|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 9:24:26   
Angelica
Jutro

Logica porodiljsko ili trudničko???
Trudničko ja mislim 28 dana prije poroda da se mora otvoriti a porodiljsko ti možeš počet odmah radit ako se dobro osjećaš i ako imaš gdje s bebom.

user posted image user posted image user posted image za andjelu, sve najbolje user posted image a mami brz oporavak

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 9:26:06   
samy_lo
Cestitam Andjela

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 9:26:54   
Isha

IZVORNA PORUKA: Logica

Jutro..da li mi neko zna odgovoritivda li je porodiljsko odsustvo obavezno? Ja ga nisam mislila otvarati nikako ali mi kolegica provucebkroz usi da mora barem malo?


Nije obavezno, mislim kso trebalo bi, ali evo ja sam jos na bolovanju user posted image . Tako cu do poroda aBd, a onda odsustvo da bi bila 12 mjeseci kuci.

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 9:29:41   
Isha
Spisak aktivnih trudnica u 2016

FEBRUAR 2016

25.02. Andjela user posted image Porodila se 28.02.user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image porodila se 20.02.user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa
20.07. Arijana2

AVGUST 2016

03.08. nudzejma
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak user posted image
26.09. Lejni user posted image user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 11:41:13   
blossom
Ipak nije 29.02. user posted image

Andjela draga, cestitke na user posted image tebi sto brzi oporavak zelim a bebici dug i sretan zivot user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 12:48:07   
ney75
Cestitaaaam Andjelaaaa user posted image user posted image user posted image

Kako ste ostale, Isha ima li sta?

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 15:18:09   
manka
Ukoliko si na bolovanju, bolovanje ide do dana poroda - a onda ide porodiljsko. Provjereno.
Ukoliko nisi, trebalo bi kao 28 dana prije termina. Provjereno.

Po zakonu, ne bi mogla poceti raditi 40 dana nakon poroda, al u nasoj drzavi je sve moguce. Provjereno.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 15:22:07   
ziel

IZVORNA PORUKA: manka

Ukoliko si na bolovanju, bolovanje ide do dana poroda - a onda ide porodiljsko. Provjereno.
Ukoliko nisi, trebalo bi kao 28 dana prije termina. Provjereno.

Po zakonu, ne bi mogla poceti raditi 40 dana nakon poroda, al u nasoj drzavi je sve moguce. Provjereno.

sa mnom u sobi kad sam se porodila je bila zena koja je nakon prvog poroda nakon 12 dana pocela raditi, prosvjetni radnik...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manka)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 15:52:01   
Logica

IZVORNA PORUKA: manka

Ukoliko si na bolovanju, bolovanje ide do dana poroda - a onda ide porodiljsko. Provjereno.
Ukoliko nisi, trebalo bi kao 28 dana prije termina. Provjereno.

Po zakonu, ne bi mogla poceti raditi 40 dana nakon poroda, al u nasoj drzavi je sve moguce. Provjereno.


Nisam na bolovanju,radim od kuce ali sam prijavljena na puno radno vrijeme.posto sam suvlasnik u firmi meni bi najvise odgovaralo da nikako ne idem na porodiljsko(kroz papire)jer bi onda morali traziti da prijavimo nekog drugog pa ga opet odjavljivati kad prodje taj obavezni period a to nam.je samo komplikacija i trosak..citala sam clan 55 zakona o radu gdje stoji tih 28 dana kao obavezno ali ako se drugacije dogovore poslodavac i radnik ne mora a ovih 40 poslije poroda kao mora..eh sad ja ne zelim nikako pa ne znam jel mogu da ne otvaram porodiljsko?

(odgovor članu manka)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 16:51:35   
Daliyah92
Kakvo je ovo zatisje? user posted image

Andjela, cestitkee user posted image Da vam bude ziva i zdrava puno godina user posted image

Hajde Isha i ti danas ili prekosutra, nemoj sutra user posted image Salim se malo user posted image .. a vidim i termin ti je danas.

Ja bila na kontroli u srijedu, i sve od tad se mislim javiti a nikako mi se ne da. 29 sedmica, bebica 1,200, mashallah, meni super. A ja sam do sad dobila 6 kg. Radila sam i nalaze, sve uredu osim sto mi je krv slabija 10\14, a i vitamin D preslab pa pijem eto sirup,kao dijete kakvo user posted image
Uzasno sam se ulijenila.. toliko posla isplaniram i opet samo osnovno uradim. A sve zbog toga sto se jako brzo umorim i jos uvijek mi se zna mantati. Ali ipak se moram otimati user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 16:59:43   
Daliyah92
Dobro nam dosle nove clanice user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 18:31:29   
Lejni
Andjela cestitam user posted image

Isha? Sta cekas user posted image



_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 18:34:06   
minie
Andjela cestitttaaaaam, sekici zelimo dug i sretan zivot user posted image

Joj da je meni samo 15 min malo zazmiriti, evo gledam R se isto nearo usutio, da hoce i on malo preklopiti, hehhehe.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 20:25:10   
škorpija
Andjela cestitke, eto zatvorismo jos malo februrar, meni vrijeme da selim odavde na temu o bebama 😊

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 20:51:56   
Isha

IZVORNA PORUKA: Lejni

Andjela cestitam user posted image

Isha? Sta cekas user posted image




Nece cura jos vani user posted image . Nadam se da cu u narednih 5 dana aBd. Imala sam danas cesce kontrakcije, ali nista nije potrajalo. Najvise me umori odlazak na ctg svaki dan, zbog cekanja i sjedenja gore.

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
28.2.2016 22:44:53   
mina3
Veliki pozdrav
pridruzujem se cestitkama Andjeli i sve najbolje zelim...hvala svima na dobrodoslici..ima li slucajno neka da zivi u njemackoj user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 6:09:19   
*andjela*
Hvala drage moje user posted image
Juce sam bila bas iscrpljena pa sam primila i jednu infuziju,danas vec bolje,jedino rana boli,pisacu posle detaljnije...uspostavljamo dojenje...vuce bebica al tek kolostrum

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 11:26:23   
mama3333
jutro zenice,
samo da vas pozdravim sve redom i cestitam na bebicama...
terminusama zelim sto brzi i laksi porod..

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 11:51:59   
mala_sa
Jutro i od nas user posted image , danas nema skole, bolesna uciteljica, pa smo kuci i odmaramo svi skupa user posted image user posted image

Andjela iskrene cestitke user posted image user posted image sad se samo mirisite i odmarajte zagrljene user posted image user posted image . Je li dobila ime??

Isha i Ney vas sad cekamo user posted image user posted image

Skorpija jeste li se uhodale vas dvije?? Je li ostala Ajna??

Nove clanice dobro nam dosle user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 11:59:33   
ney75
Dan zene, ja sam s kontrole, samo ctg, za 2 dana opet, inace nista :D ledja bole jace, jaaaako povremeno menstualni bolovi, nista konkretno :D

Gdje nam je Isha, i ona je garant na ctg otisla, a mozda se i porodila :)

Kako ste vi ostale?

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 12:14:26   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Jutro i od nas user posted image , danas nema skole, bolesna uciteljica, pa smo kuci i odmaramo svi skupa user posted image user posted image

Andjela iskrene cestitke user posted image user posted image sad se samo mirisite i odmarajte zagrljene user posted image user posted image . Je li dobila ime??

Isha i Ney vas sad cekamo user posted image user posted image

Skorpija jeste li se uhodale vas dvije?? Je li ostala Ajna??

Nove clanice dobro nam dosle user posted image user posted image

Mala_sa ipak je Alina kao tvoj curetak, promijenila sam u zadnji čas kad sam je prvi put vidjela u porodilištu jer mi nikako nije ličila na Ajnu user posted image , uhodale smo se super, doji, spava, zasad hvala Bogu nema problema

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 12:54:38   
Sanjalica 85
Kako ste mi okruglice user posted image Evo i februar skoro pa zatvorismo user posted image , jos nam Isha ostala, ali malenoj se izgleda nece vani po ovom vremenu user posted image , sretno Isha kad god da krene.

Andjela cestitam na bebici user posted image , nek je ziva i zdrava, a tebi zelim brz oporavak user posted image

Dobro dosle nove clanice, zelim vam lagane i uredne trudnoce user posted image user posted image

Mi smo u petak bili na kontroli, sve super sto se bebe tice, napreduje super, za 3 sedmice je dobila 500g, ali je izgleda i dugonogicka na mamu user posted image . Doktor se malo zabrinuo kada je mene vidio kako hodam, kaze do sada jos nije vidio takav oblik disfunkcije simfize, pogotovo u sedmom mjesecu, ali pomoci mi nema, trpiti i izgurati do kraja. Malo su mi bili cudni nalazi urina pa i njih moram ponoviti i UK uraditi, ali valjda nije nista strasno. Inace malena je strasno nemirna, samo bi se nesto svadjala samnom, kako god se namjestim njoj ne odgovara, pa lupa nogicama i rukicama iz sve snageuser posted image . MM to interesantno, pa je izaziva, gnjavi mi stomak samo da bi ona reagovala, a meni vise muka od toga da mi neko gladi i pipka stomak user posted image Planiram uskoro poceti ici na vjezbice, ali sad kada pogledam kako se ovo vrijeme kvari, tesko da cu se nakaniti user posted image . Je li koja od vas isla, kada bi bilo najbolje krenuti?

Poljupci za sve user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 13:19:03   
Isha
Evo mene zene, 2u1 jos uvijek. Bila sam na ctg-u, opet sutra aBd. Zasad ima povremeno bolova, ali nista sto ne prestaje. Cekamo....

< Poruku je uredio Isha -- 29.2.2016 13:20:02 >

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 13:35:51   
mom2B
IZVORNA PORUKA: *andjela*

Hvala drage moje user posted image
Juce sam bila bas iscrpljena pa sam primila i jednu infuziju,danas vec bolje,jedino rana boli,pisacu posle detaljnije...uspostavljamo dojenje...vuce bebica al tek kolostrum


Cestitam draga user posted image user posted image user posted image user posted image Sve najbolje od srca zelim malenoj djevojcici a mami da sto prije ozdravi.
Predpostavljam da vec znas, ali mene je spasio onaj djeciji slauf za more. Epiziotomija + hemoroidi nema nista gore, ali ja se uvalim u slauf i milina user posted image user posted image
Isto pomaze i onaj kifla jastuk za putovanja, ali meni je zadnji trap malo veći pa mi je taj jastuk mali user posted image user posted image user posted image

Isha ti si dobro rekla da ces se seliti u mart user posted image user posted image

< Poruku je uredio mom2B -- 29.2.2016 13:38:29 >


_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
29.2.2016 14:21:46   
Vrtni patuljak
Andjela cestitam user posted image da ste svi skupa zivi, zdravi i sretni 1000 godina!

Samy_lo cuvaj se, nek ti neko pomogne spremati kucu! Znam ja da covjek ne moze da gleda prljavo, ali tvoja trudnoca je sad najvaznija, a spremice se kuca user posted image

Pozdrav za sve i dobrodosle nove clanice!

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *