|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 16:06:48   
mamyca
Mi smo mislili ovo ljeto ici u Crnu Goru jer MM ima dosta porodice tamo,tako da bi imali besplatan smjestajuser posted image .Samo neznam koliko bi bili vremenski radi MM-ovog poslauser posted image ,nadam se da cemo biti makar sedmicu dana,jer ja jako volim more.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 16:15:23   
Anoniman
i ko kaže da je svjetska ekonomska kriza!!!  svi idemo na more...mi idemo u zaostrog kao i prošle godine,imamo apartman divan kod jednog čikice i bake,pogled na more a plaza ni minutu udaljena tako da nam je stvarno lijepo tamo....al prije smo uvijek išli u Orebić al nekako mi je sada daleko puno sa bebicom,tako da ostaje Zaostrog,nije ni on loš samo neka je more da se osolimo hehehehe

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 21:19:12   
larina
ovog ljeta tunis ili turska,vec trazimo da rezervisemo,pa gdje nademo da nam odgovara hotel i mjesto.a isto kad budemo u bosni,pa cemo malo i do hrvatske,sad neznam je li negdje u hrvatskoj ima lijepa plaza da nije onaj krupni pjesak,nesto ko u tunisu,ako ima pisite gdje?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 21:59:52   
Visnja RR
da... kao i svake godine ...Brelauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 22:38:48   
tweety
Kao i prošle 3 godine idem u CG.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 23:02:25   
teta berta
MM i ja smo pretprošle god prvi put bili  zajedno na moru( tada još nije bio mm) i bili smo u Brelima, Kričak ja mislim. Do plaže smo morali sići 100 stepenica, tako da smo kad bi se vraćali u sobu "crknuli" dok se popnemo, a i hlada ima jako malo( to im je baš mana)... Za pohvaliti je staza za šetanje od tog krička do centra Brela, prelijepouser posted image  I nije mi bilo tako skupo, restoran nadomak plaže u kom smo jeli je skoro po cijenama kao i u nas, samo dobiješ puno više, mm nije mogao sve pojesti... Imam želju otići i negdje vani, valjda će nekada biti prilike, za sada Hrvatska!

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 23:09:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

da... kao i svake godine ...Brelauser posted image


Eto drustvance raste...Visnja.. Juni i ja vec imamo dogovor o druzenju....mislim da sa tobom vec imamo tri bebe za druzenje...:)

< Poruku je uredio skvo -- 20.3.2009 23:13:43 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 23:12:49   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teta berta

MM i ja smo pretprošle god prvi put bili  zajedno na moru( tada još nije bio mm) i bili smo u Brelima, Kričak ja mislim. Do plaže smo morali sići 100 stepenica, tako da smo kad bi se vraćali u sobu "crknuli" dok se popnemo, a i hlada ima jako malo( to im je baš mana)... Za pohvaliti je staza za šetanje od tog krička do centra Brela, prelijepouser posted image  I nije mi bilo tako skupo, restoran nadomak plaže u kom smo jeli je skoro po cijenama kao i u nas, samo dobiješ puno više, mm nije mogao sve pojesti... Imam želju otići i negdje vani, valjda će nekada biti prilike, za sada Hrvatska!

A mozda nam se i Nika pridruzi?
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 23:19:40   
Anoniman
Mi smo prošle godine bili u Trpnju (i baš mi se svidjelouser posted image ) i dva puta u Zatonu. Pošto nana i dedo od mog m žive u Zatonu, dole smo makar dva puta godišnje po par dana. I gdje god da odemo svratimo kod njih, mirno mjesto, nema previše ljudi, a provod se može naći u Dubrovniku, centar je oko 7 km od Zatona. Ove godine ništa od mora, user posted image  nam stiže aBd početkom juna a nešto me strah tako malu bebicu voditi na more (mada sam vidjela da ima roditelja koji se usude voditi male bebače). Kćerka sigurno ide sa nanom i dedom, od muža roditeljima, a nas troje..... čekat ćemo ljeto 2010-e user posted image .

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 23:37:22   
teta berta
Rado, ali ne ove godine. Ići ćemo aBd kod mojih na Brač, malo mjesto, idealno za odmor, a more čisto kao suza... Pusa za Umu. Ma bitno je da dobro iskupamo( ja bih samo blesila u moru, skakala i ronila) i da nema morskih pasa...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 11:18:46   
jasmina_mm
Uh blago vama zene drage kad imate kod koga! 
Mi planiramo ove godine definitivno. MM i ja NIKADA nigdje nismo bili zajedno sto je i nama tesko za povjerovati...

Amrino i kod nas isti slucaj nikako da odemo na more zajedno
planiramo ove godine aBd u septembru jer ce tad mm imati pravo na godisnji a i sa bebom je najbolje ici u junu i septembru, ali sve opet zavisi od finansijske situacije i dr faktora user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 11:49:29   
ruža
Akobogda planiramo obavezno, ako nas ova recesija ne zezneuser posted image prošlo ljeto beba se rodila, pa nismo mogli, a ovo abd idemo, Hrvatska ili CG, vidjećemo. 

_____________________________

mamine crne okice 12.7.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 19:56:39   
new mama
Mi takodje planiramo ove godine na more,a s obzirom da prosle godine nismo isli jedva cekam,a gdje cemo jos neznam.....

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 22:00:51   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teta berta

MM i ja smo pretprošle god prvi put bili  zajedno na moru( tada još nije bio mm) i bili smo u Brelima, Kričak ja mislim. Do plaže smo morali sići 100 stepenica, tako da smo kad bi se vraćali u sobu "crknuli" dok se popnemo, a i hlada ima jako malo( to im je baš mana)... Za pohvaliti je staza za šetanje od tog krička do centra Brela, prelijepouser posted image  I nije mi bilo tako skupo, restoran nadomak plaže u kom smo jeli je skoro po cijenama kao i u nas, samo dobiješ puno više, mm nije mogao sve pojesti... Imam želju otići i negdje vani, valjda će nekada biti prilike, za sada Hrvatska!


Kricak je skroz na vrhu pa se onda spusta do kraja Brela zar ne?
A plaza je Jakirusa...naziv po onom restoranu iznad plaze koji ne radi...
E ja vec 11 godina ljetujem tu..."moja kuca" je par metara iznad... Ona lijepa kuca sa kaficem "Burin"... pored  njega je ona prelijepa terasa sa palmom u cosku ...e to je moja tarasa user posted image  ...tu mi i djete nastade user posted image ...


skvo  super dakle ovog ljeta u Brelima RR bebe user posted image

i ja obozavam one duge setnje od moje plaze do centra Brela...
mada prosle godine nismo mogli zbog Asje ici do centra nego samo do Waikiki bar-a... ( da ne bi onih koktela 2007 g u tom baru na plazi ko zna bi li bilo mog andjela user posted image )

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.3.2009 22:01:18 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 22:20:12   
juni
Visnja, znaci sve trudilice u Waikiki bar na koktel user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 22:25:05   
žana o8
I mi ćemo abd ovo ljeto prvi put sa Žanom na more. Kontali smo ići u Promajnu, to mi je nekako blizu, i baš je onako mirno mjesto, sa lijepom plažom i hladovinom za bebu. A i Makarska je blizu , pa možemo malo i tamo navrnuti.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 22:27:10   
mama_debeljuca
Ako Bog da, prošle godine nam malac prekinuo odmor, nadam se da će ove bolje prihvatiti klimu. U mojoj Crnoj Gori, naravnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 22:42:56   
mazalica
Drago mi je vidjeti da na RR nema ekonomske krize i recesije, svi idemo na more jupiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Mi planiramo aBd u crnu goru, zadnje dvije godine idemo dole i ja sam prezadovoljna, skroz drugacija atmosfera i sam dozivljaj mora u odnosu na hrvatsku gdje sam ljetovala citav zivot...


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.3.2009 22:55:18   
mukica
Amrino RR sad sam napisala poruku i izbrisa mi je poludila sam.
Sad necu duljiti,helem moj ti je savjet da ipak poneses ono sto beba voli za svaki slucaj jer smo mi imali problem sa malcem nista nam nije htio jesti.
Mene muz ubjedjivao ma ne nosi nista tamo cemo mu uzeti, klinac u granapu smo mu nasli neki puding nalik na monte i od voca banane. U hotelu je bilo svega svetski sto da biras ali on nista nije htio ma ni probati ma muka ziva.

Ja sam ti napisala hotele u koim smo bili i meni su bili odlicni a isli smo preko Relax Tours agencije.
Svaki hotel koji imas u prospektu mozes izaci direktno na njihovu stranicu i pregledati sta sve nude.

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.3.2009 19:45:21   
HannaS
Joj i ja bih na more..al bebica ce bit mala,tako da ove godine preskacemouser posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.3.2009 0:18:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: HannaS

Joj i ja bih na more..al bebica ce bit mala,tako da ove godine preskacemouser posted image user posted image user posted image  




Ništa HannaS mi ćemo ljetovati na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image  i čekati hanumice da nam se vrate user posted image .

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.3.2009 0:23:11   
triplemama
Mi bi htjeli u Primošten zbog divnih plaža
Nažalost ne možemo ove godine u Tursku van sezone jer cure idu u školu a u sezoni je pretoplo za Emira

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.3.2009 0:23:37   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: HannaS

Joj i ja bih na more..al bebica ce bit mala,tako da ove godine preskacemouser posted image user posted image user posted image  

 

Ništa HannaS mi ćemo ljetovati na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image  i čekati hanumice da nam se vrate user posted image .

 
pisacemo vam... user posted image
ako mi MM dobije na kladionici kupuje mi laptop pa cu vam pisati s mora...user posted image
citajte = nista od toga user posted image  koliko razradjuje dobitni sistem mogao je magistrirati do sad user posted image  (ubice me jer mu procitah sta pisem user posted image )

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.3.2009 0:30:59 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.3.2009 0:27:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.3.2009 0:13:37   
HannaS
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobre ste!Ma nista,mi se ovo ljeto "suncamo" na RR.Ko zna,mozda i pocrnimouser posted image user posted image user posted image Joj zene,zar bas necemo na moreuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *