|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 15:50:52   
BubaDara
tačkice samo ti zezaj mene za bubuljicu, mogla bi ti postati uzvičnik ili ako ti je volja uskličnik , biraj user posted image
A slatke su meni te mikice s bebicama ali nije mi to za posla, moram se snadbiti košuljicama, tunikicama a majčice samo za kućnu atmosferu i šetnjice user posted image
Baš imam brigu u sedmom i osmom mjesecu trudnoće raditi, šta obući, em pretoplo em stomak velik user posted image ali može dok može user posted image niko me ne tjera srećom user posted image
Što se tiče 4D ja sam sama pitala doktoricu da to uradimo, ona kaže da to možeš a i ne moraš raditi, tu se vidi sve morfološki, tipa da li beba ima sve prstiće, izgled lica itd sve u detalje, ali ona kaže da je ipak njima kao doktorima puno korisniji onaj klasični pregled (2D) jer valjda tu vide otkucaje srca i šta ja znam šta još bitnije, i ti svašta pitaš, znaš da sam i ja smotaša user posted image user posted image
Znači i ja ću sebi minie pripremiti helankice i haljinicu, super ideja i to, već imam u glavi kombinaciju, jednu haljinicu imam finu, nisam je nikad obukla user posted image Hvala za ideju user posted image
Ja evo još deset minuta na poslu, jupiiiiiiiiii user posted image
Grlim vas sve jakooo oko stomačića user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 16:31:33   
tačkicaa
BubaDara Aha, i ja sam mislila za šetnje i to... Joj zamisli kad dođe ljeto aBd pa kad budemo kupovale one lepršave haljinice i šetale ih sa trbuščićima user posted image Aaaaa evo sam se rasp... raznježila user posted image Znači 4D dođe k'o trudnicama za gušt user posted image Evo vrijeme kućiiiiiiiiiiiiiii user posted image NE oko trbuščića jako, udariće te paša user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 16:44:28   
nudzejma
Sve vas user posted image
Hvala vam na podrsci,bas mi to znaciuser posted image
Bolje mi je hvala Bogu.Sad me samo zeludac uzasno boli,onaj osjecaj kao da ranu imas...
Vjerovatno sam ga uznemirila teskom hranom a mozda se i beban podigao pa ga pritisnuo...Uh,samo nek' nista ne boliuser posted image
Tackiceeee zezas me,zezas.....user posted image
Sto se tice odjece za izlazak....ja sam prosli put rodila u novembru.Sve kod kuce pripremila sta ce mi mm donijeti na izlazu i mozete misliti on sve donio osim carapa a donio mi otvorene cipeleuser posted image Ja huda obucem na golu nogu....zamislite tu sliku...sreca samo od izlaza bolnice do auta i od auta do stana par korakauser posted image
Uglavnom ja sam obukla trudnicke hlace i tuniku,to mi bilo nekako najlakse.
Sad aBd ce biti isto osim sto cu na glavi imati i sal :)


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 18:12:47   
Arijana2
To je dobro pitanje sta obuci pri izlasku iz bolnice ,ja sam se poslije prvog porođaja izblamirala pravo,ponijela sebi farmerke i maicu od prije trudnoće user posted image user posted image Na sta sam ličila možete samo misliti user posted image samo ne znam kako me niko nije posavjetovao ,vjerovatno sam ja to sama pametnica ,sta ce meni ko govoriti ,mladost ludost.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 20:08:03   
tačkicaa
Arijana ti si moj idol user posted image pa ja, konta zena ode beba, odose i kile user posted image
Nudzejma nemoj mu zamjerat, zena mu rodila, zar na carape da misli user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
28.4.2016 21:18:24   
Arijana2
user posted image smiley36.gif]user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 9:08:05   
nudzejma
Jutroooo spavalice....evo ja sipamuser posted image
Danas me manje zeludac boli hvala Bogu pa sam bas raspolozena,bez obzira na ovu kisu i tmurno vrijeme...user posted image
Cekam da mi se neko pridruzi od vas,da ne pijem samauser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 9:15:02   
mala_sa
Jutroooo user posted image
Danas nam je divan dan, mom A rodjendan user posted image , bas sam nekakva emotivna danas...

Nudzejma ja sam za kaficu, pa da furam na depilaciju. HB eto popustilo je, odsad pa do poroda aBd ti i krastavci na Vi user posted image

Arijana ti si carica user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 9:27:44   
tačkicaa
Jutrooooooo user posted image
Nudzejma Uspi der jednu i meni, valjda ne naškodi user posted image
Mala_sa Sretan rođendan tvom A user posted image I tebi sretno na depilaciji? user posted image
A ja danas dobijam odgovor da li nastavljam radit' ili idemo na odmor paša i ja user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 9:35:45   
nudzejma
Mala_sa cestitke za rodjendan A.Neka vam bude ziv,zdrav i pametanuser posted image
Tackiceeee a tebi neka je sretno danas i neka bude onako kako je najbolje za tebe i tvog pasuuser posted image

Mala_sa jel radis kompletnu depilaciju?Joj,meni je depilacija u trudnoci nesto najmucnije,nikako da to fino odradim,bas se namucim.A u salone nisam nikad isla.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 9:40:13   
ema08
Jutro lijepe moje trudnice user posted image ,
Nudzejma, drago mi je da si bolje. Poslije tebe ja se neću ni usuditi da probam krastavce jer mi nikad nisu bas sjedali a ja ih mnogooo volim.

Tačkice, od srca ti želim da bude onako kako bi ti najviše voljela. Mada ti i tvoj pasa zaslužujete odmor ali pod drugačijim okolnostima. Držim ti fige da bude kako je najbolje za vas i ljubim vas.user posted image

Mala sa sretan rođendanko i od mene 🎂, sve najbolje 🍀. Gdje ideš na depilaciju?
Za sve ostale zenice punooo pozdrava i 😘
Mene moj medo 🐻 ubi, vrti po čitav dan nemirko malo
Jeste li razmišljale o imenima? Nama je favorit Vedad sad za sad pa ćemo vidjeti.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 11:10:21   
minie
Jutric,

Mala_sa sretan rodjendan velikom djecaku, neka je ziv, zdrav i sretan jos 100 godina sa svojim sekama i roditeljima.

Nudzejma drago mi je da si bolje, uzivaj. Ja jedem odavno zelenu salatu, krastavece i paradajz i bas mi gode. Nekad mi je to rucak,hehheh

Tackice, nadam se da ce biti kako je najbolje za tebe, samo se nemoj sikirati,, svi mi.imamo svoju nafaku.

Ja sam bas fuj, MM produzili jos par dana, tacno ne znam.hoce li stici dpci dok sam jos 2u1, tako da sam bas razocarana.

Eto, uzivajte (ako je moguce) u ovom tmurnom i.kisovitom danu.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 11:26:23   
tačkicaa
Nudzejma Ema Minie Hvala na podršci user posted image Biće onako kako je najbolje, a ja ni sam ne znam šta bi' voljela, obe opcije imaju dobrih i loših strana, tako da kako god bilo naću ću neku pozitivu user posted image
Nudzejma Ja još nisam doboljno velika, pa nisam imala problem s depilacijom, ali kako napredujem, biće svašta user posted image
Ema Neka ga mašala, nek' udara teko i treba da se zna za njega user posted image Vedad je lijepo ime, moja rodica ima jednog momčinu Vedada user posted image Ja sam već pominjala ovdje da sam davno nekad zapiknula ime Davud, ali još nije ni potvrđeno da je momak, mada ja kobajagi osjećam i obraćam mu se u muškom rodu user posted image Samo neka su zdravi user posted image
Minie Žao mi je što tm mora još ostati user posted image Ali sačekaće njega bebać user posted image Ja navijam za to, a i ako ne imaš nas sve ovdje user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 12:07:10   
ema08
Tackice, lijepo je ime Davud pravo. Nedavno je moja prijateljica sinu dala to ime. Meni je lijepo i Ishak i Mak al MM se ne svidja. Drago mi je sto si izvlacis pozitivu iz svega. Minie je u pravu kad kaze da svi mi imamo svoju nafaku i hvala Bogu pa nafaku dijeli Bog, a ne ljudi. Nego ako oni tebi ne produze mozemo se organizovati da idemo na vjezbe za trudnice. Pozvat cemo i ostale da nam se pridruze user posted image .

Minie, navijam da bebac doceka tatu u pupiuser posted image user posted image user posted image ako Bog da.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 12:23:43   
tačkicaa
Ema Ni moj se ne sviđa ni Davud nešto pretjerano, ali prihvatiće to on do svečanog dolaska user posted image Jedino ako moja mama ne bude u pravu pa nas sve iznenadi jedna curetina user posted image A šta ćeš,valja gledat' pozitivno, kad već ne mogu uticat', bar treba biti pozitivan user posted image Vala baš,, sreća pa ne ne dijele ljudi ... Ma možemo se mi za vježbe svakako organizovat', radila ili ne, valja mi naučit' disat' i pelene mijenjat' user posted image Pobogu ni disati ove današnje majke ne znaju user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 13:15:11   
winky_sa
Veliki pozdrav za sve user posted image .....Nova sam na forumu pa se nadam da primate još jednu user posted image u drustvo.....

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 13:52:54   
tačkicaa
Winky Bambuća, upadajte user posted image Koliko vas je? Dvoje? Troje? user posted image U kojoj si sedmici? Lijepu trudnoću ti želim i zdravu i sretnu bebu user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 13:59:47   
winky_sa
Hvala puno.... U 15.oj sedmici sam ako je suditi prema dr cekamo malog bracu u oktobru user posted image
Zasad polako rastemo i iscekujemo prve pokrete (mozda su i bili ali.... user posted image )

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 14:12:57   
tačkicaa
Na jesen aBd očekujemo mnogo braca user posted image Je li prva beba i tebi? Ja sam u 19-oj sedmici, ako je vjerovat' kalendaru, a prve pokrete sam osjetila prije petnaestak dana, čini mi se, možda malo manje. Uglavnom tu i ti neđe, možeš uskoro aBd očekivat', za dvije sedmice možda i prije user posted image Ali jednom kad ga osjetiš, to se stalno javlja user posted image Radujemo se uskorom javljanju još jednog brace user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 14:33:27   
BubaDara
tačkice i ja jedva čekam vrijeme za haljinice user posted image
Paša znači opasan, odmah uzvraća udarac čak ako bubica i prigrli user posted image
Sretno vam danas.... user posted image
nudzejma ne diraj ba čovjeka, postao babo, koga briga za to što će se voljena prehladiti user posted image
Moram ti reći da jako volim vidjeti trudnice koje nose maramu, one su mi nekako posebne k'o behar user posted image
arijana2 kraljica si majke mi! user posted image user posted image user posted image
Mogu misliti tih pogleda u tebe hahahahahauser posted image
mala_sa sretan rođendan malom A user posted image Da vam bude zdravi sretan skupa s vama i novim članom ako Bog da user posted image
ojjj depilacija...ne spominjite mi to user posted image ja inače to sama radim kući, ali imam ogroman problem sa urastanjem dlačica user posted image
Već sam počela da ludim s tim user posted image
Ima li iko kakav savjetić jer baš imam brigu kako ću to pred porod aBd. Sad inekako deveram sa pregledom jednom mjesečno ali u devetom valjda idu češći pregledi, to me brine pravo, biću sva u ranama na porodu user posted image user posted image user posted image
ema08 neka nemirka, volimo mi kad onu tuku mamice svoje user posted image user posted image
Vedad je lijepo ime user posted image Mi smislili žensko, a muško ne možemo da se dogovorimo nikako, mm bi Tarik a ja bi neko s ljepšim značenjem a i imamo ovo kod rođaka, pa bi js npr Dženan,Omar,Naid,Adian,Eman, Nedim, Ahmed ili Daris user posted image hahahaha puna sam ideja za muško, ali njemu nijedno da se svidi user posted image Moram biti fina ako bude muško da mi odobri neko user posted image
minie navijam da maleno dočeka babu u tibi user posted image user posted image
winky_sa želim vam srdačnu dobrodošlicu user posted image Mi smo uvijek za još raje, pogotovo ova tačkica koja se ne skida sa foruma user posted image user posted image user posted image
Možda je još rano da osjetiš nešto ali još malkice i nećeš moći da ne prepoznaš user posted image user posted image
Grlim vas i ljubim sve, ja ovaj vikend odoh mami hihihihihi sad ću da se udebljam još 3 kiletine user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 16:04:25   
tačkicaa
BubaDara Izgleda da ja ništa neću saznati dok ne prođu praznici... Super, baš će bi dobro doći grč user posted image Samo ti mene zezaj, faliću ti preko praznika, odo' i ja svojoj mami i ima da uđem jednom dnevno na forum user posted image
Sanjalice Ne daj joj vanka do petog user posted image
Uživajte u prazniku sve user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 19:00:05   
Arijana2
Pozdrav novim trudnicama :) Mene već počela boljeti pubične kost kad hodam i noge ,aBd samo da mi je dogurati hairli do kraja.Cini mi se da su mi ove tegobe došle ranije nego u prethodnih trudnoća ,a možda zato sto je beba nekako nisko,pa se možda već malo "raštimalo" :) od tog pritiska.Ne mogu ležati ni na leđima a ni na strani.Kad legnem na lijevi bok beba se nekako skroz okrene pa me boli.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 19:04:54   
Arijana2
...i dešava mi se da se beba nekako nezgodno namjesti,kao da gura ruku ili nogu negdje sastrane pa boli dok se ne pomakne,je li se vama to dešava?Et iskuka se ja :)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 20:17:56   
ema08
Winky dobro nam došla, želim ti ugodnu i laganu trudnoću. Biće puno drugara na jesen user posted image user posted image

buba 🐞 daro user posted image neka nama Tačkice, kako nam fino svaki dan istacka forum user posted image , pokretačka snaga 💪 foruma user posted image . Nego i ti ćeš s nama na vježbe pa se ne moraš sikirati zbog Kg. Kod mene se brat zove Tarik i to ja mu dala ime po svojoj simpatiji user posted image iz osnovne škole. Nije ni ružno značenje zvijezda ili tako nesto. I Ahmed mi je pravo lijepo.

Ja danas iznenada dobih goste iz Slovenije. Muzev kolega iz Slovenije sa porodicom na odmoru u BiH imao udes pa došli kod nas dok nije došla njihova šlep služba. Bilo nam je bas fino s njima al mi je malo dosadilo sjediti i čim su otišli ja u horizontalnu user posted image .

Nisam upamtila sta ste još pisale pa nek se niko ne ljuti sto sam ga preskočila
Svima velika pusa 😘

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
29.4.2016 20:22:33   
ema08
Arijana, ja nisam upratila koja si ti sedmica, al jedno sigurno znam da je sve nenormalno u trudnoći normalno user posted image . Mene boli desni kuk i noga pa ja vec mjesec dana pola noći sjedeći spavam user posted image . A tek peti mjesec, sta ce biti u devetom. Vjerovatno se kod tebe beba ružno namjesti. Hoće da pokaže mami ko je glavni user posted image . U svakom slučaju, čuvaj se i odmaraj.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *