|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predstavljamo se
28.11.2009 22:43:10   
anteaa
e zanima me jos nesto.zna li itko kad prestaju sve ove kontrole,je li zavisi od djeteta od djeteta ili je to okvirno u prvoj godini.danas nismo puno vjezbale,nervoza,ali okrenula je se sa stomaka na ledja,ja presretna user posted image

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Predstavljamo se
28.11.2009 22:54:41   
Dida79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za prvi okret,sjecam se mene i moje radosti kada je mo maleni prvi put to uspio.Ja sam se odusevila od srece uhvatila djete ljubiti a on nezna sta ga snadjeuser posted image user posted image user posted image
A sto se tice kontrola mi smo fizijatra prestali posjecivati sa njegovih 10mjeseci a kad je neuropedijatar u pitanju tu smo se bas dugo zadrzali do njegovih otprilike 15 mjeseci u prevodu sve dok nije poceo da hoda i da zna donjeti igracku koju mu ona baci.To joj je bio posljedni test vezano za njegov razvoj.


(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Predstavljamo se
1.12.2009 19:19:35   
dana3
user posted image svim bebama borcima-zelim im sve najbolje a i njihovim roditeljima.


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Predstavljamo se
24.12.2009 9:03:04   
andddy
gdje si dano sta ima nisam ovde bila sto godina pa malo da se stupasim hehe .. Moja curica je dobro hvala Bogu imamo 9 punih mjeseci ...

Rvoj sincina napunio masala godinu nek je ziv i zdrav ...

Ljudi nemoj te se sikirat to kad je koje djete kad propuzalo ja imam od rodjaka djete normalno rodjen idealne tezine i nije nedonosce sad ce mu godina za svim kasni m nit puze nit se dize uz namjestaj samo oce u hodi pomalo hodat i to je svo njegovbo umjece .. pa mu se mati nista ne opterecuje , kaze svekrva joj rekla i muz joj tako tek prohodo sa 16 17 mjeseci ... Sve je to individualno od djeteta do djeteta ... Nek samo nisu bolesni a sve prodje prohodat ce AKB svacije ...


Pozdrav svima uzivajte sa bebarama ... user posted image

_____________________________

Mamina princeza

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Predstavljamo se
30.12.2009 10:29:40   
dana3
Eh, ni ja andddy n estizem puno togas u adnje vrijeme ali mali se razvija normalno mada je presisao rsnjake po trzini i visini.imacemo kontrolu u januaru.
zubi rastu na sve strane pa je nervozan i kako ionako ne spava sad postaje jos gori.
slabije jede gustu hranu, ne moze da zvace  a ostalo je ok.Poceo je da hoda ko pravi, mada jos nije siguran da se pusti li ako drzi olovku u ruci, ode sam svukud hahha.
Nadam se da su sve ostale bebe dobrouser posted image

< Poruku je uredio dana3 -- 30.12.2009 10:30:59 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Predstavljamo se
30.12.2009 19:55:06   
mirnac
sto kazes da se stupasim ha hauser posted image
nemam ni ja vremena sekunde, samo povirim da vidim kako ste sta radite jeste li svi dobro
moje curice su prohodale, ema sa 13 a leila sa 13 mjeseci i dvije sedmice. sad je vec dernek pravi, leila se penje na kauc,a ema obozava da ide uz stepenice.
s vremena na vrijeme me uhvati neka tegoba, nesto umislim da je leila jos uvijek bolesna da ce mi na kontroli reci nesto lose, pa placem kad je uspavam i drzim. inace, na kontroli nismo bili od jula, kad god zovnem da se narucim nesto mi drugo kazu i zbog toga sam poludila.
rastu im neki zubici  ne mogu da odredim cetvorke ii petice, imaju jedinice i dvojke, pa onda dosta prazno pa zub zato mislim da su petice. ali rastu sva cetiri ustvari svih osam istovremeno. ludnica
puno pozzzz
m.



_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Predstavljamo se
30.12.2009 21:11:42   
dana3
mirnac-tebi je pravo veselo sa tim zubicima,mene sin izgrize a ni gel ne pomaze puno.
bravo za hodalice male.bas pricam sa MM i kazem kako se zene uvijek nadju da kazu kako je teze kad propuza pa prohoda a ja kazem da mi je sad puno puno lakse jer dodje sam u kuhinju ili kupatilo, ne moram stalno da budem teglece magare.cak i vani setamo, za rukicu i polako.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a urnebes koji ostavi za sobom je dio odrastanja i ucenja-sve ce to doci na svoje neka su samo zivi i zdravi. sto se Leile tice mislim da ne trebas unaprijed da se sikiras ako je sve ostalo s njom u redu.brinem s ei ja za uho i ne mogu ni trena da prestanem da mislim na to i ja placem i sve ali nista promijeniti ne mogu.samo mogu da ga cuvam ovakvog kakav je i nadati se najboljem a tako i ti.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Predstavljamo se
3.2.2010 10:38:17   
dusemoje
Nadam se da sam pogodila dobru temu...


Pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image
Nova sam ovde...36 godina, imam sina od 10,5 i cerku od 3 godine. Clan sam RR.rs, ali cu biti i vasa prijateljica. Nadam se da sam dobrodosla.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Predstavljamo se
3.2.2010 10:39:05   
Skvo RR
Dobrodoslica!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dusemoje)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Predstavljamo se
3.2.2010 10:41:26   
dusemoje
Hvala.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Predstavljamo se
3.2.2010 13:15:34   
ebru
Dusemoje,dobrodosla od srca!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu dusemoje)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Predstavljamo se
5.2.2010 10:29:39   
dana3
uh ne pisah odavno ali stanje je takvo da ne jedmo kao treba, vazemo 10 500 sto je malo za njegov uzrast, dug 74 cm
e sad jos uvijek prolem sa nosicem pa smo nterapiji sa sljezom a sto s tice hodanja vec trcimo po kuci , prohodali davno ne znam jesam li i pisala.malo kasnije nego sto sma ja mislila da ce sa 13 mjeseci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Predstavljamo se
11.2.2010 14:43:34   
misko
Drage moje,evo i mene citam i  kontam kakva su ovo nedonoscad sa 2450 i dr.Ja sam svoju curicu rodila u 29ned sa 1260 gr mrvica ma jos manja.Provela je 72 dana u bolnici od tih 2mjes u inkub.Ma tesko je to sve bilo ali sad kad smo kuci i vidim je kako je sretna i dobro napreduje ja sve zaborvim.izmuzala sam mlijekoi davala na flasu a sad evo nema vise presuslilo sad ima  mashalla i 3750gr.14og ce imati punih 4mjes.Sad idemo na vjezbice i zasad nam dobro idu ona je jos mala pa nehvata predmete ali se pomalo uvrce za prevrtanje ,dize glavicu a i vukla je na jednu stranu a sad to vec neradi za ovo je kriv polozaj u kojem je spavala.Mi radimo vjezbe po vojti i bobatu pa me interesuje jeli ko od vas drage mame radio iste vejzbe i kako je islo kolko puta i kakoste se organizovale, ja nemam kad da jedem sve se oko nje vrtim.dali je ok da ispocetka nije reagovala na zvukove one tihe tj na zvuk flasice koja ispadne na pod sva se strese a sad nemogu ni da udem u sobu a da se netrzne dok spava.pravo sam se brinula za ovaj sluh njen a isli smo dr i on nam kaze da je rano da moze ista reci pregl i da je ok da beba nekad reaguje a nekad ne.nadam seda ce sve ovo biti ok abd.i voljela bi da mi dadnete neki savjet.velika pusa 

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Predstavljamo se
17.2.2010 11:04:47   
Anoniman
Misko dobro dosla ,kao i tvoja bebica sve najbolje vam zelim.user posted image user posted image
Mi nismo isli na vjezbice,al neka te nebrine to sto nekad reaguje a nekad ne ja mislim da je do toga da se prepadne nekad kad cuje pa se trzne a nekda ne,A se nekad zna trgnut na zvuk ,a nekad se zaigra pa neobraca paznju.


(odgovor članu misko)
  Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Predstavljamo se
17.2.2010 11:47:54   
dana3
misko -dobro nam dosla-eto srece da nismo ovde na temi o nedonoscadi ali...
to za sluh-moj sin ne cuje ja nejdno uho ali reaguje nanajtise zvuko´ve, kad je bio manji nije, to me nekad zbuni ali ne smijem zaboraviti da ne cuje na to jedno uho.
to sto beba ne reaguje uvije je zato kako je i felix rekla, misli na nesto drugouser posted image .
koliko god mozes od sebe , posveti se bebi  a sta ti god predloze za nju prihvati.tako ja radim. pitaju-imas li vremen azelis li doci an sastanke-nekad mi nije ni do mene ali nismo propustili priliku ni jednu koja mnam se pruzila.
mozes procitati i jos postova kako su i sta mame radile sa vjezbama a ako procitaju mozda i ponove jos jednom.
Puno pozdrava od nas i zelimo vam sve najbolje

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Predstavljamo se
17.2.2010 14:22:23   
Dida79
Pozdrav Misko i dobro nam dosla i kod mene je ista situacija bila porod u 31 sedmici,zavrsen carskim rezom kilaza 1450.
Sve smo prosli od doktora i naravno vjezbice po vojta metodi.Nama su puno pomogle i moj ti je savjet da nastavis sa vjezbicama.
A kad je nase vrijeme u pitanju ni ja ga nisam imala sva sam se predala da ga podignem na noge u cemu sam i uspjela hb.Nisam imala povjerenja ni u kog da bi ga mogla ostaviti makar pola sata,e sad je vec drugacija situacija on je vec veci i zna reci sta hoce a sta nece.


(odgovor članu misko)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Predstavljamo se
22.2.2010 15:07:03   
Dalia23
Evo da se i mi predstavimo..
Mama sam jednog borca koji se rodio u 28 sedmici trudnoce sa tezinom od 1000gr i duzinom od 37 cm.U bolnici smo proveli skoro 2,5 mjeseca,bilo je tu i uspona i padova... .Od 4 mjeseca smo krenuli sa vjezbicama,sa 18 odn.15,5 mjeseci smo prohodali i danas pricamo kao neki veliki..Danas maleni ima 3,5 god,zdrav,ziv,veseo i sta vise da pozelim.
Uskoro treba i da dobijemo bracu akobogda,mada sam dugooooooooooo razmisljala dali da rodim drugo i eto bebica je na putu,mada se ovaj put vodim kao veoma rizicna trudnoca,gdje mi je uradena cirklaza u 22 sedmici i evo lezimo vec 7 sedmicu i nadamo se da ce ovaj bebac duze ostati u maminom stomaku nego njegov braco.Vec smo u 29 sedmici i uz Boziju pomoc nadamo se da ce ovaj put biti sve ok ,akobogda
Pozdrav za sve mame i njihove bebice i nadam se ugodnom druzenju sa vama

_____________________________

12.06.2006 moje prvo zlato se rodilo...
03.05.2010 moje drugo sunce je doslo na ovaj svijet...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Predstavljamo se
22.2.2010 15:13:10   
acudesa
Dobo nam došla, Dalia23...divna pozitivna priča

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dalia23)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Predstavljamo se
22.2.2010 15:43:04   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Predstavljamo se
25.3.2010 2:20:10   
nasa princezica
user posted image njezne price.....ljubiiimmm sve male mrvice....bice oni veeellliiikkkiii aBd!user posted image

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Predstavljamo se
3.5.2010 15:16:12   
titi
i ja sam mama jednog malog vrazica koji je prije 2 i po godine dosao na svijet u 34 sedmici, razlog deranje posteljice
dug 46 cm i tezak 2350, sada 13user posted image
neprica mnogo ali svce razumije i pametnica je
upravo smo radili na odvikavanju od pelena i bravo za njega uspjeo je u 3 dana da se rijesi i nocnog

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Predstavljamo se
3.5.2010 15:22:04   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Dalia23

Evo da se i mi predstavimo..
Mama sam jednog borca koji se rodio u 28 sedmici trudnoce sa tezinom od 1000gr i duzinom od 37 cm.U bolnici smo proveli skoro 2,5 mjeseca,bilo je tu i uspona i padova... .Od 4 mjeseca smo krenuli sa vjezbicama,sa 18 odn.15,5 mjeseci smo prohodali i danas pricamo kao neki veliki..Danas maleni ima 3,5 god,zdrav,ziv,veseo i sta vise da pozelim.
Uskoro treba i da dobijemo bracu akobogda,mada sam dugooooooooooo razmisljala dali da rodim drugo i eto bebica je na putu,mada se ovaj put vodim kao veoma rizicna trudnoca,gdje mi je uradena cirklaza u 22 sedmici i evo lezimo vec 7 sedmicu i nadamo se da ce ovaj bebac duze ostati u maminom stomaku nego njegov braco.Vec smo u 29 sedmici i uz Boziju pomoc nadamo se da ce ovaj put biti sve ok ,akobogda
Pozdrav za sve mame i njihove bebice i nadam se ugodnom druzenju sa vama


Tuzna prica ali sa srecnim krajemuser posted image
I ja sam to isto prosla sa svojim sinom samo sto je on malo duze bio u maminom stomaku 31 sedmicuuser posted image
HB sad je to sve iza nas i on je sada pravi mali razmazeni nestaskouser posted image user posted image user posted image user posted image
Tebi zelim dobrodoslicu na RR i da trudnoca prodje u najboljem reduuser posted image

(odgovor članu Dalia23)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Predstavljamo se
3.5.2010 15:23:12   
Dida79
IZVORNA PORUKA: titi

i ja sam mama jednog malog vrazica koji je prije 2 i po godine dosao na svijet u 34 sedmici, razlog deranje posteljice
dug 4' cm i tezak 2350, sada 13user posted image
neprica mnogo ali svce razumije i pametnica je
upravo smo radili na odvikavanju od pelena i bravo za njega uspjeo je u 3 dana da se rijesi i nocnog



Titi dobro nam doslauser posted image
Veliki kiss za velikog djecakauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu titi)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Predstavljamo se
3.5.2010 15:29:53   
titi
user posted image hvalauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Predstavljamo se
11.5.2010 13:31:06   
axa83
eh da se i mi pretstavimo,moj bebac se zove Emin rodzen je u 28-29nedjelju trudnoce puno prije termina.30.03.2007 BIJO JE TERMIN A JA SAM SE PORODILA 08.01.2007.Danas ima tri pune god. i posljedica od prijevremenog poroda ovdje sam se prijavila kako bi upoznala nekog sa slicnim iskustvom i radi razmjene informacija svakako.Ako ima neka majka iskustva sa slijepim djetetom voljela bi da mi se javi sve informacije su bitne.       unapred hvala...!

(odgovor članu titi)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *