|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 14:20:10   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro i od mene, sretan nam početak novog mjeseca! I mene malo panika uhvati kad skontam da je novembar odmah tu iza coska i da sve blize dan kad cemo se susresti sa nasim bebicama.

Pricate o izboru bolnice, kad sve posložim i ja sam za GAK tako da cemo se mi novembarske terminuse uskoro gore druziti dok cekamo svoj red za ctg.

Ziel ni ja ti ne bi preporucila da nabavljas cuku rako rano dok je beba mala, treba vremena da se novi kucni ljubimac navikne na novu porodicu a ti kad se porodis neces imati vremena ni za sta drugo osim za svoju bebu, mozda nekad pislije ali sada ne.

Mozda nisi vidjela na onoj temi sam pisala da smo razmisljali kad nam sincic bude imao godinu ili vise, ne sada hehe.

Ja ev cuftice nadgledam bas mirisu dok se peku uff user posted image
Vidjecemo za psa mozda i ne nabavimo, to smo malo pricali tek...]



pa jos je veci rizik..dijete ne zna..a cuko ce da se brani...ja ne bih...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 14:33:33   
UmmuHamza2305
Dan žene, nije me bilo dugo na temi user posted image vidim da se niko nije porodio uglavnom..

Pcelice, ja te baš htjela pitati sta ste radile na vježbama, nisam ni ja bila user posted image

Nur Ja planiram u Vojnoj, ako Bog da.. Ima mrse svugdje, ali ja bih u Vojnoj radije.. i radi tog, a i čula sam da žene imaju više privatnosti.. Na GAKu uvijek ima studenata, pa bih morala stalno pod nikabom u sobi biti..
Mene zanima jel' neka od vas ugovarala porod? Ja želim da me porodi žensko, in shaa Allah.. pa me interesuje da li, ako ugovorim porod s nekom dr, ona dođe kad mi treba ili meni kaže da dođem tad i tad i izazove porod.. Ne razumijem se

Još nešto da vas pitam user posted image Osjetite li vi da vam beba štuca? Ja osjetim 2-3 puta dnevno po 10 minuta... Jel' previše ? user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 15:30:50   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Dan žene, nije me bilo dugo na temi user posted image vidim da se niko nije porodio uglavnom..

Pcelice, ja te baš htjela pitati sta ste radile na vježbama, nisam ni ja bila user posted image

Nur Ja planiram u Vojnoj, ako Bog da.. Ima mrse svugdje, ali ja bih u Vojnoj radije.. i radi tog, a i čula sam da žene imaju više privatnosti.. Na GAKu uvijek ima studenata, pa bih morala stalno pod nikabom u sobi biti..
Mene zanima jel' neka od vas ugovarala porod? Ja želim da me porodi žensko, in shaa Allah.. pa me interesuje da li, ako ugovorim porod s nekom dr, ona dođe kad mi treba ili meni kaže da dođem tad i tad i izazove porod.. Ne razumijem se

Još nešto da vas pitam user posted image Osjetite li vi da vam beba štuca? Ja osjetim 2-3 puta dnevno po 10 minuta... Jel' previše ? user posted image


Nisi ni ti bila? A ja posla tebe da pitam sta je danas tema a i ti mene user posted image Nisam stigla. Curicu vofila na kontrolu a kasno ustale. Oko pola devet.
Sto se tice poroda ako ces u vojnu ganjaj dr Aidu onda. Mozes se s njom dogovoriti pa da se porodis kad ona bude u smjeni. Nesto ne znam ima li u vijnoj vise zenskih doktora. Znam da ih je vecina muski. A sto se tice privatnosti ti si u sobi sve dok ne krene porod onda ides u salu. Bar je tako bilo 2009. Niko te ne uznemirava. Sa mnom je u sobi bila zena s hidzabom pa ga je skinula niko joj nije ulazio osim babice i po potrebi doktora a onda je ponovo stavljala


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 16:02:36   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Dan žene, nije me bilo dugo na temi user posted image vidim da se niko nije porodio uglavnom..

Pcelice, ja te baš htjela pitati sta ste radile na vježbama, nisam ni ja bila user posted image

Nur Ja planiram u Vojnoj, ako Bog da.. Ima mrse svugdje, ali ja bih u Vojnoj radije.. i radi tog, a i čula sam da žene imaju više privatnosti.. Na GAKu uvijek ima studenata, pa bih morala stalno pod nikabom u sobi biti..
Mene zanima jel' neka od vas ugovarala porod? Ja želim da me porodi žensko, in shaa Allah.. pa me interesuje da li, ako ugovorim porod s nekom dr, ona dođe kad mi treba ili meni kaže da dođem tad i tad i izazove porod.. Ne razumijem se

Još nešto da vas pitam user posted image Osjetite li vi da vam beba štuca? Ja osjetim 2-3 puta dnevno po 10 minuta... Jel' previše ? user posted image


Nisi ni ti bila? A ja posla tebe da pitam sta je danas tema a i ti mene user posted image Nisam stigla. Curicu vofila na kontrolu a kasno ustale. Oko pola devet.
Sto se tice poroda ako ces u vojnu ganjaj dr Aidu onda. Mozes se s njom dogovoriti pa da se porodis kad ona bude u smjeni. Nesto ne znam ima li u vijnoj vise zenskih doktora. Znam da ih je vecina muski. A sto se tice privatnosti ti si u sobi sve dok ne krene porod onda ides u salu. Bar je tako bilo 2009. Niko te ne uznemirava. Sa mnom je u sobi bila zena s hidzabom pa ga je skinula niko joj nije ulazio osim babice i po potrebi doktora a onda je ponovo stavljala


Ma nisam, i ja kasno ustala, sinoć jedva zaspala.. Na koju god se stranu okrenem beba se spusti, skoro da skače po krevetu user posted image onda mi bude nezgodno, sve mislim da ću ga pritisnuti .. Pa me još i leđa uhvatila.. Sve se sastalo user posted image
A Aidu ću,ako Bog da, i ganjat.. samo me interesuje kako to ide.. ne bih voljela da mi uključuju drip i sl.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 16:07:06   
ninuska

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Dan žene, nije me bilo dugo na temi user posted image vidim da se niko nije porodio uglavnom..

Pcelice, ja te baš htjela pitati sta ste radile na vježbama, nisam ni ja bila user posted image

Nur Ja planiram u Vojnoj, ako Bog da.. Ima mrse svugdje, ali ja bih u Vojnoj radije.. i radi tog, a i čula sam da žene imaju više privatnosti.. Na GAKu uvijek ima studenata, pa bih morala stalno pod nikabom u sobi biti..
Mene zanima jel' neka od vas ugovarala porod? Ja želim da me porodi žensko, in shaa Allah.. pa me interesuje da li, ako ugovorim porod s nekom dr, ona dođe kad mi treba ili meni kaže da dođem tad i tad i izazove porod.. Ne razumijem se

Još nešto da vas pitam user posted image Osjetite li vi da vam beba štuca? Ja osjetim 2-3 puta dnevno po 10 minuta... Jel' previše ? user posted image


Nisi ni ti bila? A ja posla tebe da pitam sta je danas tema a i ti mene user posted image Nisam stigla. Curicu vofila na kontrolu a kasno ustale. Oko pola devet.
Sto se tice poroda ako ces u vojnu ganjaj dr Aidu onda. Mozes se s njom dogovoriti pa da se porodis kad ona bude u smjeni. Nesto ne znam ima li u vijnoj vise zenskih doktora. Znam da ih je vecina muski. A sto se tice privatnosti ti si u sobi sve dok ne krene porod onda ides u salu. Bar je tako bilo 2009. Niko te ne uznemirava. Sa mnom je u sobi bila zena s hidzabom pa ga je skinula niko joj nije ulazio osim babice i po potrebi doktora a onda je ponovo stavljala


Ma nisam, i ja kasno ustala, sinoć jedva zaspala.. Na koju god se stranu okrenem beba se spusti, skoro da skače po krevetu user posted image onda mi bude nezgodno, sve mislim da ću ga pritisnuti .. Pa me još i leđa uhvatila.. Sve se sastalo user posted image
A Aidu ću,ako Bog da, i ganjat.. samo me interesuje kako to ide.. ne bih voljela da mi uključuju drip i sl.

Pa ako hoces planiran porod ukljucice ti drip..da zavrsis dok je ona u smjeni.
Ali, najbolje da vidis s njom :).
Tako prvi put kad sam radjala ukljucili mi drip..i ja necu..hocu da je sve prorodno..ali me niko nije slusao :).
I sada u dobi sa mnom.su bile jos 3 zene i svima su drip ukljucili.
Sad si prvo u pripremnoj sobi sa vise zena, pa kad krene porod ides u salu i nakon sale te voze u sobu sa dva kreveta

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 16:09:30   
*pcelica*
Mi sinoc bili kod kuma. Dosli kuci poslije dvanaest. Dok sam obavila svoje rituale odlaska u toalet milion puta. Zaspala oko pola dva. Jutros se probudila u pola devet. Nije bilo sanse da sve stignem. Jos joj doktorica dala jos dva dana inhalacija. Pa smo se vratile kuci i dala joj. Vidjet cu da sljedeci cetvrtak uklopim nekako. Bar jos jednom da odem.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 16:34:54   
UmmuHamza2305
ninuska Ma ja, i ja mislim da je to tako, da bi mi uključila drip da završim u njenoj smjeni..Potražit ću je,pa ću porazgovarati s njom, ako Bog da.. Maštam o prirodnom porodu, kao i većina user posted image

Pcelica Ja sam vec 7-8 puta bila.. Iskereno sve sam mogla saslušati na dva puta, jer se sve ponavlja, ali eto, ako ništa utvrdimo gradivo i međusobno razmijenimo iskustva user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 17:49:08   
ziel
Joj al se ja naradi nesto, povadila sve iz 2 komode , prebrisala pa vratila, pa malo mijenjala raspored tih sitnica u komodi, ne znam za vas al ja s vremena na vrijeme moram nesto promijeniti u kuci, ako nemam para da kupim nesto novo, makar cu drugacije okrenuti namjestaj ili sl.dosadi mi isti raspored user posted image Sad imam ves da slozim, nabacala sam 3 masine, bila lijena pa sad odjednom imam 3. Pa onda malo da pospremim po kuhinji, vidim sta cu kuhati za veceru, i mm se vraca s posla poslije ponoci pa da ima nesto da prezalogaji.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 19:57:31   
mom2B
Dobro vece drage trudnice... evo nas u novom mjesecu user posted image
Terminusama zelim prelak porod, a ostalima da sto lakse trudnocu privedu kraju user posted image

Danas je bio divan dan, zato sam se nahodala pravo.... jedva cekam vikend jer je vikend rezervisan za planinarenje user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 20:23:09   
mojbebac
Evo da vam se javim,bila kod doktora na kontroli,radio UZ sve ok.... u utorak da se javim u bolnicu na prijem,da se spremim za CR,pa cu u sredu ili cetvrtak docekati mog andjelka ako Bog da.... emocije mi proradile,cas placem,cas se smijem....a on ne prestaje da se vrti nikako.... uglavnom eto ja sam 2u1 jos par danauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 20:50:20   
mom2B
mojbebac user posted image user posted image za divne vijesti... vjerujem da ti nije lako, ali kao i sve u zivotu, sve dodje i sve prodje... Ti samo polako i opusteno do kraja izguraj pa onda veselo sa svojim djecakom da uzivas user posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 21:56:58   
Isha
Zene, je li koja radila serklaz?
Kome se grlic skracivao?
Najvjerovatnije cu morati raditi serklaz, samo da svu papirologiju zavrsim.

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 22:07:57   
mojbebac
Pisacu vam sta i kako se desava.... da vas podsjetim.... ja kao da nisam se porodila na cr i prvi put sve sam zaboravila

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 0:29:18   
Leena
Pcelice, prepoznam se i ja u tvojim postovimauser posted image jos smo i generacija, ti si samo 2 godine starija od mene, ako sam dobro zapamtila.
Ninuska nas evo podrzava za Vojnuuser posted image Bilo je meni ljubazno osoblje oba puta, ako zanemarimo
Doticnog, ali ko ga sisa, izdurali smo ga jednom, nisam te "srece" da mi dva puta bude on. Prvi put mi je bio Nakas, voljela bih i sda da bude. Ali od dripa bjezim koliko mogu user posted image meni je stvarno to ubrizgavanje horora u venu... I nemojte se plasiti vi koje niste radale, na svakoga drugacije djeluje, evo sad bila kod kumova, kuma na cr rodila jer se nije otvarala, s drip joj uopste nije djelovao, nije je ni boljelo.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 0:33:20   
Leena
Isha, nisam radila, ali je radila moja zaova u prosloj trudnoci i kaze da nije strasno. Ona je na GAKu, a porodila se u Vojnoj. Kaze da joj je i Nakas rekao kad joj je skidao to da je super uradeno. Cini mi se Katica neki joj je radio.

Mojbebac, sretno draga user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 7:34:34   
ninuska

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Evo da vam se javim,bila kod doktora na kontroli,radio UZ sve ok.... u utorak da se javim u bolnicu na prijem,da se spremim za CR,pa cu u sredu ili cetvrtak docekati mog andjelka ako Bog da.... emocije mi proradile,cas placem,cas se smijem....a on ne prestaje da se vrti nikako.... uglavnom eto ja sam 2u1 jos par danauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image ...bice sve dobro..vidjeces :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 7:36:48   
ninuska
Ziel..dobra si..bas puno kuhas...mi za dorucak jedemo mazalice, virsle, salamu (nezdravu hranu haha). Jedino u 15 dana napravim lokume. Kasno rucamo, pa skoro nikad i ne veceramo. Ako bas ogladnimo ili namazemo ili jedemo ostatke od rucka.

leena ma ja. Sve je indvidualno. Meni recimo taj drip uopste nije strasan. Jedini bol da je bas jak sam osjetila kad je glavica bila na izlazu.

< Poruku je uredio ninuska -- 2.10.2015 7:40:22 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 7:51:41   
Banancica
Jutro drage trudnice i mamice..vidim pisete o dripu ja sam imala prvi porod s njim i i sad nebi bjezala jer imam pozitivno iskustvo..ne znam dal bez njega boli manje al i onako je bolje samo da se brze zavrsi..

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 8:14:44   
*pcelica*
Dobro jutro,jesteli se naspavale? Mamice slusaju li vas bebice?
Mene su sinoc tako prepone bolile da se nisam mogle pomjeriti.A prije toga bili u Grandu i u garazi me presijece bol kroz rodnicu. Imala sam osjecaj da cu se tog casa poroditi. Tako me sad zna cesce zaboliti narocito ako puno hodam user posted image Isto ko da sam se na kolac nabila user posted image (joj mi opisa)
Sto se tice dripa ja sam oba puta rodila uz drip. Prvi put me nije toliko bolilo. Drugi put sam umirala ali bilo je tu jos drugih faktorakoji su doprinijeli da me toliko boli.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 8:34:53   
*nur*
Jutro drage moje, jeste li se naspavale?

mojbebac super vijesti i sretno ti da prodje sve sretno i hairli user posted image

pcelice i mene hoce to prozigati, a zna me boliti i po dnu stomaka.

Ej žene pogotovo vi koje imate već jedno, dvoje ili više djece user posted image jeste li kupovale tzv. Radosnice za svoje bebe. Vidjela sam ih par i bas je interesantno i lijepa uspomena. U Beby centru u BBI sam vidjela neku Radosnicu ali je zapakovana i ne mogu vidjeti sadržaj unutra, pa me interesuje ima li neka od vas tu ? Kaze ona teta što prodaje najviše idu kao te



< Poruku je uredio *nur* -- 2.10.2015 8:35:25 >

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 8:42:39   
*nur*
cini mi se da ovako izgleda samo što je na latinici

user posted image

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 9:06:51   
Banancica
Mi smo je kupili,zanimljivo je ali je nismo do kraja ispunili fale neke slike user posted image valjda dosadi ili sta vec..sad nismo kupili. Uglavnom u njoj ima ono o roditeljima,trudnoci,porodici i bebi kad se rodi pa do 1 rodjendana

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 9:19:43   
*nur*

IZVORNA PORUKA: Banancica

Mi smo je kupili,zanimljivo je ali je nismo do kraja ispunili fale neke slike user posted image valjda dosadi ili sta vec..sad nismo kupili. Uglavnom u njoj ima ono o roditeljima,trudnoci,porodici i bebi kad se rodi pa do 1 rodjendana



Koliko ima listova otprilike, i kakva su pitanja, je li zaista interesantna?

(odgovor članu Banancica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 9:22:40   
ziel
IZVORNA PORUKA: ninuska

Ziel..dobra si..bas puno kuhas...mi za dorucak jedemo mazalice, virsle, salamu (nezdravu hranu haha). Jedino u 15 dana napravim lokume. Kasno rucamo, pa skoro nikad i ne veceramo. Ako bas ogladnimo ili namazemo ili jedemo ostatke od rucka.

leena ma ja. Sve je indvidualno. Meni recimo taj drip uopste nije strasan. Jedini bol da je bas jak sam osjetila kad je glavica bila na izlazu.

user posted image Ninuska kad smo kod kuhanja evo sutliju kuham po prvi put, ne znam kakva ce ispasti, ali nije neki bauk user posted image
dosta kuham bas kao sto kazes, gledam da sto manje jedemo tih mazalica bar za sad, a kasnije kad budem zauzeta bebom vjerovatno cemo prijeci na mazalice bar za dorucak, zbog manjka vremena i odmora user posted image


Ja sam ustala prije sat vremena, danas cemo da odemo na rucak kod mm-ove rodice, nismo joj isli nikako kako smo se uzeli, ne znam sta cu s njom pricati stvarno, nesto zena cudna... a i mm kaze NECEMO BITI DUGO, STA CU SJEDITI S ONIM NJENIM NE ZNAM STA DA PRICAM user posted image Tako da smo isti po tom pitanju, ne godi nam svako za druzenje user posted image

A za radosnice da se ubacim, i ja sam kontala kupiti, i otisla ja u knjizaru kaze cijene su od 20 KM pa nadalje, mislila sam da je jeftinije pa necu ni kupiti. Prelistala sam malo, vidjela sam da ima na pocetku pise : JA : pa slika od bebe da se zalijepi, pa na iducoj str. MOJI RODITELJI SE ZOVU : pa se napise ime i slika opet, RODJEN SAM : pa da se napise datum i MOJA PRVA SLIKA IZ BOLNICE: pa slika, pa onda kasnije MOJ PRVI ZUBIC , MOJ KUCNI LJUBIMAC, PORODICA pa kockice gdje se mogu zalijepiti slicice i od brace ili sestara, djedova , nena , tetki itd, dosta kockica. Itd... Ne mogu sve da se sjetim sad user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 2.10.2015 9:31:04 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
2.10.2015 10:23:14   
Isha
Ja sam nemajka, nista to nismo kupovali ni jednom, a ni drugomuser posted image

Drugom nismo stigli ni kukove uzv snimati user posted image

Starijem su nedavno prva dva sjekutica ispala, ja sam to uredno bacilauser posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *