|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 17:11:55   
maja78 RR
pahuljice kupaci su extra, jednostavni a sexy

koka mora da si dobila pa hormoni divljaju danas user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 17:29:23   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Joj koliko postova poslah, a nista ne stize...

Ti Alisa u zemlji Cudesa...znam ja da bi mene voljela ovako vidjeti user posted image , ali jos sam ti ja mlada...i puna zivota....
Moja Koko..nista od tog filma. imam ti ja konekciju s ovo mladjom svaki satuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da nigdje bez user posted image
user posted image



hahahhahahaahah
hahahahhahahahahhha
user posted image user posted image user posted image user posted image ..vidi joj ručice bona...gdje ovo nađe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 17:45:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

joj blago vama kad možete nositi ove sa trokutićima. Ja sam uvijek nosila takve a sad nema šanse da stanu, čak ni u one na kojima piše da su korpa D.
Da li će se vratiti na onu moju punu C korpu kad prestanem dojiti ili će ostati ovako?
Ja sam se baš namučila oko kupaćeg, na kraju kupila liscin jedan, i jedan neke pojma nemam marke, u merkuru na otoci samo jer mi je mogao gornji dio.user posted image




i ja imam ove s trokuticima od prije trudnoce jer sam tada jedino takve i nosila. svi su bili skupi, kvalitetni, lijepi i uglavnom kupljeni u inostranstvu, a sada u gornjem dijelu sve kipi, morala sam kupiti noveuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Bikini i kupaci kostimi
5.7.2010 18:15:41   
koka i po
koka mora da si dobila pa hormoni divljaju danas




Majke mi si vidovitauser posted image user posted image user posted image user posted image

De baci kašike pa vidi hoću li se zaposliti u ovoj godiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Šala mala)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Bikini i kupaci kostimi
6.7.2010 14:49:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Joj koliko postova poslah, a nista ne stize...

Ti Alisa u zemlji Cudesa...znam ja da bi mene voljela ovako vidjeti user posted image , ali jos sam ti ja mlada...i puna zivota....
Moja Koko..nista od tog filma. imam ti ja konekciju s ovo mladjom svaki satuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da nigdje bez user posted image
user posted image



hahahhahahaahah
hahahahhahahahahhha
user posted image user posted image user posted image user posted image ..vidi joj ručice bona...gdje ovo nađe

user posted image user posted image user posted image user posted image U Dadadinim smajlicima, ovdje
http://pic4ever.com/index-6.htm

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Bikini i kupaci kostimi
15.7.2010 12:09:32   
milenium
moram i ja reć:imam novi kupaći,i to bikiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mm pao na guz...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Bikini i kupaci kostimi
15.7.2010 15:16:12   
lila25
eee sad kako vidjeh ovu temu nadjoh proslogodisnje kostime ma samo sto se nisam ukomirala pa bolje sam izgledala trudna u njima,sad kipi na sve strane ajd grudi su mi super ali guza i stomak katastrofaaaa.Moram u potragu za jednodijelnim a mrzim ihuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Bikini i kupaci kostimi
15.7.2010 16:00:40   
Mostarka*
odlucila sam kupiti jednodjelni jer sam ko sebe tjesila kako sada prave bas fine i moderne a ne babske, ali sam se u svakom osjecala kao prava baba user posted image user posted image
Vracam se dvodjelnom ali moram potraziti s kosaricama i malo dublji donji dio, do sada je to bio bikini ali vise ne moze jer izgledam kao s kindjurijade user posted image user posted image


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Bikini i kupaci kostimi
16.7.2010 0:22:34   
milenium
mostarka kupi dvodjelni a gornji dio onaj s onim produžetkom preko stomaka,kao majica,ima ti predivan u mostaru ja vidjela u triumphuuser posted image

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Bikini i kupaci kostimi
16.7.2010 0:52:02   
Hanady RR
meni veliki kostim što sam kupila za ovo ljeto...naručila na sniženju u lisci i sad belaj...moram po novi...

svašta a sve kupila uz njega i maramu za preko i tašnu i sandale sa plutanim đonom...oj majko mila balsiza žemeuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Bikini i kupaci kostimi
2.6.2011 18:24:06   
Ilhana RR
Postovi prebaceni sa teme "Kupaci kostimi"



IZVORNA PORUKA: Đenifer

Da li znate gdje ima kvalitetnih dvodjelnih kupaći sa većim i komotnijim gornjim djelom bez push up-a , za žene večih grudi, a da su donji djelovi normalnog izgleda tj:da nisu "pelengaće". Naravno da nisu preskupi, kao Liscini ili Huberovi.Nemam vremena da hodam i trkeljam po radnjama, pa ako neko može da me usmjeri na određena mjesta.Hvala unaprijed.



IZVORNA PORUKA: Mamarica

Prije par sedmica sam bila u FIS-u netom posto su dosli kupaci i bilo ih je svakavih, po dosta povoljnim cijenama (25-30-40 KM) i cini mi se da je bas bilo ovaih bez push-up-a. Ako ti nije daleko, isplati se pogledati.




IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja sam neli dan u Bezistanu na jednom mjestu vidjela predivne kostime, a povoljno, a ima i na Sirano pijaci.




IZVORNA PORUKA: muzika28

tiffany u robotu



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Bikini i kupaci kostimi
3.6.2011 11:02:07   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

meni veliki kostim što sam kupila za ovo ljeto...naručila na sniženju u lisci i sad belaj...moram po novi...

svašta a sve kupila uz njega i maramu za preko i tašnu i sandale sa plutanim đonom...oj majko mila balsiza žemeuser posted image





Baby bazar!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Bikini i kupaci kostimi
3.6.2011 11:27:52   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

meni veliki kostim što sam kupila za ovo ljeto...naručila na sniženju u lisci i sad belaj...moram po novi...

svašta a sve kupila uz njega i maramu za preko i tašnu i sandale sa plutanim đonom...oj majko mila balsiza žemeuser posted image





Baby bazar!



daj odmah slike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Bikini i kupaci kostimi
3.6.2011 11:33:51   
veeseelaa
ja odoh u pon do mora, na koji dan... a kupaći imam stare i neke nove, neke koje sam nosila jako davno, mislim prije udaje i svi su manje više ok
crveni, plavi, bijeli i jedan tigrasti user posted image  svi su naravno dvodjelni
i da jedan jednodjelni zeleno - plavi, njega sam nekada davno prije 7-8 godina dobila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Bikini i kupaci kostimi
26.6.2011 20:36:24   
Tasha11
Obozavam kupace, posebno dvodelne. Za ovo leto hocu da kupim beli, ali to mogu nositi tek kada malo pocrnim.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 15:03:44   
HNF
Da malo podignem temu, jest da je jos rano za kupace kostime, ali nema veze. Interesuje me da li ste vidjele negdje jednodijelne kupace kostime,ali sa korpicama, ili bez bretela. Znaci ne one sportske, nego onako malo elegantnije. Da li toga bude u FISU, ili bilo gdje drugo.

(odgovor članu Tasha11)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 18:58:56   
draguljče
Meni će ove godine definitivno trebati jednodijelni kupaći. user posted image Ali hajde, moram naći bar neki dobar.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 20:47:36   
MicoTico
Prošle godine kupim sebi u lindex ovaj
http://www.fashionisingpictures.net/photoshoots/CarmenKassbikini3.jpg
i baš sam se zeznula. Super stoji i lijepo izgleda, ali se spooooooro suši. Non stop stomak mokar.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 20:51:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Prošle godine kupim sebi u lindex ovaj
http://www.fashionisingpictures.net/photoshoots/CarmenKassbikini3.jpg
i baš sam se zeznula. Super stoji i lijepo izgleda, ali se spooooooro suši. Non stop stomak mokar.


čim izađeš iz vode obuci drugi a taj razapni na suncobran user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 21:15:56   
HNF
MicoTico bas je lijep,koliko je kostao. i ja bih neki elegantniji tako, uzela bih dva da mogu mijenjat, dok se jedan suši user posted image . Hajd valjda nadjem, ima jos vremena do ljeta.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 21:21:33   
salmy
Mico Tico super je..pa samo se presvuci sto Visnja rece
ja inace cim iazdjem iz vode mjenjam kupaci(donji dio)

Prosle godine pred kraj ljeta sam kupila u Vaikikiju bas je dobar..inace kupujem kupace kao i grudnjake sa ful opremom...
kad ga pocnem cjedit potop napravim..dok se tolika spuzva osusi prodje danuser posted image

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Bikini i kupaci kostimi
18.3.2013 21:43:57   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: HNF

MicoTico bas je lijep,koliko je kostao. i ja bih neki elegantniji tako, uzela bih dva da mogu mijenjat, dok se jedan suši user posted image . Hajd valjda nadjem, ima jos vremena do ljeta.

Ja ga kupila krajem ljeta na sniženju, kao u pola cijene. Bio oko 40-50 KM, ne znam tačno.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Bikini i kupaci kostimi
30.4.2013 14:03:53   
Kviki
Da nije neko možda vidio kupaće po radnjama?

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Bikini i kupaci kostimi
30.4.2013 19:51:27   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Kviki

Da nije neko možda vidio kupaće po radnjama?

Vidjela sam u baš dosta radnji. Npr. lindex, lisca, triumph, čini mi se i u Tifany-u.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Bikini i kupaci kostimi
30.4.2013 23:09:51   
Kviki
Hvala na informaciji MicoTico.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *