|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 14:50:21   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: samy_lo

BEJBIBI septembarske bebice ce preci u oktobarske


Ma hajde neka :) samo nek su zive i zdrave ;) i ja sam svoju curu prenijela 7 dana :)


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 14:51:23   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: lejla80


IZVORNA PORUKA: salmy

Pozdrav trudnice

Jel Anidla danas ima CR?


Ima ;)

user posted image sretnooo


Hajde neka je sa srecom :)) blago njoj ,eto joj bebice user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 14:54:54   
bejbibi
A gdje nam je TACKASTA user posted image da nije curetak odlucila izaci danas user posted image

Kako ste zenice ...ja isla po M u vrtic i malo prosetali do trgovine,kupila za kucu ,dosli,pristavila rucak,evo uspavala A i odo se izlezavati malouser posted image mozda pogledam koji filmuser posted image

Juce sam gledala the usual suspects,predobar film

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 15:09:49   
lejla80
Nema tackice evo i ja cijeli dan provirujem. Da je nije doktor jutros na ginekološkom ujedno i otvorio?

Eskimko ja sam uzimala glukozu neki dan u onoj apoteci pored doma zdravlja na Ilidzi. Sretno na testu. Kad je tvoj termin? Primjetih da ponekad naletiš al nisam skontala koliko si trudna. Jesi li ti ono nedavno ganjala bolovanje pa ti doktorica ne dade? Šta bi sa tim?

Bejbibi uzivaj hehe...ja nemam kad filmove ni gledati. Ponijela farbu kofol da se o farbam, al ništa izgleda od te ljubavi. A izrasla mi je, užas jedan koliko sam neuredna.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 15:34:53   
eskimka
lejla80 tu sam ja pratim redovno ali slabije se javljam :) kad imam sta napisati ja napisem :) sto se bolovanja tice promjenila sam doktora a imala sam srecu da moja doktorica opste prakse prihvata nalaz privatnog ginekologa pa nije pravila nikakav problem... stvarno sam se trudila raditi ali mi je uglavnom terenski posao i sa mucninama sam jedva izlazila na kraj... sad je vec puno bolje... trenutno sam 24 sed termin nekad sredinom januara :)
sto se tice glukoze o kojoj mjeri se radi jer mi doktor nije nista rekao.... i koliko kosta? hvala ti puno jos jednom

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 15:37:43   
tačkicaa
Žene, ja sam jutros s Jezera pisala jedan post, pa mi propade. Pa došla kći, nisam mogla s mobitela uć', i zaspim oko 12 i ne razbudih se ni sad kako valja user posted image
Moja gospođica neće još, džaaba ja cijeli dan govorim kako mi se datum sviđa, kontam čuće, navikaći, ali jok... Opet se danas uspavala, samo se par puta promeškoljila na cgt-u, pa ne moradosmo ponavljat'... Uglavnom, ultazvučno je pregledana i sve je kaže ok. Moram opet za dva dana ctg user posted image Pa od prvog svaki dan user posted image
Bejbibi To je jedan od najboljih filmova svih vremena user posted image A Spejsi mi je malo je reći sila jedna user posted image
Vdim imamo novu članicu, kojoj želim dobrodošlicu i super trudnoću i bebicu user posted image Nadam se da će biti jedna od ažurnijih na forumu user posted image
Joj da znate kako nam je Samy ljuta, haman joj baš dotužilo dolazit' na preglede, ali eto septembarske bebe su baš prave lopine user posted image Je li ti rek'o danas nešto novo? Jesi se otvorila više od prsta?
Amala Držim fige da što brže proleti vrijeme do odmora, pa laganini kreni u zamišljene rabote user posted image
Lejla bona, kako si ti? Nešto se ne žališ ovih dana? user posted image NEmaš kad od nas haman user posted image
Winky A kad si ti bila gore?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 15:53:41   
amelaaaa
Tackooo nista ti necu reci, khm khm... Ali ocekujem (kad se slj.put prijavim na forum) da će me docekati lijepe vijesti. I od tebe i od te ljutice samy hehe

Bome zene ja sam se maloprije organizovala s muzem, idemo malo na vlasic - petak, subota user posted image Curicu cemo ostaviti kod mame, to mi je jedino zao... Nikad nije ostala dva dana da nas ne vidi user posted image Najradije bih je povela ali to bi bila prava zavrzlama, dok muz obavi sta treba u Travniku nacekala bih se u autu, pa voznja tamo - vamo, onaj grozni put preko Zavidovica, hladne noci a ona prehladjena, a jos joj se sa njenih 14 mj.jos uvijek nista ne moze objasniti... A kad pomislim da za nekih mjesec i kusur aBd stize jos jedna bebaca, zasluzila sam jedan vikendic odmora user posted image I da malo napunim baterije user posted image

Eto tako, zato vas pozdravljam, zelim svima divan vikend, dobre nalaze, minimalna cekanja na CTG, terminusama lagan porod aBd, ostalim cvrsto stisnute none user posted image Iskoristite sunce, izbjegnite viruse, uzivajte sa djecicom, nek vas muzevi slusaju, maze, paze... user posted image

Papaaa do ponedeljka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 16:14:56   
lejla80
A tu li si tacko, namjerno nas zezas hmmm koja li si ti bezobraznica. Čekaj malo da ti sliku pošaljem sve će ti se samo kazat, više neću ni morati kukati heh

Eskimko čini mi se da je 75 g, ja sam samo rekla u apoteci da mi treba za ogtt. Košta 3 KM. Hajde izračunaj nam taj datum da te stavimo na spisak, vidiš da nam se smanjio. Znaš li šta je, cura ili momak?

Amelaaa sram te bilo, zar ti nije rečeno da se malo odmaknes od muža ccccc ...a ona ode na medeni mjesecuser posted image





_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 16:16:45   
samy_lo
Gdje ste zene evo mene :D
Moj doktor je imao danas 3 sekcije tako da ga niko nije mogao dobiti..tek u 2 kad sam ja bila kuci on zove muza...ali ja sam isla na pregled kod dr.Lejle Imsirije..i ko kaze da su doktorice njeznije od doktora on nezna sta je njeznost..znaci pregled je bio bolan toliko kao kad me cistila njena sestra Naima..
NALAZ glasi ovako:Porcija skracena,razmeksana.Usce dil 2 cm,glavica fiksirana,vodenjak odrzan,nema bolova..pa ima li neka da mi malo pojasni..
Kaze dr.jako dobar nalaz moze ovo krenuti i preko noci..vidjet cemo kad ce

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 17:50:19   
tačkicaa
Samy meni zvuci kao da je sve spremno. Otvorena si dva cm, razmeksan grlic sto vjerovatno znaci da ce otvaranje ici brzo user posted image Beba spremna za vanka, ali joj nista ne fali ni unutra user posted image U sustini tebi, ja kako skonta ostaje da samo cekas. Kad trebas ponovo?
Ja se sad nadam da me niko nece ni pregledat ginekoloski, ako je to tako user posted image
Lejla pa salji vise tu sliku zeno, najavljujes mi je vec mjesec haman user posted image
Amela uzivaj, ali imaj na umu ovo sto Lejla mudro primijeti vezano za medeni mjesec user posted image koja si ti lopina Lejla, sto vragova iz tebe viri user posted image
Eskimka sretno sa testom user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 18:26:40   
samy_lo
TACKO nadam se da ce ubrzo krenuti i da ce ici prirodno,bez gelova i dripova
A sutra cu opet aBd na ctg i da se dogovorim sa doktorom za dalje

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 21:13:47   
NARI
Curice moje, hvala vam koje pitate za mene. Nazalost, imam jaaako tezak period u zivotu, mozda i najtezi do sad. Nisam u stanju ucestvovati u slatkom cavrljanju. Drago mi je da vi jeste i samo tako nastavite! Zelim vam sto lakse trudnoce i lagane porode, i naravno, zdrave bebice.
Mozda ce Bog dati olaksanje, pa vam se javim katkad. Hvala na dosadasnjem druzenju. Saljem vam zagrljaje user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 22:32:35   
tačkicaa
Joj Nari to nesto bas ozbiljno kod tebe user posted image Zao mi je... Ako ti ikako mozemo pomoc', tu smo user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 23:10:30   
bejbibi
Uh NARI sto ti mene rastuzi :( ja se iskreno nadam da ce ubrzo ici sve na bolje sta god da je u pitanju.ako se trebas izjadati tu smo .
Cuvaj se draga i pokusaj da ne brines puno :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
29.9.2016 23:28:10   
lejla80
Nari baš mi je žao. Nadam se da situacija nije nerješiva. Ne daj se mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 8:20:58   
Midnight_489
Jutrooo ženice user posted image
Hajmo,vruća kafa user posted image
tackicee znaci hanumica jos nece user posted image nesto joj fino tamo user posted image
NARI baš mi je žao user posted image drži se draga user posted image riješit će se to sigurno






_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 10:14:03   
tačkicaa
Pozdravljam user posted image
Midnight Neće hanumica, možda sad čeka da prođu izbori user posted image Ima da nabelajim svaki dan po Jezeru user posted image
Kako su ostale? Šta li nam je to bilo sa Nari user posted image
Samy Šta ima na Jezeru? user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 12:36:45   
samy_lo
Kako ste mi??
Isla sam jutros samo odradila ctg,i to jer mi je bilo usput,a inace ne bih..sutra ja ne idem..vec ne dao Allah da osjetim da nesto ne stima,a sve dok osjetim ovako bebu mislim da je u redu..Kao da su nase nane,mame isle na kojekakve ctg snimke ha ya
I maloprije se ja obradovah vidim nesto smedje na vesu ali poslje se obrisem nista,i skontam jucer mi govori doktorica na pregledu bice sukrvice od pregleda,pa se u mene to sad pojavilo..ma meni nista nee na vrijeme

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 12:47:47   
Leptirica13
zenice moje...vidim,neke profurale..bebe se uljuljale,lijepo im pa im se ne izlazi van... :)
nama je danas 30+5 I idemo na kontrolu..a I danas jos radim I prvo na godisnji citav oktobar a novembar bolovanje I eto ga,aBd...
leti vrijeme..

novoj calnici zelim dobrodoslicu...leti vrijeme, vidjet ces...kad se sjetim onih prvih sedmica...sve mi bilo daleko...a evo I nas,hvala Bogu, jos malo, dogurasmo I progurasmo svasta..
fino se odmorite za vikend I sretno sa porordima..mogle bi te bebice za vikend sad.. user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 14:20:43   
Bebica11
Leptirice sretno na kontroli javni nam se poslijeuser posted image

Tackice, samy...haj neka vas s rajom još malouser posted image

Samy moguće da se otvaras pa taj iscjedak. Objesi ga ne bi čekao danas od jučer user posted image

NARI user posted image molim Allaha da riješiš brige i da nam se vratiš na cavrljanje. Forum nije isti bez tebeuser posted image

U mene opet ovo grlo..čas se pojača čas smiri... Pijem čaj limun jedem b.luk i tako


Jedem i cokogrozdjice za krv malo sam kupila par vrecica.. Ne mogu ih solouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 17:46:20   
Midnight_489
Evo mene samo da virnem,dok se tjestenina kuha user posted image

Leptirice kako prođe kontrola?Nadam se da je sve dobro user posted image
tackicee hanuma možda odlučila poslije izbora izaći user posted image ma neka tebe još sa rajom,bit će nam neobično user posted image
bebice opet grlo user posted image sigurna sam da će ti vitamini pomoći user posted image

Eto,žene,idem sad
Imate 💋💋💋

< Poruku je uredio Midnight_489 -- 30.9.2016 17:48:01 >


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 18:41:08   
bejbibi
Sta ima zenice ,imal tih bebica user posted image

Ja sam se prejela pa jedva disem haha

BEBICE a sto ne odes doktoru da ti da antibiotik ..ja sam pila kad sam bila trudna sa A jer me bas bolilo ,svw pokusavala prirodno al nije islo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 18:59:16   
Mina90
Postovanje, nova sam na forumu, I hvala Bogu konacno trudna! Nismo se puno trudili, mozda nekih 5/6 mjeseci, al ja sam odmah zeljela bebu, tako da mi je to bilo bas dugoo...u ponedjeljak, na 29. Dan ciklusa, uradila sam test I bio je pozitivan...posto sam radila na jutarnji urin, u 5h sam ustala I vise nisam oka sklopila od srece hehe...e sad me zanima sta dalje ? Ja sam u Sarajevu, I zanima me kojeg doktora/ doktoricu preporucujute, onako da je njezan, da radi privatno, a ako je moguce uporedo I u nekoj od bolnica....na preglede bih voljela ici privatno, pa bi bilo dobro da me taj doktor moze poroditi i u bolnici aBd kad bude vrijeme....ja sam.do sad isla dr Maji Slakovic kod Mehmedbasica, ali mi rekose da vise ne radi kod njega? Zna li neko nesto o tome ? Isto tako me zanima kad ste prvi put nakon testa otisle doktoru ? Svi mi govore da ne zurim, da sacekam bar 6/7 sedmicu, da bar cujem srce....koje nalaze ste morale vaditi, kako je to sve islo...imam mnogo pitanja, ali jako sam zeljela ovu trudnocu, pogotovo jer sam proslo ljeto imala operaciju dermoida na lijevom jajniku, I ova trudnoca osim sto je prva je I mnogoo zeljena....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:01:00   
bejbibi
Draga dobro nam dosla :) cestitam jos jednomuser posted image pisala sam ti na temi Trudna sam .drago mi je da si nam se pridruzila ..zenw iz sa ce ti vise reci i onome sto te zanima user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
30.9.2016 19:02:05   
Mina90
Hvala puno Bejbibi.... :*

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *