|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 0:10:11   
ney75
Hvala drage moje, da iskoristim dok spava, mirnica je mashaAllah :)
Otisla jutroa na ctg, izasla, puko mi vodenjak u wcu :D dr odmah pregledao, 4 prsta otvorena, grlic skracen, odmah legla, kontrakcije krenule sve prirodno elhamdulillah, pojacale se na kraju, da boli boli vala, ali stvarno se sve zaboravi kad se vidi bebica :) porod je trajao 40ak minuta, nisam pukla, al je dr insistirao da me reze sestra, malo me sad rana boli, ali proce in shaa Allah :)
Sve u svemu, bio mi je dobar porod elhamdulillah, ne mogu se pozaliti, vama zelim jos ljepse i lakse porode :)

Ljubim vas sve. Cuvajte se, slusajte doktore, a ja cu ponekad ulijetati da vidim ko se porodio :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 0:21:51   
škorpija
Čestitam ney nek je hairli, kod tebe to ekspresnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 5:16:49   
Isha

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

MART 2016

28.02.Isha user posted image
01.03. Ney75 user posted image porodila se 04.03. user posted image
04.03. Skorpija user posted image porodila se 20.02.user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa user posted image
20.07. Arijana2 user posted image

AVGUST 2016

03.08. nudzejma
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak user posted image
26.09. Lejni user posted image user posted image

OKTOBAR 2016

06.10.2016. anidla

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 5:18:37   
Isha
Ney draga cestitam, super vijestiuser posted image . Drago mi je da je sve tako proslouser posted image .

Meni je izgleda sluzni poceo ispadati, nadam se da cu i ja ubrzo aBd.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 7:43:11   
Logica
Mashallah ney da ti bude hairli :) i sto brzi oporavak zelim :)

Dobrodoslica novoj clanici :)

Jucer smo bili na kontroli, i dalje smo 3 sedmice napredniji,beba ima 2600g sve je hvala Bogu u redu,kontrola opet kad udjem u 37. Sedmicu :)
Svim trudilicama zelim ugodne ove lijepe dane :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 8:15:02   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Isha

Ney draga cestitam, super vijestiuser posted image . Drago mi je da je sve tako proslouser posted image .

Meni je izgleda sluzni poceo ispadati, nadam se da cu i ja ubrzo aBd.


Hairli aBd da se porodis i da rodis zivu i zdravu bebicu user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 8:17:56   
mala_sa
Jutro i od nas, s obzirom da je vikend nadala sam se malo duzem spavanju, al djeci se zurilo da ustanu user posted image user posted image

Ney mashAllah ti to bas fino odradi user posted image , kako se zove kiflica??

Logica user posted image za urednu kontrolu, jesi li krenula sa spremanjem bejbi stvarcica?

Masemo vam pa se cujemo opet kasnije user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 8:54:36   
*andjela*
Ney cestitamouser posted image
Isha sad ocekujemo vjesti od tebe..
Mi smo se skoro oporavili cim smo dosli kuci,i rana skoro popustila....

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 9:06:47   
Logica
Mala sa jos samo sve da operem ispeglam i mi smo spremni :)
Trebam jedan dan i do apoteke da kupim jos par stvarcica i to je to :) meni niko ne vjeruje kad ja kazem da cu se ranije poroditi al stvarno me drzi taj predosjecaj :)

Jestel vi poceli sa opremanjem?

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 10:41:07   
Arijana2
Ney čestitam user posted image super lijepo za čuti kad tako lijepo sve prodje user posted image Meni je treće,samo se nadam da sve hairli prodje i sinoć se uhvatim u razmišljanju kako ce mi teško pasti kad prodje taj period kad si u mogucnosti radjatiuser posted image ali hvala Bogu da nam je omogućio da doživimo tu radost .

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 11:10:54   
Isha

IZVORNA PORUKA: Logica

Mala sa jos samo sve da operem ispeglam i mi smo spremni :)
Trebam jedan dan i do apoteke da kupim jos par stvarcica i to je to :) meni niko ne vjeruje kad ja kazem da cu se ranije poroditi al stvarno me drzi taj predosjecaj :)

Jestel vi poceli sa opremanjem?


Mislim da vecina prvorotki smatra da ce ranije user posted image . Najvaznije je da bude sve u redu, pa kad god.

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 11:15:09   
Isha

IZVORNA PORUKA: *andjela*

Ney cestitamouser posted image
Isha sad ocekujemo vjesti od tebe..
Mi smo se skoro oporavili cim smo dosli kuci,i rana skoro popustila....


Cim dodjes kuci odmah je bolje user posted image . Kako je braco prihvatio seku?

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 11:46:11   
Daliyah92
Ney user posted image user posted image cestitke na bebici, i neka vam je ziva i zdrava user posted image

Isha, znaci i kod tebe izgleda krenulo. Naka ti je hairli user posted image

Ja mislila da sa vama dvjema zavrsava mart, a vidim sad ima ih jos tri. Bebabu se nesto ne javlja, mozda se i porodila. A ove druge dvije, moraju malo cesce navracati user posted image
A u aprilu samo Logica, a ostale se ne javljaju, pa cemo izgleda samo jednu ispratiti u aprilu user posted image

Ovaj moj mali kaslje i boli ga grlo, pa mi ga bas zao. Prije pet dana sam ga vodila dr. i dao mu antibiotik ali se stanje nije poboljsalo. Danas cu ga mozda ponovo odvesti, a probat cu i sa ovim sto ste pisale sa secerom i ovo sa bananom.
I mene malo grlo boli ali ja to lakse podnosim, nista strasno. Da mi je samo da njemu bude bolje.

Priblizava se i moj mjesec user posted image Ja sam jos davno spremna, cak sam i robicu odvojila za bolnicu. Ostalo jos malo stvari iz apoteke, i da kasnije spremim torbu user posted image


< Poruku je uredio Daliyah92 -- 5.3.2016 11:47:16 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 11:51:37   
Daliyah92
Anidla, dobro nam dosla user posted image user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 13:00:42   
Sanjalica 85

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

MART 2016

28.02.Isha user posted image
01.03. Ney75 user posted image porodila se 04.03. user posted image
04.03. Skorpija user posted image porodila se 20.02.user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06 felix user posted image
25.06 mala_sa user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
20.07. Arijana2 user posted image

AVGUST 2016

03.08. nudzejma
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak user posted image
26.09. Lejni user posted image user posted image

OKTOBAR 2016

06.10. anidla



< Poruku je uredio Sanjalica 85 -- 5.3.2016 13:01:24 >


_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 13:16:50   
Sanjalica 85
Pozdravcic i od mene drage zenice user posted image

Mi se evo od jutra mazimo, mislim ona mene udara a ja mazim stomak da je malo smirim user posted image Kako mi je samo slatko kada joj napipam nogicu ili guzu, pa mi dodje da se nekako sagnem i sve to izljubim, ali ne ide...nemojte mi se smijati, ovo mi je prva i 3 godine ocekivana beba user posted image user posted image

Mala_sa ispravljeno user posted image

Ney cestitam od srca ma malenom, mirisljavom smotuljku user posted image , da vam je ziv i zdrav i da ga sreca prati aBd. Tebi zelim brz oporavak user posted image

Daliyah92, zeno draga, sta si spremila, ja ni pocela nisam, a ti si iza mene user posted image . Ja sam totalno zbunjena, ne znam u cemu bih bebu uopste iznijela iz bolnice. Svi ko cavke navalili da kupujem korpu, a ja kontala u sjedalici. Glupo mi bacati pare na korpu koju cu iskoristiti 2 puta. Samo trebam nabaviti umetak za pod guzu, za novorodjence. Ne znam ni kakav setic bih uzela, mislima sam nesto da ima i gegice i bodic kratkih i dugih rukava i pantalonice sa stopicama pa neka oni tamo skontaju sta ce joj obuci. Sta mislite koji broj uzimati? Ona je vec sada pokrupna pa me strah da joj ne bude malouser posted image Eto ako koja ima proljetnu bebu neka pomogne, jer sam ja u out-u totalno user posted image

Pitah u proslom postu da li je neko imamo iskustvo sa Medjiedovicem na GAK-u, par prijateljica mi je njega preporucilo, pa ne znam sta da radim.

IZVINITE STO SAM OPSIRNA user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Marta
5.3.2016 13:18:35   
mala_sa
Logica i mene je taj osjecaj dezao u prvoj trudnoci, ali me izradio, sreca nije puno 5 dana prenesenih user posted image user posted image . Mada, uvijek sam bila spremna vec pri ulasku u 9ti, nekako sam se osjecala sigurnije kad sam znala da je sve sto mi treba tu user posted image . Sad pomalo gledam ove krupne stvari, pa cu poceti polahko od 7og aVd da pripremam, dosad imam samo 3 bodica i jedne gegice user posted image .

Daliyah znaci i ti se spremila user posted image , a za djecaka, nadam se da ce brzo da ga popusti. Probaj ovaj uprzeni sedji secer sa mlijekom, meni nije lose uopste.

Sanjalice juce si pisala za depilaciju, ja sam jednom tako u prvoj T, depilirala se bas pola dana i odtad no no, redovno u salon na termin i cao user posted image

Andjela sve je lakse cim kuci dodjete user posted image . Kako V reaguje??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Marta
5.3.2016 13:23:04   
mala_sa
Sanjalice moji su uvijek izneseni u As (ali ako si uz kolica dobila nvetu iznesi onda u njoj), platnena korpa je meni nepotrebna skroz. Inace za iznosenje pa mozes tako bodic dugi rukav i pamucne gegice, ili bodi kratki rukav i plisane gegice. Imas i him kompletice bodi, helanke, kapica; oni su meni najprakticniji. Dodaj uz to jos dekicu i voila user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Marta
5.3.2016 13:36:15   
Sanjalica 85
Mala_sa hvala na savjetu. Vjerovatno ce tako i biti, samo zavisi od vremena sta ce se kombinovati. AS imam posebno, koja se vadi iz auta, tako da je i taj problem rijesen. A sto se depilacije tice, NIKAD VISE. i ja inace idem u salon, ali mi iskrslo veceras kupanje, banjanje i tako to, a ne mogu se zakazati tako brzo, pa sam bila osudjena ili zilet ili da se patim sama sa onim trakicama. Ali sad i nikad user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 16:45:02   
Enisa1989
Dobar dan!
Ja uhvatilo malo vremena da se izvalim na stolicu i pročešljam po forumu.

sammy, ja sam pisala već negdje prije na nekoj temi kako nisam imala nikakvih simptoma trudnoće :)
Ni sad još uvijek nemam žgaravice i uživam punom parom :D

_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 18:14:54   
blossom
Ney user posted image user posted image user posted image masala, nek vam je ziva i zdrava malena user posted image brz oporavak ti zelim..

Ja sam se bas ulijenila, nista mi se ne da.. Ovo mirovanje je bas opasno za zivce. Sjedim izmedju 4 zida i doslovno gledam u zidove i kontam se vrijeme je da se okreci user posted image Pa skontam da ne smijem nista raditi i neka me depresija uhvati na trenutak.. Pa se trznem malo, pa sve tako..

Sanjalice ja sam trebala kod Medjedovica na expertni uzv prije nekih mjesec dana, mozda i vise.. I bila narucena u 12.. Tako i dodjem na gak, jos dvije zene isto bile narucene. I nas tri smo ga cekale do 2, pa je primio prvu, pa prozvase drugu... Pa nikad.. Otisao u salu kazu.. Cekaj, cekaj.. Prozva mene sestra oko 3.. Kad izadje dr, pita ko jos ima za uzv, ja se javim. Kaze, necu ja to stici danas i samo ode.. Ja ostala u soku, kontam vratice se, nesto ce reci, bilo sta.. Nista.. I onda sestra zamolila dr Katicu da me primi. A kod Katice bilo jos najmanje 5 zena da je cekalo. I primio me opet..
Ja sam pozitivne stvari cula za Medjedovica i mogu ti reci da sam se bas iznenadila sto je onako bezze postupio.. Ali opet ne mora znaciti da nije ok kao dr, nisam imala priliku da ga upoznam.

(odgovor članu Enisa1989)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
5.3.2016 19:06:07   
Lejni
Samo da se kratko javim, nesto sam citala ali nisam sve. Glavobolja me neka ubi pa mi se ne da. Neko jutro sam pisala i fino pobrojala sve i raspisala se. Naravno opet zaboravila da kopiram i nije otislo. Haha. Posle od nervoze nisam mogla.

Ney od srca cestitke za kiflicu malu, uzivajte sad, mazite se ljubite se...

Isha hajde da nas i ti obradujes uskoro.

Anidla dobro dosla, ti si malo iza mene, a mozda smo i blize. Moj termin je po internet kalkulatorima. Dr jos nije pominjao a ja ako mu pomenem reci ce da sam blesava user posted image

Pozdrav za sve

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
6.3.2016 7:16:45   
Isha
Na patologiji sam od 2, slabo se otvaram, bolove imam, i cekam svog dr da me pregleda.

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
6.3.2016 9:03:36   
nudzejma
Isha sretnoooo,da ti dragi Bog olaksa.
Zene drage ja sam vam haos od jucer.Jucer sam malo vise pjesacila nekih 2-3 km.I kad sam dosla kuci bas mi bio pritisak dole kao da mi se beba spustilauser posted image .I onda sam isla u wc piskiti svakih pola sata pa i manje.Bas sam se unervozila i popijem apaurin od 2 mg.Malo se smirila i sinoc opet.Stalno pritisak na besiku,beba se vrti lupka,nema nikakve bolove.Bas sam se zabrinula.I sinoc popijem jos jedan apaurin i zaspim.Ustala sam samo 1x u toku noci u wc.Tek sutra mogu kod doktorice...Jel se vama ovo desavalo?

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
6.3.2016 9:57:04   
škorpija
Nudzejma meni je takav osjećaj bio kad se beba okrene na guzu prema dole, kad se vrati da je glava dole prođe me.
Sanjalice nemoj kupovati za izlazak nista veće od broja 56 , kolika god da je beba neće joj biti veliko
Isha sretnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *