|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 19:48:49   
Bebica11
Lejla kolika je bebica bila toj zeni sto je rodila u 36. Jel napunila 36?
..Jel sitna?

Mene neki dan poznanica isprepadala. Spominjem ja kontrakcije kaže ne zezaj se ona sina rodila u 35.(drugo) pa bio sitan 2700 pa spao na 2500 plus na izlazu prestao disati. Mislim na kraju se sve dobro završilo al me prestravilouser posted image

Ja jedva čekam malo ananasa bas ga volimuser posted image hurme imam neke čokoladne mm donio s Hadzdza pa cekam dok udjem u deveti.

Eh jedino to masiranje medjice voljela bih probati da me ne sijeku ovaj putuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 19:49:54   
lejla80
A gdje uzimate to čudo za masiranje međice?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 19:55:18   
lejla80
Pa bebice ti si ulaskom u 36. sedmicu ušla u deveti zvanično. To je po onim sedmicama, mada sam i ja vazda pratila po datumu porođaja. Ova moja super prošla, bebi preko tri kile, odmah sutradan je otpustili ma milina. Pukao joj vodenjak u 35. i eto nekako je održali da uleti u 36.

Ma ne plaši se se zbog tuđih priča, bit će šta će biti, taman da si u 40, ha ja.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 20:17:53   
manuela RR
U apoteci Weleda ulje za medjicu

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 20:21:16   
manuela RR
https://www.google.ba/search?q=weleda+oil&client=ms-android-huawei&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiKi5mNjv7PAhVCESwKHRXZBoEQ_AUIBygB#imgrc=cp3ZP3Ik8zcrsM%3A

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 20:43:55   
Bebica11
Haj super uzecu u ponedjeljak aBd to ulje i lanolin....


Lejla jeste upravu siuser posted image dobro se ja održim pozitivnom. Okruženje je manje više pesimisticno. user posted image

MasaAllah za tu zenicu i bebicuuser posted image

< Poruku je uredio Bebica11 -- 28.10.2016 20:44:39 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 21:37:01   
amelaaaa
Laku noc zenice user posted image Izgurale smo jos jedan dan user posted image

:*

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
28.10.2016 23:10:07   
bejbibi
Vecer zenice .evo i mene ...vidim raspisale ste se o svemu i svacemu hehwh ..idem redom malo da komentarisemuser posted image
Prvo,sto se tice ovog dolaska ovdje na nos mi izasao user posted image ma fino je sve to al stvarno nemam sekunde mira.eto znate otprilike kako je to ..moja djeca su ziva,aktivna al nisu bezobrazna i stvarno slusaju ,ne svadjaju se ...A je aktivnija sada al to se od nje i ocekuje ...al nije svadjalica..ja taman pomislila brat ce za sa prije sedmicu dana,reko super da uzivam sa mamom a oni ostadoseuser posted image tako da sam stalno pod stresom sto nije dobro nikako al et izdrzih jos malo aBd ...

Sto se tice poroda ,ja sam se prvi put bas namucila,imala kontrakcije 22h crkla sam ..na kraju drip pola sata i porodim se..al sam bila preporena...
Eh drugi porod jela hurme citav deveti mjesec,i mazala se nistatin kremom i valjda mi to pomoglo ...mislim mazala medjicu tom kremom ...nisam ni pukla nit sjecena bilauser posted image za 4h sve gotovo bilo,inducirani porod sa tabletom bio

Eh AMELA mg zatvara kolko ja znam ...on smiruje kontrakcije pa mozda da ne pijes ..ja sam ga pila citavu drugu trudnocu jer mw non stop pupo bolio i prenijela 7 dana al sam se prelako porodila mashallah:) mozda od hurmi i te kreme ,ne znam ...

A BEBICE i ostale nemojte slusati tudje price ,to je najgore ..samo svoje furajte ,oguglajte ..tesko je al mora se tako ...menw nije strah poroda stvarno ..ono je krenulo pa mora izaciuser posted image ne moze kroz usta hahah ....samo opusteno i bice dobro aBd ;)

Eh laku noc zenice ,pisemo se sutra aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 9:31:57   
bejbibi
Uuuu sta je ovo ,ja uranilauser posted image pristavljam ☕

Jutro zene ,jeste se naspavale
Ja onako,citavu noc se budila nesto ...popila kafu s mamom i strinom i da sta prezalogajim
Kako ste mi vi ? Imal kakvih zigova danasuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 9:46:31   
lejla80
Evo i mene...Jutro žene kako ste mi?

Kod mene relativno mirna noć, na hajr i na dobro..ovo je neko zatišje user posted image čak ni u wc ne idem nekoliko miliona puta haha
Danas sam imala tonu nekih planova al muza iznenada pozvaše da nešto radi tak da neću haman nigdje. Večeras imam neki rođendan i to bi bilo to za danas.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 10:45:53   
Bebica11
Jutric žene

Samo ću kratko mm otišao do pekareuser posted image A pustio me malo da odmorim. Sa sabaha blago pod stomom me stezalo malo pa popustilo i zaspala u sedam. Sad ustala hodam blago stežu krsta stomo....ukratko dan počinje sa donat mg

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 11:49:35   
lejla80
Bebice to tvoje bebče se ne šaliuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 13:34:27   
Bebica11
Sad dogovorih neki sastanak u ponedjeljak aBd...nek se strpiuser posted image

Smirilo se opet malo. Razabirala s djecom igračke...ne znam sta bih ruckuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 15:33:33   
ananas_ze
sjeca li se iko mene user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 18:18:19   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

sjeca li se iko mene user posted image


Dobrodošla ananasuser posted image sjećam se ja malo.

Ja kao inventar na ovoj temiuser posted image koja si sedmica trudnoce?


Dakle report: jutros 6-7h bolilo pa oko 10h pa oko 15h sve po 20tak min kontrakcije i smire se. Malo sam odspavala. Sad me samo kukovi bole. Lezim mirujem i naumpadne mi Amelaaa evo jos malo pa izgurala još jedan danuser posted image
Samo mi je raspoloženje u minusuuser posted image valjda umor,nervoza eto

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
29.10.2016 18:45:52   
lejla80
I ja sam danas prespavala pola dana. Nešto me bole ruke i noge. Bebice pa ti mene odlučila haman ostaviti samu da čekam. Ove ostale naše terminuse nisu baš aktivne.user posted image

Ananas_ze upadaj, i ja te se ko kroz maglu sjećam a još trudna user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 7:34:40   
manuela RR
Evo da i ja jutros pristavimuser posted image
Vidim sve ste jos na broju i neka ste imate jos malouser posted image
Mi juce citav dan u hodali.
Isli na Trebevic na rollercoaster pa poslije na Ilidzu na Terme.
Prava uzivancija.
Kuci dosli u pola 12 gotov ponocuser posted image
All bas mi je prijalo...
Vidim imamo pojacanje user posted image
Neka novih starih trudnica da imam sa kim da se tipkam kad mi vi odete...user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 7:36:25   
manuela RR
Bejbibi jel ima neka doza za te hurme koliko treba dnevno da se jedu da bi bilo efekta...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 8:55:00   
Bebica11
Jutric žene

Ja sam još 2u1 opet se hB smirilouser posted image sto Amelaaa kaže izgurali smo još jedan danuser posted image

Imam danas peglati ako budem dobro aBd. Imam ponešto i raditi. Ne znam kud cu prijeuser posted image samo da ne bude bolova aBduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 8:57:36   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi jel ima neka doza za te hurme koliko treba dnevno da se jedu da bi bilo efekta...

Draga ,ja sam znala pojest po citavu kutiju user posted image na dan ...mora da je pomoglouser posted image sto vise jedes to bolje ..ne moze skoditi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 8:58:28   
manuela RR
user posted image bebice 11 samo se ti umaraj pa ces da vidis...
Odmori zeno malouser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 9:01:28   
bejbibi
Jutro zene ,kako ste :) ima li zigova ..kod mene se smirilo hB ..da jos danas izdrzimo i sutra putujemo aBd ...sad me strah malo kad se sjetim aviona al na hajr
Ovdje mi slab net pa jedva udjem na rr...dok otvori vjecnost prodje 😠
Evo pijem kafu s mamom...pa onda ritual dorucka,oko djece itd ..ma prodje dan u sekundi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 9:01:31   
manuela RR
Joj one su meni ruzne ne znam da bi mogla toliko da pojedem..user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 9:04:46   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Joj one su meni ruzne ne znam da bi mogla toliko da pojedem..user posted image


Uh ja ih bas volim.jedva cekam da udjem hairli u 9mj da ih pocnem jesti user posted image imas one debele,velike,socne,u kutiji dodju..one su fine ,jamiii

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
30.10.2016 9:17:30   
manuela RR
Kakve su te?
Ja znam samo za one u stiropor zdjelici prekrivene najlonom.user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *