|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  243 244 [245] 246 247   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
19.12.2011 21:15:13   
minie
Palacinken i blur 77 user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 6101
   RE: Fondant
19.12.2011 21:20:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minie

Drage moje,

Ja napravila (i mm mi je malo pomogao) svoju prvu fondant tortu za prvu godisnjicu braka, koja je bila jucer, i jako sam zadovoljna kako je ispala.

Hvala svim zenicama na savjetima.

A evo i slikeuser posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 6102
   RE: Fondant
19.12.2011 21:28:57   
Rabi
IZVORNA PORUKA: blur 77

U stvari, Rabi, ipak mi posalj recept torte na fb, sad je gledam i stvarno je fantazija. Stavi slike obavezno! Ja bih samo jedan sprat, da se ustelim, pa bih onda za rodjendan bas obìvakvu kao A rodjendansku!


Nadam se da nece biti kasno do sutra, ja sam sad na poslu..veceras spremim recept i sutra na poslu ga istipkamuser posted image
A sto se tice fondana, posto ti je prvi put ja ti preporucujem da kupis ovaj gotovi, jer si pocetnik! Ono jeste malo skupo, ali kad ne mozes da nadjes glicerin, bolje ti je nego da eksperimentisesuser posted image a kad bi ga pravila po ovom ''nasem'' receptu ne bi te dosao ni u pola sigurnouser posted image
Hajde, javim ti se na fb-u!!! Ljubac i za vas dvije slatkice


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu blur 77)
Neposredna veza do poruke: 6103
   RE: Fondant
19.12.2011 21:36:37   
bananica
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: blur 77

U stvari, Rabi, ipak mi posalj recept torte na fb, sad je gledam i stvarno je fantazija. Stavi slike obavezno! Ja bih samo jedan sprat, da se ustelim, pa bih onda za rodjendan bas obìvakvu kao A rodjendansku!


Nadam se da nece biti kasno do sutra, ja sam sad na poslu..veceras spremim recept i sutra na poslu ga istipkamuser posted image
A sto se tice fondana, posto ti je prvi put ja ti preporucujem da kupis ovaj gotovi, jer si pocetnik! Ono jeste malo skupo, ali kad ne mozes da nadjes glicerin, bolje ti je nego da eksperimentisesuser posted image a kad bi ga pravila po ovom ''nasem'' receptu ne bi te dosao ni u pola sigurnouser posted image
Hajde, javim ti se na fb-u!!! Ljubac i za vas dvije slatkice



o kojoj je torti rijec, hocu i ja da vidimuser posted image

ko zna recept jaffa torteuser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 6104
   RE: Fondant
19.12.2011 21:38:42   
Hanady RR
bananice evo na temi torte
http://www.ringeraja.ba/forum/m_29249/mpage_1/key_/tm.htm
na prvoj stranici imaš recept jaffa torte a ispod imaš ponovno recept sa slikovitim prikazom kako napraviti istu...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6105
   RE: Fondant
19.12.2011 21:43:08   
bananica
super je tortauser posted image user posted image

a kako da je ukrasim, je li ona moze pod fondan?? ili da kupim one jestive slike?


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6106
   RE: Fondant
19.12.2011 21:45:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

super je tortauser posted image user posted image

a kako da je ukrasim, je li ona moze pod fondan?? ili da kupim one jestive slike?




ja sma je stavljala 3-4 puta pof fondant...samo nju treba napraviti u torten plehu i ostaviti u njemu da prenoći...
sutradan skinuti obruč torten pleha i nožem poravnati okolo...onda je premazati butter kremom da se porava i raditi što već želiš...
ako ćeš po fodnat možeš...ako ćeš sa jestivom slikom možeš i to samo je prije jestive premći šlagom i onda stavi jestivuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6107
   RE: Fondant
19.12.2011 21:47:43   
bananica
znam staviti jestivu slikuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6108
   RE: Fondant
20.12.2011 11:42:49   
minie
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: minie

Drage moje,

Ja napravila (i mm mi je malo pomogao) svoju prvu fondant tortu za prvu godisnjicu braka, koja je bila jucer, i jako sam zadovoljna kako je ispala.

Hvala svim zenicama na savjetima.

A evo i slikeuser posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6109
   RE: Fondant
24.12.2011 11:09:46   
bebacha
dali je neko probao tortu prekrit slagom a stavit sliku od fondna,recimo 2-3 sata prije sluzenja torte,pa da se istopi fondan i boja razlijeuser posted image
imam dvije narudzbe torti, bumba i kity,al zena hoce sa slagom,zbog cjene.al mi djelčuje ko da je jeftinije s fondanomuser posted image strah me usudit se vrtat slagom a od fondana bi bilo lahko


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 6110
   RE: Fondant
24.12.2011 12:37:54   
palachinken
Nisam to probala, ali sto ne premažeš tortu butter creamom u boji i na to nalijepiš sliku od fondana? Možeš onda bočnu stranu šlagirati, ali i ne moraš.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6111
   RE: Fondant
24.12.2011 18:46:49   
madam x
Dajte mi par lijepih prijedloga za Kitty, ali bez figurica, molim ,ja to ne znamuser posted image  

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 6112
   RE: Fondant
24.12.2011 18:49:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zinanina

Dajte mi par lijepih prijedloga za Kitty, ali bez figurica, molim ,ja to ne znamuser posted image  

višespratne ili smao jedan sprta...
imam ja kontingent sačuvanih...spremama se za feburaruser posted image
pa da ti postavim i skladu sa uvjetimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 6113
   RE: Fondant
24.12.2011 18:52:47   
madam x
Hanady, jedan sprat, po mogućnosti nešto ovako

user posted image

Pa ako ima još prijedloga i uputa, kako najbolje doći do željenog oblika.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6114
   RE: Fondant
24.12.2011 18:58:46   
Hanady RR
evo ovaj link pokazuje ovakvu torticu...ti je možeš srediti kako želiš u bojama...al na ovaj fol mkore sjeći torte koje želiš
http://www.youtube.com/watch?v=3vKMWpc5nEg



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 6115
   RE: Fondant
24.12.2011 19:00:28   
Hanady RR
ova je slatka na isti fol se radi
http://www.youtube.com/watch?v=5wmO8U2Z3Hs



< Poruku je uredio Hanady RR -- 24.12.2011 19:03:28 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6116
   RE: Fondant
24.12.2011 19:01:37   
mamine oci
zinanina imas i temu royal masa mislim da je jednostavnije nego fondat ja cu upravo sutra da probam jednu hello kiti  sa rojal masom ako uspije slikam da pokazem :)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6117
   RE: Fondant
24.12.2011 19:02:39   
Hanady RR
a zinanina evo kako najlakše da je nacrtaš kittiku da možeš rezati po tom šablonu
http://www.youtube.com/watch?v=ORo40lor2cg&feature=related

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6118
   RE: Fondant
24.12.2011 19:14:15   
madam x
IZVORNA PORUKA: mamine oci

zinanina imas i temu royal masa mislim da je jednostavnije nego fondat ja cu upravo sutra da probam jednu hello kiti  sa rojal masom ako uspije slikam da pokazem :)


Tortu radim po narudžbi i fondant je bitan, ali ti nama postavi svoju, možda dobijem koju ideju, moja torta treba biti gotova u petak, znači, imam vremena.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6119
   RE: Fondant
24.12.2011 19:17:58   
madam x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a zinanina evo kako najlakše da je nacrtaš kittiku da možeš rezati po tom šablonu
http://www.youtube.com/watch?v=ORo40lor2cg&feature=related


Ja sam to isto mislila, ali ne bih crtala, rađe bih našla neki crtež kao iz bojanke, ali nisam naišla na prikladan. Onda sam mislila peći  u velikom četvrtastom plehu, izrezati komplet figuru, da bude iz jednog dijela, a onda fondanom odvojiti glavu itd. Tu bi imala puno ostataka, ali tu idem na sigurno, znači trebam sad za početak dobar crtež.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6120
   RE: Fondant
24.12.2011 19:18:47   
madam x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ova je slatka na isti fol se radi
http://www.youtube.com/watch?v=5wmO8U2Z3Hs




Ova je skroz lijepa, kad bih samo imala ovakav šablon.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6121
   RE: Fondant
24.12.2011 19:22:10   
Hanady RR
a ove su slatke
http://www4.slikomat.com/11/1224/k63-HelloK.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1224/qgb-large-.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1224/6tz-391785.jpg


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 6122
   RE: Fondant
24.12.2011 19:24:19   
Hanady RR
a naćemo mi i šablon komlel...ček da se zarovim nema čega nema kod meneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6123
   RE: Fondant
24.12.2011 19:27:49   
Hanady RR
vidi ove...samo ove boje uradiš ove torte na tufne sa bisernom ogrlicom...
http://www.321coloringpages.com/images/hello-kitty-coloring-pages-2/hello-kitty-coloring-pages.gif

a sa računara je precrtaš...
pritisneš ctrl+alt i mišom povećaš gotku...pa prvo pola kiti skineš znači smao glavu precrtaš sa monitora...pa onda drugi dio precrtaš do pola uvećan i treći do pola uvećan i onda staviš na hamer papir il karton sve zajedno i okolo opcrtaš i dobiješ šablon...

ja sma tako onu glavu nindža kornjače skinulauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6124
   RE: Fondant
24.12.2011 19:30:52   
madam x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a ove su slatke
http://www4.slikomat.com/11/1224/k63-HelloK.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1224/qgb-large-.jpg
http://www4.slikomat.com/11/1224/6tz-391785.jpg



Joj, ova mi se druga pravo sviđa, i nije teška, još joj metnem tufne i eto je...nemoj više tražiti, ovu ću, hvala ti, a sad ću je pokušati precrtati, ovako kako kažeš.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  243 244 [245] 246 247   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  243 244 [245] 246 247   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *