|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliku razliku napraviti?
16.1.2009 22:58:01   
boogy woogy
Mamina cura, mogla bih onda i ja na one tvoje drikere sto stavljas na peleneuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.1.2009 0:20:44 >

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: KOliku razliku napraviti?
10.4.2009 16:54:02   
superstar24
drage moje...mene vec zezaju svi da sam povazdan trudna :-)....hana mi ima 14 mjeseci, a ja sam u 23 sedmici trudnoce i opet curica...nije bilo namjerno al mi je drago..bit ce mala razlika izmedju njih pa sam sretna...

_____________________________

djeca su vojska najjaca...

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: KOliku razliku napraviti?
14.5.2009 18:37:53   
manuela RR
Ni sama ne znam,nekad razmišljm čim Emir navrši 2 godine raditi na drugoj bebi,a opet nekako mi to prerano jer nekako taman se ustabiliš sa 1 bebom onda dođe druga i ponovo sve od početka,nespavanje,brige i ostalo.
Tad mi dođe da napravimo veću razliku 5 ili 7 godina.

Možda je bolje  ko što moja drugarica kaže što prije jer kad već ludiš onda u hodu ludi 2X a ne kad se malo stabilizuješ pa onda sve ponovo(ona napravila razliku 4 godine,pa zna šta pričauser posted image user posted image user posted image )

Vidjeću šta Bog dragi odrediuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu superstar24)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: KOliku razliku napraviti?
28.5.2009 11:13:27   
neki
Kod mene je razlika 3god. i mjesec,prezadovoljna sam,Sead je prvih 15 dana bio malo ljubomoran,ali sad je super,ne mogu presvuci Saida,a da on ne trci da pomogne,da donese pelenu i sl.user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: KOliku razliku napraviti?
3.6.2009 0:29:13   
slono
Mišljenja sam, kao i većina, da je puno bolja manja razlika, nekako 3 godine ili malo jače.
Ali, da li čovjek išta može planirati,a da nam Svevišnji već davno nije isplanirao? Sve se dešava s razlogom i ja sam uvijek govorila da ne bih voljela veću razliku jer je uzmeđu brata i mene 5 godina. Međutim, u životu se puno toga dešava mimo naše volje i ja rodih drugog sina nakon 5 godina i 3 mjeseca. Tako je trebalo biti. Svako od nas ima svoju sudbinu, ali iskreno bih voljela da sam i ranije. Ali, ja želim još jedno, tako da na popravnom, možemo ganjati tu manju razliku.
Moram otvoriti temu sa majkama troje djece pa da mi one daju kakvih korisnih savjeta!!!!!
Borimo se protiv bijele kuge i rađajmo dječicu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: KOliku razliku napraviti?
3.6.2009 0:38:44   
NANICA
Ko ce nam davati naknadu kad nam i ovo malo jada jedva daju user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: KOliku razliku napraviti?
3.6.2009 15:29:33   
slono
Nanice, Alija Behmen ce nam davati neknadu! Posalala sam ti link na fb za sta se izborio, svaka mu cast!!!!!
Zivio Alija Behmen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a gđa Borovac neka se stidi što je žena!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: KOliku razliku napraviti?
26.9.2009 7:54:02   
Junior
Ja imam bebca os mjesec dana...ja i mm zelimo jos djece, ali nisam ni sanjala da je ovolika odgovornost i da se jedno bice moze ovoliko voljeti, i da se za nekoga mogu ovoliko nesebicno brinuti...predivnouser posted image user posted image user posted image Sad se pitam da li je bolje odmah drugo da sve odjednom prebrodimo pelene, nespavanje i sve ostalo...jer tako se malo pomucis 2,3, god, a kad se napravi razlika onda ima mozda vise posla...a, pored svega moram p0olagati pravosudni ispit bez kojeg nema posla-to mi je sad najveca briga...a bebca nema ko da cuva...tako da bio on sam ili s bratom ili sekom svejedno sam u istoj gabuli sto se tice tog ispita...

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: KOliku razliku napraviti?
26.9.2009 14:38:58   
teta berta
Iskreno ja bih voljela Raditi na bebi kad Nika napuni dvije godine... Ali ko sto neko rece Čovjek snuje, a Bog odlučuje... Niku sam rodila na carski i tako zelim da mi drugi porod mogne biti prirodno, jer kako sam ja sama, zelim imati troje ili cetvero djece. I skrivena želja: Blizanciuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: KOliku razliku napraviti?
26.9.2009 17:56:36   
Junior
I ja uvijek kazem da bih voljela imati blizance...ali, kad vidim moju prijateljicu kako izgleda i koliko posla oko njih ima...a, ima mamu, sestru i nenu koja je u snazi...mislim da za blizance bas treba pomoc dok ne jaknu!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: KOliku razliku napraviti?
26.9.2009 18:17:48   
suna
ja sam rodila prvo dijete mlada s 19 god.i nikad nismo rekli da necemo vise djece ali nismo ni radili na tome...i nakon 10 god.osvjezili nas domuser posted image ....iz svog iskustva vam mogu reci da je meni ovo super..stariji je samostalan 100% po svakom pitanju....i on uziva s malom bebom,i bar ih smijem u sobi ostaviti same,nece mu vaditi oko kao sto sam ja svom bratu jer sam bila starija samo 13 mjeseci,i moja mama kaze da ju je vrat god.bolio gledajuci za nama.user posted image user posted image
a za trece abd.necu cekati 10god.user posted image user posted image

_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koliku razliku napraviti?
27.9.2009 17:34:47   
Crazy little thing
Baš ja ovih dana razmišljam o tom. I nekako sam došla do zaključka, pošto je meni dvadeset, i još studiram, da bi možda bilo vrijeme za drugu bebicu kad malena krene u školu, tj kad joj bude oko šest godina. Taman ću dotad ABD prikratit faks, a malena će provodit vrijeme u školi tako da se ja mogu posvetit bebi. ili bebicama, jer sanjam o blizancimauser posted image

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Koliku razliku napraviti?
27.9.2009 17:42:36   
nikita
aBd za 1-2 mj doci ce mi prva beba na svijet a kad razmisljam o drugom nikako se ne mogu odluciti kad bi, znam da ne bi odmah, voljela bi naci posao kad mi ovaj bebi naraste pa tek onda ...zaista ne znam kad bi drugo dijete , a gena za trojke imam , mozda me i to zapadne user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: KOliku razliku napraviti?
28.9.2009 1:00:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: suna

ja sam rodila prvo dijete mlada s 19 god.i nikad nismo rekli da necemo vise djece ali nismo ni radili na tome...



Isti nam je "početak" posta user posted image
Mi smo drugu user posted image dobili kad je kćerka imala 6 god. i 8 mj. Na početku sam se bojala njene reakcije i kako će ga prihvatiti, međutim sve je za 5! Ona sad ide u 2 razred i kao što neko spomenu, ja čitav dan mogu posvetiti bebiju a ona je oduševljena bratom i što je najbitnije dosta je samostalna. Razumije kad treba biti tiha (kad spava), tepa mu, mazi ga, a on najveći osmjeh samo njoj upućuje, nikome se ne obraduje više nego kad nju ugleda user posted image
Sve u svemu, nama se ova "velika" razlika pokazala kao pun pogodak user posted image .

(odgovor članu suna)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: KOliku razliku napraviti?
28.9.2009 1:41:51   
Ella_H
Ja nisam planirala ni prvo ni drugo djete
kod mene sve spontano hehe
ali mali ce imati pune 4 god 1 januara
i otkako sam dosla iz bolnice nemam mira izluduje me
od stipkanja cupkanja bebe jednom ga sakom
danas mu glavu okrece za 360 stepeni
napade na ljulju bebinu konstantno i to ga naleti
neki val ludila oko pola 4 hehee onda ja nazovem
svekra da ga malo izlufta i molim Allaha da ostane nekad na
konaku da dodjem sebi ali nece a danas sam mu rekla
da idem na posao pa gdje gdje pita me a ja njemu na striptiz
hehe a on ce ti hoces vodEt Amaja na tipitiz haha hocu
reko a ti spavaj kod majke pa ce te mama sutra voditi
u mcodonalds i u park pa cemo vidjeti.,..Neznam sta da vam
kazem izgleda da je najbolje ili odma ili sacekat 5-6 godina kad su vec
u skoli, bar moje iskustvo jer prvo djete moze biti vrlo ljubormorno
mislim sve je to djecije vole se djeca i sve ali ja ga nesmijem sekundu
ostaviti s bebom...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: KOliku razliku napraviti?
28.9.2009 1:46:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ella_H

a danas sam mu rekla
da idem na posao pa gdje gdje pita me a ja njemu na striptiz
hehe a on ce ti hoces vodEt Amaja na tipitiz haha




user posted image user posted image user posted image user posted image pa gdje ti striptiz pade na pamet hahahahahahahaha

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: KOliku razliku napraviti?
28.9.2009 13:16:35   
emma.L
Nekada sam pisala na ovoj temi, a u međuvremenu se ponešto i pročita, pa rekoh da podijelim, hehe. Po psiholozima je najbolji razmak oko 4 godine. U tom razdoblju starije dijete već ide u vrtić, a škola je još daleko. Dakle, u takvim nekakvim uvjetima neće se osjećati odbačeno (kao dobili ste novu bebu, pa mene šaljete u vrtić/školu), te je već veliko dovoljno da može shvatiti što je to brat ili sestra bez velike ljubomore. Mada, evo kako vidim kod Elle H, neke psihološke priče padaju u vodu user posted image - zaključak, opet sve ovisi o djetetu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: KOliku razliku napraviti?
30.9.2009 16:34:08   
mamilica
Moja djevojcica ima 3  godine i 3 mjeseca, a mi vec pola godine pricamo o drugom djetetu. MM i ja smo spremni i planiramo novog clana do kraja naredne godine, ako Bog da. Za sada nema novine user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: KOliku razliku napraviti?
30.9.2009 16:38:23   
_melina_
Ja bih najvise voljela kada bi mogla odmah poslije prvog djeteta imati drugo dijete...
Jer smatram da je to jako dobra razlika u godinama ko moze izdrzati taj pritisak naravno...
Iskreno drugo dijete planiramo kada budemo imali dovoljno dobre uslove za izdrzavanje i jednog i drugog djeteta...

_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: KOliku razliku napraviti?
30.9.2009 16:52:51   
sarayka
Lamija ima 2,5 godine i vec potajno razmisljam o drugoj bebi iako nikako da se "nakanim" user posted image
Dan mislim ma mogla bih, a kasnije neka me još malouser posted image Ali cekat cu najdalje još 6 mj pa u akcijuuser posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: KOliku razliku napraviti?
13.10.2009 14:47:00   
superstar24
evo da se prijavimo sa iskustvom...iskreno nisam planirala nijedno diejte ali kad se vec tako desilo sada mi je neizmjeno drago..naime imam djevojcicu od 20 mjeseci i drugu od dva mjeseca..iskreno jeste da je nekad ludilo ali mislim da je to super razlika i zbog njih i zbog nas..tako drage moje u akciju :-)

_____________________________

djeca su vojska najjaca...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: KOliku razliku napraviti?
13.10.2009 14:51:12   
Hurma
kako moze biti dijete neplanirano? ako se prestanes cuvati odmah je planirano!!! najsmjesnije mi je kad kazu, ostala trudna slucajno.. ako ne zelis bebu, cuvas se... pa nismo u 16 vijeku pa da se šupljira o tome!!!!

(odgovor članu superstar24)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: KOliku razliku napraviti?
13.10.2009 14:58:36   
bumbalu
kako nemoze biti neplanirano omakne se i to je to,u braku sam od 2004 i tek sam zanijela 2008 nije da nisam mogla ono ako se desi desi se i desilo se 4 godine kasnije i sad imam sina 20 mjeseci,a sad sam trudna 28 sedmica znaci sin ce imat 23 mjeseca kad se akobogda ovo bebce rodi ,aono je totalno neplanirano

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: KOliku razliku napraviti?
13.10.2009 15:00:40   
Hurma
ipak to znaci da ste htjeli bebu, samim tim je planirano... niste se cuvali i zatrudnila tad i tad ali je planirano na fin nacin :)

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: KOliku razliku napraviti?
13.10.2009 15:00:44   
bumbalu
a nista ni sam trosila za zastitu jednostavno stani kad je najslade,al eto ubode se kad je bozja volja htio ti ili ne,mada me je ova trudnoca totalno iznenadila iz razloga sto nemam nikog da mi  moze pomoc oko djece znaci sve sama,a vjerujte da nije lako

(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *