|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bikini i kupaci kostimi
23.6.2010 22:45:37   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

nije neki kvalitet slika, slikala sam mobitelom, al valjda se moze vidjeti. uzela sam broj 42 i super mi stoje oba user posted image

user posted image

user posted image





Super su oba, dobro si izabrala i jos bolje prosla sa cijenom user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Bikini i kupaci kostimi
4.7.2010 14:35:57   
Visnja RR
ja nikako da nadjem dobar kupaci u ovom gadu...jesam muhanata...
ama ima jedan u Skiny ali zara ...nedam za kupaci 150 kmuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Bikini i kupaci kostimi
4.7.2010 18:51:15   
ivana st
IZVORNA PORUKA: teacher75

nije neki kvalitet slika, slikala sam mobitelom, al valjda se moze vidjeti. uzela sam broj 42 i super mi stoje oba user posted image

user posted image

 





Ovaj mi je odličan user posted image user posted image !


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 9:37:01   
mala86
joj blago vama pa mozete svugdje nac velicinu!meni je problem bio "gore"i dok nisam dojila,sve kipilouser posted image
prosle godine trazila,meni je nekako previse dat za kupaci 50 i vise km,i naletim prvo na neki cvjetni,i pred kraj ljeta kod prijateljice u Kninu nadjem crni,jednostavan,ali velicina user posted image -nisam ga stigla ni obuc jos

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 9:46:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja nikako da nadjem dobar kupaci u ovom gadu...jesam muhanata...
ama ima jedan u Skiny ali zara ...nedam za kupaci 150 kmuser posted image


vala si u pravu, ja sma redovno davala po 100-200 KM za kupacu, više ne dam! ove godine do 30 KM plafon, budalaština dati za kupaći toliki novac

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 10:05:29   
Ilhana RR
Ja jedne godine zaboravim da ponesem bikini a fakat imala sam ih lijepi pravo dok sam bila mrsava i svratim na pijcu reko haj kakav bilo, otvorena na otoci, nadjem prelijep a 15 KM... od tada svake godine kad idem na more kupim sebi jedan dole... po mom misljenju na otvorenoj pijaci na otoci ima lijepi vazda...

Pogledajte tu, za vas ima jos ljepsi jer imate dobre figure i lahko vam naci broj...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 12:55:17   
Atarka
IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam nasla super radnju od Pompee na Dobrinji, snizenje je i to veliko user posted image

kupila sebi dvodjelni kupaci, 25 KM, bio 65 KM



Aha, bila si mi u komsiluku i nisi se javila, c-c-c! user posted image  Ja sa prozora gledam u tu radnju, a nisam nikad otislauser posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 12:59:14   
Atarka
IZVORNA PORUKA: milenium

atarka daj sliku tog bikinija.i ja sam namjeravala neki jednodjelni al izgledala bi kao neka baba u njemu.pa sam se ipak odlučila za dvodjelni samo neznam kakavuser posted image


Cure, oprostite, nisam uopste vidjela da ste trazile slike. Postavicu cu cim uslikam user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 13:06:26   
Anoniman
Eh, kakav sam ja sebi kupila, jos u maju, u Fisu u Vitez...svijetl plavi dvodijelni...a 19KMuser posted image

(odgovor članu Atarka)
  Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 13:37:32   
Anoniman
Evo ga...
user posted image

user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 13:44:32   
Anoniman
user posted image user posted image
A ovaj sam neki dan uzela u ifaniju za 5 Km, doduse samo donji dio, al'' da se kompletirati...il'' i ne morauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moremo
bit moderniuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 5.7.2010 13:52:00 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:04:33   
Anoniman
imam isti kao ovaj plavi a gledam ja ovaj drugi i kontam sto je pahuljica pukla dva puta slika donji diouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nigdje gornjeg i tek onda procitam sta si napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:07:18   
acudesa
wow..super su oba, boja im je fantastična...
a, za narandžasti ti ništa ne treba, pa to je za toplesa, ako si tako kupila, nema smisla da kvariš namjenu kostimauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:08:05   
Anoniman
E ov ga..puko i komentaruser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma to sam ti slikala s obje strane. Vidis da ima namo na guzi neke ruziceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:08:08   
Anoniman
meni se plavi djasiuser posted image user posted image user posted image ...nisam ljubitelj naNdzarasteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:13:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

E ov ga..puko i komentaruser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma to sam ti slikala s obje strane. Vidis da ima namo na guzi neke ruziceuser posted image user posted image user posted image




pihhhhhhhh majka dvoje malodobne djece sa sljastecom guzomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:17:07   
acudesa
hahhahahahahahauser posted image
bit će: vidi fine ružice, da malo pomirkimuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:18:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

E ov ga..puko i komentaruser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma to sam ti slikala s obje strane. Vidis da ima namo na guzi neke ruziceuser posted image user posted image user posted image


Moram negdje ljudima skrenuti pogled...user posted image user posted image user posted image user posted image A to mi se jos uvijek dobro drziuser posted image


pihhhhhhhh majka dvoje malodobne djece sa sljastecom guzomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:18:15   
koka i po
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

E ov ga..puko i komentaruser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma to sam ti slikala s obje strane. Vidis da ima namo na guzi neke ruziceuser posted image user posted image user posted image




pihhhhhhhh majka dvoje malodobne djece sa sljastecom guzomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ko zna da je majka dvoje djece...........možda će na kupanje samauser posted image user posted image user posted image user posted image (haj jesam danas nešto beobreznauser posted image puna mi glava"prljavih" misli)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:22:34   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj blago vama jeste raspoložen jauser posted image užas

pahuljice ...plavi je super ali nije moja boja...ja bijela žena kad bi u ovom plavom završila mislili bi ljudi došla gola na plažuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:23:06   
Srculence
Uh gledam ove slike i sjećam se sebe kad sam mogla obući dvodjelni kostimuser posted image ....sad to ne ih ni pod razno jer u njemu ne ličim ni na šta...za mene su sad jednodjelni štašuser posted image user posted image user posted image user posted image ....Ma nek ja imam svoju mrvicu a za ostalo ćemo lakouser posted image .

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:24:28   
Skvo RR
Pahuljice, vatreni narandjasti je boli glava usi otpadaju!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:29:33   
Anoniman
Joj koliko postova poslah, a nista ne stize...

Ti Alisa u zemlji Cudesa...znam ja da bi mene voljela ovako vidjeti user posted image , ali jos sam ti ja mlada...i puna zivota....
Moja Koko..nista od tog filma. imam ti ja konekciju s ovo mladjom svaki satuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da nigdje bez user posted image
user posted image


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 14:31:47   
koka i po
Joj koliko postova poslah, a nista ne stize...



I meni se isto dešava danasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 16:31:23   
chuci
joj blago vama kad možete nositi ove sa trokutićima. Ja sam uvijek nosila takve a sad nema šanse da stanu, čak ni u one na kojima piše da su korpa D.
Da li će se vratiti na onu moju punu C korpu kad prestanem dojiti ili će ostati ovako?
Ja sam se baš namučila oko kupaćeg, na kraju kupila liscin jedan, i jedan neke pojma nemam marke, u merkuru na otoci samo jer mi je mogao gornji dio.user posted image




_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *