|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 15:10:51   
lejla80
Evo i mene drito iz čaršije, gužva neka po gradu, baš more naroda a nije nešto ni hladno. Meni nešto noge otekle al zadovoljna sam kako držim na njima. U ovim centrima je za moj ukus pretoplouhhh, meni ta temperatura ne godi nikako.
Da znate da je u Alti neki shoping day pa eto nije loše iskoristiti. Ja kupih sebi knjigu za bolnice, ima ona fina knjižarica na prvom spratu i u njoj je sve 20% snizeno. Valjda ću se suzdržati da je ne pročitam odmahuser posted image

Amelaaa nisi jedina i meni je duša popit kolu sad u trudnoći. Baš mi sjeda a inače je mimo trudnoće haman nikako ne pijem.
O vodenjacima neću ni da razmišljam. Valjda neće puknuti dok sam vani hah....mislim na kraju krajeva šta i da pukne. Samo sam skontala bez knjižice ne treba više nigdje hodat, nikad se ne zna.


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 16:50:45   
amelaaaa
anandi draga nadam se da ces brzo ozdraviti. Pod dekicu sa cajkom i odmaraj user posted image
lejlo nek si se vala nahodala, i ja sam :)
Kupih u konzumu neke mekane plisane/cupave jastuke, pravo jeftini na akciji, 4,95...Boje su bez-bijelo-smedje, kao malo leopard print ili sta vec ali su pravo svijetli i bas otvore seciju, a fensi su za ovo zimsko vrijeme. A nahodala sam se pravo da nadjem ukrasne jastucnice sa nekim cvijetnim uzorkom, em mi boje ne pasu, em skupo, u yisku jastuk 20KM, i na kraju udjem u konzum da kupim caj i nadjem akciju. user posted image Tako ako vam treba pozurite, ima svakakvih :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 18:01:55   
amelaaaa
Btw lejlo neki dan sam citala u vezi pucanja vodenjaka, a sad ne mogu da nadjem članak... Ono sto me zainteresovalo je sto su pisali da ako vodenjak pukne, nikako ne treba naglo sjedati, zuriti, niti bilo kakve nagle radnje, jer kao moze doci do propadanja pupcanika... Valjda treba polako leci na bok, a ako smo napolju nasloniti se na nesto tipa zida, valjda u kosi polozaj, da se omogući da se glava bebice lagano spusti u pravi polozaj i nalegne u kanal (ako vec nije)... Nisam to znala, pa eto...korisna informacija... Ako nadjem clanak postavit cu link...

user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 20:41:02   
Bebica11
Amelaa hvala na infouser posted image

Ja danas sinčića šišala, pa kupala...i to sam obavila i to muža i kćerku poslala vani tako da se nije mogao opiratiuser posted image
Kasnije sam malo išla kumi bez djece malo posjedile,odmorilauser posted image

Sad evo odmaram. Danas sam ok hB

Što Amelaaa kaže još jedan dan izgurasmouser posted image

Anandi malo Luka bijelog i crvenog...čaj od djumbira... Brzo da ozdravisuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 21:27:39   
lejla80
Et žene ja nisam znala to za vodenjak. Ne sjećam se da mi je ikad iko to spomenuo. U prvoj trudnoći sam skočila haha samo kad se sjetim, pa pocistila nereduser posted image A onda sam se tusirala i brijala, kontam gdje ću u bolnicu svakakva user posted image

Bebice jest vala, eto još jedan dan, vala brzo prolaze hihi....koliko li će ih ova Amela nabrat user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 21:52:09   
amelaaaa
hahah zene amela nece jos puno, nadam se user posted image user posted image
Nema naznaka za porod veceras, a sutra cemo da vidimo.

Zelim vam svima ugodnu i laku noc user posted image da vas (a posebno bebicu) nista ne ziga, da ne ustajete 57945 puta ua wc i da vas zaobidju i ostale trudnicke "radosti" user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 22:07:25   
lejla80
Amelic pa eto navali na muža puža hahha, možda se šta i desi hihi... a Bebicu i ne žigalo vidiš da se ne smiruje žena. Kad si čula da je prilegla malo da se odmori. Ja ne znam spava li ona i po mrakuuser posted image

Eto da vam se pohvalim, od danas sam u plusu 21 kg. Znači dva mjeseca ništa ne dobih a za dvije sedmice 4 kg. I ne da sam gladna, ovo je strašno. Sve mi se sviđa....eto hajde sad laku noć..... ljubim vas sve redom

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
5.11.2016 22:19:39   
Bebica11
Lejla nemoj žene nagovarati na akcijeuser posted image

Ja neku noć u krevetu čitam po netu i kontam joj jesam bezveze sto ne spavam... Za koji dan će nam nedostajati spavanje i rahatlukuser posted image kad bude svaki 1.5-2h kmeeuser posted image user posted image al hajde preguracemo... Ja nemam živaca više da ležim. U prve dvije ležala sad stvarno ne moguuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 9:18:28   
manuela RR
Jutric zene... Evo da i ja jedno jutro pristavim kafu...
Kako su mi moje terminuse ?
Salem vam pozitivne vibrice da vam sve bude onako kako sebi zelite...
Ja sam super bebi u pupi po citav dan me lupa ne smiruje ako nastavi ovako ostacu bez bubregauser posted image
U prvoj trudnoci je bilo je mnogo manje.
Kako vase pupice...
Lejla bravo 21 kg...
Ja kao pazim a golim okom se sirim sad na kontroli cu biti u +5 garantuser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 9:23:41   
manuela RR
Terminuse moje jestel skontale imena za bebice?user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 10:04:10   
Bebica11
Jutro i od mene...Evo i ja pijuckam kahvu i ispunjavam zelje za doručak user posted image Dok još mogu malo..Kasnije nek se snalaze user posted image

Ja sam trenutno na plus 14-15kg otprilike. Navečer je bilo +15kg jutros se ne izvagah. Stim da sam ja imala plusa 5kg kad sam zanijela tj prije trudnoće. Tako da sam u odnosu na moju idealnu kilazu na +20kg otprilike.
Jos ja nemam vode pa to usložnjava stvar. Vama žene se skuplja voda pa ćete brzo da se riješite kilicauser posted image
Ja vode vidno nemamuser posted image

Manuela u mene je curetak najvjerovatnije Ranija aBduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 10:53:48   
lejla80
Morning žene, evo i mene, kahva popijena al imam osjećaj kao da nije.
Evo kontam šta ću od sebe danas haha....valjda skontam do mraka...
Ja sam biranje imena ostavila sinu i mužu, još nismo konačno odlučili ...

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 10:56:19   
lejla80
Bebice ime je divno, baš mi se sviđa. A za vodu si u pravu. Ja sam na prvom porodu izgubila 15 kg. Baš sam oteknuta bila a primjetim da sam i sad počela oticati. Ma sva sam se izvratilauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 11:08:12   
Bebica11
Žene mene znoj 'obliva'user posted image A inače se ne znojim. Boli me zdjelica...mm pita hoces li dr...nemam sad nekih osjetnih kontrakcija al bas se ne osjećam dobro evo ležim user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 11:22:42   
lejla80
Bebice pa de provjeri pritisak. Vrijeme je nekakvo tesko. Ne znam šta bi ti rekla. Danas je gore pretpostavljam gužva al ako ne budeš bolje otiđi provjeri.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 11:54:30   
bejbibi
Dancek z3ne ,kako ste ..
BEBICE JESIL BOLJE ? Lezi,odmaraj,qko ne prodje otidji doktoru .i vrijeme je cudno sto LEJLA rece ,mozda pritisak ...zelim ti da sto prije prodje ..bez kontrakcija i ziganja user posted image
Ja sam ok,bez bolova hB ...i onako mi rano za bolove al znate sta ja mislim..ipak je 3.trudnoca i sva sam vjerovatno labava dole pa nije ni cudo da boli sve zivouser posted image plus imam problema sa kicmom,odnosno vratni i dole kod krsta ,ne znam kako se zove ugl nesto mi zakrivljeno bla bla pa sve od toga ..ja inace tesko spavam na ledjima ,uzasno me zabole ako duze lezim pa eto ..na hajr haj ,bice bolje ..
I mi smo ime skontali jos odmah na pocetku user posted image emin ili aisa:) ...izgleda emin ce biti aBduser posted image samo nek je zdravo nije bitno sta je ....
Sta ste jos pisale ,zaboravila sam ?

Vrijeme uzasno :( uzasan ,strasan vjetarr puse user posted image haman tornado ..sve prozori lupaju kolko jr jakoo..pa nonosi kisu ,pa sunce ,ma ludnica tobejarabiuser posted image na hajr ...

Ja imam rucak od juce ,spageti bolonjez i necu nista kihati ,ne da mi se..mm juce trazio sarmu za danas al sam bila ljuta na njega reko skuhaj samuser posted image valja mi sutra to motati 😣 a volim sarmu jamii

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 13:40:19   
manuela RR
Bebice 11 user posted image Prelijepo imeuser posted image
Ja sam za djevojcicu imala Dzejla I Dalia ali kako je djecak imamo par imena pa cemo zajedno odluciti...
Sve hocu da pitam zenice koje such dva puta radjale imaju li problema sa inkontinencijom (nemogucnost zadrzavanja mokrace)
Meni se sad zna desiti u trudnoci kad se zakasljem da mi malo pobjegne a citala Sam sto je vise poroda to je teze...

Nadam se da ste me skontaleuser posted image sta hocu reci...user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 14:44:20   
Bebica11
Hvala vam žene user posted image

Sad je bolje hBuser posted image al me pomalo steze te sa lijeve te sa desne strane i jos nesto danas novo sa vrha stomaka me boli. Gdje je prije bio zeuldac... Eh I naumpalo mi je da me slično boljelo u onih 10-15dana pred zadnji porod user posted image tako da se priprema tijelo. Znojenje je prestalo hB

Manuela to ti sve zavisi od vrste poroda a ne od broja. Nagli i brzi porodi dovedu da popuste ti mišići dole i da oslabi kontrola. Meni iza prvog poroda koji je bio dug i spor i umjeren nije bilo nikakvih problema. Drugi porod pretežak izgon. Popucali su mi kapilari po licu vratu i ramenima od naprezanja i dolje sistem je sav havarisan biouser posted image bas su mi bili oslabili mišići. Kad bih isla na Pi Pi kao da mi ispada mjehur ružan osjećaj sam imala. Odem na prvu kontrolu kaže dr haos si dole omeksala.. Čak ni otpor pregledu onaj nesvjesni koje sve pružamo nisam mogla da učinim i ona je rekla da radim kegelove

Radila sam ispocetka bas bezuspješno mislila sam neće se nikada popraviti al vremenom se sredilo poprilično. Sad u trudnoci jedino osjetim malo posljedice tj pritisak plus kad kihnem ili kašljem zna mi pobjeći.

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 16:47:24   
amelaaaa
Zeniiiceee nikako da se javim danas user posted image Vodili curicu u zooloski i poslije pokusali na ribnjak na rucak... Uzas user posted image user posted image Curica nervozna, nije odspavala dnevnu turu kako treba, pa nije jela (cijeli dan otprilike nista). Na rucku je uslijedio spektakl, upiskila me (valjda joj se pelena pomakla), isflekala i sebe i mene umacuci u corbu, upala u blato...ludnica user posted image user posted image Ostavili smo je kod mame na cuvanje, posto muz radi nocnu veceras, a mene sad po kuci ceka toliki haos da sredim, u skladu sa danasnjim cjelokupnim haoticnim danom user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 16:49:28   
amelaaaa
bebice drago mi je da si bolje... Tezak je dan stvarno...

manuela mi nikako da se dog.oko imena... Meni se svidja Naida, muzu Zerina, zajednicko Amna... NEmam pojma, sva su nekako obicna i jednostavna, ne mozemo puno pogrijesit... Sta vi mislite zene? Koje vam se svidja

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 16:53:44   
amelaaaa
Kofol na sve odgovorim, i kad se vratim na ono sto ste pisale vidim da sam pola stvari zaboravila user posted image Pricate o kilazi, ja sam na +7,5 otprilike +8 zaliha od prije trudnoce, tako da sam ukupno na +15-16... Sto bebica rece, najgore sto nemam vode ni kapi user posted image SVe cisto salo, bit ce muke poslije poroda da se vratim na prosjecnu kilazu huh puh user posted image

I pobjegne i meni tu i tamo user posted image user posted image

Valjda sam pokrila sve danasnje teme user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 19:04:30   
lejla80
Oj žene puha li kod vas heheh...ja danas cijeli dan pidžamu nisam skinula, hoću reći jesam al se samo okupala i obukla drugu.. Sve nešto skontam da bi mogla ići negdje pa odustanem, et nešto mi se nije dalo a bila sam stvarno mušterija da trknem makar na pijacu da kupim brusnice i ostalih divota što se prodaju na štandovima sa brusnicomuser posted image ..oj počela sam se sakrivati i jesti jer me muz počeo izazivati... On ode ima neki trening a ja danas ugledala na FB onu američku tortu, rekoh nemoj da bi kući dolazio bez ove torte hahaha...

Hvala na čestitkama za u mene mi težinu...ma ja sam odlučila makar na 25 da naguram, kad je bal, nek je bal ha jauser posted image

Manuela i kod mene počesto popusti, pa da izvineš pišnem a još se nisam prirodno ni porodila. Haman olabave mišići i od trudnoće pomalo..

Bebice ima li šta novo, nešto si mi se ušutila..da nisi kud otišla slučajno, ne bi me iznenadilo. Tebe čim malo popusti ti ode. Nego kontaš li ti na taj ctg ići i kada ćeš?

Amela kod tebe danas veselo pravo...ma ne isplati se sa malom djecom nigdje sjediti..nego ribu pod ruku pa kući heh.. Eto i tvog termina, opasno se bliži.

Bejbibi zabušavaš, jedan post dnevo, malo brate dragi s obzirom koliko nas je ovdje...Kako su dječurlija, jesi li ih malo oporavila?




_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 19:51:17   
amelaaaa
lejlo bas me nesto nasmija ovaj tvoj post user posted image
Mozda sto sa tvojim priznanjem ispade da zvanicno sve piskamo u gace user posted image user posted image

bejbibi kako se vratila s puta zabusava user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 19:54:37   
Bebica11
Hej ženice

Evo i mene još sam 2u1user posted image

Lejla vidjećeš kako je biti dupla mama aBd a ja evo i za treće već perem čistim,spremam user posted image
Ove godine smo zatvorili balkon pa nedjelju koristim da palim mašine te za veš te za sušenje i pomalo peglam. Eto čim sam bila bolja oprala sav veš,osusila...Jedan popeglala. Bilo još nekih djidja za bebu pa i to peglala. Poslije sam išla po tortu malom sutra mu rockas...puni 3g sunce mamino. Možda mu mama rodi seku za rodjendan. Mi te rodjendane nešto ne slavimo al uzmemo torticu da počastimo nane,dede,tetke ako ko naletiuser posted image
I tako Lejla pogodi ja išla po tortu naručila je prije par dana. A ja i ta žena se već sprijateljile pa me ona zamolila da joj kupim usput pijesak za mace i nesyo iz Binga jer živim kraj Bingauser posted image

Eto sad malo ležim... Imam bh kontrakcije cio dan. Primjetila sam kao da mi se i stomak spustio. Trenutno me bocka nisko al ništa opasno. Kupili smo i ananas...mami dokundisalo početi ću tjerati ovu malenu van s punih 37user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 20:49:52   
bejbibi
Ma evo zenw tu sam user posted image ne zabusavam zbog muza .on me nervira vec 2dana user posted image ma evo danas nista konkretno ne uradih ,zg*za na g*z sto bi se rwklouser posted image al mi nesto bilo mrsko pisati user posted image nemojte me napadati sad haha

Sve nesto oko djece a nista user posted image et ne znan ni kakk prodje dan

Vidim nesto spominjetw 2+ djece user posted image to je maraton zesci haha....ja fakat ne znam kako cu sa trojeuser posted image bOgami moram se psihicki spremiti jer sam sa A skoro poludjela ..bas mi tesko bilouser posted image da mi je naci kakvu grupu za savjete il kakvog psihica i sl user posted image al fakat ,moram se psihicki sprwmiti ..bas me panika hvata
BEBICE imas li kakav savjet? Ti mi nekako stalozeno zvucisuser posted image

Eh sto se rice pisoline zna se i meni desiti da pustim hahah..pogotovo ujutru kad se zakasljem pa povratim ...desi se to user posted image kegelove vjezbe su za to zakon ...pa nakon poroda valja ih raditi

Joj i kod nas vjetar puse strasan citav dan .i kisa lijeuser posted image

Mene neka kiselina muci uh ...evo trenutno imam i te menstr bolove ...sve mi se sastalo user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *