|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 5:19:10   
Bebica11
Bejbibi šta si se ti ušutila? Jestel ozdravili?




_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 7:01:26   
Midnight_489
Jutro žene,ja malo poranila user posted image
A i nisam baš nešto fino spavala vala,čitavu noć se prevrtala po krevetu user posted image
Odoh sad pristaviti kaficu,MM otišao na posao i tako...


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 7:30:12   
lejla80
Jutro i od mene i ja sam prilično poranila. Sinoć legla sa A da ga uspavam i zaspala. Baš je bilo rano. Al hajde nije ni bitno kad se legne, bitno da se čovjek naspava.

Imali smo prilično mirnu noć sa epizodama kašlja al dobio je jučer antibiotik i lostop, pa se nadam da će do večeras početi djelovati, nešto mi baš teško da ga bolesnog ostavljam. Inače sam pobornik prirodnog liječenja koliko god je moguće.

Bebice aj i mene bh kontrakcije slomise evo par dana. Baš su česte i intenzivne. Sinoć me potkocilo zajedno sa kontrakcijom i nešto na plućima šta li je, nisam mogla da udahnem kako treba. Baš sam se bila uspanicila. Šta bi sa tvojim kupatilom?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 9:36:16   
Leptirica13
Ma tu sam ja..al mi muka pisati sa mobitela..hiljadu gresaka..sa laptopa mi ne da...
Ja odbrojavam ove dane..nikad nacekati..sve cesce sanjam bebu..sve je spakovano al ona se vrti,zive smire nema,tako da sumnjam da ce ranije krenuti.nemam ni kontrakcije ni nista..danas nam je 38+2..ima li koja zenica da ce sa mnom sljedece sedmice na jezeru biti...? Malo me i nervoza fata i strah..sve mi se pomijesalo...kako se ti osjecas,lejla? Ti sutra,aBd,ides leci? Blago tebi...ja u nedjelju..bas ce biti veselo..nedjelja sama po sebi teska a jos moram gore biti... :(
Uglavmom,tu sam ja..citam...nek bude sa srecom zenicama koje odbrojavaju a ja se svakako javim ;)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 10:30:27   
lejla80
Leptirice ma gore je svaki dan isti. Samo sa se mi aBd hairli kutarisemo što bi rekao nas svijet. Ja trenutno nemam nekih posebnih osjećanja, iskreno nemam kad jer imam puno obaveza oko A. Taman što smirim sve oko doručka, vakat pripremati ručak. Evo smo upravo namjestili krevetić i promijenili posteljinu da nam bude sve čisto. U pauzi kad prilegnem jer me zabole leđa iščitam šta vi pišete. A takvih je pauza punouser posted image

Meni je od svega najteže ostaviti dijete. Plače mi se kad pomislim samo na to. Jednostavno nikad se ne razdvajamo duže od jednog dana. Srećom imam divnu svekrvu i znam da će se ona brinuti bolje od mene.

Odoh sad malo dijete na zrak izvesti ;)


(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 14:38:57   
eminaja
bebice evo mene,ja vas redovno pratim da se hairli i vi rijesite,,,,moje bebe dobro hB mali kasljuca ali to vuce odkako je krenuo u vrtic malo malo pa ili kasalj ili nosic curi..... ja evo kontam sta bi maloj mogli kupit da ima za uspomenu jer je prva curica u porodici......ako imate kakav priedlog slobodno pisite user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 14:57:01   
Amela89
Samo da napisem davno sam registrirana na forum ali nisam bila bas aktivna, sada i imam razlog za aktivnost . Ako neka ima termin ovaj mjesec neka joj je sa srecom u zdravlju da prodje.

Moj termin je 17. Mart 2017

user posted image

< Poruku je uredio Amela89 -- 22.11.2016 15:03:00 >

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 15:07:26   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bebica11

Bejbibi šta si se ti ušutila? Jestel ozdravili?





Hello zene ,evo me.tu sam,citalasam vas al nisam stigla pisati...moji otisli danas,stigli hairli hB ...al sinoc ludnica ..M pocelo uho boliti pa ga odveli u hitnu i citavu noc dezurala i ukapavala lijek..A mi malo turice ko ima...nista previse al et...kaslje nenormalno ,cuju joj se pluca user posted image
Sve gore i gore stim kasljem.ja vise ne znam sta cu Bogami user posted image ..vidjecu kakva cw biti jer i po noci kaslje pa cu ih sutra doktoru...
Eto tako,nenaspavana sam uzas ...al bilo fino sa roditeljima :)

Kako ste vi zenice?? Ja evo cekam mm da dodje da jedemo..izgladnila a ima grah ,jamiiiiiiii user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 15:08:21   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Amela89

Samo da napisem davno sam registrirana na forum ali nisam bila bas aktivna, sada i imam razlog za aktivnost . Ako neka ima termin ovaj mjesec neka joj je sa srecom u zdravlju da prodje.

Moj termin je 17. Mart 2017

user posted image

Dobro nam dosla draga :) zelim ti ugodnu trudnocu i sto laksi porod ...ja sam malo prijw tebw user posted image
Jel prva bebica?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Amela89)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 15:15:29   
Amela89
Da, prva je bebica i sin je. Sa srecom i tebi neka je ;)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 15:32:07   
Bebica11
Amela89 dobrodošla user posted image da hairli izguras i rodis živu i zdravu bebicuuser posted image

Lejla ma razvalili 4 velike pločice izbusili zamijenili cijev sad onako stoji dok mm dovede majstoreuser posted image Kaže moja N "e nisam se to nadala" Rekoh sta kaze "pa da će nam uništiti wc"user posted image

Brzo ozdravljenje braciuser posted image

Ja isto evo u kucu usla danas mi malo i kao mokar ves al ne curi nista pratila samuser posted image boljucka pomalo 38+5 smo. Eto prekosutra je kontrola ako ništa tada ću znati više aBd

Mi imamo problem s krevetićem. Sklopili ga i sad maleni govori ne da nikom. Njegov je. user posted image Inače isto neće da se beba rodi i već ima ljubomore. N nije bila ovakva. Biće "veselo"

Eminaja kako deveras sad s virusom i bebicom,jel ih razdvajas? Mene toga strah
Tako se jednom A razbolio od N kad je imao samo 1mj bio najmanja beba na inhalacijama. To mi je bilo najstresnije razdoblje. Pokušaj ih malo odvojiti dok starije prizdravi...ne znam...Opet je sve u Bozijim rukama

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Amela89)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 15:49:39   
eminaja
Bebice ne znam sta bih ti rekla ipak i ti virusi idu i zrakom,,a plus sto kazes sve je u Bozijim rukama,nisam ih razdvajala jedino sto imamo obicaj kad joj dira flasicu ili cucu to prokuhavamo... Nadam se da nece nista bit

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 16:54:20   
manuela RR
Samo da uskocim i pozelim Lejla 80 srecu da sve prodje kako treba i da se sto prije oporavis....user posted image
Zene pozdravljam vas i piskaramo se sutrauser posted image

< Poruku je uredio manuela -- 22.11.2016 16:55:01 >

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 18:02:28   
eminaja
Lejla ti to na carskiuser posted image da sve prodje hairli,i da se oporavis sto prije,,,,jel opca anestezija? Kad odpustaju iz bolnice poslije carskoguser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 18:08:20   
lejla80
Žemske moje hvala vam... Šta je ovo sva nam djeca prehlađena. Moj je HB mnogo bolje nego jučer, ono vidi se na njemu da je još hasta al barem ne hripa ko jučer tak da je i meni odmah lakše.
Ja cijeli dan stala nisam, polomila se radeći nešto. Najgori mi je ves, dvije ture sam oprala da me ne čeka kad se vratim aBd a ne da sam teška huhh... i ko šlag na tortu bi kupanje. Ne moram vam plaho opisivati tu ceremonijuuser posted image user posted image user posted image Eh eto još su mi se i neki gosti najavili, ustvari nije neki nego vrlo bliski i dragi al imaju djecu tak da bit će da bolje da nisam ništa ni radila haha....na hajde nek je živa glava.

Amela89 dobro nam došla draga. Želim ti uredno i što lakšu trudnoću i naravno zdravo bebče. Evo odmah te stavljam na spisak..user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 18:11:27   
lejla80
Eminaja jeste aBd, ostaje se 5 dana nakon poroda koliko ja znam pa vidjet ćemo. Nemam baš neke informacije kako je u ovoj bolnici. Prošli put sam izašla tri dana nakon poroda al sam se porodila na Jezeru.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 18:14:07   
lejla80
Eh evo spiska, odmah se dogovorite koja ce ga preuzeti poslije meneuser posted image

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image


01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
19.01. aidicaa user posted image


FEBRUAR 2017 user posted image


02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
28.02. Lina85


MART 2017 user posted image


05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image


APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image


11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image

JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image



< Poruku je uredio lejla80 -- 22.11.2016 18:16:48 >


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
22.11.2016 19:26:44   
Midnight_489
Spisak se veoma brzo meni bliži user posted image
Vidim imamo i novu trudnicu na spisku
amelaa89 dobro došla draga želim ti laku i ugodnu trudnoću user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 7:11:51   
Leptirica13
Jutroooo....
Lejla,zelim ti sretan i hairli porod...javljaj nam se...nadam se da ces danas moci..sve nam javljaj...
Uz tebe smo...
Ne mogu da vjerujem da je doslo i nase vrijeme...kad se samo sjetim tamo aprila,maja...novembar mi bio predalekkkooo...al,sve se doceka,hB...

Ljubimo te i cuvaj se...:)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 7:17:25   
Midnight_489
Jutroo user posted image
Kako ste spavale sinoć? user posted image ja evo dobro,samo sam se probudila u pola 3 jer sam bila žedna user posted image
Sad idem pristaviti kaficu,pa nešto za doručak spremiti user posted image

lejla bliži se spisak aBd da se što lakše porodiš user posted image

Ostale kako ste? user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 11:32:30   
lejla80
Curke moje evo prvo javljanje uzivo user posted image
Jutros sam u devet imala prijem. Od tada dva ctg-a i vaginalni. Nisam otvorena ni malo. Ušće očuvano. Ovdje su svi divni koliko sam mogla primijetiti. Mreža odlična tako da ću se javljati redovno aBd, sad bas nemam pametnijeg posla user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 11:40:03   
Leptirica13
Ooo super..drago mi je da si zadovoljna..niko mi nije rekao da pregledaju vaginalno..mjesecima me niko nije pregledo tako i bas sam se urahatila..i sad neko da cacka pet do dvanaest... :( al,hajd..valjda tako mora...
Sutra eto mrvice...mogu misliti uzbudjenja..meni ponedjeljak ko godina...cuvaj se..pusaa

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 13:59:28   
lejla80
Leptirice i ja sam se sokirala haha, očekivala sam UZ možda da urade a vaginalni nisam. Srećom pregledala me neka baš nježna doktorica huh

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 15:23:03   
Bebica11
Lejlaaaa vjeruj cio dan si mi na pameti...vidim 23. rekoh ne pozelih zeni sreću a hB da imas mrezeuser posted image MasaAllah da ti bude sa srecom sutra. Ne javi nam kakvi su brisevi? Hoćeš li biti Robinson ili ćeš imati raje u sobiuser posted image

Ja žene moje svu noc loše spavala. Cula loše vijesti za jednu prijateljicu i svu noc sam je sanjala,trzala se iz sna...zatezao me naprijed stomo i krsta pomalo...Uglavnom jutros ustala kao da mi se spustio stomo. I mama mi je potvrdila. Danas sam skakala po Carsijiuser posted image rješavala još neke obaveze i poslice...nahodala se. Pa vidjecemo hocel biti efekta kakvog. Ujutro rano ako se do tada ne porodim imam i ja vaginalni pregled i ctguser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
23.11.2016 17:03:23   
lejla80
Bebice brisevi su uredni tak da imam ovdje mnogo rajeuser posted image
Tebi sretno sutra na kontroli ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *