|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 10:29:20   
Arijana2
Sretan 8 Mart!user posted image user posted image Ja sam već davno odabrala z ime Merjem ,samo da budu živi i zdravi user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 11:08:48   
blossom
Hanumice, i od mene sretan 8. Mart user posted image user posted image user posted image

Mala_sa, ma kontala sam i ja od rastezanja da je ali mi bilo cudno sto je na mjestu koje nije jos toliko poraslo...user posted image Mada meni kapilari pucaju na bas cudnim mjestima, sve mi po ledjima duz kicme tako plave linijice.. user posted image

Sanjalice, i ja cu jos malo pa na gak.. Isto sam u nedoumici kod koga ici.. Katica mi je super samo sto kod njega bude bas guzva.. Mozda se sretnemo nekad gore, posto smo blizu sa terminima user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 11:25:14   
škorpija

IZVORNA PORUKA: blossom

Hanumice, i od mene sretan 8. Mart user posted image user posted image user posted image

Mala_sa, ma kontala sam i ja od rastezanja da je ali mi bilo cudno sto je na mjestu koje nije jos toliko poraslo...user posted image Mada meni kapilari pucaju na bas cudnim mjestima, sve mi po ledjima duz kicme tako plave linijice.. user posted image

Sanjalice, i ja cu jos malo pa na gak.. Isto sam u nedoumici kod koga ici.. Katica mi je super samo sto kod njega bude bas guzva.. Mozda se sretnemo nekad gore, posto smo blizu sa terminima user posted image

što ne ideš kod dr. nakaša iz vojne, on je sad goreuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 11:32:51   
mala_sa
Dancek i od nas user posted image , jutros sam upisala malu curu u skolu, tako od septembra aBd i ona u obavezama user posted image

Mini jeste Kan, mozda je malo cudno kad ga cujes prvi put, nije bas ni cesto, ali sve vise djecacica bas iz BiH sam cula da zovu tim imenom. Za zensko imamo u opticaju i Ajlin, mada mm je za Sarah, a meni opet Hana dosad (mada u fr ne izgovaraju prvo H, pa bi ke zvali Ana, a meni onda ni to to... ne znam)!

Arijana ti si znaci smirila brigu oko imena user posted image user posted image

Blossom mozda tebi bas lahko pucaju kapilari, jos ako si bas svijetle koze onda se vise i vide.

Sretan vam 8 mart, a Boga mi i svaki naredni dan da provedemo u sreci i zdravlju user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 11:45:58   
nudzejma
Zenice drage sretan vam 8.mart...
Dan je divan za setnju i rucak negdje vani...
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 12:03:22   
Sanjalica 85
Drage mamice sretan vam 8. mart user posted image user posted image user posted image Uzivajte i odmarajte, kazu za praznik ne valja raditi user posted image

Blossom
i ja sam puna kapilara po ledjima, ali mi je i koza jako svijetla, pa se svaka tackica vidi. Sreca sto sam na bolovanju i ne krecem se puno inace bi mi i noge vjerovatno bile kao razgranato drvo. Ja nisam bila sigurna da li je Nakas stvarno presao gore, ali posto je sada info provjerena, ako uspijem doci do njega onda njega biram user posted image . Mozda se i sretnemo, ja cu vjerovatno za dvije sedmice gore na prvi pregled.

Joj kod mene je jos uvijek bitka oko imena, mm nekakav sujevjeran pa nece da prica uopste o tome ali u opciji su Zara, Dalia i Nadja pa vidjet cemo sta ce biti. U krajnjem slucaju kada je vidim znat cu user posted image Meni se Zara, ali kratko, jako svidja, ali neko kaze isto radnja, pa se sprda, a meni to nikako nije jasno, svako ima svoje, meni i kada se nisu svidjala imena koja su prijatelji davali djeci nikada nisam komentarisala ili ih odgovarala, pa pobogu nije Mukelefa ili Zulfeta pa da je neko zeza kada poraste. Izvade mi tako zivce, odmah bi i plakala i svadjala seuser posted image Ajlin je bila opcija ali slicno imamo u porodici, pa eto otpalo.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 12:56:55   
mala_sa
Sanjalice ja ne znem jel do hormona al meni tako izvade zivce kad mi komentarisu oko imena, ako mi neces dati konstruktivan prijedlog sta me koji klinac pitas i oduzimas dragocjeno vrijeme. Jos se usudi i komentarisati, brate birao si svojoj djeci imena pa pusti mene da biram svojoj. Inace imena su vam bas lijepa user posted image , meni je isto Zara user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 14:26:46   
mom2B
Drage moje sretan 8 mart zelim vam od srca user posted image user posted image

Ney i Isha cestitam na prinovama user posted image user posted image nelka ste zivi i zdravi jos 100 godina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2016 D. - sreca nasa najveca :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 14:52:39   
dinaina
Sretan 8. mart, drage moje, sve najbolje od srca zelimuser posted image

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 17:26:52   
Isha
Zene, hvala na cestitkama. Kuci smo od jucer, navikavamo se na novi raspored. Ona ima malo zutice, pa je uspavana, budim je kako znam da doji sto vise.

Terminusama sretnouser posted image

(odgovor članu dinaina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 17:36:44   
blossom
škorpija, hvala na prijedlogu.. Razmisljala sam i o njemu.. Ali sto kaze sanjalica, koga god odaberemo opet nije sigurno ko ce se potrefiti na porodu..

mala_sa, ma ja sam haman providna. Tanka mi koza a i svijetla.. Joj skoro me dr "napao", na gaku kad sam isla na kontrolu za cerviks.. Rekao mi da se i] dozovem, sva sam mrsava i blijeda.. A ja uvijek takva user posted image user posted image Ah kako bezosjecajno, tako nesto trudnoj zeni reci user posted image

Sanjalice, ja mislim da cu ja na gak tek u 36tt aBd, zavisi kad me iz DZ uputi gore.. Cemo da vidimo user posted image

Sto se imena tice, meni se muska svidjaju Dzan, Vedad i Davud... Kod nas ce najvjerovatnije biti Davud aBd user posted image
Zanska imena, Medina i Ella.. A i Zara je lijepo.. To sto ljudi imaju komentar na sve, ne treba obracati paznju user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 18:18:52   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Isha

Zene, hvala na cestitkama. Kuci smo od jucer, navikavamo se na novi raspored. Ona ima malo zutice, pa je uspavana, budim je kako znam da doji sto vise.

Terminusama sretnouser posted image

Isha koja si krvna grupa, meni rece da bebe mama koje su 0 i rh nrgazivne grupe imaju sklonost produženoj žutici, moja je bila jako žuta, ali ja sam AB pozitivna i fakat rijesili smo se zutila hvala Bogu do 10. dana, samo dojenje i suncanje pored prozora

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 18:53:26   
Daliyah92
Da se i ja malo javnem user posted image

Isha, cestitke user posted image Da vam bude ziva i zdrava bebica user posted image

Mene grlo boli i nikako da popusti, koristim strepsils a i med i limun u caju. A i nos mi zacepljen, pa me to sve izludi.
Isto me ledja bole cesto, nekako na sred, pa mi se tesko namjestiti da sjedim ili lezim. A kad perem sudje tad mi je najgore. Ponekad namasiram i malo mi bude lakse, ali izgleda da cu ja ovako do kraja tako da se moram pomiriti s tim.
Je li se vama dasava da vam je hladno pa onda odjednom vruce? Ima li to veze s trudnocom? Nekad mi bude hladno i kontam da jos sta obucem, a onda odjednom vruce tako da i ono sto imam na sebi bude mi previse user posted image

Imena su vam bas lijepa sva. Nemojte gledati na to sto ce drugi reci.
Ime mog djecaka se nikako ne moze pravilno na bosanskom reci, tako da izadje skroz bezveze i neobicno.
Na to sam mozda trebala paziti, ali kad sam se sjetila u 5.-6. mj trudnoce, nisam ga mogla promijeniti jer kako god sam pokusala nije islo, dijete je vec imalo svoje ime user posted image
Moji znaju izgovoriti ime pravilno, a ostalima kazem da se zove Ali (sto je slicno) da izbjegnem bezbroj pitanja.
Sad za curicu sam pazila tako da slobodno moze ovdje i u Bosni user posted image

Eh, kad sam u proslom postu rekla da sam se skoro pripremila, da se malo nadovezem user posted image Jest da sam se rano spremila ali to je nekako tako naislo.
Prvo smo uzeli vece stvari kako ne bi sve u zadnji mjesec uzimali, da manje na kraju osjetimo koliko smo potrosili user posted image
Onda i robicu pokupovali pa sam ja to danima razgledala user posted image i hajd reko kad vec razgledam da odvojim sta cu ponijeti i tako stavim u torbu. Sad ove sitnice cemo polahko, kad nam naidje sta. Neki dan sam uzela malo pakovanje pampersa user posted image

A da vas pitam sto je bitno u cemu ce se bebica iznijeti? Mislim normalno je da treba biti prilagodjeno vremen ali mi se cini da neko previse pridaje paznje tome, a beba ce svakako u dekici biti i nece se odjelce ni vidjeti user posted image
Ovdje se bude tri dana u bolnici ako je carski, i ja cu pripremiti torbu u kojoj ce mi biti potrebno sve za prvi dan u slucaju da ne bude carski pa budem samo jedan dan. A pripremit cu jos jednu za jos dva dana pa da muz naknadno donese ako bude trebalo. I odjeca u kojoj tad beba bude u njoj cu je i iznijeti i naravno tanka dekica.
Sto se mene tice nema potrebe za neko odjelce posebno pa zato vas pitam user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 18:54:18   
Daliyah92
Ah, koliki roman user posted image user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 21:39:02   
Isha

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Isha

Zene, hvala na cestitkama. Kuci smo od jucer, navikavamo se na novi raspored. Ona ima malo zutice, pa je uspavana, budim je kako znam da doji sto vise.

Terminusama sretnouser posted image

Isha koja si krvna grupa, meni rece da bebe mama koje su 0 i rh nrgazivne grupe imaju sklonost produženoj žutici, moja je bila jako žuta, ali ja sam AB pozitivna i fakat rijesili smo se zutila hvala Bogu do 10. dana, samo dojenje i suncanje pored prozora


Ja sam 0+, zato sam i cekala nalaz njene krvne grupe- ona je A+. I stariji je imao zuticu, pa smo je rijesili suncanjem i dojenjem. Nadam se da ce i sada biti tako aBd.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 21:59:24   
ney75
Evo i mene drage, samo uletila da cestitam Ishi i da vidim ima li sta kod Bebe_bu :) mi smo dobro hvala Allahu, navikavamo se, neko je pitao za ime, mi smo nadili Abdurrahman :) samo neka su zivi i zdravi i na pravom putu :)

I ko je pitao za prve dane, stvarno bude kao da si naucen rodjen, majcinski instikt je cudo elhamdulillah :) samo se nemojte brinuti i sekirati, vjerujte da cete znati sta vama i bebi najbolje odgovara :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 22:13:30   
samy_lo
Zenice moje,ja sam danas isla na kontrolu..hvala Allahu idemo naprijed..nasa mrvica he mahala svojoj mami i svom babi..tako sam sretna..najljepsi poklon za 8.mart

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
8.3.2016 23:47:58   
Beba_Bu
Evo i nasss :user posted image

Bili danaa na kontroli sve je elhamdulillaj uredu.
UGLAVNOM jos uvjek smo 2u1 ,
Mirisite samo svoje bebuske , ney isa i andjela :)
Abd i mi da preguramo :)

_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 6:18:55   
Logica
Daliyah garant ti se sin zove Mali pa ste mu dali nadimak Ali :) nek su zivi i zdravi vala sva su djeca lijepa i kako god da im ime das opet ih niko prvu godinu ne zove tako nego bebo medu ... user posted image inace sva predlozena su mi super, ney i tvoje isto mashallah prelijepo a i znacenje takodjer :)
Hvala Bogu na dobrim kontrolama kod svih da Allah da da tako sve i ostane do kraja i da se svi sto lakse porodimo :)

Jedva cekam svog djecaka da ga mirisem i mazim i pazim :)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 7:54:01   
minie
Jutric...

Ja jutros malo poranila, izvadila krv i dosla prije 15ak minuta na posao. Nalaze cu pokupiti kad krenem kuci, a u petak aBd na kontrolu.
Meni ove sedmice bas brzo prolaze, vec 32. user posted image

Samy_lo user posted image bas mi je drago da je sve OK.

user posted image i za ostale kontrole i bebace. Mazite se i pazite

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 8:14:25   
samy_lo
Jutro zenice drage..
Evo i ja na dip-u,na endokrinoloskom savjetovalistu,trebam krv vaditi za kontrolu u ponedjeljak

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 8:59:49   
Daliyah92
Logica, user posted image nasmija me bas. Ima to ime ovdje, mada je skroz rijetko, ali nase je opet drugacije user posted image

Minie, i meni ove sedmice brzo lete user posted image Sve do sad je nekako sporo islo.

Super za uredne kontrole user posted image Meni kontrola tek 2.4...dalekoo user posted image

< Poruku je uredio Daliyah92 -- 9.3.2016 9:01:36 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 10:26:50   
minie
Daliyah e sad nam vala i otkrij kako se zove user posted image

Je li se neko mozda cuo sa Cauchy, kako je ona? Jutros mi je naumpala.

Samy_lo ima li guzve gdje se vadi krv, ja cula da se bas guzva na KCUS-u smanjila.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 10:41:12   
Neslihan
Pozdrav, sve aktivne forumašice. Imam jedno pitanje za iskusne trudnice. Prije 3 mjeseca sam imala spontani, doktor mi je rekao da se čuvamo do aprila, da bih prije sljedeće ttrudnoće izvršila pretrage. Međutim od jučer ja imam simptome trudnoće kao prvi put ( nabrekle dojke s plavim venama, zatvor i stalno na wc). Zadnju menstruaciju sam imala 19.2. pa me interesuje je li moguće da već sada imam simptome, da nije previše rano? user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 10:54:53   
Arijana2
Pozdrav, user posted image kako ste danas user posted image .Ja sam vec pocela pomalo kupovati odjecu za bebu,iako je relativno rano,ali sve je to u Bozijim rukama .Ove vece stvarcice,krevetac,ormar imam od starije djeceuser posted image Jeste li vi poceli sa kupovinom i kad user posted image

< Poruku je uredio Arijana2 -- 9.3.2016 10:55:27 >

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *