|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 [109] 110   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 21:07:38   
LieToMe RR
Ma da, vjerujem da ce joj doktor izaci u susret.
Meni je do duse ta dijagnoza bila od 6tog mjeseca, ja kontala vraticu se nakon 42 dana sve ce biti ok, kad mene divke na terapiju i strogo mirovanje. Na komisiji mi samo dali bolovanje do poroda.
Sad sam planirala ovaj stari godisnji da potrosim pa da malo radim i onda bi cijeli juli bila na godisnjem. Ali imam pregled zadnji dan godisnjeg pa vidjecemo sta ce divke reci za grlic

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2701
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 21:12:49   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel

Zene evo krevetica kojeg ja planiram da kupim, nalazi se u radnji FIS, dimenzije 170 x 90 cm. Ima narandzasta i svjetlo-zelena boja... Dusek ide skroz ispod ovih ladica sa strane, ladice se mogu ukloniti kao i ograda i dobije se obicni krevet u kojem dijete moze spavati cak do 8-9 god. user posted image Kosta 380 KM sa dusekom.

user posted image


i do 14-e zavisi od genetike i visine user posted image

mi okrecili dnevnu...bila sam bez konekcije...sutra aBd spavaca i mozda kupatilo i pon kuhinja i hodnik i mislim da smo gotovi...cilimi otisli na pranje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2702
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 21:27:00   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ziel

Zene evo krevetica kojeg ja planiram da kupim, nalazi se u radnji FIS, dimenzije 170 x 90 cm. Ima narandzasta i svjetlo-zelena boja... Dusek ide skroz ispod ovih ladica sa strane, ladice se mogu ukloniti kao i ograda i dobije se obicni krevet u kojem dijete moze spavati cak do 8-9 god. user posted image Kosta 380 KM sa dusekom.

user posted image


i do 14-e zavisi od genetike i visine user posted image

mi okrecili dnevnu...bila sam bez konekcije...sutra aBd spavaca i mozda kupatilo i pon kuhinja i hodnik i mislim da smo gotovi...cilimi otisli na pranje user posted image


Rose svaka cast user posted image Malo odmori da se ne preforsiras.



_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2703
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 21:45:45   
ziel
Hvala na odgovoru, ja svakako idem na kontrolu kod moje dr. oko 18.juna pa cu se s njom konslultovati oko tih dijagnoza, mozda ona moze otvarati bolovanje, da ne hodam po Domu Zdravlja ako to mogu kod nje zavrsiti...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2704
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 21:58:43   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ziel

Zene evo krevetica kojeg ja planiram da kupim, nalazi se u radnji FIS, dimenzije 170 x 90 cm. Ima narandzasta i svjetlo-zelena boja... Dusek ide skroz ispod ovih ladica sa strane, ladice se mogu ukloniti kao i ograda i dobije se obicni krevet u kojem dijete moze spavati cak do 8-9 god. user posted image Kosta 380 KM sa dusekom.

user posted image


i do 14-e zavisi od genetike i visine user posted image

mi okrecili dnevnu...bila sam bez konekcije...sutra aBd spavaca i mozda kupatilo i pon kuhinja i hodnik i mislim da smo gotovi...cilimi otisli na pranje user posted image


Rose svaka cast user posted image Malo odmori da se ne preforsiras.





ma nisam ja nista radila...muz je to sve s majstorom,...a ja malu izvela jer je pocela smetati u neka doba...tek poslije sam neke ladice rasciscavala

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2705
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
30.5.2015 23:09:12   
LieToMe RR
user posted image rose
bitno je da ide po planu i programu a i vrijeme vas sluzi.
mi se dovukli od svekrve, pa dok sam sve raspremila, pa po kuci...milion i jedna stvarcica...odoh sad lagano za ono moje dvoje u vodorativni polozaj da se i ja malo resetujem, umorih se pravo danas.
sutra nas ceka i soping, pakovanje, ves, peglanje...a planirali i na neke kafice i malo hodat.
laka vam noc, cujemo se sutra

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2706
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 6:55:20   
LieToMe RR
Juuutrrrooooo user posted image
Vidim ja se javih zadnja i prva, nigdje nikog.
Ja se evo nadigla...ovi moji jos pajke. Tacno je covjek proklet, kad mu se spava onda nema priliku, a kad ima priliku onda se ko horoz nadigne.user posted image
Odoh sad laganini da pustim masinu vesa i da pravim spiskove za more.
A onda cu da popijem kaficu na balkonu...kakvo divno jutro, ptice cvrkucu...milina

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2707
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 7:35:14   
Bella.88
Jutro
Sta ima?,nisam vas citala samo zadnju stranicuuser posted image stranicu
Ziel krevetic je super
LTM eto me na kaficu,nisam je pila od srijedeuser posted image
Mi smo dobro,sve je proslo dobro hvala Bogu
Malena je malo nemirnija,ali da se srediti to
Sutra verovatno izlazimo i tako
Nadam se da ste mi dobro i zdravo,da maleni bebci lupaju,a veliki slusaju
user posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2708
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 8:03:27   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Bella.88

Jutro
Sta ima?,nisam vas citala samo zadnju stranicuuser posted image stranicu
Ziel krevetic je super
LTM eto me na kaficu,nisam je pila od srijedeuser posted image
Mi smo dobro,sve je proslo dobro hvala Bogu
Malena je malo nemirnija,ali da se srediti to
Sutra verovatno izlazimo i tako
Nadam se da ste mi dobro i zdravo,da maleni bebci lupaju,a veliki slusaju
user posted image


user posted image user posted image
Bujrum bella.88 ima dovoljno, pogled je divan a i cvijece mi je u elementu user posted image
Moji jos uvijek pajke, masina vesa se pere, ja uzivam u ovom lijepo i mirnom danu jer znam kad se malena probudi da cemo ubaciti u petu.
Uzivaj bella, velika pusa tebi i bebici

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 2709
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 8:52:21   
ninuska
Jutro, ja opet nisam mogla spavati. Legla u 2 sinoc. Svasta user posted image . Ipak, sam precistila ormare kad smo dosli sinoc kuci user posted image . Kako mi je lijepo sada. Uredno i cisto user posted image .
pitam se do kada haha. Pobacala sam bruku stvari i vesa. Sve nesto cuvam, a nikad ne obucem.
Mi danas odosmo kod djevera na koljenicu. Ima vikendicu u Semizovcu, pa cemo praviti u kotlicu..sa puno povrca. Prije toga cemo po malu, a i ja evo dok oko vesa i jos nekih poslica, pa cemo krenuti.
rose super,.vi danas zavrsavate sa krecenjem. E, onda ciscenje. Polako.
bella cestitke i ovdje. Da vam.ajsa bude ziva, zdrava i sretna zajedno s vama. user posted image . A, polako dok se uhodate. I ti dok se poslije cr oporavis, pa ce sve biti lakse

< Poruku je uredio ninuska -- 31.5.2015 8:56:19 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2710
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 8:52:51   
rose
bell nek ste vi dobro pa neka je i malo nemirna user posted image

nama dan 2. kreci se spavaca...deloyirala sam se u dnevnu koja je u rusvaju al polako...sutra aBd zavrsit krecenje i onda imam 6 dana da sredjujem user posted image a sredit cemo i prije user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2711
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 8:58:10   
ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

bell nek ste vi dobro pa neka je i malo nemirna user posted image

nama dan 2. kreci se spavaca...deloyirala sam se u dnevnu koja je u rusvaju al polako...sutra aBd zavrsit krecenje i onda imam 6 dana da sredjujem user posted image a sredit cemo i prije user posted image


Ziva si user posted image . Sad ti gore napisah. Mislila sam da danas zavrsavate. Imas li gdje malenu, pa u miru da zavrsis? Doduse, tvoja je starija, pa je mozda i poslusnija. Moja mora da radi sve sto i ja user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2712
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 9:05:02   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro, ja opet nisam mogla spavati. Legla u 2 sinoc. Svasta user posted image . Ipak, sam precistila ormare kad smo dosli sinoc kuci user posted image . Kako mi je lijepo sada. Uredno i cisto user posted image .
pitam se do kada haha. Pobacala sam bruku stvari i vesa. Sve nesto cuvam, a nikad ne obucem.
Mi danas odosmo kod djevera na koljenicu. Ima vikendicu u Semizovcu, pa cemo praviti u kotlicu..sa puno povrca. Prije toga cemo po malu, a i ja evo dok oko vesa i jos nekih poslica, pa cemo krenuti.
rose super,.vi danas zavrsavate sa krecenjem. E, onda ciscenje. Polako.
bella cestitke i ovdje. Da vam.ajsa bude ziva, zdrava i sretna zajedno s vama. user posted image . A, polako dok se uhodate. I ti dok se poslije cr oporavis, pa ce sve biti lakse



jos danas i sutra...ostale su 4 prostorije...spavaca, kupatilo, hodnik i kuhinja user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2713
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 9:06:38   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: rose

bell nek ste vi dobro pa neka je i malo nemirna user posted image

nama dan 2. kreci se spavaca...deloyirala sam se u dnevnu koja je u rusvaju al polako...sutra aBd zavrsit krecenje i onda imam 6 dana da sredjujem user posted image a sredit cemo i prije user posted image


Ziva si user posted image . Sad ti gore napisah. Mislila sam da danas zavrsavate. Imas li gdje malenu, pa u miru da zavrsis? Doduse, tvoja je starija, pa je mozda i poslusnija. Moja mora da radi sve sto i ja user posted image



ma ne slusa nistauser posted image ..malo je puste, dadnu joj mali macak pa i ona kreci,\, slikala sam je juce i prvi put da je rekla nemoj me slikati user posted image user posted image ...e kad krene da provodi svoje, obucem je ide vani ...vratimo se nakon 2-3 sata user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2714
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 9:25:09   
*pcelica*
Dobro vam jutro user posted image
Jeste li se nspavale? Ja sam sva polomljena. Probudila sam se oko polajedan i nekad poslije tri sam opet zaspala. Sad se osjecam kako da me voz pregazio
Bella cetitam i ovdje user posted image HB da je sve dobro proslo i da ste vas dvije dobro
LTM kako ti zavidim na toj kafici na balkonu.Mogla sam i ja u dvoristu popiti kaficu, samo kad bih se nakanila da ustanem iz kreveta user posted image
Rose vi ozbiljno napredujete s radovima. Tim tempom sve ce biti cakum pakum do kraja sedmice. Svaka cast zeno user posted image
Ninuska, ziel alman mala curice i sve ostale user posted image nadam se da ste dobro i da ste u elementu danas da iskoristite dan user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2715
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 9:35:23   
ninuska
Pcelice i ja pored dvorista pijem kafu u dnevnom boravku. Mrsko mi izaci haha. A, kontam da cu svakako na livadu, bicemo cijeli dan..pa mi bi mrsko

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2716
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 10:11:03   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Bella.88

Jutro
Sta ima?,nisam vas citala samo zadnju stranicuuser posted image stranicu
Ziel krevetic je super
LTM eto me na kaficu,nisam je pila od srijedeuser posted image
Mi smo dobro,sve je proslo dobro hvala Bogu
Malena je malo nemirnija,ali da se srediti to
Sutra verovatno izlazimo i tako
Nadam se da ste mi dobro i zdravo,da maleni bebci lupaju,a veliki slusaju
user posted image


Drago mi je da si nam se javila.
Hvala Bogu sve je proslo ok,sada se ti polahko opodavljaj da mozes uzivati s pilicem malim.
Cura draga,neka malo mora i ona biti nemirna user posted image
Jos malo.pa cete svojoj kuci.
Ljinim vas....user posted image

Jutro i od mene.
Neko rece da ne.moze da slava pa uvijek kasno zaspe.
To se meni desava vec neko vrijeme.Prije dva ne mogu da zaspem,probudim se oko 5 i tu se valjam,taman kada zaspem u pola 6 zvoni alarm mm za posao.
Nemam pojma sta je ovo.Uvijek sam bila spavalica,sada ne mogu da spavam i stalno se budim.
Danas je i kod nas divan dan

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2717
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 18:43:36   
ninuska
Hej, hej, ima li koga?
Evo pijem kafu u dvoristu sa mm. Bili na izletu, jeli koljenicu. Super nam je bilo. Djeca se istrcala, izmorila, pa je Ajlin u autu zaspala. Vratili je opet kod nane jer je na godisnjem, pa ce je ona u vrtic ujutro voditi.
lijep dan nam pokvari sudar user posted image . Na povratku sa vikendice na ulazu u Vogoscu lik se zabije u nas user posted image . Ajlin se prepala. HB pa nama nije nista bilo. Ja udarila glavom u naslon od sjedista, onaj gore dio za glavu, pa me boli, ali nista strasno. Dok je dosla pol7cija, napravili uvidjaj...nek je ziva glava
rose, kako radovi napreduju?
LtM, spremni za more?
Ostale, kako provedoste dan?

< Poruku je uredio ninuska -- 31.5.2015 18:46:06 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2718
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 19:08:59   
*pcelica*
Ajoj ninuska draga user posted image Mogu misliti kako ste se nasekirali. Nek vama hvala Bogu nije nista. Bas dacovjeku presjedne user posted image
Ja generalno oprala kuhinju od vrha do dna. Od kasikice do pretis lonca. user posted image Nesto masina nesto ja. Sad lezim noge me bole toliko da namogu da stojim sve hocu da padnem. Bas sam pretjerala. Jos sam se posvadjala s mm i to zbog gluposti. Bas sam ga nakitila svakakvim epitetima. Kasnije mi bilo krivo jer neke stvari on meni nikad ne bi rekao, ali eto sta cu ponijelome. Pucaju me hArmoni user posted image I u onoj huji kuhinju zavrsim a mislila sam donje elemente ostaviti za ujutro

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2719
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 19:13:56   
rose
IZVORNA PORUKA: ninuska

Hej, hej, ima li koga?
Evo pijem kafu u dvoristu sa mm. Bili na izletu, jeli koljenicu. Super nam je bilo. Djeca se istrcala, izmorila, pa je Ajlin u autu zaspala. Vratili je opet kod nane jer je na godisnjem, pa ce je ona u vrtic ujutro voditi.
lijep dan nam pokvari sudar user posted image . Na povratku sa vikendice na ulazu u Vogoscu lik se zabije u nas user posted image . Ajlin se prepala. HB pa nama nije nista bilo. Ja udarila glavom u naslon od sjedista, onaj gore dio za glavu, pa me boli, ali nista strasno. Dok je dosla pol7cija, napravili uvidjaj...nek je ziva glava
rose, kako radovi napreduju?
LtM, spremni za more?
Ostale, kako provedoste dan?



ma eto...lagano...sve mi je dignuto...okrecili smo spavacu i kupatilo..sad peremo plocice i sredjujemo...pa cemo dnevnu malo namjestiti da prespavama nek se spavaca osusi dobro..sutra aBd jos kuhinja i hodnik...i onda smjstanje, pranje, brisanje itd

a ti ako si udarila glavom i boli mozda da odes na neki pregled...prati se user posted image

< Poruku je uredio rose -- 31.5.2015 19:14:33 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2720
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 20:59:26   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: ninuska

Hej, hej, ima li koga?
Evo pijem kafu u dvoristu sa mm. Bili na izletu, jeli koljenicu. Super nam je bilo. Djeca se istrcala, izmorila, pa je Ajlin u autu zaspala. Vratili je opet kod nane jer je na godisnjem, pa ce je ona u vrtic ujutro voditi.
lijep dan nam pokvari sudar user posted image . Na povratku sa vikendice na ulazu u Vogoscu lik se zabije u nas user posted image . Ajlin se prepala. HB pa nama nije nista bilo. Ja udarila glavom u naslon od sjedista, onaj gore dio za glavu, pa me boli, ali nista strasno. Dok je dosla pol7cija, napravili uvidjaj...nek je ziva glava
rose, kako radovi napreduju?
LtM, spremni za more?
Ostale, kako provedoste dan?



ma eto...lagano...sve mi je dignuto...okrecili smo spavacu i kupatilo..sad peremo plocice i sredjujemo...pa cemo dnevnu malo namjestiti da prespavama nek se spavaca osusi dobro..sutra aBd jos kuhinja i hodnik...i onda smjstanje, pranje, brisanje itd

a ti ako si udarila glavom i boli mozda da odes na neki pregled...prati se user posted image

ninuska user posted image joj bas mi je zao sto ste se svi prepali, pogotovo malena i ti. hvala Bogu pa nije nista strasno!
rose lijepo napredujes, samo lagano, imas fore. bitno je da se okreci pa lagano ce se oprati. i onako se stalno nesto brise. meni kuhinja donji elementi kriticni. moja L i njena nana sto je cuva udesile kuhinju iste sedmice user posted image
tacno sam skontala da cu u julu kad budem na drugom godisnjem morat kuhinju s vana da prebrisem. prosto neda gledat u sebe od tuzga, prstiju i fleka.
ma kakva ja i pakovanje. mm je danas cijeli dan nesto radio za posao i prevodio tako da sam ja sa malenom skakala, doslovno nisam sjela...on uspuo jedino u kupovinu da ode a ja uspjela da povratim od kiseline user posted image
pustila bijelo da se opere i evo trebali bi malenu da okupamo i kosu da joj operemo (zlo mi i na samu pomisao). ko prezivi pricace.
mislila sam paprike nafilovat za rucak ali nece ici, moracu to rano ujutru pa nek se krckaju. sva sam slomljena.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2721
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 20:59:37   
araj
mi zavrsili krecenje, zena ocistila. Nikad se ovako bespomocno nisam osjecala. Ne smijem nista raditi, a sve poletim. I onda muz zagalami, ja sjednem :) Al etro neka se i to zavrsilo hvala Bogu. Jos samo da mi ciko dodje da ocisti cilime :) Nadam se za par sedmica kad budem isla na kontrolu aBd, da ce mi doktor reci da mogu malo da hodam. Jer nemam nista za bebaca. Sve mi treba :(

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2722
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 21:03:30   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: araj

mi zavrsili krecenje, zena ocistila. Nikad se ovako bespomocno nisam osjecala. Ne smijem nista raditi, a sve poletim. I onda muz zagalami, ja sjednem :) Al etro neka se i to zavrsilo hvala Bogu. Jos samo da mi ciko dodje da ocisti cilime :) Nadam se za par sedmica kad budem isla na kontrolu aBd, da ce mi doktor reci da mogu malo da hodam. Jer nemam nista za bebaca. Sve mi treba :(


user posted image za radove
ti i rose punom parom radite!
polako odmori, stici ces sve, samo lagano.
bitno je da su ti veliki radovi gotovi, sve ostalo se moze u letu.

kad smo kod bebecih stvari, juce u penniju supermarketu vidim baby bodije cini mi se 4,5 km, nisam pipala, ne znam kakva je kvaliteta jer smo zurili. pa eto cisto info ako neko naleti da zna.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 2723
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
31.5.2015 21:05:12   
araj

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: araj

mi zavrsili krecenje, zena ocistila. Nikad se ovako bespomocno nisam osjecala. Ne smijem nista raditi, a sve poletim. I onda muz zagalami, ja sjednem :) Al etro neka se i to zavrsilo hvala Bogu. Jos samo da mi ciko dodje da ocisti cilime :) Nadam se za par sedmica kad budem isla na kontrolu aBd, da ce mi doktor reci da mogu malo da hodam. Jer nemam nista za bebaca. Sve mi treba :(


user posted image za radove
ti i rose punom parom radite!
polako odmori, stici ces sve, samo lagano.
bitno je da su ti veliki radovi gotovi, sve ostalo se moze u letu.

kad smo kod bebecih stvari, juce u penniju supermarketu vidim baby bodije cini mi se 4,5 km, nisam pipala, ne znam kakva je kvaliteta jer smo zurili. pa eto cisto info ako neko naleti da zna.



Hvala. Cim budem mogla hodati, otici cu da pogledam. Sve mi treba :)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2724
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
1.6.2015 7:20:01   
LieToMe RR
Juuutrrrooo drage moje user posted image
Ja se nadigla malo iza 6, paprike nafilovala, vec se krckaju, skuhala i supicu da malena ima za danas i sutra a veceras cu koljenicu da iskuham da mogu da ponesem na more jer moje dijete ne pika rucak ako nema kvalitetne supice, rodila je majka user posted image
Uspjela sam i nokte da nalakiram i pijuckam kaficu. Kasnije jos onu nepromocivu plahtu da operem ali to kad mm ustane, svakako nosi madrac nazad dormeu user posted image

Planirala sam i sa malenom da izadjem u setnju (jos nekih djidja da uzmem) usput do frizerke da odem da dogovorim pramenove kad se vratimo s mora (kosa mi je kriza zesca, nekakvih bebecih sijedih, haman pa svijetlo svijetlo plave).

Ja monolog opalila... anyway, vi koje krecite i radite sretno i lagano, vi ostale uzivajte u suncu!
Meni ostane popodne samo pakovanje i aBd sutra rano polijecemo user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 2725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 108 [109] 110   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 [109] 110   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *