|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
19.11.2016 21:03:39   
Leptirica13
Aidice,hvala na zeljama...i tebi nek bude sa srecommm....mi sad odbrojavamo...i jedva cekamo..i ne vjerujemo da cemo imati malu,mirisljavu strucu..NASU strucu..zelim da svi koji zele dijete,dobiju..da im Bog dragi da..nema nista ljepse od osjecaja da ces postati roditelj...
Lejla,blago tebi..ti u cetvrtak..ja sam se nadala da cemo i mi sljedece sedmice..al,hajd..strpljen,spasen :) samo nek nam dodje ziva i zdrava...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
19.11.2016 21:51:44   
lejla80
Eh curke moje jeste li se smorile ko ja danas? Ja evo svježe istisirana uhhh kako opusta. Obišla sam večeras nekoliko prodavnica u potrazi za usisivačem. Baš mi fali al iskreno ni sama ne znam šta da kupim. Sutra nastavak pa valjda ubodom neki iole dobar.
Lina i Aidice morate se malo više aktivirati. Slabo se javljate.
Eminaja e super pa je braco tako fino reagovao, valjda će i moj aBd...
Uhhhh sve sam pozaboravljala hah

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 8:34:25   
Bebica11
Jutro žene user posted image hajte na kahvu i hurmasicuuser posted image

U mene sve isto. Juče skoro cio dan bolovi i sinoć sam ustala od bolova al naprijed pa me mm natjerao da hodam po stanu da seuser posted image spusti...i tako hodam a pritisak na mjehur donji dio...hodala hodala osjećala pritisak al nije tad boljelo i smirilo se oko jedan pa leglauser posted image

Noc ok i jutros evo ponovo stezuka sa svih strana a danas smo 38+3


Još sinoć cirkus koni ispod poplavilo kupatilo došao joj sin u 22h zvoni vrišti poplavili ste mi kupatilo. Mm ga uveo u naše kod nas sve suho. A dole voda teče s plafona. Haos. Hodali sahat gore dole niti djeca mogu spavati. I uglavnom mi smo zavrnuli ventile cijelu noć nisam mogla u kupatilo a ponekad mi pritisak... I sad čekam majstore da mi kopajuuser posted image najgore će mi biti ako kopali a ne nadju....Jer ta voda je čudna Bog zna na kojem spratu može biti belaj a da izbije negdje lijevo....

Eto malo crnjak pa hajde da bar hoce završiti da ih ne gledam da u wc mogu rahat. A svako kupatilo su mi kopali bas sam bahsuz s time. Jos sve novo...al odlučila sam neću se sekirati za te stvari

Jucer mi kuma javlja u poznanice nam mali dobio varicele al nisu izbile van..
Dijete u komi mali mozak otkazao...toliko sam se potresla da me ove moje gluposti ne mogu izbaciti iz takta. Nek smo svi živi zdravi a nek sve ruše nose...boli me briga.... Eto izvinite na dozi crnjaka na sabahu

< Poruku je uredio Bebica11 -- 20.11.2016 8:35:07 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 8:54:06   
manuela RR
Bebice11 da znas da bi i mogla na hurmasicuuser posted image
Joj draga bas belaj pred porod da ti rove kupatilo a ionako se u WC stalno ide... All sto rece bezveze se nervirati ima i bitnijih St Ari.Bas mi zao tog djecakauser posted image da bude dobro ako Bog da.

Lejla80 ja imam vec godinama onaj name vodeni filter jest malo potezak al najdraze mi kad stavim u njeg malo omeksivaca pa kuca em usisana em uzmirisanauser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 8:56:38   
manuela RR
Eminaja ti si bas sretna...mogu misliti radtopis se kad ih gledas nema vece srece... Jedva cekam...
A o porodu jos necu pretjerano da mislim...
Prezivjela jedan prezivjecu i drugi...user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 10:38:26   
lejla80
Cure moje ja popila, trenutno ustipci na trpezi uhhhh, hajte bujrum...
Bebice ma hajde ti kod mame dok se frtutma oko cijevi ne smiri. Valjda neće dugo kopati.

Kod mene uglavnom po starom. Evo zadnje dvije noći mi počele trnuti i oticati ruke. Probudi me bol...uhhh

Ne znam jeste li čule za nagradnu igru pampersa i Binga, nije loše a svi dobiju nagradu...procackat ću link negdje

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 10:52:58   
manuela RR
E daaa super je ponuda u Bingu al meni nista ne treba osim posteljine a ova posteljina nije za krevetic tako da....

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 18:56:23   
lejla80
Manuela ma svakako kupujem pampers, tako da ću odsad u Bingu jest da se mm smrkne kad trebamo tamo haha...i ja imam sve nabrojane al hajde nije na odmet, poklonit ćemo nekome.. Tebi je svakako rano da kupuješ pelene.

Gdje su ostale hanumice... Ja sam se ishodala danas, evo sva sam otekla huh...

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 19:42:23   
Mina90
Pozz za sve, evo I mene, da vam mahnem user posted image ja danas dosla sa vlasica, muka mi nesto cim udjem u kucu, mogu reci da sam se ulijenila...kad vidim koliko posla imam, hoce nesto da mi bude.. jos od sutra vise nema izvlacenja, moram I pravosudni ozbiljno pocet spremat, jer do sada sam se izvlacila na mucnine, a nadam se da ce ih od sutra manje bit, jer sutra aBd punih 12 sedmica...user posted image
Htjela sam priupitat, kad ste isle na 4D ? Sa 16 sedmica moze li ?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 19:55:42   
anandi
Dobro vece, evo i mene. Sad malo isprzila bijelog pileceg mesa i crvenih paprika pa zalila vrhnjem reko da malo umocim i zeznu se.
Ispovracala se, definitivno moram odustat od mesa.
Mina iskoristi sad vrijeme i uci, nek se zavrsi i to zivotno poglavlje.
A sto se tice 4D ja isla nekidan u 13+3 kad sam radila ekspertni. Bilo je preeedivno

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 20:00:54   
Mina90
Anandi koliko si platila taj 4D ? Koliko inace kosta ? Ja sam mislila kod Mehmedbasica u ordinaciji, kontam.oni sto posto imaju...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 20:07:14   
anandi
Mina ja vodim trudnocu kod Balica i kad god san isla na uz uvijek je dr ukljucila malo 4d i placala sam 75KM a ovaj zadnji ekspertni + dabl test platila sam 200KM

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
20.11.2016 21:10:57   
manuela RR
Sa 12/13 sed 4D UZ 150 KM

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 8:34:33   
Midnight_489
Hej jutro ženice,hajmo evo kafica user posted image
Nisam se dugo javljala,pokvario nam se ruter od interneta pa smo morali nešto popravljati,kupovati drugi.... user posted image
Rekoh,sad će me ženice ružiti što se ne javljam,pa da virnem malo user posted image
Nadam se da ste sve dobro kao i vaše bebice user posted image

Danas mi valja malo u čaršiju u nabavku,prvo da popijem ovu kafu,doručak pa idemo polako user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 11:32:46   
anandi
Dancek bebeleee
Midnight ma nema mi nista gore od tih iznenadnih troskova user posted image

Ja sad malo setala, predivno vani pa otisla do ordinacije po stik sto su mi snimili euz, jaoo zene nemam rjeci. Snimili su mi 12 slicica i 12 videozapisa, ma preedivno. Na jednom snimku dusa mamina boksa user posted image Ne zalim marke sto sam platila, evo osmjeh mi je od uha do uhauser posted image

A gdje ste sve nestale, vjerovatno skitateuser posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 12:16:53   
Mina90
Ja evo pokusavam ucit, danas meni I muzeku prva godisnjica braka, on vcrs mora na sastanak, a ja gulim pravosudni... user posted image ne znam sta bih mogla izmislit, da ne kosta punoo, a da ga iznenadim...spremila bih se jada u neko se.I rublje I docekala ga, al se osjecam ko kit! user posted image moglo je to dok nisam zatrudnila user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 12:42:14   
anandi
Mina sretna vam godisnjica user posted image user posted image narednu docekali s user posted image
Kakav kit, sta pricas....samo se ti spremi. Ja sam bas svog sinoc docekala u tom nekom sexy rublju i carapama user posted image jos je stigao oko 20h s posla, cim me vidio umor nestao automatski user posted image a stomacic mi bas povelik, al neka sama sam sebi sexy, mm mi pada od smijeha

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 12:54:10   
lejla80
Ola curke evo i mene...javljam se sa lijevog boka user posted image user posted image
Od jutros sam na nogama od ctg a pa do nekih kućnih poslova, imam osjećaj da što više radim sve više mi zabacano pihhh...a da mi je sve pospremiti dok ne krenem u bolnicu ...još mi se i malisa nahladilo, moram i njega popodne odvesti do DZ ajjj kad krene baš krene.

Vi vidim sve dobro...kakve debele na početku trudnoće, još uvijek ste super mačke pa iskoristite dok ne budete hodale i sjedile raširenih nogu ko jauser posted image ...baš ženstveno hah Mino sretna godišnjica user posted image

Šta je sa ovim mojim najdebljim curama? Svamojadjeca jesi li se porodila? Bebice? Leptirice jel spreman kofer i ti ćeš par dana poslije mene a možda cura krene i ranije, nikad se ne zna.
Bejbibi i ti si se usutila?

Midnight zabusavas sestro, vazda ima neki razlog za nejavljanje, koja li si ti.

< Poruku je uredio lejla80 -- 21.11.2016 12:56:24 >


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 15:47:53   
Bebica11
Lejlic evo me user posted image Ranka neće vankauser posted image

Jel ono ti sad 24.11. na carski? Hoćeš li 23 u bolnicu? Zao mi je za malisu želim mu brzo ozdravljenje

Ja sam jutros konačno bila i kod frizera,obavila sam i to pred porod hBuser posted image samo sam se malo zeznula skratila više nego što sam planirala al hajde narasti ceuser posted image Bas mi mama komentariše nisi odavno nosila tako kratko. Mislila sam da mi pada na ramena a ono jos malkice kraće al super mi. Ne moram vezati da malo i promijenimuser posted image


Poslije sam išla na posaouser posted image tamo samo što me ne istjeraju. I klijenti su ono "Ma daaaj više" 😂 al hajde čistim, završavam, drago mi da sve stignem da je lakse kolegicama što ja mogu. Mada sam sad zaokružila mislim da nema ništa što moraju mene zivkati poslije user posted image

Meni danas 38+4 idemo ka 38+5user posted image

Imala sam 2-3 jače kontrakcije danas...u jednom momentu se preznojila i popustilo me user posted image to je to

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 16:36:48   
lejla80
Bebice a tu li si, ja kontam Ranka izašla user posted image
Oj gledam po bolnici kako žene dolaze na ctg pa na recepciji govore koliko su trudne većina ih 40 +, pokoja ovako ko ja hah...to postalo moderno prenijeti izgleda..
A jest ja aBd prekosutra ujutro moram u bolnicu, dan prije carskog. Ništa više ne znam. Danas mi jedna kona trebala donijeti briseve ove nanovo što sam radila, kao ako budu uredni ranije budu gotovi. Još uvijek je nema, bit će da je baja i dalje u nosu ne gine mi izolacija. Ima da budem u bolnici ko Robinzon user posted image ...al hajde ima još nade haha...
Manuela eno vidim da si ovaj mjesec ti pokupila nagradu za aktivnost. Uživaj u mljackanju.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 17:06:06   
Bebica11
Draga Lejla ode ti meni brzo a ja i ti se baš pratimo user posted image Leptirica i Midnight malo slabije pišu... Valjda ću i ja do kraja sedmice da ne ostajem sama od terminusa user posted image

Vrijeme letiiiii

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 17:52:32   
lejla80
Bebice ako ne krene ranije hajde ti sa mnom, bit će nam lakše user posted image ....a tu sam ja aBd, neću te ostaviti na cjediluuser posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
21.11.2016 18:45:00   
manuela RR
Lejla 80 ti da nisi napisala da Sam dobila kremu ja ne bi ni skontalauser posted image
A kako ce mi je poslatiuser posted image

Elem zenice moje ja u skitnji citav Dan.
Isla sa drugaricom na kafu pa na komisiju da mi produze bolovanje pa kod mame na rucak.... Mali ostao kod nje na spavanju...Tak da smo muzek i ja sami....
Lejla 80 jel te hvata trema ?Mogu misliti jedva cekas...
Da sve prodje kako treba...

Meni danas poceo curiti kolostrum I to na majicu preslo... Jel se nekoj od vas to desavalo...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 0:19:30   
Mina90
Eto godisnjicu proslavili vecerom u restoranu u kojem smo se vjencali, dobila cvijece, parfem, torbu... pokloni ipak nisu bitni, najveca sreca mi je nasa ljubav I bebica aBd... nista od keksa...glava ga zabolila, nabio kapu I kaze:" laku.noc, volim te, hajd keksat cemo se sutra" user posted image
Rekoh cekaj da ubiljezim u agendu....hahahauser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 5:17:47   
Bebica11
Manuela i meni počne curiti kolostrum oko 6.mj trudnoce

Mina čestitke na godišnjici

Lejlo možda budemo isti danuser posted image

Sinoc sam imala bh kontrakcije svako 20min i tako par h...stvarno sam mislila preci će u bolnije...pokoja je bila i bolna. A ono ništa smirilo se ja legla ranije i zaspalauser posted image

Jedva čekam pregled u cetvrtak aBd da vidim dal se bar otvaram od ovogauser posted image

Gdje su nam Amelaaa i Eminaja.. Ponekad nam pišu...kako su bebice?

NARI naidjes li ti ženo kako si jel sve ok?

Svamojadjeca jesil se porodila?

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *