|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 18:40:05   
Isha

IZVORNA PORUKA: aidana

Pozdrav zene user posted image evo mene jos uvijek 2u1

Meni je bila bas burna sedmica. U srijedu mi je mm imao rodjendan, pa smo proveli citav dan vani. Zatim kad sam dosla sam spremala veceru za goste, pa slavlje, dok smo sve raskrcili mislila sam da cu se tu noc poroditi od umora user posted image user posted image i dati mu super poklonuser posted image ....ali nista od toga. Pa sam naredna 2 dana opet hodala po citav dan, jela ljuto, hurme i ostalo sto navodno ubrza porod, ali nista...
U petak navece se razbolim, klasicna jaca prehlada nos mi curi, boli me glava, malaksalost. Ne cudi me, spavam u prosjeku 3 sata dnevno a bas sam bila aktivna, imunitet mi opao. Na sve to je onda i malac juce dobio temperaturu, njega uhvatilo. Sad preduzimam kontra mjere user posted image user posted image Samo da ne krene dok smo bolesni. Nesto me strah dovesti novorodjence u leglo virusa.

Sutra idem na ctg i konacno pregled, pa vam se javim poslije.

Idem sad procitati sta ste pisale


Gdje ces na ctg? Ako ces na Jezero mozda se vidimo, jer ja moram na komisuju za serklaz.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 19:18:48   
Farah 00
aidana Sve ti zaboravim reci da ti je termin isti dan kada i meni rodjendanuser posted image Znaci bebica ce biti vaga isto kao i TMuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Farah 00 -- 4.10.2015 19:19:24 >

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 19:56:42   
aidana

IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: aidana

Pozdrav zene user posted image evo mene jos uvijek 2u1

Meni je bila bas burna sedmica. U srijedu mi je mm imao rodjendan, pa smo proveli citav dan vani. Zatim kad sam dosla sam spremala veceru za goste, pa slavlje, dok smo sve raskrcili mislila sam da cu se tu noc poroditi od umora user posted image user posted image i dati mu super poklonuser posted image ....ali nista od toga. Pa sam naredna 2 dana opet hodala po citav dan, jela ljuto, hurme i ostalo sto navodno ubrza porod, ali nista...
U petak navece se razbolim, klasicna jaca prehlada nos mi curi, boli me glava, malaksalost. Ne cudi me, spavam u prosjeku 3 sata dnevno a bas sam bila aktivna, imunitet mi opao. Na sve to je onda i malac juce dobio temperaturu, njega uhvatilo. Sad preduzimam kontra mjere user posted image user posted image Samo da ne krene dok smo bolesni. Nesto me strah dovesti novorodjence u leglo virusa.

Sutra idem na ctg i konacno pregled, pa vam se javim poslije.

Idem sad procitati sta ste pisale


Gdje ces na ctg? Ako ces na Jezero mozda se vidimo, jer ja moram na komisuju za serklaz.


Isha ja idem u Vojnuuser posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 20:01:21   
aidana

IZVORNA PORUKA: Farah 00

aidana Sve ti zaboravim reci da ti je termin isti dan kada i meni rodjendanuser posted image Znaci bebica ce biti vaga isto kao i TMuser posted image user posted image


daaa vaga kao mm. Sin i ja smo bikovi, imamo u 2 dana rodjendan i on je mala kopija mene u svakom pogledu...i izgledom i karakterno. Pa je mm ubjedjen da ce curica biti ista onuser posted image user posted image dvije vage i dva bika
mozda stvarno i krene na termin/tvoj rodjendanuser posted image

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
4.10.2015 21:30:15   
ziel
Ja samo da se javim da idem u krevet, jutros kad sam mm-a ispratila na posao nisam vise ni spavala a sad me obara pravo. Bili smo kod mm-ovog rodjaka na sijelu pa se maloprije vratili... Eto laku noc zene, pisemo sutra user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 4:51:57   
mojbebac
Ja nikako nocas nmg da spavam, sad sam pravila sebi spisak obaveza za danas,sta sve moram, pa mami i mm sta trebaju raditi kad budem odsutna..... tek sam vidjela koliko je sve na meni i o cemu sve ja moram da brinem.
Inace kod mene sve ok,nema bolova,beba se jos nije umirila, od sinoc dijeta,jedem samo sljiveuser posted image user posted image
Javim se vcrs kad sve zavrsim i budem spremna za bolnicu... uh da i ovo prodje

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 6:14:28   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. Mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

04.03. Škorpija

APRIL 2016.

06.04. Arya
08.04. Suncica15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 8:32:17   
Carobno jutro

Udjoh na temu, vidjeh spisak i podjoh plakat. Bas me neka nostalgija uhvati.
Eh zene moje drage evo mene tek sad da se javljam. Nadam se da mi necete zamjeriti. Pokusat cu da objasnim. Nedostajale ste mi jako i evo nadam se da sam konacno uspostavila neku svakodnevnicu pa da se nastavim javljati redovno jer mi bas nedostajete.
Nadam se da ste sve super i da sve ide kako treba.
Citat cu sve redom kasnije.user posted image
Ja vam se porodih. Curica 4070 i duga 54. Odoh onaj dan, primise me nabrzinu, pregleda me hiljadu doktora i rekose, ne moze ovo prirodno, ti si uska, idemo na carski. Ja sam se vec bila spremila tako da nije bilo neko iznenadjenje osim sto je kad me dr Imsirija pregledala i rekla da je mala preko cetiri kile teska. user posted image to nisam ocekivala bas. Jer sam ja positna ali eto moje zlato je mashAllahuser posted image Primili me na patologiju, tamo sam bila citavih pola sata, i internisti hitno, izvadili nalaze i hajmo u salu.
Zivot moj se rodio u 12,33. Zove se Dzana user posted image
Fina sam beba. Ne placem puno, samo kada hocu da sikim. Mama histerise da ne jedem dovoljnouser posted image danas nam je vaganje pa smo malo nervozni. Jer smo do prosle sedmice kalirali ali se nadamo da ce danas vaga pokazati napredovanje i da necemo morati na dohranu.

Ja sam malo zaglavila sa ranom. Upalila se, dobila sam temperaturu, pa sam se vracala na Jezero. Bas sam bila lose. Onda me i rebro lijevo boljelo da se nisam mogla pomaknuti, ali evo konacno ide na bolje pa sam u stanju da vam i pisem.
Evo ona se javlja pa cu nastaviti kasnije.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 8:39:32   
mom2B
Dobro jutro user posted image i mame user posted image

carobno dobro nam dosla i najsrdacnije cestitke za Dzanino rodjenje user posted image user posted image user posted image

Drago mi je da je sve proslo u redu, samo mi je zao sto ti se rana upalila user posted image

Koja te dr Imsirija porodila?

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 8:51:24   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: mom2B

Dobro jutro user posted image i mame user posted image

carobno dobro nam dosla i najsrdacnije cestitke za Dzanino rodjenje user posted image user posted image user posted image

Drago mi je da je sve proslo u redu, samo mi je zao sto ti se rana upalila user posted image

Koja te dr Imsirija porodila?

Hvala mom od srca
user posted image
Nije me Imsirija porodila. Porodio mi dr Hadzic Neno, Lejla Imsirijae pregledala jer je predsjednik Komosije za carske a ja nisam bila na toj Komisiji nego s pregleda ne poslali na pripremu za carski. A ona mora odobriti i tako da me ona pregledala, trajalo cijelu vjecnost. Obrni okreni, mjeri ovo, mjeri ono. Elem, na kraju Lejla sarnu i posla me na klistiranje

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 9:01:06   
ninuska
carobno user posted image user posted image . Bas smo se pitale gdje si, kako si prosla. Da nam Dzana bude ziva i zdrava puno godina..zajedno sa svojim roditeljima user posted image user posted image . Super ste ime odabrali :).
Zao mi je sto ti se iskomplikovalo sa ranom, al sad je to iza vas. Sad se mazite, ljubite, volite user posted image

mojbebac sretno,.draga. bice sve ok aBd. Javi nam.se cim budes mogla :)

< Poruku je uredio ninuska -- 5.10.2015 9:02:56 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 9:02:32   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: mom2B

Dobro jutro user posted image i mame user posted image

carobno dobro nam dosla i najsrdacnije cestitke za Dzanino rodjenje user posted image user posted image user posted image

Drago mi je da je sve proslo u redu, samo mi je zao sto ti se rana upalila user posted image

Koja te dr Imsirija porodila?

Hvala mom od srca
user posted image
Nije me Imsirija porodila. Porodio mi dr Hadzic Neno, Lejla Imsirijae pregledala jer je predsjednik Komosije za carske a ja nisam bila na toj Komisiji nego s pregleda ne poslali na pripremu za carski. A ona mora odobriti i tako da me ona pregledala, trajalo cijelu vjecnost. Obrni okreni, mjeri ovo, mjeri ono. Elem, na kraju Lejla sarnu i posla me na klistiranje


Ahaaa... ma super si ti to zavrsila user posted image user posted image
Meni kad su trebali jajnik i cistu vaditi vaditi bio mi je Godinjak na komisiji.. ja znam da je sve na lijevoj strani za vadjenje, a on na komisiji diktira i navodi da je na desnoj... ja se pridizem i govorim, ne ne, nije na desnoj strani... a on odgovara, nema veze, kad te otvore vidjece gdje je... ja se isprepadala pravo user posted image user posted image ... Budim se nakon operacije u intezovnoj, vidim gazu od prepone do prepone i vecu mrlju krvi na desnoj strani... mislim se ja u sebi... eto ti ga sad... izvadili mi pogresan jajnik user posted image user posted image user posted image
Srecom sve je super proslo, ali sad kako mi stomak raste tako imam osjecaj da cu popucati po rani user posted image user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 9:43:51   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: ninuska

carobno user posted image user posted image . Bas smo se pitale gdje si, kako si prosla. Da nam Dzana bude ziva i zdrava puno godina..zajedno sa svojim roditeljima user posted image user posted image . Super ste ime odabrali :).
Zao mi je sto ti se iskomplikovalo sa ranom, al sad je to iza vas. Sad se mazite, ljubite, volite user posted image

mojbebac sretno,.draga. bice sve ok aBd. Javi nam.se cim budes mogla :)


Hvala ninushka od srca❤️ mislili smo se dugo za ime i eto na kraju izabrasmo ono sto smo i prvo mislili. Hehe.a rana, sta cu, patim se jos, jedan dio krvari uredno, vjerovatno i radi clexana, pa valjda ce proci. Sad sam pokretna sto je najbitnije. Kako ti kako pilici?

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 9:46:05   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: mom2B

Dobro jutro user posted image i mame user posted image

carobno dobro nam dosla i najsrdacnije cestitke za Dzanino rodjenje user posted image user posted image user posted image

Drago mi je da je sve proslo u redu, samo mi je zao sto ti se rana upalila user posted image

Koja te dr Imsirija porodila?

Hvala mom od srca
user posted image
Nije me Imsirija porodila. Porodio mi dr Hadzic Neno, Lejla Imsirijae pregledala jer je predsjednik Komosije za carske a ja nisam bila na toj Komisiji nego s pregleda ne poslali na pripremu za carski. A ona mora odobriti i tako da me ona pregledala, trajalo cijelu vjecnost. Obrni okreni, mjeri ovo, mjeri ono. Elem, na kraju Lejla sarnu i posla me na klistiranje


Ahaaa... ma super si ti to zavrsila user posted image user posted image
Meni kad su trebali jajnik i cistu vaditi vaditi bio mi je Godinjak na komisiji.. ja znam da je sve na lijevoj strani za vadjenje, a on na komisiji diktira i navodi da je na desnoj... ja se pridizem i govorim, ne ne, nije na desnoj strani... a on odgovara, nema veze, kad te otvore vidjece gdje je... ja se isprepadala pravo user posted image user posted image ... Budim se nakon operacije u intezovnoj, vidim gazu od prepone do prepone i vecu mrlju krvi na desnoj strani... mislim se ja u sebi... eto ti ga sad... izvadili mi pogresan jajnik user posted image user posted image user posted image
Srecom sve je super proslo, ali sad kako mi stomak raste tako imam osjecaj da cu popucati po rani user posted image user posted image


Hahaha, izvini znam da tebi nije smijesno ali kako ti to isprica meni shega.
Rani staroj nece nista biti. Imam i ja od slijepog crijeva, pa se razvukla uzasno, cak i kapilari popucali ma njoj ali prezivjela je. Evo sad se vraca u normalu.

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 9:57:23   
ziel
Carobnooo pa djesi ti nama user posted image user posted image Otkad te nismo cule user posted image
Bas mi je drago sto ste uspostavile neku rutinu vas dvije i lijepo ime ste odabrali, bas lagano a zvucno user posted image Samo se mazite i pazite, obadvije ste jedna drugu cekale toliko dugo user posted image Kako mirise beba? user posted image user posted image

Ja evo maloprije ustala, probudilo me da idem u wc, kao i obicno i pokvari mi se san. Ustajala jutros kad je mm trebao na posao, pa pravila kahvu i caj i sjedili malo i ja nakon toga opet zaspala. Sad kontam sta za rucak danas. Ponestalo mi ideja pa prvo sto sam nasla u frizderu je grah user posted image i ubacim govedjeg mesa na kockice izrezanog i taman user posted image A sad cu premazati sebi nesto, bas sam gladna.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 10:02:23   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro

Hahaha, izvini znam da tebi nije smijesno ali kako ti to isprica meni shega.
Rani staroj nece nista biti. Imam i ja od slijepog crijeva, pa se razvukla uzasno, cak i kapilari popucali ma njoj ali prezivjela je. Evo sad se vraca u normalu.



Ma i meni je sad ovo sega user posted image user posted image user posted image
Znam da je u pitanju samo osjecaj i da nece popucati... doduse, rana je stara 9 mjeseci pa nece biti frke user posted image

ziel vrijednice nasa ti si nam stalno oko kuhinje user posted image Ja sa svojima muku mucim... oni vole meso a ja ne user posted image user posted image pa smo postigli dogovor da 2x sedmicno za rucak bude riba, jedan dan bez mesa, a ostalo s mesom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 10:13:47   
ziel

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro

Hahaha, izvini znam da tebi nije smijesno ali kako ti to isprica meni shega.
Rani staroj nece nista biti. Imam i ja od slijepog crijeva, pa se razvukla uzasno, cak i kapilari popucali ma njoj ali prezivjela je. Evo sad se vraca u normalu.



Ma i meni je sad ovo sega user posted image user posted image user posted image
Znam da je u pitanju samo osjecaj i da nece popucati... doduse, rana je stara 9 mjeseci pa nece biti frke user posted image

ziel vrijednice nasa ti si nam stalno oko kuhinje user posted image Ja sa svojima muku mucim... oni vole meso a ja ne user posted image user posted image pa smo postigli dogovor da 2x sedmicno za rucak bude riba, jedan dan bez mesa, a ostalo s mesom user posted image user posted image user posted image

Hehehehe, dragaaa.. kod nas stalno meso na meniju, i ja i mm smo poguzije teske user posted image A sta cu sad, kad sam na bolovanju, kuhinja je moja ordinacija user posted image ma srea je mm-u sto i ja volim da dobro jedem pa i on uz mene dobro jede user posted image
Sad citam na fb -imamo zajednicki profil, stize poruka od njegovog drugara da ce doci danas nekad poslije 5 da malo posjede, pa valja mi nesto smisliti laganini da imaju grickati dok budu sjediti...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 10:32:18   
mom2B
IZVORNA PORUKA: ziel

Hehehehe, dragaaa.. kod nas stalno meso na meniju, i ja i mm smo poguzije teske user posted image A sta cu sad, kad sam na bolovanju, kuhinja je moja ordinacija user posted image ma srea je mm-u sto i ja volim da dobro jedem pa i on uz mene dobro jede user posted image
Sad citam na fb -imamo zajednicki profil, stize poruka od njegovog drugara da ce doci danas nekad poslije 5 da malo posjede, pa valja mi nesto smisliti laganini da imaju grickati dok budu sjediti...


hihihhi ma vidi moja ziel... ni ja ne radim (otkako su na poslu saznali da sam trudna nisu mi produzili ugovor koji je bio na odredjeno vrijeme user posted image ) ali nekako gledam da se sto manje zadrzavam u kuhinji user posted image user posted image user posted image eto onoliko koliko moram user posted image user posted image user posted image
Velika mi je sreca sto mi mm i sveki nisu muhanati, pa sve jedu user posted image Sveki kaze, samo da ja ne moram praviti meni je sve odlicno user posted image ... A ja jedem jaaaaako malo, cak mnogi kazu premalo, ali opet muku mucim sa kilogramima user posted image user posted image

ali sto ga ti imas posla... to malo ko ima user posted image user posted image

< Poruku je uredio mom2B -- 5.10.2015 10:34:29 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 10:33:18   
mom2B
cccc ode mi ista poruka 2 puta user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mom2B -- 5.10.2015 10:35:18 >

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 10:46:35   
Farah 00
Jutrouser posted image

Carobno mila bas mi je drago da si se javila, mada sam ja imala informacije od nase nam drage Leptiriuser posted image Lijepo ime ste odabrali, sto kaze Ziel kratko, a zvucno. Bebica je mashallah bas se sa dobrom kilazom rodilauser posted image Zao mi je sto si imala poteskoca sa ranom, ali eto najbitnije je da ide na bolje. Javi nam kako je na kontroli bilo, je li dobila na kilaziuser posted image

mojbebac nije ni cudo sto nisi mogla spavati, ipak se priblizilo, pa misli naviru... Javi nam se veceras ako mognesuser posted image


Ukljucila sam jednu masinu bebinih stvari, a imam za opeglati jednu od juceuser posted image Odoh sada prvo do Konzuma da kupim sta mi fali za tortu, da nju prvo napravim, pa cu poslije peglati.

< Poruku je uredio Farah 00 -- 5.10.2015 10:48:32 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 10:53:21   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: mom2B

IZVORNA PORUKA: ziel

Hehehehe, dragaaa.. kod nas stalno meso na meniju, i ja i mm smo poguzije teske user posted image A sta cu sad, kad sam na bolovanju, kuhinja je moja ordinacija user posted image ma srea je mm-u sto i ja volim da dobro jedem pa i on uz mene dobro jede user posted image
Sad citam na fb -imamo zajednicki profil, stize poruka od njegovog drugara da ce doci danas nekad poslije 5 da malo posjede, pa valja mi nesto smisliti laganini da imaju grickati dok budu sjediti...


hihihhi ma vidi moja ziel... ni ja ne radim (otkako su na poslu saznali da sam trudna nisu mi produzili ugovor koji je bio na odredjeno vrijeme user posted image ) ali nekako gledam da se sto manje zadrzavam u kuhinji user posted image user posted image user posted image eto onoliko koliko moram user posted image user posted image user posted image
Velika mi je sreca sto mi mm i sveki nisu muhanati, pa sve jedu user posted image Sveki kaze, samo da ja ne moram praviti meni je sve odlicno user posted image ... A ja jedem jaaaaako malo, cak mnogi kazu premalo, ali opet muku mucim sa kilogramima user posted image user posted image

ali sto ga ti imas posla... to malo ko ima user posted image user posted image


Ziel je prava vrijednica u kuhinji, ona kuha najmanje tri puta dnevnouser posted image Jos kad procitam da ujutro ustane da sa muzem da popije kafu i da ga isprati, dok ja uveliko spavamuser posted image

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 11:12:46   
ziel
Hehehehe jeste zapele s mojom kuhinjom user posted image Kuham dosta, tacno, ali mora se jesti, ne znam sta cu ako ne kuham najmanje 2x dnevno user posted image Da Bogdo manje kuham, mozda ne bi dobila ovolike kile do sad user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 5.10.2015 11:14:05 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 11:36:59   
Leptirica87
Carobno MasaAllah za bebicu da vam bude ziva i zdrava i uvijek sretna....zasluzile ste obadvije,i na kraju sve ruzno sto si prosla vjerujem da ces zaboravit i potisnut u stranu a okrenuti se ovoj sad radosti...i od sveg srca zelim da vam dragi Allah u buduce podari samo srecu i da vam bebica uljepsava svaki naredni dan.

A sad da pozdravim i druge clanice foruma i pozelim lijepu sedmicu,uspijesne kontrole ko ima...,i Mojbebac sa srecom da bude.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 12:00:37   
Farah 00
Leptirice je li tebi mozda doktorica rekla koja ti je duzina grlica maternice, je li te pregledala vaginalno? Mene dr nije pregledala vaginalno od mozda 18-te sedmice, jer je bolje da se ne cacka svaki put, medjutim obzirom danosim bas nisko, dr me zadnji put pregledao sad i vaginalno i ustanovio da se grlic ipak skratio.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
5.10.2015 12:51:27   
Isha
Farah, koliki ti je grlic bio sa 18 sedmica? Je li tebi ovo prvo dijete?

Ja trebam u nedjelju leci, za serklaz u ponedjeljak aBd.

Carobno, drago mi je da si se javila, uzivajte sada user posted image

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *