|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
4.11.2016 22:03:31   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: amelaaaa

Da da brusnica je spas :) Probaj napraviti caj od pravih brusnica, ili u obicni caj dodaj par komada, posto ovi kupovni cajevi od brusnice su uglavnom, hibiskus i arome, brusnice ima u tragovima user posted image


Da ,i ja sam mislila na pravu brusnicu ,ne one kupovne cajeve/ filtere ...meni je bas ukusna ona susena ,volim onako grickati :)


< Poruku je uredio bejbibi -- 4.11.2016 22:04:00 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
4.11.2016 22:14:21   
lejla80
Ma najgore što mi je nalaz isti bio i prije mjesec a urinokultura sterilna pa sam zbunjena i vala još mi samo i to treba sada da ganjam. Taman kontam, evo ga vikend pauza od domova zdravlja pihhh

A i ja cure baš tako pravim sebi čaj. Kupim brusnice i posebno hibiskus pa smiksam na fazon onog njemačkoga. Valja mi sutra na pijacu.

A alergija ne znsm od čega je. Može li biti kakva nervoza?



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
4.11.2016 22:25:41   
amelaaaa
hah moze nervoza user posted image kod mene mama se sva ospe po vratu i licu kad se iznervira, izgleda kao koprivnjaca...nervozna zena user posted image
ma nije to nista lejlo vj.ce ti urino ako budes radila opet biti sterilna...taj obicni urin cini mi se u 99%slucajeva bude sa "puno bakterija"

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
4.11.2016 23:04:38   
amelaaaa
Laku noc zenice trudnice user posted image

Cujemo se sutra, vidim sve ste vec otisle na spavanac user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 8:16:33   
lejla80
Jutroouser posted image user posted image
Kako ste mi cure moje, kako žigovi i raznorazna probadanjauser posted image ....
Kod mene mirna situacija hvala bogu, povremeno leđa i noge bole ako se umorim i to je sve. Alergija ne jenjava, imam osjećaj da će se proširiti i na unutrašnju stranu zglobova. Nisam pametna šta da činim. Možda da malo kalcija uključim. Koji je dobar?
Amelaaa joj ja sinoć napisah poruku i zaspah. Budim se u wc, vidim ostao mi upaljen i tv, hajde dobro je kad se može spavati.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 8:51:20   
bejbibi
Jutro zene .jeste se naspavale .hajde na ☕🍵
Ja sam se naspavala hB .maloprije ustala a evo sad povracala ..zakasljem se i tako povratim,fuj...ne mogu da vjerujem da me jos to drzi ccc

Tmuran dan,dosadan 😔

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 9:50:21   
Midnight_489
Hej žene da se i ja prijavim na novu temu user posted image
Terminušama želim što lakši porod user posted image
Jao kako se brzo bliži moj termin user posted image

Ja evo sad hoću da doručkujem,pa imam nekog posla u kući,muž se vratio na posao,tako da sam sama user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:00:50   
Bebica11
Jutric hanume

Evo i mene jos 2u1user posted image

Sinoc mi je bio pritisak u stomaku ledjima...popila sam pola donata pa me popustilo. U noći ponovo probudila me tupa bol u 3:44 i opet pritisak i bol u zdjelici. Popila i ono drugo pola donata..sjedila malo u dnevnom do sabaha i smirilo seuser posted image

Samo smiješno bilo budila ja muza na sabah a obično on mene budi pa se bio trznuo mislio moram u bolnicuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:13:11   
manuela RR
Cao zenice kako ste mi?
Bebibi user posted image ti jos tu.
Jel te hvata panika?

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:17:45   
lejla80
Manuela pu pu neka bejbibi još tu, njoj je termin poslije tebe....vjerovatno si mislila na bebicu haha

Bebice ti mora da taj donat gajbama kupuješ user posted image

Ja evo spremna i oteknuta, odoh malo do grada da mi gujica vidi puta ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:19:05   
manuela RR
Lejla 80 I ja sam imala urinarnu infekciju pa mi je Dr propisala ampicilin kapsule 2 kutije, I brusnicu caj i sok.
Rijesila se bakterija za 2 sed.
Jos u pocetku trudnice.
Najbitnije je da cesto ides mokriti....Znaci puno tecnosti caja vode... I sve ce biti ok.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:20:54   
manuela RR
Ha ha do mene je mislila sam na bebicuuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:29:55   
manuela RR
I moram da kazem amelaaa svaka ti cast pitanje sata kad se mozes poroditi a ti tako PRIBRANA...
CCC mene vec polako panika hvata a imam jos do termina...user posted image
Jos smirena toliko da I kafe I obilaske ima volje...Svaka cast. Ugledam se na tebe.
Premda bi me bilo strah da vodenjak ne pukne....
Kazem ja vama da sam postala panicar

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:41:11   
bejbibi
Uh MANUELA suti user posted image imam ja jos vremena 😃 aBd

Ma nemoj paniciti zbog poroda,bice sve ok aBd ;) nemoj prije vremena razmisljati

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:42:16   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: lejla80

Manuela pu pu neka bejbibi još tu, njoj je termin poslije tebe....vjerovatno si mislila na bebicu haha

Bebice ti mora da taj donat gajbama kupuješ user posted image

Ja evo spremna i oteknuta, odoh malo do grada da mi gujica vidi puta ;)


Ja sam tako kiselu kupovala kad sam mogla samo to piti na pocetku user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:47:10   
amelaaaa
Trudnjaaaceee user posted image Evo i mene, 2u1, naspavana, smirena, pribrana haha sto bi rekla manuela... Bgmi manuela ni sekunde se ne sikiram, pogotovo danas user posted image Danas je dan za odmaranje... Jutros muz na posao, a curicu odveo kod nene na cuvanje... Nema ih do 7-8 veceras user posted image Evo napravila kapucino, jedem cokoladu i kontam da se spremim malo u laganu setnjicu i soping user posted image

lejlo drago mi je sto si se naspavala... bejbibi pa zar mucnine jos uvijek...huh puh
midnight i ti danas lagano user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:50:11   
amelaaaa
a bebice nema tvog posta bez donata user posted image Podsjetis me na tatu, on je prije operacije crijeva morao popit cini mi se 6 litara donata odjednom, umjesto onog praha sto se razmuti u vodi. Kad se sjetim njega kako vadi flasu po flasu, muka mi dodje user posted image
user posted image user posted image


(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:54:58   
manuela RR
Ja donat ne mogu nesto mi cudan okus
Pijem sarajevski kiseljak sa limunom protiv zgaravice...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 10:58:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: amelaaaa

Trudnjaaaceee user posted image Evo i mene, 2u1, naspavana, smirena, pribrana haha sto bi rekla manuela... Bgmi manuela ni sekunde se ne sikiram, pogotovo danas user posted image Danas je dan za odmaranje... Jutros muz na posao, a curicu odveo kod nene na cuvanje... Nema ih do 7-8 veceras user posted image Evo napravila kapucino, jedem cokoladu i kontam da se spremim malo u laganu setnjicu i soping user posted image

lejlo drago mi je sto si se naspavala... bejbibi pa zar mucnine jos uvijek...huh puh
midnight i ti danas lagano user posted image


Da ,jos uvijek povracanje i mucnine 😥 uzas :(


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 11:01:07   
amelaaaa

IZVORNA PORUKA: manuela

Ja donat ne mogu nesto mi cudan okus
Pijem sarajevski kiseljak sa limunom protiv zgaravice...


A ja pijem kolu user posted image najgora trudnica u grupi user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 11:03:48   
amelaaaa
Bejbibi ti si prosla 4 mjeseca jelde? Bas me cudi da jos imas mucnine user posted image
Mada,licno nisam imala mucnine nikako, a u 8mom i 9tom mi se desavalo da zbog zgaravice ponekad povratim...grozan osjecaj...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 11:07:10   
Bebica11
Ma ne volim ga ni ja(donat) al mi je djelotvorniji nego mg directuser posted image brzo smiri i duže traje relaksacija

Danas sam ok samo ponekad bocne. Dok sam doručak pravila mm ušao u kuhinju pita "jel ti se to ide u wc" Rekoh ne ide zašto pitaš. Kaze čudno stojiš kao da se stisces...a to vjerujte sve nesvjesnouser posted image


Odoh i ja sad sudje staviti u mašinu. Mm se ode sisati. Ja cu ceker obični za bolnicu spremiti dok ne uganjam onaj željeni...sinoc kad me "prisastavilo" kontam joj ako zapne ko ce se "sabrati" sta sve treba pokupiti... Zaboravila bih nesto... Tako danas mi je to zadatak pa ću malo kod drugarice, kume...mm me jutros podsjeća kaže otiđi Bog zna kad ćeš moći a nisam dugo išla...

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 11:09:01   
Bebica11
Bejbibi to ti je od slajma...i mene je kasalj dugo mučio a pogotovo kad sazrije pred kraj od kaslja mi dodje muka i ispovracala bih se a bila sam sedmi mj. Cim mi se smirio kasalj nisam vise povracalauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 11:16:44   
amelaaaa
Kad smo kod spremanja za bolnicu, ja sve kofol spakovala i stavila kesu iza vrata u spavacoj... Malo, malo ide curica, nosi cetkicu za zube, pa dezodorans, pa nasla kremicu otvorila i maze se... [user posted image Sve mi je rasputila po kuci, pola stvari je u njenim igrackama,nesto joj otmemo na licu mjesta pa spustimo gdje ona ne moze dohvatiti user posted image user posted image Uglavnom, ako krene iznenada, u bolnicu cu samo sa bejbi pelenama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 13:30:53   
anandi
Evo uleti da vas pozdravim i da vidim da li su sve terminuse na okupu, i vidim sve ste jos 2u1. user posted image se pravo udomacile u pupama.
Zene moje ovu sedmicu sam ganjala se po ukc-u i dz trazila uputnice za antitijela i d-dimer, pa uspjela sam odraditi rh-antitijela a dimer cu privatno user posted image
Izgleda sam po tim cekaonicama pokupila neki virus, ili sam ozebla pa se bas slabo osjecam, glava boli, nos malo curi malo zacepljen al najgore mi je grlo, ne mogu nista pojest. Samo mi ide toplo i tecno, pa jedem supice i pijem caj.
Sad evo pijem kafu pa bujrum i cim popijem odoh malo uzet voca, limuna i narandzi pa iscjediti....nista mi drugo ne pada na pamet

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *