|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 14:02:33   
samy_lo
kod mene nista novo..ako ovako nastavimo prije da cu prenijeti hhaha
Evo pecem hljeb,gulim krompirice,muzu kuham kurbansku glavusu..i preumorna sam

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 15:45:49   
samy_lo
zna li neka sta znaci Ri=0.49 sad vidjeh da pise na jucerasnjem nalazu

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 19:52:04   
tačkicaa
Samy ja kako skonta to je nesto vezano za protok tvari do bebe. Meni je ovaj cini mi se napis'o 0,60 a pretprosli put bilo 0,53. Sad ne znam kako treba bit'? A ima i ovo AFI. To je valjda kolicina plodove vode, i to mi je na pretproslom bilo 13/4 a na proslom nije ni napiso. Bas me ovaj Katica sfuserio user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
17.9.2016 20:35:00   
lejla80
Ola žene, boli li koga šta?
Mene bole nogeuser posted image Evo sam se pružila koliko sam duga i široka.
O tim mjerama vam vala nista ne znam.
Tacko šta si fino spremila za sutrašnju delegaciju?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 8:17:51   
winky_sa
Jutro user posted image . da vam i ja kafu spremim, barem jedni jutro.
Nari kako su djeca, ti? Jeste li se uspjeli izboriti sa virozom?
Sammy i tackice ima li kakvih boljki, naznaka???
Midnight jesi li kakvoh novih kolaca spremala za vikend user posted image
Kod mene sinoc prva neprospavana noc, cijelu noc sam se vrtila, neke misli po glavi, nikako nisam mogla zaspati user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 8:36:16   
tačkicaa
Jutro user posted image
Ja opet u 6 ustala, da mi ie neko pric'o da ce mi se ovo desavat', ne bi' vjerovala user posted image
Lejla vala nista jos nisam spremila, tek ce se sqd nesto pocet' gotovit', nakon sto ja jedem user posted image
Ljudi mene neka hronicna glad ubija posljedniljih dana, dq sam ovoliko jela do sad, imala bi' 100kila user posted image jutros u pola 4 jela user posted image
Mahanje svima user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 9:01:32   
lejla80
Jutro i ja sam poranila. Nije ni cudo sinoć u devet zaspala heh.... Winky pa dobra si ti kad je tek prva neprospavana noć, blago ti se....čim ove dvije dame bez ikakvih simptoma o tjeramo na Jezero ti si na tapeti, a mogla bi ti i prije njih hehe. ..



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 10:03:46   
agatha
Jutro, žene! :) vidim sve ste dobro hvala Bogu. Ja sam hronicno nenaspavana, moja N bi samo na ruke a i grcevi je muce. Bili smo na prvoj kontroli super je napredovala hvala Bogu.Medjutim zaboravih pitati pedijatricu a i potrefila se neka na zamjeni koliko ovolika beba mislim na starost moze da nema stolicu. Ako mogu iskusne mame Lejla, Bejbibi, Nari i ostale pomoci? Evo danas sedmi dan kako nema konkretno stolicu, pusta gasove i bude nekad zamrljano na peleni od toga ne znam računa li se to kao stolica?Help :( Lejla Mamino je u Zelenih beretki odmah iznad Doma armije.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 10:09:23   
winky_sa
Heheh tackice i ja sam u 4 razmisljala o keksu i euroremu user posted image
Lejla dosad sam se odupirala trudnickim boljkama, pa me. neka morala i potkaciti. Nas ceka prvi ctg ove sedmice user posted image
Iskustva i procedura su dobrodosli

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 11:46:51   
samy_lo
Helloo bembele..
meni ostalo tacno 7 dana do termina a nista se ne desava..osim ayo me zgaravica ubija
TACKICE ima li kod tebe sto god novo..ja kako sam usla u 9-ti mjesec slabo spavam,ali sinoc za veliki cudo sam fino spavala

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 12:41:45   
lejla80
Agatha hvala e nek ste nam se i vas dvije malo prijavile.
Šta to curu zeza stolica, miša mu. Prilično dugo nije kakila po mom mišljenju. Ima li mokrih pelena?
Nisam u toku što se tiče dojenja al dojene bebe češće bi trebale kakiti. Ako samo dojite pij čaj od komorača i tako te neke namirnice koje djeluju na stolicu. Ako ne, onda njoj daj da pije komorač. Masiraj trbu i vježbaj none, tako da usput malo pritiskas stomacic. Vjerovatno ti je zbog toga nervozna pa hoće da je nosas. U krajnjem slučaju morat ćeš izazvati stolicu sa toplomjerom ili sapunom al nemoj da ti to bude praksa.

Pusa vama dvjema i javi kakva je situacija; )

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 14:23:58   
agatha
Hvala ti, Lejla. Ma pelena je svaka puna urina i cak se skoro svaki put popiski dok je presvlacim.Od jucer sam pocela piti onaj hipp caj ima komorqc anis i kim u sastavu. Puno me ovo brine evo probat cu sa zasecerenom kamilcom i kimom ne znam... ako ne kaki do ujutro odvest cu je pedijatru sta drugo.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 14:48:36   
BubaDara
Navratile i mi user posted image
Vidim nema novih bebica u raji, ali iscekivanja najslađih imauser posted image
Ja sam vam sve ok osim sto se ne spava user posted image
A sta mozemo, tako je svima user posted image
Curetak slusa kako kad, ali mama opet kaze super je ona kakva sam ja bila, a i sveki isto kaze za mm pa tako da mozemo reci da imamo zlatno dijete user posted image
Ono sto me malkice brine je to sto jos uvijek nije pocela dobivati na tezini, bili na dvije kontrole i ukupno od rođenja za 15 dana izgubila 300g, ali doktor kaze da je to ok, ali da bi vec na sljedećoj kontroli trebala dobiti nesto gramčića pa nadam se da hoće. user posted image
Inače je samo dojim. A moze i papati fino user posted image
Agatha ja pijem hipp-ov caj za dojilje, ispočetka sam pila 3-4 šolje dnevno a sad znam po jednu popiti, ili dvije eventualno i beba ima redovno finu stolicu. Nemamo ni grčeve još uvijek hvala Bogu user posted image
Vidim vama svima nesto fali ali proći će sve kad dođu mali mirisni smotuljčići user posted image
Ja se sebi zadivila kad sam izasla iz bolnice, vene se smanjile pravo, nogice mršavije nego prije trudnoće, otekline pa-pa! user posted image Tako da sve lijepo dolazi s bebčetom user posted image
Budite strpljive i čuvajte mi se user posted image
Sve vas puno grlimo moja Dž i ja user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 14:49:21   
samy_lo
sta je ovo zatajilo..tackice mi nema da se nije otisla porodit..nemoj me bona ostavljati samu..
Nas dvoje se evo davimo malinama..a bebac tuce li tuce

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 16:23:48   
tačkicaa
Evo i mene, ispratila goste i evo legla. Noge natekle, a vala nisam nesto puno ni radila... Ali kako me samo ziga kroz prepone,posebno desnu i kroz gospodicnu sad. Ma uzas jedan. A beba nesto rovari po trbuhu, svaki pokret me ubija. Mozda sam se umorila jer nisam lezala user posted image
Agatha ja sam citala na fb u grupi za trudnice i mame tih nekih pitanja, i mislim da zene govore da to nije nesto za brigu ako beba nema stolicu dok ima gasove, fino jede i piski. Ali opet eto vidi jos s nekim iskusnijim... Drago mi je sto ste se javile ti i Buba user posted image
Winky slobodno pocni panicarit sad, Samy i ja smo haman zabetonirane, pa kako Lejoa rece, mos ti i prije nas uletit' user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 17:22:53   
agatha
BubaDaro user posted image Lejlauser posted image Tackavauser posted image user posted image user posted image jesi li spremna za veliki dan? Da sve aBd dobro prodje da stisnes i otisnes sto ti kazes hehe. I ostalim zenicama puno pozdrava od mene i hanumice koja ne kaki a da zna kakva joj je mati panicarka, uh. BubDaro da malena dobro napreduje aBd a ako si nestrpljiva a imas digitalnu vagu mozes se izvagati prvo sama pa s njom bude kilaza tu negdje malo odbijes zbog odjece i ostalog.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 18:26:35   
bejbibi
Wooow sta ce ovo biti ,nedjelja a vidi sto se piskaralouser posted image

AGATHA I BUBO sto ne navratite na temu bebe,tamo stvarno mozete sve pitati jer su zene sve to prosle il prolaze..sta ja znam ,lakse se nosit s necim ako je vecina u istom sosuuser posted image

AGATHA moja je u tom periodu kakila po 3,4x na dan ...Lejla ti je dobro rekla,dojene bebe kake puno cesce jer je majcino mlijeko lahko probavljivo pa zato i jedu cesce al i kakeuser posted image sve ti je LEJLA rekla ,samo ja ne bih davala bebi zacerenu kamilicu ...ja nisam nista davala osim dojenja do 4,5 mj kad bi pocela sa cvrstom hranom...mozes izazvati proljev ko sto ti je Lejla rekla ...al ako ce ti biti lakse odvedi dr

Vidim SAMY I TACKICA jos uvijek tu ..ma neka vas hehe,al znam da je taj zadnji mjesec haman najgoriuser posted image blizu,sve ocekujes kad ces a ono nikad proci vrijemeuser posted image
Bice dobro,ne sekirajte ..kad bude bit ce ;))

Joj mi danas citav dan u kuci ..u 3 mi mm govori " a mogli smo negdje" kad ga nisam ubilauser posted image sto mi nije ranije rekao ..pih...odgledali 3 filma ugluser posted image ma beze dan ugluser posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 18:53:33   
NARI
Cao zenice moje drage! Vidim slatko iscekivanje u toku.... Bas lijepo.
Agatha, BUBO, bas lijepo da navratite i da nas niste zaboravile od novih slatkih obaveza.
AGATHA, ja sam s prvim sinom imala takvih problema. Kod dojene djece tolerise se do 10 dana da nemaju stolicu, a kod nedojene do 7. Ja bih tako cekala, davala i zasecerenu kamilicu, masirala toplim uljem, vjezbala nozice...sta sve ne....ali u pocetku je pomagao samo toplomjer. Moras biti pazljiva, namazati cmar nekom kremicom ili uljem kruznim pokretima u smjeru kazaljke na satu, a onda samo vrh toplomjera gurnuti u guzu ( ni slucajno vise). Stolica bi trebala vrlo brzo poceti izlaziti. Sapun nisam koristila dok nije bio puno veci. Mom sinu je od tvrde stolice bila iskocila i preponska kila. On se jadan napinjao ali stolica bez toplomjera nikako nije izlazila. Meni je toplomjer bio spas. Pedijatru odvedi tek ako toplomjer i kamilica ne pomognu, da ne izlazes bebu virusima druge djece.
Ja sam vam drage moje jos bolesna. Ne znam kakav je ovo virus ovako za...ban... Jedino, nema temp.hB.
Odoh sad da detaljno procitam sta ste pisale. Pa-pa

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 18:55:16   
samy_lo
joj BEJBIBI i moj evo govori hajmo gdje..ma gdje..dosadno,smorno stvarno..

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 19:20:22   
lejla80
Ohoho jeste mi vrijedne. I ja sam vazda kući, peglam kauče. .... nešto me čojk iznervirao pa nisam nigdje htjela sam njim ni ići user posted image
Čak sam i film uspjela pogledat, ni manje ni više o razvodu haha
Ah što su se mamice zaredale danas. Daro šta to tvoja hanumica zeza. Kad si je prije stigla izvagati? Ja sam svog tek nakon mjesec i kusur, tako da uopste ne znam šta se dešavalo prvih dana. Ma bitno da ona fino papa, bit će i kilica.

Agatha eto dobila si raznih mišljenja. Ja nisam lično imala sa zatvorom posla. Možda jednom na početku dohrane, al tada sam mogla dati šljivu, tako da sam brzo riješila problem. Ja bi isto bila oprezna sa kamilicom. Znam da mnogi savjetuju al sam čula da je kamilica i alergen pa bolje biti oprezan. Sretno vam u svakom slučaju. Da se cura konačno pokaki heh

Nari kod tebe se baš razvuklo. Jesi li spremna za nove radne pobjede?

Tackava jesi to već rasputila goste? Jesu li donijeli grožđa?

Samy ma izadji malo, vježbaj, možda šta i krene user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 20:36:20   
bejbibi
E da , AGATHA kod dojene djece se do 10 dana nekakanja toleriseuser posted image ko sto Nari rece .. ti pij caj za dojilje on je dobar al na kraju mozes i izazvati kakanje..ma bice to dobro aBd ..ni ja nisam imala tih problema ,moja djeca su usranjci bili uvijek user posted image eno i sad zna A po 3 x da kaki a normalna stolica ...zato se ni ne debljaju😥 nista im ne ostane u stomaku,odmah izbaceuser posted image ..da mi neko vidi djecu mislio bi izgladnjujem ihuser posted image

SAMY kod nas ke bio bas fin dan ,sunce al nije bilo vruce,ma bas po mom gustu ..ja bi i zasla al et ne sjetih se rec mm a on mi kasno rekaouser posted image a inace se stvarno preporucuje da u 9mj s3 puno hoda i keksauser posted image pa bacajte se u akciju vi terminuseuser posted image jedite hurme i mazite dole maslinovo ulje ili nistatin kremu ,ja sam to mazala haman citav 9mj i nit sam pukla nit ista ...ja volim misliti da ki je to sve pomoglo:)

NARI i ja sam bolesna ,uzasno kasljem i puna sam slajma ..sto je najgore ne mogu ga izbaciti nikako :( zakasljem se al nece da izadje ,fuj ...rekla sinoc mm u apoteku da mi sta uzme al nisu dali bez recepta.bas ne znam sta cu .satra me ..

LEJLA koji film si gledala...a pa nisi valjda toliko ljuta na mm bila da si takav film izabralauser posted image menw u zadnje vrijemw neka romantika puca haha ,samo te filmove gledam...evo imam jwdnu komwdiju ..thw other women

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
18.9.2016 21:41:40   
agatha
Zenice moje, hvala vam puno na savjetima. Nije jos kakila iako sam joj dala kamilicu ali je tad vise prduckala i malo opet zamrljana pelena. Ne znam, čini mi se ne bih smjela toplomjer. Bejbibi, ma citala sam i ovdje neko kaze sedam neko deset a neko cak i 15 dana. Ko je u pravu a opet sam i citala da se to odnosi na bebe starije od sest sedmica.Razmisljala sam da nisam ja neesto jela da je to izazvalouser posted image . Kod nas se sad ide na kontrolu prvu nakon 15 dana tako da smo vec bili a bavim se mislju da je opet odvedem zbog ovog nisam vise pametna. Moj A nikad nije imao s tim problem iako je bio na adaptiranom a i sad kaki minimum dvaput dnevno bas nemam iskustva s tim...

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
19.9.2016 8:53:45   
tačkicaa
Jutrooo user posted image Ja mužu u petak sključila alarm, jutros prespavali mašala oboje user posted image Valjda ne zakasni puno na pos'o user posted image
Agatha Ja sam se bbaš zanimala kakanjem bebica, i pročitala sam na mnogo mjesta da je to sve ok ako bebče ima mekan trbuh, ima gasove i jede fino. A kod tebe je i pelena zamazana, ih user posted image Kažu da je majčino mlijeko 75-80% voda, pa se nema vala šta ni pokakati user posted image Možda možeš telefonom nazvat' nekog pedijatra ili nešto tako, da je ne nosaš sad. Možda je sve ok, a džaba je izlagat' nekim virusima user posted image
Kako su ostale hanume? Samy, jesi li još s nama? Kod mene sve nešto bolucka, žiga, a ništa vala konkretno user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
19.9.2016 9:47:32   
lejla80
Morning žene, jeste li se naspavale? Šta ćemo danas raditi haha
Agatha što nas zadevera sa kakicom al nije zgoreg da i mi ponovimo gradivo. Glavni problem majke jel piskilo, kakilo i kakva je kakica? Kad skontas haman ti godina u tim mislima prođe. Dobro kaže tackica, možeš nazvati DZ ili još bolje Pedijatriju pa njih upitati. Mada eto piše da se tolerise do 10 dana pa još ne moraš paniciti.

Oj sinoć je i mene uhvatila panika. U pola noći kihnem, tako je mene stomak zazigao da sam pomislila, odoh ja prije ovih hanuma haha. ...sreća smiri se bol ubrzo. Valjda nešto iznenada, ko će znati
Sutra u mi konačno idemo da se kontrolisemo, nismo bili mjesec u kusur dana. ..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
19.9.2016 10:27:57   
winky_sa
Jutro, ima li novih boljki na ovo tmurno jutro/dan user posted image
Bubadaro i Agatha bas mi je drago da nam se uspijete javiti pored svih obaveza koje sad imate oko malenih user posted image
I ja sam citala da kaka moze izostati dosta dugo kod dojenih beba, i da je preporuka da se pored dojenja ne daje nista bebama, ni caj, voda itd.
Sammy_lo i tackice jeste li u slatkom iscekivanju???
pozdravljam vas sveeeeee

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *