati....takav luksuz oni bi naplacivali 5000 KM za 7 dana.....

dakle, ove godine aBd u septembru radi uzrasta djeteta Hrvatska je izgleda opcija - Dubrovnik probably a slijedece godine aBd kada bebach bude imao malo vise od godinu dana pravac egipat...sharm......jedva cekam vec mi fali.......

razmisljali smo i o turskoj, kemer jedino iz razloga sto jedino tamo je sljunkovita plaza - pjescane ne volim , a i klima je u tom malom mejstu ugodnija......i anravno opet ne bih birala nista ispod 5 zvjezdica iz cistog razloga sigurnosti i da izbjegnem svaki moguci rizik da ne budemo zadovoljni s uslugom jer se znalo desiti da osnovni higijenski uslovi u pojedinim hotelima od 3 zvjezdice pa cak i 4 nisu bili zaovoljeni....

sretno gdje god i kud god da se uputite.....

user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:24:34   
hanabanana
Camm ja ti mogu dati broj od čovjeka koji ti naplaćuje apartman, bez obzira koliko je osoba unutra. Nije cijena strašna, kao i svagdje na njihovoj obali.
Kod njih cijene moraju biti ujednačene, bez obzira o kojem se mjestu radi. Propisuje ih TZ Hrvatske, i nema odstupanja.
AKo je neki aparmtan kategorije 5 zvjezdica, isto košta i u Brelama i u Zivogoscu.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:26:55   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Uh blago vama zene drage kad imate kod koga! user posted image user posted image user posted image
Mi planiramo ove godine definitivno. MM i ja NIKADA nigdje nismo bili zajedno user posted image sto je i nama tesko za povjerovati...
Tako se potrefilo....ali zato ove godine hocemo.
Kum i njegova cura nas zovu u Egipat...Ona kaze da mnogo ljudi ide i sa malim bebicama...da je hotel super tako da mozemo biti u zatvorenom 11-17 kada je sunce wow...a izgleda da cemo ici i na Jadran ...
Ima li ko iskustva sa Egiptom? Ja sam se svega naslusala...i dobroga i losega...


Ma pusti Egipat, Turska je prva ligauser posted image Isli smo prosle godine u oktobru sa Henom 15 dana, tad je imala 8mj. Sve najbolje o njima. Hrvatska jeuser posted image Moze samo za vikend. I uzeti samo all inclusive, tako nemorate sa sobom nositi pare, samo za male poklone. Mi smo bili stalno vani, ipak oktobar je bio. Hocemo aBd i ove godine, isti hotel, isti smjestaj. Jeste da je skuplje ali samo zbog aviona. Ali se isplati.



Suti- imamo stelu za Egipat user posted image user posted image user posted image ...pa cemo moc razvuc na mnooogo rata user posted image ...To je razlog...koji nije za podcijeniti ha? user posted image
I naaaaravno all inclusive...ne pada mi na pamet da na odmoru kuham ili da moram trcati na rucak...to bi u tom slucaju bio "umor".
Brine nas samo Hamzina hrana...sta ce nam dijete jesti? Kontam da kupim reso pa da mu mogu sama nesto praviti ako ne bude tamo nesto za njega? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:28:10   
camm
Ok.možeuser posted image

Posto se ova tema dobro razradila
dobro bi dosle i neke preporuke...
Jer mozda nekom dobro dodje.user posted image



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:31:16   
ElmaB
Mi smo bili u Kleku u kucicama, sedama dana plus polupansion, nas je kostalo 1200 KM. Kucica ima 36 kvadrata, i u to spadaju dvije sobe, kuhinja i kupatilo, ima svoju posebno terasu i kao malu basticu ispred gdje smo drzali kolica za blizance. Jos su mi na moj zahtjev unijeli dva krevetca! Ja sam bila zadovoljna. Jedina mana je sto na plazi nema nekog extra hlada, ali mi smo isli 3. spetembra, pa nam je suncobran bio dovoljan!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:44:56   
Blue rose RR
Odmor za mene nije ako ja moram kuhati, onda sam mogla i u stanu ostati, mada sam svjesna činjenice da neko i tako voli.
I važno mi je da nije daleko plaža od smještaja.

A kažite mi, da li vi ostavljate djecu u sobama da spavaju npr. popodne, a vi odete da se kupate?
Ja to nisam radila, kada je kika u sobi, i mi smo sa njom, ni u kom slučaju je nisam ostavljala samu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:47:17   
hanabanana
Ni slučajno ne bih dijete ostavila samo u sobi da spava. Ni slučajno!
Neka najveće zlo bude u tome da se probudi i rasplače, a kamo li nešto drugo.
Ja ne razuijem kako neko to može napraviti.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:47:31   
ElmaB
Ja nisam nikada, niti cu, dok skroz ne porastu. Dok smo samo isli sa Teom, ona i muz zaspu popodne, a ja, posto jako volim sunce i more, sama odem na plazu. Sada vec to ne mogu jer svo troje ne spavaju istovremeno, pa smo onda svi u sobi!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:49:02   
jupajdi
Ja nikada nisam ostavljala dijete samo u sobi, ili je zaspalo na plaži, u hladovini, ili sam u sobi sa njim.
A što se tiče izbora mora, najradije bih otišla negdje vani, Turska, Egipat, ali treba love za to, a i mala mi je seka. Tako da će izbor najvjerovatnije pasti za Crnu Goru ili Hrvatsku. E sada i to je skupo, samo da je naći što povoljnije, a dobro user posted image . Jesam skromna, hahaha user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:05:56   
juni
Sto se tice kuhanja na moru, ja u tome jednostavno uzivam. Vec sam se udomacila u Baskoj pa znam gdje ima friske ribe kupiti, obidjem trznicu i kuham nam. Balkon nam gleda na more, oko nas tisina i jos lijepo serviran rucak ili vecera, meni nema vece uzivancije.
Razumijem i zene koje hoce da se odmore od kuhanije, vjerovatno ce i meni nekad dosaditi user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:10:06   
nina20
Mi idući tjedan selimo na more,tako da se ne brinem za ljetovanjeuser posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:13:06   
Blue rose RR
Sa nama je bio jedan bračni par sa dječakom, međutim tek nakon dva dana, smo susreli i malenu djevojčicu ... ona je cijelo vrijeme spavala sama u sobi.
user posted image user posted image
Ja i mm se frapirali, i ljutili se na sebe što ih uopšte komentarišemo.
Al hajde začepi ljudima usta.user posted image

Jednostavno imam hiljadu i jedan razlog zašto ne, a niti jedan zašto da, ostaviti dijete samo u sobi, dok se mi cvarimo i kupamo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:14:42   
Skvo RR
Mi smo vec standardno rezervisali u Brelama...samo ovaj put idemo na mjesec u junu....ipak su tada manje vrucine...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:17:02   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Uh blago vama zene drage kad imate kod koga! user posted image user posted image user posted image
Mi planiramo ove godine definitivno. MM i ja NIKADA nigdje nismo bili zajedno user posted image sto je i nama tesko za povjerovati...
Tako se potrefilo....ali zato ove godine hocemo.
Kum i njegova cura nas zovu u Egipat...Ona kaze da mnogo ljudi ide i sa malim bebicama...da je hotel super tako da mozemo biti u zatvorenom 11-17 kada je sunce wow...a izgleda da cemo ici i na Jadran ...
Ima li ko iskustva sa Egiptom? Ja sam se svega naslusala...i dobroga i losega...


Ma pusti Egipat, Turska je prva ligauser posted image Isli smo prosle godine u oktobru sa Henom 15 dana, tad je imala 8mj. Sve najbolje o njima. Hrvatska jeuser posted image Moze samo za vikend. I uzeti samo all inclusive, tako nemorate sa sobom nositi pare, samo za male poklone. Mi smo bili stalno vani, ipak oktobar je bio. Hocemo aBd i ove godine, isti hotel, isti smjestaj. Jeste da je skuplje ali samo zbog aviona. Ali se isplati.



Suti- imamo stelu za Egipat user posted image user posted image user posted image ...pa cemo moc razvuc na mnooogo rata user posted image ...To je razlog...koji nije za podcijeniti ha? user posted image
I naaaaravno all inclusive...ne pada mi na pamet da na odmoru kuham ili da moram trcati na rucak...to bi u tom slucaju bio "umor".
Brine nas samo Hamzina hrana...sta ce nam dijete jesti? Kontam da kupim reso pa da mu mogu sama nesto praviti ako ne bude tamo nesto za njega? user posted image user posted image user posted image



Ma daj. To mi je bio zadnji problem. Toliko hrane ima, za debele i mrsave, bez masnoce, sa... Toliko voca... Ja sam nosila Hipp teglice koje sam vratila jer je gospodjica htjela samo kuhano i svjeze.user posted image
Samo da bude zdrav, sve ostalo je lako. Ja sam cak nosala i svoje pelene pa sam prala i susila rucnouser posted image Ove godine ima da je skinem goluuser posted image


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:22:08   
juni
Skvo, mozda se i sretnemo kad budemo setali do Brela user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:30:00   
Skvo RR
Iskreno se nadam...ipak mozemo se dogovoriti da to ne ostavimo na slucajnosti...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:31:19   
Amrino
mukice- pocahontas hvala vam do neba!!! user posted image user posted image user posted image
Jako ste mi pomogle!
Mi bismo isli u Sharm el Sheik i vjerovatno je hotel 4-5 zvjezdica. Malo sam se neckala ali eto svi su puni hvale...tako da cemo vjerovatno tamo.
Jedva cekam!!!
Zene! Gdje da kupim odjece za more?!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:37:11   
juni
Zaista bi bilo super jer su Emil i Uma vrsnjaci user posted image Uglavnom, kad budemo tacno znale kad cemo ici mozemo razmjeniti brojeve mobitela da se cujemo, vec ih zamisljam zajedno na plazi user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:37:26   
pocahontas
Draga, ovo 4 zvjezdica pravicu se da nisam ni procitala - dakle NIPOSTO!!!!!!! samo 5 vjeruj mi...drugarica je bila u hotelu od 4 i ziva se istrumirala od vrucine, pokvarene klime, muha u restoranu a bila je ko fol na all incl od kojeg nije mogla zbog gore navedenog nista da okusi....

dakle, razlika u cijeni je minimalna mozda nekih 100-200 KM i to jednostavno nemoj zaliti....all incl ti ne treba, to cak nije ni obicaj u egiptu i tako dobro kao u turskoj...ne znam koliko inace jedes ali nama dvoma je bilo sasvim dovoljan extra dobar dorucak koji traje do 11h i rana vecera vec od 19h...po citav dan svakako pijes samo vodu - nista drugo ti ne pada na pamet ali uvijek mozes presjeci sa nekim sokom od svjeze cijedjenog manga i jagoda ili nekom vockom i jogurtom koje si ponijela sa dorucka hihi jer ne mozes sve brate od jednom, toliko je toga uhhhhhhhh kad samo pomislim hehehehe

a sto se tice bebachato fakat ne znam jos nemam iskustva - sta ti dijete jede i koliko ti najbolje znas pa rpocijeni sama sta je nabolje......granapa imas i tamo, smao orginalno upakovanu hranu kupuj i po mogucnosti nekog poznatog proizvodjaca i nemas frku....sve je jaaaaaaaaaako jeftino............sretno!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:38:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: juni

Zaista bi bilo super jer su Emil i Uma vrsnjaci user posted image Uglavnom, kad budemo tacno znale kad cemo ici mozemo razmjeniti brojeve mobitela da se cujemo, vec ih zamisljam zajedno na plazi user posted image


I ja,,,i ja. .user posted image user posted image user posted image ..eto mozda se rodi prva ljubav!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:42:16   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

Draga, ovo 4 zvjezdica pravicu se da nisam ni procitala - dakle NIPOSTO!!!!!!! samo 5 vjeruj mi...drugarica je bila u hotelu od 4 i ziva se istrumirala od vrucine, pokvarene klime, muha u restoranu a bila je ko fol na all incl od kojeg nije mogla zbog gore navedenog nista da okusi....

dakle, razlika u cijeni je minimalna mozda nekih 100-200 KM i to jednostavno nemoj zaliti....all incl ti ne treba, to cak nije ni obicaj u egiptu i tako dobro kao u turskoj...ne znam koliko inace jedes ali nama dvoma je bilo sasvim dovoljan extra dobar dorucak koji traje do 11h i rana vecera vec od 19h...po citav dan svakako pijes samo vodu - nista drugo ti ne pada na pamet ali uvijek mozes presjeci sa nekim sokom od svjeze cijedjenog manga i jagoda ili nekom vockom i jogurtom koje si ponijela sa dorucka hihi jer ne mozes sve brate od jednom, toliko je toga uhhhhhhhh kad samo pomislim hehehehe

a sto se tice bebachato fakat ne znam jos nemam iskustva - sta ti dijete jede i koliko ti najbolje znas pa rpocijeni sama sta je nabolje......granapa imas i tamo, smao orginalno upakovanu hranu kupuj i po mogucnosti nekog poznatog proizvodjaca i nemas frku....sve je jaaaaaaaaaako jeftino............sretno!




Ja sam bila u Hurgadi...i bilo nam je super...Slazem se sa pocahontas da je definitivno bolji izbor hotel od
5 zvjezdica...mi smo bili u jednom slicnom i realno je to evropski od 4.
E sad nemam ni ja iskustvo sa vodjenjem bebe u Egipat, ali ja Umu ne bi vodila, jer je mene ujelo nesto...(ni dan danas ne znam sta) ....noga mi je izgledala STRAVICNO. Nije da sada crnjacim, ali morala sam to napisati. To je bilo moje iskustvo.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:46:15   
juni
user posted image   Reci Umi da joj momak spava user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:49:32   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: juni

user posted image   Reci Umi da joj momak spava user posted image


Poljubi nam momka...Uma gleda Teletubbies-e!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 15:59:05   
juni
E super si mi ideju dala da i ja njemu pustim Teletubbies-e da imaju o cemu pricati user posted image Inace voli da gleda Baby Mozart-a, odusevi se!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 16:05:57   
makana
Planiram se poroditi ovog ljeta akbgd user posted image
tako da o odlasku na more user posted image
ko zna kad, bućnite se po jednom i za mene user posted image  

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *