|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 11:00:08   
Lejni
Zene drage samo da vas pozdravim i cestitam 8.Mart. nisam nista citala, prezauzeta sam pa cu nadoknaditi. Eto pozdravljam vas sve redom pa pisem uskoro malo detaljnije

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 12:19:54   
samy_lo

IZVORNA PORUKA: minie

Daliyah e sad nam vala i otkrij kako se zove user posted image

Je li se neko mozda cuo sa Cauchy, kako je ona? Jutros mi je naumpala.

Samy_lo ima li guzve gdje se vadi krv, ja cula da se bas guzva na KCUS-u smanjila.

Minie ja bas jutris kontam zasto nema guzve..nije vala bilo desetak ljudi

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 12:56:25   
Vrtni patuljak
Pozdrav zeniceuser posted image
Ney i Isha cestitam od srca, nek ste svi skupa zivi, zdravi i sretni 1000 godina!

Minie i Samy_lo - nema guzve jer je nova direktorica otvorila dodatne boksove za vadjenje krvi, da rastereti sluzbu i smanji guzve sto je stvarno odlican potez.

Ja vadila krv za hormone stitne pa usput i krvnu sliku- visoke mi masnoce prvi put u zivotuuser posted image Kontam, jela sam dosta putera za dorucak, valjda je od toga, nemam ideje od cega bi mi masnoca mogla biti povisena user posted image
Uglavnom, dobro je sve, osim sto placem stalno nicim izazvana a inace sam poznata kao neko ko ne place, pa mi je muz sokiran, a mama se valja od smijeha- kaze nije dzaba drugo stanje user posted image

Pozdravcici za sve!

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 15:50:18   
minie

IZVORNA PORUKA: Vrtni patuljak

Pozdrav zeniceuser posted image
Ney i Isha cestitam od srca, nek ste svi skupa zivi, zdravi i sretni 1000 godina!

Minie i Samy_lo - nema guzve jer je nova direktorica otvorila dodatne boksove za vadjenje krvi, da rastereti sluzbu i smanji guzve sto je stvarno odlican potez.

Ja vadila krv za hormone stitne pa usput i krvnu sliku- visoke mi masnoce prvi put u zivotuuser posted image Kontam, jela sam dosta putera za dorucak, valjda je od toga, nemam ideje od cega bi mi masnoca mogla biti povisena user posted image
Uglavnom, dobro je sve, osim sto placem stalno nicim izazvana a inace sam poznata kao neko ko ne place, pa mi je muz sokiran, a mama se valja od smijeha- kaze nije dzaba drugo stanje user posted image

Pozdravcici za sve!


Povisen hlesterol i trigliceridi su normalna pojava u trudnoci, izuzev ako su povecani 3,4 puta. Nista se ti ne brini i ja sam tako ostala sokirana, ali mi dr objasio da je to sasvim normalno.

Arijana ja sam danas kupila gegice, a neki dan bodi i kapicu, hehe. Moram skinuti i odjecicu od R da vidim sta ce odgovarati, nisu rodjeni u istom godisnjem dobu. A ostatak ce MM kupiti u Njem, naravno, kad ja izaberem user posted image

Odoh se spremati kuci.
Imate veliku pusu od nas dvoje

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 22:02:54   
nudzejma
Pozz zene...
Ja danas ponovo zavrsih kod ginekologa.Obzirom da sam u nedjelju bila privatno na UZ a pritisak se nastavio odem u Dom Zdravlja.Doktorica me ginekoloski pregleda i kaze da imam jaku upalu bukvalno uzareno sve sa puno sekteta i da beba nije uopste nisko.Te zbog toga ali i brojnih bakterija u urinu prepise mi Cefalexin cps. I Neo Penotran vag.Nalaz urinokulture ce biti gotov tek u petak ili subotu. Takodjer mi rece da mi je grlic mekan od te upale i da se malo primirim dok ispijem terapiju nakon cega bi sve trebalo biti uredu uz Boziju pomoc.
Lakse mi je pala ova upala nego da je rekla da je nisko beba...
Eto nadam se poboljsanju...
Lijepo spavajteuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
9.3.2016 22:41:38   
mala_sa
Tuspas i nas user posted image , danas mm nije isao na posao pa smo kucile uzivali user posted image .

MashAllah za uredne kontrole user posted image user posted image

Nudzejma nadam se da ce upala brzo proci? Kako si je zaradila? Meni se isto bas pojacao iscjedak, imam pregled iduci petak aBd tako da cu sigurno dobiti neku terapiju...

Sto se tice kupovine, ja sam dosad kupila 3 bodija i gegice, nisam se jos nikako zadala u kupovinu, a morat cu kupiti i sve krupne stvari. Tako da bih trebala polahko, da ne bude bas sve odjednom user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 8:14:00   
minie
Jutric,

Kod nas tmurno i kisovito, dosadno ugl.
Meni je sinoc pritisak bio tako nizak da nisam mogla na oci gledati, u pola 10 otisli na spavanje.
Uzela sam svoje nalaze krvi i urina, nema ni jedna zvijezdica, zeljezo skoro 18, a i urin izgleda dobar.
Nego ja cijelu trudnocu sa tim upalama "deveram", meni iscjedak kolicinski nije problem, nego nekakav svrab. Nakon terapije mi bude pravo dobro, ali sedmicu pred kontrolu se opet pojavi. Jos stvarno nosim samo pamucni vec, pamucne dnevne uloske, ispeglam i sve, i stvarno ne znam odakle. Nadam se samo da nije candida user posted image

Mala_ sa i ja jedva cekam da dodje MM pa da uzivamo u kucnoj atmosferi, ma nigdje necu ici user posted image Jos 15ak dana aBd

Nudzejma
malo odmaraj, proci ce to, bitno je da je bebica dobro, a mi cemo nekako izgurati.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 10:05:05   
nudzejma
Jutro drage moje,
Mala_sa i Minie nemam pojma odakle mi ta upala.Zanimljivo da nisam imala ni puno sekreta ili nije bio tako vidljiv.Samo od prosle subote pocelo cesce pi-pi i pritisak u dnu stomaka.Bas iritantnouser posted image
Pijem ove silne antibiotike pa vidjet cemo.
Nego da vas pitam,ako je neka od vas koristila Neo penotran vag,da li ste imale osjecaj pecenja i iritacije u vagini?user posted image Ja sinoc prvu stavila ali tako me peklo i bolilo za poluditi ali kasnije se smirilo.Kontam mozda je to sve zbog upaleuser posted image
Uglavnom ja vam sad mirujem koliko mogu i mogu vam reci da je lijepo odmoriti od poslauser posted image
Mahanje iz kisne Tuzleuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 10:51:01   
blossom
Jutro zenice user posted image

Vrijeme nam je bas za kreveta, jedva sam ustala jutros.. Nakon kafe nemam pojma sta cu sa sobom danas..

Vrtni patuljak, minie je upravu.. Te masnoce su normalne u trudnoci. Ja sam citala da od trudnickih hormona, holesterol bude povisen. Ne brini se..

Nudzejma, ja sam nedavno isto pitanje postavila vezano za te vaginalete... Isto sam se bila prepala kad je pocelo da zari i pece.. Ali drugu noc je vec bilo lakse, pa svaku narednu noc.. Izdrzi, bitno je da se upala sanira user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 11:24:43   
Choopy
Pozrav ženice i od nas, drago mi je da vidim da ste svi doboro user posted image

Isha i Ney cestitam na bebicama user posted image

Kiša pada i kod mene, dan samo za spavanja, a ja ne mogu da spavam, ustvari mogla bih ako bi se ikako mogla da namjestim udobno, a ovako žulja me ruka, pa noga, pa glava, pa beba se buni i tako user posted image

I ja uskoro krecem sa kontrolama na GAK-u. Imate li neku preporuku za doktrora ili doktoricu ?

Prošli mjesec je ovdje neko objavio spisak dežurnih dr na GAKu, ima li iko taj raspored za mart?

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 12:11:27   
minie

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Jutro drage moje,
Mala_sa i Minie nemam pojma odakle mi ta upala.Zanimljivo da nisam imala ni puno sekreta ili nije bio tako vidljiv.Samo od prosle subote pocelo cesce pi-pi i pritisak u dnu stomaka.Bas iritantnouser posted image
Pijem ove silne antibiotike pa vidjet cemo.
Nego da vas pitam,ako je neka od vas koristila Neo penotran vag,da li ste imale osjecaj pecenja i iritacije u vagini?user posted image Ja sinoc prvu stavila ali tako me peklo i bolilo za poluditi ali kasnije se smirilo.Kontam mozda je to sve zbog upaleuser posted image
Uglavnom ja vam sad mirujem koliko mogu i mogu vam reci da je lijepo odmoriti od poslauser posted image
Mahanje iz kisne Tuzleuser posted image


I mene je ta prva malo pekla, ali kasnije nisu.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 12:42:41   
nudzejma
Hvala vam zenice na odgovorima.Divne steuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 13:54:23   
Sanjalica 85
Drage moje samo da vas pozdravimo user posted image i da se vratimo u krevet. Tako mi je nesto tezak danasnji dan ne mogu vam opisati. Nocas sam lose spavala, ledja me strasno bole, pa ne mogu da se namjestim, onda me uhvati ona ruzna nervoza i vrucina u nogama i na sve to jos zgaravica, a beba veseljak pravi, gura se, proteze, razvlaci me ko zvaku, ma nemilosrdna je. Jos jutros ova kisa. Jedva cekam da MM dodje kuci da se okupam, pa da me fino izmasira i opet u krpe user posted image
Odmarajte, mazite pupe i pokusajte da zanemarite ovo sivilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 15:51:39   
tačkicaa
Pozdravljam user posted image

Da se i ja prijavim :)
Meni je termin 28.09., tako sa sam sad u dvanaestoj sedmici, kako kalendar kaze :) Ne znam spol jos. Kad mogu znati? :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 16:09:10   
nudzejma
Tackicaaaa dobro doslauser posted image
Zelim ti lahku i ugodnu trudnocu.
Sto se tice spola,meni je dr vec u 13-oj nedjelji nagovjestio sta je a sad u 19 i potvrdio.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 16:19:59   
tačkicaa
Hvalaa :-)
Super, vef sljedece sedmice imam dogovoren onaj neki bitni pregled, pa mogu mozda i spol virnut':-)
A kod tebe? Cura ili deckic? :-)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 17:54:01   
Lejni
Isha, cestitam mila. Konacno user posted image user posted image

Nudzejma samo koristi terapiju i proci ce. Ja jos imam do sjutra antibiotike ali kako sam vaginalete iskoristila opet vidim iscjedak. Sretno i da prodje brzo

Tackice dobro dosla, ti si negdje sa mnom, ja tacan termin ne znam, negdje pokazuje 26, negdje i 27, 28.09 pa eto ja stavila da je 26 dok dr ne pomene nesto hehe. I ja sam u 12 sedmici. I jedva cekam da vidim je li djevojcica ili djecak. Da se mama navikne i spremi user posted image

Pozdrav za sve zene. Odoh sad nesto jesti user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 18:02:57   
tačkicaa
Meni rodjendan 27.09., pa se nadam da ce bebac malcek pozurit' :-D I ja jedva cekam, ja vec sebi odredila spol, pa da mi je da saznam na vrijeme, da mi dijete ne bude istraumatizirano i zbunjeno :-D

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 18:57:29   
nudzejma
Tackiceee i ovaj put je user posted image user posted image
Lejni mozda ti je sekret i od vaginaleta.Mislim uvijek jedan dio iscuri van...
Mene izludi pi-pi,svakih pola sata sam u wc-uuser posted image Bas me smoriiii.Valjda i upala i beba pritiska mjehur.
Lejni nisam upratila zbog cega ti koristis terapiju?

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
10.3.2016 21:20:08   
manka
Janvu jedno brzinsko pitanje...imate li nekog doktora za preporuciti za carski u vojnoj? Moze i na pp.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
11.3.2016 8:22:25   
tačkicaa
Cestitam :) Da bude zdrav :)
I ja sam imale te neke upale, urin bio bas los, pila neke antibiotike i sve se sredilo... Pijes li ti neke lijekove za to? Sad samo tri puta navece ustajem na pi-pi :D

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
11.3.2016 9:22:55   
mala_sa
Jutro i od nas user posted image , danas smo same sve do veceras user posted image

Kod mene sve standardno, osim tog pojacanog iscjedka i umora koji nastupi jako brzo, nema cala nekih promjena. Beba hB bas fino lupa, vec uveliko se vidi bas i po stomaku kad negdje lupi ili kad gura rukicama i nogicama.

Vidim i vi ste mi hB sve dobro user posted image

Tackice dobro nam dosla, meni je spol rekao u 15 sedmici, mslm da vecina zena sazna spol izmedju 12-16 sedmice user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
11.3.2016 10:14:40   
tačkicaa
Hvala Mala :) A u kojoj si ti sedmici? To nesto daleko, beba se vac vrti :) A kakav je to pregled u trinaestoj? Znam da se radi neko mjerenje vrata bebe, ali kako se to uopste radi? Ja izgleda bas ništa ne znam, jadno moje dijete :D

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
11.3.2016 11:12:19   
mala_sa
Tackice ja sam 25 sedmica, zacas proleti vjeruj mi user posted image user posted image .

Izmedju 11-14 sedmice radis fetalni skrining i mjerenje nuhalnog nabora. Tu se vec fino vidi mrvica kako je formirana, vidis joj sve dijelove tijela, gleda se je li kicma lijepo srasla. A nuhalni nabor se izmjeri jer se po njegovim parametrima mogu utvrditi razne genetske anomalije.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Mart
11.3.2016 12:24:12   
*andjela*
Pozz drage moje,beba spava ,ja uspavljujem V.u kuci smo svi vecinom,MM mi jos iduce sedmice kuci,pa pocinje raditi,a bas sam se navikla,ruzno vreme svaki dan,pa V nemoze nimalo napolje,svi smo nesto smrcavi,V juce dobio konjuktivitis,kontam da mu je preslo od bebe,imala je ona kad smo dosli iz bolnice...Snalazimo se dobro za sad,u kuci dar-mar user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *