|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 8:15:57   
lejla80
Dobro jutro cure moje, hajmo kafica user posted image user posted image user posted image
Ja poranila, moram raditi urinokulturu još nisam, tacnije moram napuniti onu bočicu pa da mm ponese usput, jadnicak nahodao se po DZ ove godine user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 8:40:36   
Mina90
Jutrooo, ja ispratila muza na posao, I ponadala se da je lijepo vrijeme napolju, al nista od toga.... nekako se cudno osjecam, stalno bih mogla spavat... trebala bih usisat, al ne znam jel mi pametno sad vuci usisivac I trljat tepihe... uzivajte u danasnjem danu zenice, ljubim vas user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 8:58:42   
eminaja
jutro i od mene,,i ja svoje ispratila pa sad rahat popit kafu user posted image user posted image user posted image
Mina ma samo odmaraj i spavaj ako mozes,,,,prva tri mjeseca je i spavanje jedan od simptoma pa ga iskoristi pozitivno user posted image

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 9:31:52   
amelaaaa
Zeneeee dobro jutrooo user posted image Ne mogu vala citati ove 4 stranice koje ste ispisale dok me nije bilo... Ali po onome sto sam preletila vidim da se anidla porodila. Cestitam draga, da uzivas u lijepim trenutcima sa bebacom :*

Drugo, vidim nova imena jeeei, dobrodosle mina i eminaja.. Jednoj zelim uspjesnu, skolsku, laganu trudnocu posto je koliko sam shvatila tek na pocetku, a drugoj zelim lagan porod user posted image

Eh samy i tackica radi vas ipak idem citat sta se desavalo za vikend... Je li bio bejbi bum user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 9:40:48   
amelaaaa
Koliko vidim jos nema vijesti za samy i tackicu .. Ako Bog da danas da nas obraduju lijepim vijestima user posted image

A ja da vam se pozalim, sinoc su me pola noci boljela krsta, nisam oka sklopila...i evo i sad, malo malo pa me pocnu bolit..Ali nista drugo se ne desava..Ne znam sta da radim, da li da se javim doktoru? Morala bih izaci s posla, a ne bih da dizem paniku bespotrebno...

Ono sto mene buni je da mi je tako krenuo prvi porod, bukvalno nisam osjecala nikakve napone, stezanja, tvrdocu stomaka, nego samo blagu tupu bol u krstima od 7 do 8 ujutro...Javim se u bolnicu, ne zbog bolova, nego sto sam trebala po rasopredu, i ostave me. U 10 urade ctg i kaze babica kontrakcije na 5 minuta, a ja i dalje osjecam samo tu blagu, tupu i konstantnu bol u krstima. U 11, 6 otvorena, u 11:30 prave kontrakcije, u 12:35 gotovo. Zato sam se sinoc raspametila, sve mislim mozda je opet porod krenuo... A jos nisam u 9ti usla... Joj zene sta da radim user posted image user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 9:53:19   
eminaja
hvala Amela,a tackica se mozda i porodila nema je u zadnje vrijeme user posted image
sto se tice tih bolova i sama sam imala te bolove pa cim me sta zaboli osluskujem ima li sta,aa ako mozes otici na pregled,otidji cisto da ti budes mirna user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 10:14:11   
bejbibi
Juteo drage ,hajde na nesuser posted image il kafu bosansku ,sta hocete hehe

AMELA otidji doktoru ako te jos boli i ako te strah ..al nemoj se stresirati ,pokusaj se smiriti .

Joj zanoravila sam sta ste pisale ccc ...bas mi mozak nekad zablokira

Ugl ja i A ustale maloprije ,mm odveo M u vrtic ja spavala nisam ni cula nista ..jest da me M probudio rano ,dosla legla kod njega i na kraju odem u spavacu kod A da se ona ne probudi i ne poremwti mi sanuser posted image M dala ipad i rahatuser posted image
Upo noci nekad mi se uzasno piskilo pa odem u wc ,kad eto i A zamnomuser posted image i trebalo joj jedno sahatak da opet zaspe ,a ja ko zaklana
Kod nas kisa,uzasno vrijeme.doduse smirila se malo al je bas napadala..zato danas kuci,nema hodanja a i mrsko mi ...
Moram praviti raspored rucka za svaki dan da imam unaprijed ideju jer ovako jedva skontam.smori me ovo kuhanje vise😭 uvijek isto se vrti .nemam ideja

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 10:27:37   
lejla80
Joj bejbibi i meni je više omrzlo smišljat da ti pravo kažem. Nije ti loša ta ideja za jelovnik, mogla bi i ja.

Amelić može bit i od puta, ipak si ti prilično kilometara prevalila al s obzirom da ti je na prošloj kontroli doktorica rekla da bi se mogla otvoriti, ja bi otišla da sam na tvom mjestu. Sama kažeš da ti je tako bilo i sa prošlom trudnoćom. Ne sikiraj se u svakom slučaju, nabrala si ti prilično sedmica, bit će to ok aBd.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 10:39:01   
bejbibi
Ma moram nesto skontati za jelo jer ovako mi se isto vrti uvijek ...onako cu bar znati sta koji dan i rahat ...skontala sam za danas .bice losos i krompir salata ..hB pa vole ribu jesti ovi moji.ja nisam neki ljubitelj al lososa volim a i moram zbog njih ..M mi jede suho u zadnje vrijeme i sve mu nokti pucajuuser posted image fali mu vitamin neki ..a necu da ih kljukam kejkavim praparatima hemije,samo prirodno pokusavam .nasla sam jedan odlican med za imunitet i ks pa im to dajem 2x dnevno al nestalo mi pa moram kupiti ...i fakat kad su to uzimali nisu bili bolesni ,cim su prestali poceo kasalj opet

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 11:41:12   
samy_lo
Evo mene zenice..
jutros me doktor uputi na komisiju..u srijedu prijem..pa eto neka mi je Allah na pomoci

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 12:28:54   
lejla80
Samy šta bi, je li te on pregledao? Kad ideš na komisiju?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 12:37:27   
tačkicaa
Evo da vam i ja samo kratko mahnem. Bila na crg-u, sutra opet. Dopizdilo mi hodanje i et' nemam vviše šta dodat' user posted image Samy tebi opet sretno, i biće sve super aBd user posted image A ostalima mahanje user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 13:02:08   
samy_lo
Bila sam na komisiji i tako mi rekli..3 cm sam otvorena
TACKO u koliko ces sutra..moram i ja

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 13:30:33   
lejla80
Vala ste i meni dopizdile sa tim ctg-ovima user posted image ... a tek mogu misliti kako je vama user posted image
Samy ma eto nije da nisi nikako otvorena, može to do srijede i krenut.

Oj žene al se meni spava, ubi me ovo vrijeme..evo nagovaram mališu da legnemo al on se zaigrao beba hahaha...evo po kući u sesnaest voza kolica, bezbeli sam mu i zimsku navlaku morala otpakovati, veli hladno mu bebi user posted image

Sta li je nam je sa amelicom?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 16:54:25   
Bebica11
Heeej žene

Samy i jel te primaju sutra?user posted image Hej tebi ce gel garant al to na tvoja 3cm će ići glat sa pjesmom.user posted image dobar znak da si se sama toliko otvorila a možda i pregled potakne veceras kontrakcije.. Evo vibrice za tebe ~~~~~~

Tackice kako herpi? Sta ima kod tebe?

Amelaaaa Boga mi iz krsta nije zeza. I mene su krsta boljela kad sam imala kontrakcije i kad su mi ih lijekovima smirivali. Nikad stomo. Javi se ti ipak dr i ne panici. Ipak si prešla koliko znam 34 hefte u sigurnoj si zoni mada je bebi svaki dan u pubi plus <3

Mene danas sinusi i nepce boli. Grlo prestalo samo negdje Visoko. Dop.
dicu vam i ja sa ovim virusimauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 17:04:09   
tačkicaa
Samy sutra cu rano aBd. Rekose i uz, pa eto da vidimo i to. A sto ćeš ti sutra ako su ti rekli u srijedu hospitalizacija? He sto nas ispeglase user posted image
Lejla ti se ne smijes zalit da smo dopizdile, to samo mi smijemo za sebe user posted image
Bebice ma eto onako, danas flaster stavljala, pa se kao malo suzio prostor, ali ga razmeksalo, fuj. Sacu opet cinkovom susit', pa bice nekako...
Amela ode li doktoru? Imas li bar da nazoves, da pitas?
Bejbibi skonta li ti jelovnik?
Kako su nam nove trudnice?

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:09:58   
samy_lo
BEBICE u srijedu hospitalizacija i rece doktor da ponesem gel odmah
TACKO moram na ctg jer sutra 9-ti dan da se to prati da ne bi se kakva greska propustila tako rece doktor

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:19:38   
bejbibi
SAMY mozda to krene i samo od sebe :) vec so otvorena ..neka je sretno kako god ...eto jos malo bebice :)

TACKICE evo kontam jos uvijek jelovnikuser posted image nisam sve skontala ...cak mi je i ovo tesko skontati haha

Sta radite zenice ...meni bas neki bezveze dan bio user posted image sutra zovem dr da se narucim aBd ...a imam roditwljski u 5 u vrticu ...kad krene nikad zavrsiti a meni se ne ide ..a moram 😶 mm cu bar ostaviti djecuuser posted image ima da poludi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:20:01   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: samy_lo

BEBICE u srijedu hospitalizacija i rece doktor da ponesem gel odmah
TACKO moram na ctg jer sutra 9-ti dan da se to prati da ne bi se kakva greska propustila tako rece doktor


Tako je moja drugarica prenijela i Imsirija L joj aplicirala gel bila 2cm otvorena za 2h rodila user posted image

Ne brini i ja sam prvo na gel uopće nije strasno...a možda se do tada i poeodis aBduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:46:43   
bejbibi
O kakvom se gelu radi ? ..ja kod A imala inducirani porod .doktor mi stavio dole nesto i za 4h sam se porodila ..eh meni se cinilo da je neka tableta a moguce da je taj gel biouser posted image il ima i tabletauser posted image
Ugl izgleda lakse tako se poroditi nego da krenu boloviuser posted image
Svakako svima nama zelim sto laganije porode aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:51:50   
samy_lo
Bejbibi gel moras kupiti i donijeti..a imaju neke tablete koje stavljaju..kada mi je radjena kiretaza prvo su mi aplicirali dva gela pa tu tableticu..pa sam sama izbacila posteljicu i ostatak mi ocistili

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:52:04   
Bebica11
Bejbibi pa to je slično tableta il gel.
U Sarajevu ako ti daju tabletu dole znaci kao "pripazili" su te...otvori se ena krenu kontrakcije... Potaknu porod

< Poruku je uredio Bebica11 -- 3.10.2016 18:53:12 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 18:54:18   
Bebica11
Sta nam je sa Amelomuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 19:19:43   
lejla80
Šta ima žene vidim pričate o gelovima i tabletama. I ja prvi put čujem za te tablete.

Ne znam za vas al mene sve živo boli, noge, ruke, ramena uhhh, još spavala danas. Ubi kuca. Tacno mi treba kakve aktivnosti da se razdrmam, kakav fitnes ili zumba haha....mogu se zamislitiuser posted image

Tackice gdje si, da nisi otišla na ctg?user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba - OKTOBAR
3.10.2016 19:31:01   
tačkicaa
Evo treca sreca, ako ne prodje ni ovaj post, necu vam vise ni pisat', večeras user posted image
Samy Ti ces u srijedu aBd imat' sina, sta te briga user posted image jesu li ti trebali kakvi dodatni papiri za komisiju sem uputnice? Jesu te pregledali? Kad ces lec' u bolnicu? Ujutro ili? Da znamo kad da ocekujemo lijepe vijesti user posted image
Lejla Samo ti zezaj, a kad i ti budes nosila 10 mjeseci ima da maksuz uvirkujem i saljem ti slike svoje vitke figure user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *