|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 12:16:14   
MajaAjna
Katastrofa mila... to je bas bezobrazluk takvo ponasanje bas se pitam da li je ona i kad bila trudna i zna li kakav je osjecaj..
razumijem da se u momentu pogubis i neznas gdje se nalazis a kamoli sta da kazes, al da si bogdom trazila svoja prava pitala je za sve sta kako sto... njima i treba 1001 pitanje postaviti i pitati sve sto te zanima, kad vec nece sami da objasne.
Uglavnom ne sikiraj se zabavi se ne cim ne misli na lose stvari.. eto hvala bogu radila si i uz sve je uredu tako da opusti se :*
sto se tice vitamina pijem femibion od pocetka mada moj ginekolog kaze da su vitamini bitni prva tri mjeseca... posle ako jedes sto vise voca povrca bukvalno i nema potrebe da ih pijes ali eto za svaki slucaj ja pijem i dalje.

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 12:26:12   
tačkicaa
Joj Agatha tako mi je žao user posted image Stvarno nije normalno ko sve danas radi kao doktor, čuj 'to je moj problem', jebala ... joj kako me to nervira user posted image user posted image K'o dželati se ponašaju dok bespomoćno ležiš, ne znaš ni šta da pitaš i da se usudiš user posted image NEmoj se sekirat', samo se sad opusti, biće sve ok aBd ... Sad ti je najbitnije da se smiriš i maksimalno miruješ, ne brini user posted image Eto bila si i kod svoje doktorice i sve je ok, nema razloga za brigu user posted image
Ali ja sad nakon tvoje priče definitivno neću radit amnio user posted image

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 12:27:37   
nudzejma
Hellooo drage okruglice....
Vidim uzivate u ovom divnom proljecu...
Minie i moj djecak se raduje bratu,stalno ljubi stomak i miluje.Mada je i on u pocetku svima govorio kako ce mu mama roditi sestru.Sad se usutio godi mu i brat user posted image .
Agatha bas mi je zao sto si imala tu traumu.Mi smo ionako osjetljive jos nam samo fali tako drzak doktor koji ce nas jos vise uplasiti.Bice to dobro draga,slusaj svoju dr.miruj i pij terapiju.Mozda su kontrakcije i od stresa i grca pred postupakuser posted image
Od vitamina ja pijem Prenatal i to ponekad ne bas redovno.
Ja danas aBd idem na kontrolu.Uzasno sam nervozna.Plasim se da mi beba opet nije skroz nisko i da cu morati na strogo mirovanjeuser posted image Ja se dobro osjecam i pomalo setam i izadjem na kafu pa nadam se da ce tako i ostati aBd.
Joj zene drage ja sinoc stadoh na svoju digitalnu vagu i sokirah se.Po njoj ispade da sam se za mjesec dana udebljala 3 kguser posted image .A do sada sam se svega 2,900 udebljala + sad ovo.Ali ja se nadam da ona malo vise pokazuje i da ce kod doktoruce biti manje....Cujemo se aBd veceras sa izvjestajem sa kontrole....

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 12:42:33   
agatha
Hvala vam puno,drage moje.
Tackice, ja garantujem da mi je drugi doktor radio da bi bilo totalno drugačije. Mada, ako ti je nuhalni dobar a rekla si da jeste a imas ispod 35 godina, iskreno ja ne bih. Mada, lako je drugom pametovati.Doktor Nikulin je na godisnjem i on mi je preporučio da mi radi ili Katica ili Lejla Imsirija.Eto, dvije sestre ko nebo i zemlja. Još kaže ova krava na kraju studentima eto da sam privatno radila amniocinteze od jutros bi zaradila pet hiljada maraka.Sta reci, došlo mi je da joj kažem pa idi bona sa takvom cehrom bi te "jedva" dočekali. A zaradila bi toliko Al u k.... treba platiti laboratorij i genetičare i sta sve ne... uf


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 12:54:12   
MajaAjna
Nudzejma sretnooo na kontrolii da sve bude ok i da bebac ne bude nisko da mama moze setati po kaficama :)
user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 13:01:43   
tačkicaa
MA juser posted image ona sebi porijeklo usrano user posted image Ne mogu da pojmim, ali nikako kako neko, ko se kobajagi godinama susreće s trudnicama i "stručan" je, može biti tako odvratan a zna koliko su žene tad osjetljive?! Za plakat' i psovat' istovremeno user posted image Ja se ono nešto bila potresla i nakon dva dana kod ginekologa vidim na uz kontrakciju od toga, moglu samo da zamislim kako je tebi bilo poslije svega proživljenog sa stokom user posted image
Nema veze, neću vala ni da rizikujem susret s takvim 'osobama'. A i da otkriju da nešto nije ok, šta mogu? DA ga ubijem vala ne mogu, pa ne vidim ni svrhu user posted image
Jesi li ti vidjela bebu na uzv jučer? user posted image Šta radi? Pričaj nam to user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 13:05:05   
Idanna_Ze
Hvala puno mala_sa. Lezim i nadam se najboljem :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 13:14:41   
agatha
Nudzejma, sretno na pregledu, da sve bude dobro ako Bog da.
Tackice, vidjela sam bebu, sta radi nemam pojma heh samo mi je bilo bitno da je sve uredu a i doktorica pred pauzu pa požurila ma sve je to no comment moraš i sam voditi trudnoću. Ne znam jos ni spol, nit je ona sta rekla A vala nisam ni ja pitala.Mjere su uredne prednjači glava. :) Vidjela sam da ste pisale i o kilogramima, lako je vama visokim. :P
Ja sam 158 cm, ali sam imala viška prije trudnoće. Startala sam sa 63 ili 64, sad imam 68.


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 13:50:41   
tačkicaa
Nudzejma I od mene puno sreće user posted image Javi nam dobre vijesti user posted image
Agatha Ajde bitno da je sve uredu, ne brini se za glavonjicu više user posted image Eto muško ti ja navika' user posted image
Pa eto ugojile smo se otprilike isto, samo što sam ja visoka user posted image 5-6 centi viša user posted image Noga jarane dva metra, to kad korakne puca pod user posted image Niko mi se ne more narugat' k'o sama sebi user posted image
Meni opet naumpala žaranica, a Samy-a nam nema user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 13:53:55   
BubaDara
Prvo da pitam našu Edinu kako je user posted image user posted image
Ljubim te mila.
Ja jutros radila nalaze i po prvi put antitjela i gotov mi je nalaz. Piše nešto negativan, i imonoantitjela u serumu nisu pronađena. Nadat je se da je to ok. Ja e nikako ne kuzim u to pa ako je isto neka negativna, možda može pomoći... user posted image
Blossom hvala za info, imam FIS blizu pa provjerim za te spavaćice prvom prilikom da bar za sebe nesto kupim ako je jos rano za bebu user posted image
Ema08 ja sam sinoć kad sam legla nakon burnog dana na poslu osjetila da mi se u stomaku s desne strane u predjelu janika otprilike kao napuha neki malo balončić i puče user posted image Nije mi se išlo na wc pa da kažem da je od mojih nekih grčeva, pa ne znam je li to to, ali po opisu moje jedne prijateljice baš sam tako osjetila kao balončić kako mi je opisala. user posted image Želim da vjerujem da je to moja mrvica user posted image
Tridim se kad legnem da to bude na lijevoj strani ali kad me alarm probudi u pola 7, nemam pojma ni gdje se nalazim a tek na kojoj sam strani hahahaha user posted image
Samy_lo ljubim vas u kapicu i čalapice...hjooooojjjjjj user posted image user posted image
Hej FIS Vitez ima extra odjel za trudnice i tu sam kupila sebi baš dobre crne trudničke hlače 39 KM, tanke za ljeta i super za posla a nije skupo, i preudobne su mi user posted image
Idanna_ze nažalost ne znam ništa o tome. Nadam se i želim ti da bude sve ok. Grlim te user posted image
MajaAjna user posted image za pišulju i čestitam za nalaz. sad udri po brusnici pomalo svaki dan user posted image
Minie user posted image za starijeg bracu kad tako prihvata sve. Super da uživate u igrama vani po ovom divnom vremenu.
Agatha žao mi je jako zbog tvog iskustvauser posted image Pokušaj se smiriti, to bebi sad treba. Ja pijem nekad pregnacare, nekad prenatal, ali ne redovno, nego samo ako taj dan ne jedem baš zdravo, npr ako su na poslu ćevapi ili pohovani fileti za doručak, itd.
Nudžejma sretno na kontrolici. Piši šta nam radi dečko user posted image
Baš sam se raspisala, odoh sad šta raditi, propast će mi firma nastavim li ovako s vama hahahaha user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:24:16   
Sanjalica 85
Evo i mene drage moje, dok procirah sve sto ste napisale oci mi ispadose user posted image

Draga Agatha ja sam za tu Imsiriju cula da je odvratna, fuj, i evo upravo su se sve price i potvrdile user posted image Inace zena zeni moze biti toliki neprijatelj i toliko moze biti sujetna da se ne moze opisati. Cast izuzetcima naravno. Zato ja uglavnom idem kod muskih ginekologa i frizera i sta god....tako i u prevozu, sto kazete vazda ce ti musko prije ustati nego zena. Samo te pogleda krajem oka i ko veli, ko te j... user posted image Bitno je da je bebac sada dobro, ti probaj da zaboravis na to ruzno iskustvo, pricaj malenom, pustaj u muziku i sve ce biti uredu. Stvarno da ne poverujes, kao da je nekome lako ici na amnio i cekati rezultate i nervirati se, jos ti treba dodatni stres praviti jedna ne takticna krava user posted image user posted image user posted image

Mi sutra idemo kod dr. Katice, jedva cekam da vidim ovu slonicu micu user posted image user posted image .

Nudzejma sretno na kontroli user posted image user posted image

Ja sam juce u Bingu kupila AlmaRas-ovu spavacicu, kopca se do ispod grudi, onako malo duza, do koljena, 16 KM, fin je pamuk. Jedva se krecem tako da mislim da necu biti u stanju obilaziti Otoku i Fis, pa eto rijesih stvar u Bingu. Ako koga zanima, na Mojmilu u Amku, u prizemlju, ima super stvarcica za bebe, PcelicaMaja ili tako nesto, domaca proizvodnja, sve pamuk, a cijene ok. Ja planiram ovih dana otici uzeti jos koju stavrcicu sto mi fali, pa da i to zavrsim.

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:27:14   
Sanjalica 85

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

APRIL 2016

21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image
06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05. Tajra26
08.05. Dinaina user posted image
10.05. Minie user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

19.06. Enisa 1989 user posted image
24.06. felix user posted image
25.06. mala_sa user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
11.07. search user posted image
20.07. Arijana2 user posted image
27.07. nudzejma user posted image

AVGUST 2016

01.08. MajaAjna user posted image
14.08. Angelica

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak user posted image
09.09. BubaDara user posted image
11.09. agatha
16.09. ema08 user posted image
26.09. Lejni user posted image
26.09. samy_lo user posted image
28.09. tackicaa user posted image user posted image

OKTOBAR 2016

06.10. anidla



_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:31:36   
edina_82
Drage moje cure,evo da vam se javim.Juce sam uzela uputnicu i otisla u bolnicu,uradila uzv i doktor mi je potvrdio ono najgore...Ostala sam u bolnici,kiretazu su mi trebali uraditi rano jutros.Medjutim,sinoc oko 10 sam pocela da krvarim i imala sam spontani.Kako sam se samo prepala i kako sam ocajna bila.Odvezli su me u salu i vratili kroz 15 minuta.Sreca pa nisam imala nikakvih strasnih bolova,a ni sad me ne boli.Otpustili su me kuci danas

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:41:40   
Sanjalica 85
Draga Edina, strasno je to sto ti se desilo, ali u toj svoj nesreci dobro je sto je organizam sam obavio svoje, bez da su te morali cistiti.Moja prijateljica prije godinu imala spontani, otislo je samo od sebe, i evo sada je hvala Bogu opet trudna, sve je ok, preventive radi pije terapiju ali bebac napreduje. Malo ce trebati vremena da se oporavis i psihicki i fizicki, daj sebi prostora i onda u nove pobjede. Zelim ti brz oporavak i saljem ti puno zagrljaja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:46:25   
edina_82
Ja jos uvijek ne mogu da vjerujem,al eto,nadam se najboljem ishodu na kraju.Cekam ph nalaz da vidim sta je zapravo uzrok,mozda postoji neki problem kojeg ni sama nisam svjesna.Hvala vam drage moje jos jednom na podrsci,puno mi znaci

(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:46:48   
agatha
Draga, Edina 82,jako mi je žao.Da ti dragi Bog da snage da prebrodis ovaj težak period. Ne znam sta da ti kazem, koju rijec utjeheuser posted image
Sanjalice85,sretno kod dr.Katice, čula sam sve najbolje o njemu.
I ja sama sebi govorim bit će kako biti mora...
Ipak se nadam da ću razbiti ovaj septembar još jednom djevojčicomuser posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:54:57   
samy_lo
Pozdrav zenice moje..
Ja cio dan napolju,pravimo plastenik...
Sto se tice doktorice Naime,meni je radila prvu kiretazu,lezala sam gore 5 dana i uvidjela da je odvratna,ali zato mi je kiretazu odradila u roku od 2 minute..i na kontrolu kad sam isla super se odnosila prema meni..ma ko ce joj ga znati...
Sto se mog termina poroda tice on nije ok,jer je moja trudnoca manja,nezz bas da li 1-2 sedmice ali doktor kaze da moze doci na svoje vremenom

< Poruku je uredio samy_lo -- 6.4.2016 14:55:45 >


_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 14:57:00   
BubaDara
edina dušo, jako mi je žao user posted image sve sam se nadala da ćeš javiti lijepe vijesti user posted image
Grlim jako jako punoooo user posted image user posted image user posted image
agatha i moje user posted image još nije ptovrđeno, nego je stavljeno po mom nekom osjećaju. Možda ipak bude pišulja user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:16:28   
MajaAjna
Ja cu biti iskrena.... nisam uopste citala ove poruke od Edine jednostavno nemam snage. (mozda nekom djeluje glupo al takva sam)
Vidjela sam prvi put kad se javila samo sta je u pitanju i vjerujte da ne smijem se vise usuditi da citam.
Jednostavno ako budem citala citavo vrijeme cu samo na to misliti ubijati i sebe razmisljanjem ionako sam preosjetljiva.
Ali ipak nemogu da se ne javim Edini jer nemogu ni da zamislim kako joj je.
EDINA
STVARNO MI JE ZAO ZELIM TI OD SRCA DA TI DRAGI BOG PODARI STO VISE SNAGE I MOCI DA PREVAZIDJES OVAJ PERIOD SVOG ZIVOTA.
Vrijeme ide dalje, Budi jaka inace su sve zene lavice (osim mene)
Sto prije se oporavi od svega ovog zelim ti sve naaaaaaajbolje.



(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:46:41   
tačkicaa
Edina Znam da nema riječi koje bi te mogle utješiti u ovom trenutku... Isplači se, izvrišti ako treba, daj sebi vremena, pa u nove pobjede aBd. Budi jaka, Bog nikoga od nas ne optereti više od onoga što možemo podnijeti...

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:47:25   
edina_82
Drage moje,pazite na sebe i na ta mala bica koja nosite,vi treba da ste na prvom mjestu.Sad cekam ph nalaz da vidim hoce li mi on reci nesto vise.Tesko mi je al ne gubim nadu da cu imati i ja svoj razlog za zivot.

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:49:16   
Arijana2
Draga Edina zao mi je sto si morala proći kroz sve to,drži se kao sto rekoše ostale žene ,Boze sačuvaj iskušenja ali žene su jake i aBd želim ti da ubrzo ugledaš plusic na testu i da sve prodje u najboljem redu.

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:49:46   
emanaa
pozz zenice , nova sam ovdje, pojma nemam kako napraviti temu :) a zanimaju me iskusta sa nuhalnim naborom, one koje su imale malo veci kako se zavrsilo na kraju ? postoji li mogucnost da grijese :) nemojte mi zamjeriti sto ovdje pisem :) i hvala :)

(odgovor članu edina_82)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:53:19   
ema08
Draga Edina, bas sam mislila sta je tobom, kako si i bas sam se rastuzila kad sam procitala tvoj postuser posted image . Mila cuvaj se, ako ikako mogu pomoci tu sam za tebe...

Agatha, ne mogu da vjerujem kako su nehumani postali ljekari. Svi mi znamo da njima dnevno prodje puno pacijenata kroz ruke, ali to nije razlog da se tako ponasaju prema bilo kojoj od nas. Sve mi gore drhtimo kao pticice uplasene i samo cekamo potvrdu da ce nasa beba biti dobro, neku toplu ljudsku rijec, nista vise...joj....bitch jedna...sad bi je pocupala

Bubadaro, hocu i ja baloncicuser posted image , a ako bude user posted image user posted image moyemo biti i prije hehehe

Idana, miruj, slusaj doktore i dryim ti fige da bude sve ok...pusa

Nudzejma, sretno na kontroliuser posted image

Sanjalice, dr.Katica je divaaannn

Pusa za sve ostale trudniceuser posted image user posted image

Mene uhvatila neka prehlada, boli grlo, sinusi, a i temperatura se vrti oko 37. Nadam se da nece rastiuser posted image . Ako bude rasla sta savjetujete


user posted image

(odgovor članu MajaAjna)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - April
6.4.2016 15:58:07   
edina_82
Hvala vam drage moje na podrsci,puno mi znaci

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *