|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 11:35:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

kod nas jos nije tolika frka...nemamo toliko naroda koji putuje, pa se ne siri tom brzinom

ne može nama gripa ništa, mi smo se očeličili Ikaromuser posted image
kroz njega smo primili sva moguća mikrotijela

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 11:38:32   
Private
Nije bona od ikara,vec od onog slatkog keksa(godina proizvodnje je bila sezdeset i neka) iz onih smedih kantiuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 11:39:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

kod nas jos nije tolika frka...nemamo toliko naroda koji putuje, pa se ne siri tom brzinom

ne može nama gripa ništa, mi smo se očeličili Ikaromuser posted image
kroz njega smo primili sva moguća mikrotijela


jah...i onim osiromasenim urancicem o kojem su pricali jedno vrijeme a sada muk...toliko smo ozraceni da se mikroorganizmici ne Fataju za nasuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 11:43:20   
acudesa
Od svega navedenoguser posted image user posted image user posted image
malo naše krvi za vakcinisanje protiv svegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 12:53:44   
delly
to da su se cijepili mozda jesu ali dali su dobili isto cijepivo koje se sada djeli na svijetu je jako veliko pitanje ...

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 13:23:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: delilah

to da su se cijepili mozda jesu ali dali su dobili isto cijepivo koje se sada djeli na svijetu je jako veliko pitanje ...

e, upravo toga se i ja bojim, sve ti je to ispod 100 maski, ne može prosječan građanin znati šta se dešava, uhhh šta nam rade

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 14:15:20   
dana3
IZVORNA PORUKA: delilah

kao da ce ta gripa nestati user posted image ma nece , .. reci koliko ih je ukupno umrlo u swe?? ovdje u nor oko 15 user posted image





za sada 4 slucaja od kojih jedno dijete staro 3 godine.Niko jos nije htio da preuzme odgovornost zbog djetea koje je poslano kuci bez detaljnog pregleda a pod viskom temperaturom,kad je vec  bilo kasno i kad je doslo do prikljucnja na aparate,djete je umrlo.zalosno i tuzno a mi ko ovce-vodaju nas kako hocwe,nigdje istinite informacije o tome kako djeluje vakcina ,da li je nekog ugrozila ili mu pomoglo.

Ovo za stvaranje imuniteta:nakon vakcinisanja treba proci 3 sedmice da bi se stvorio imunitet,da bi vakcina bila djelotovorna

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 14:17:19   
dana3
Sad citav vase postove za Ikar i keks-e jeste vala bas -kad od toga ne podlegosmo ,nece ni ova gripa.zaobisla nas i pticija pa ce i ova ako bogda.
Bog zna samo sat je u onim konzervama bilo kad je moj cuko nestao 3 dana kad ju je pomirisao hahahahaahahahahahahahahahahahaha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 20:18:03   
Ilhana RR
Evo moj rodjak skoro sedmicu u bolnici, tek sazna, u Norveskoj boluje od svinjske gripe, daidza mi je otisao kod njega prije tri dana i evo pricam sa njim preko facebooka, rodjak je na boljem putu oporavlja se al sam rekla mu da se izvinjavam al vise nemogu da se druzim sa njim dok nebude gripa prosla skroz jer nedaj boze da mi djetetu sta bude...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Svinjska gripa!!!!
7.11.2009 22:00:01   
mamma mumi
Drage moje kao sto neko rece sve je ovo medijska farsa, svinjska gripa nije nista opasnija od obicne gripe, uglavnom su sve laksi slucajevi zabiljezeni, a simptom najvazniji je kasalj i visoka temperatura sa hunjavicom, ali sve je ovo pranje para, a nama ispiranje mozga. Svaka upala pulca moze za svakoga biti kobna ako se adekvatno nelijeci

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Svinjska gripa!!!!
9.11.2009 16:33:46   
dana3
Slazem se sa tim da je medijska farsa ali je i gripa puno jaca nego obicna.u geteborgu je vec 10 oro djece sinoc primljeno u bolnicu sa simptomima gripe.
Jace napada pluca pa otezava disanje.
eto nakon tri dana od vakcine ,hvala bogu niakavih simptoma nemam.
vidim da se narod bas puno i ne brine a vjecna je rasprava oko toga da li primiti vakcinu ili ne.sutra se vakcinisu djeca skolskog uzrasta

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Svinjska gripa!!!!
9.11.2009 16:43:56   
milomoje
Ja sam prvu dozu primila prije 3 sedmice, danas trebala drugu dozu primiti, otisla tamo kazu nece biti druga, kaze odlucili i promijenili to u petak--- nista vratim se..iskreno i drago mi je ...mada i ne kontam sto su trebale dvije uopste...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Svinjska gripa!!!!
9.11.2009 16:46:15   
dana3
vala ne znam ni ja
kazu da ce rizicne grupe primiti dvije doze
ja sam seceras pa zato ali ako nece jos bolje


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Svinjska gripa!!!!
9.11.2009 20:27:39   
meli
sve je vise oboljelih u Bih: ja se pravo bojim, najvise zbog djeteta. a vakcine tek stizu u januaru.
bojite li se vi?


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.11.2009 8:48:06   
Nedi
Ne znam čega se više bojim gripe ili vakcine...

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.11.2009 8:51:02   
bebacha
ja se bojim uzasno.Muz je stalno u kontaktu  sa ljudima,Ajla u vrticu a ja trudna.neznas sta je gore.nema sanse da primim tu vakcinu.citala sam na netu ovi dana i nezelim je primit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.11.2009 8:52:54   
marinčii
joj i ja se baš bojim,muž radi tako da je u kontaktu s ljudima pa me strah da ne donese to ii nama,najradije bi se zatvorila u kuću i nebi nigdi ni išla ni da mi iko dolaziuser posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.11.2009 12:53:29   
marinčii
Broj umrlih od posljedica teške infekcije virusom H1N1 u Hrvatskoj popeo se na tri osobe. U zagrebačkom KBC-u Rebro je umrla djevojčica iz Splita, koja je bolovala od leukemije i dobila svinjsku gripu.

Odgovorni nisu željeli otkriti dob djevojčice niti kada je preminula, ali navodno je riječ o trogodišnjakinji.

Oboljelo je ukupno 1565 osoba, a šestero Zagrepčana još je uvijek na Intenzivnoj.

Ministar Darko Milinović obišao je šestero pacijenata zaraženih virusom svinjske gripe koji se liječe na Intenzivnom odjelu zagrebačke Kliničke bolnice "Dr. Fran Mihaljević".

Ministar se tom prilikom cijepio protiv obične sezonske gripe, jer cjepivo protiv svinjske gripe još nije stiglo u Hrvatsku.

Nezadovoljan izvještavanjem pojedinih medija o širenju svinjske gripe, odmah po dolasku Milinović se obrušio na novinare jedne komercijalne televizije, koja je, tvrdi ministar, objavila laž da nema dovoljno aparata za liječenje oboljelih. Milinović tvrdi da je aparata dovoljno, a zagrebačka Zarazna adekvatno je opremljena

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Svinjska gripa!!!!
10.11.2009 12:58:20   
dana3
svakakve price kruze o vakcini tako da covjek nije pametan sta da radi!
niti je primiti niti ne primiti
za dvije sedmice poceinje vakcinisanje svih gradjana,nadam se da nece iti katastrofa tolika ali de ko zna

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.11.2009 14:08:06   
dinaa
Evo sad citam u Srbiji proglasena epidemija svinjske gripe.Mene je brate nesto pravo strah iako mislim da je sve to malo i pre napuhano ali...uvijek postoji ono ali.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.11.2009 14:17:29   
bebano
Ja sam bila prilicno cool kada su pocinjale price o gripi, o epidemiji itd.. medjutim kako nam bombarduju glave svaki dan novim informacijama, brojkama i mene sve skupa pocinje brinuti. Najvise zbog bebaca, a za sebe cu lako. Iako i ja mislim da je sve skupa prenapuhano, ova je gripa ocito jaca od sezonske... Nisam pametna, osim pojacati dozu voca, piti sto vise toplih napitaka i izbjegavati masovna okupljanja (koliko je moguce).

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.11.2009 14:31:13   
Anoniman
Ma mene strah koliko su ovi nasi NE/spremni za  epidemiju...niko od novinara nije napravio emisiju u kojoj bi bili pozvani nasi epidemiolozi pa da kazu...narode, imamo dovoljno respiratora...nema mjesta za paniku...bla, bla...nego svi sute

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.11.2009 14:32:37   
bebano
IZVORNA PORUKA: dadada

Ma mene strah koliko su ovi nasi NE/spremni za  epidemiju...niko od novinara nije napravio emisiju u kojoj bi bili pozvani nasi epidemiolozi pa da kazu...narode, imamo dovoljno respiratora...nema mjesta za paniku...bla, bla...nego svi sute


Ama vjerovatno zato jer i ne raspolazemo nicim... U pravu si skroz.. Niko nista..

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.11.2009 18:19:46   
maminsin
Mene ova pometnja oko gripe vise izludjuje nego sama gripa!!!  Ovde u SAD je to pocelo u aprilu (kad je zabiljezen onaj prvi slucaj sa djetetom iz Meksika).  Tada sam ludila jer sam bila trudna i porodila se 2 juna!!!  Nisam primila nikakvu vakcinu jer zaista nisam sigurna u te vakcine.  Evo sada kad se ovde stisala ta medijska pometnja, vidim da se dize prasina preko bare.  Non stop pratim sta se tamo desava jer dolazimo za mjesec dana.  Svi mi kazu da sam luda ali sta da radim.  Pa ne mogu da prestanem da zivim zbog gripe. 
U nedelju sin mi je imao proliv.  U ponedeljak sam vec bila kod pedijatra i kaze ima virus.  Ja preblijedila.  Kaze ona ma nije to sto ti mislis nego jednostavno dijete se malo prehladilo.  U utorak je imao napad kaslja i ja se istraumirala.  Opet sam ga odvela kod pedijatra.  Naravno opet ista dijagnoza.  HB danas mu je stolica bolja a kasalj se skoro pa povukao.  Samo eto juce ujutro je imao napad i cijeli dan juce nije kasljao.  Ama izludilo me sve ovo o gripi.  Kaze pedijatrica da nema nikakvu gripu.  Nema ni temperaturu.  Mislim da cu prestati da citam o ovome. 

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Svinjska gripa!!!!
11.11.2009 18:37:26   
remzy
IZVORNA PORUKA: dinaa

Evo sad citam u Srbiji proglasena epidemija svinjske gripe.Mene je brate nesto pravo strah iako mislim da je sve to malo i pre napuhano ali...uvijek postoji ono ali.



upravu si i potpuno se slazem s tobom!!!

p.s i da samo nadovezem da me iz dana u dan sve veci strah!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *